Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Pospíšil: Vydání Krejčíře může trvat dlouho

Bude vydán do Česka Radovan Krejčíř? Kde je Viktor Kožený? A nebyly někdy odposlechy povoleny na politickou objednávku? I o tom hovoří v rozhovoru ministr spravedlnosti za ODS Jiří Pospíšil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Sid2007

V Klaus: Musíte mě znovu zvolit, dám Krejčířovi a Koženému milost

Je nedůstojné pořádat štvanice na všehioschopné hvezdy mé éry rabování. MOJE ČR potřebuje více Kožených a Krejčířů. Je v národním zájmu zvolit mě znovu na Hrad, abych mohl národní poklady ochránit.

0/0
8.5.2007 3:26

KarlKubrt

Víte co

.. tak si ho tam nechte. Tady, předpokládám, nikomu nechybí, a  hlavně, kdyby náhodou byl odsouzen, pobyt  by si asi nehradil. Takže zase  z našich peněz. Já myslím, že už toho nakradl dost, tak ať jde třeba do pieruna !!!

0/0
6.5.2007 23:42

slatin

Do Afriky také odletí skupina českých expertů

Opět za peníze daňových poplatníků si několik "expertů" udělá výlet.Budou tam několik týdnů s výsledkem O.Krejčíř nestojí o ČR,nehlásí se k ní, prohlašuje,že je občan Seychell,tak ho nechte být.Spravedlnosti aj tak neunikne.Boží mlýny neznají hranic.

0/0
6.5.2007 19:28

brezzinka

Re: Do Afriky také odletí skupina českých expertů

19:43 - Radovan Krejčíř požádal v JAR o politický azyl. Uprchlý podnikatel to řekl reportérovi ČT. Sdělil také, že si najal tým českých právníků

0/0
6.5.2007 19:47

blastula

Re: Do Afriky také odletí skupina českých expertů

Svatá pravda, Boží mlýny fungují, ale někdy v trochu Božích časových dimenzích, takže lidi občas ztratí dřív nervy.Jo, kdyby  lidi brali  Boží mlýny jako fakt a věřili- ať už to tak je , nebo ne-, že si život ještě párkrát zopakují i s následky toho, co navyváděli, to by zavládl klídek.

Nicméně o tohle se musím podělit.Kamarádčin manžel, právník, takhle jednou prošvihl nějaký prý dost banální proces o slušné peníze. Přišel domů a ona celá zvědavá se ptá, jak to dopadlo." No nic, prohráli jsme, ale to nic, tak jsem jim vysvětlil,ať se uklidní, položí se do roviny alfa,ať to nechají být, že se jim  to  všem všechno vrátí v příštím životě""Ježišmarjá, a co on na to"" No nic, poslal mě do p..., ale rozumíš, v tom příštím životě..."

0/0
6.5.2007 23:13

morseli

Re: Do Afriky také odletí skupina českých expertů

U nás by ho osvobodili pro nedotatek důkazů nebo by jim zase utekl!! Myslím že spousta vládních činitelů(i těch minulých) si ho tady moc nepřejí!!

0/0
7.5.2007 14:21

jjumbik

pro OldGoodZwerga

myslím, že dvojí občanství nepovolili naši zákonodárci prostě ze strachu z vyhraněného postoje emigrantů resp. jinde žijících Čechů vůči tomu, co se tady prezentuje a co se vlastně děje. Jde i o majetky, volební hlasy atd...

0/0
6.5.2007 13:44

Zmuda

Re: pro OldGoodZwerga

..o majetky..hlavně šlo o majetky ! Kdo si rozebral konfiskáty po emigrantech ?

0/0
6.5.2007 14:27

Sid2007

KSCM a ODS, osamocené, proti dvojímu občanství (vracení občanství)

Hlavně ti spoluobčané, kteří se považují za pravicově orientované, nebo dokonce za liberály a navíc uznávají Klause a ODS, mají stran odmítání vracení občanství úprchlíkům před komunismem (nesprávně "emigrantům") co vysvětlovat. Byla to jen KSČM, bok po boku s ODS, které - naštěstí marně, o to s větším gustem - bojovaly proti návrhu zák 193 o vracení občanství. Stenografický zápis jednání PSP na www.psp.cz je důkazem toho, jak Zahradil, Langer, atd. dokonce překonali komunisty Exnera a Randsdorfa, když strašili, že vracet obřanstcí úprchlíkům před komunismem je pro republiku STEJNÁ hrozba jko vracení jej sudetským Němcům. NAŠTĚSTÍ KSČM a ODS prohrály, stejně pak prohrály i odpor proti možnosti volit v zahraničí. Hlavně ale zase díky KSČM a ODS stále není možno volit KORESPONDENČNĚ, ikdyž třeba Estonsko jiřž podruhé volí přes internet. --- dokončení níže 

0/0
8.5.2007 3:21

Sid2007

Hlavně KSČM a ODS proti vracení občanství. Proč ta shoda?

Hlavně ale zase díky KSČM a ODS stále není možno volit KORESPONDENČNĚ, ikdyž třeba Estonsko jiřž podruhé volí přes internet. V globalizovaném světě přitom je v době voleb venku stále více Čechů: stíž, studia, služebně, hládat svá vnoučata, na penzi na Floridě nebo v Costa del Sol, u parterky v Chicagu, na výšlapu na Everest, aupairovaní v Perthu, na sklizni jablek na Zealandu, na meditacích v Nepálu, atd. Tito lidé dali v roce 2002 a 2006 KSČM necelé 2% hlasů oproti domácím 18 a 13%. I proto KSČM, "chráníc národní zájmy" volby přes internet atd nechce. Zatím je situace takovám, že volit znamená jet 2-krát (registrace a pak volby) často i stovky km nebo mil na konzulát. To odradí i největšího nadšence. Volby přes internet, demokratický krok, krok k předcházení "patové" situace.

0/0
8.5.2007 3:23

MoUdrostrak

VSICHNI FRONTMANI ODS A ProffeSSora BigToonnela se jiz (vdecni) vraceji do luna sve strany:

 CTK 5.5. 19:20 - (Ikona ProfeSSora BigToonnela & ODS) Viktor Kožený

 v rozhovoru pro ČT připustil, že se jednou vrátí do Česka. Až prý vyřeší současné problémy, plánuje se vrhnout do politiky.

"Vždy jsem podporoval ODS," řekl Kožený.

S ODS a pod taktovkou V.K. za dalsimi toonnely, defraudacemi a ProfeSSorovymi balicky (pro pravicove smyslejici Baliky)  ;-D;-D;-D

0/0
6.5.2007 13:39

Impaled Nazarene

Re: VSICHNI FRONTMANI ODS A ProffeSSora BigToonnela se jiz (vdecni) vraceji do luna sve strany:

chcípni parazite(Y)

0/0
6.5.2007 14:06

MoUdrostrak

Re: Re: VSICHNI FRONTMANI ODS A ProffeSSora BigToonnela se jiz (vdecni) vraceji do luna sve strany:

:-PJaky pan, takovy kram = ODS a Tvoje modla. Nestojis mi ani za odplivnuti ;-D;-D:-© :

...na to, aby početný zástup vyznavačů zapovězených praktik zářil nadšením a spokojeností to bude stačit bohatě. Bohužel stále ještě nemám k dispozici texty, čili o exkurz do chorých synapsí Mikových neuronů budete pro tentokrát ochuzeni. Vše podstatné o životní filosofii holohlavého frontmana IMPALED NAZARENE se však dozvíte i z tracklistu, kde figurují takové skvosty jako „This Castrated World“ nebo „Goat Sodomy“...

0/0
6.5.2007 17:34

milanm.

Re: VSICHNI FRONTMANI ODS A ProffeSSora BigToonnela se jiz (vdecni) vraceji do luna sve strany:

jsi tupec......to je známá věc, tak proč to připomínáš soudruhu....;-D

0/0
6.5.2007 14:54

vágus z ODS

Na Primě v debatě dva opoziční politici?

To je divné;-D

0/0
6.5.2007 13:29

Bored

Ne, pane ministre

Podle mojich poslednich informaci, ktere mam primo z Johannesburgu tak Krejcir vydan nebude. To jsou naivni chlacholive predstavy pane ministre.

0/0
6.5.2007 12:47

milanm.

Re: Ne, pane ministre

Ne, pane Borede

Podle mojich poslednich informaci, ktere mam primo z Johannesburgu tak Krejcir vydan bude. 8-o

0/0
6.5.2007 13:13

Old_Good_Zwerg

Re: Ne, pane ministre

Kdyby byl Krejčíř stále českým občanem, tak by naděje na jeho vydání byla jistě podstatně větší.... Svými hloupými post-bolševickými zákony si Česko naději na vydání Krejčíře samo snížilo!

0/0
6.5.2007 13:26

Duke_Ja_Prvni

Re: Ne, pane ministre

Boooooooooooring.Rv:-P

0/0
6.5.2007 13:34

Duke_Ja_Prvni

Pospíšil: Vydání Krejčíře může trvat dlouho

To je OK, dulezite je, ze mruci a kdyz uz mruci, tak je lepsi kdyz mruci v SA nez be mel "fesackou izbicku" a vetsi nadeji se dostat ven doma.R^  Sokolik uz jiste obletuje a pocita co mu vynese podraznikova obhajoba v Cesku.:-P

0/0
6.5.2007 12:28

slatin

Re: Pospíšil: Vydání Krejčíře může trvat dlouho

Je to tak,možná by ho měli poslat de vězení do Bangkoku,tam by teprve prozřel.Žádné české vězení,jen ho nechte,ať se bojí.

0/0
6.5.2007 19:32

Dennys

Krejcire si nechte .........

treba v Tanzanii a z Baham vydejte Kozeneho radeji do USA. U nas v Cesku by oba dva byli stejne za chvili na svobode s papirem od soudu, ze jsou cisti jak lilie. ZdravimR^

0/0
6.5.2007 11:59

dusílek

Vydání Krejčíře BUDE trvat dlouho......................

Bodejť by ne......................;-D!:-©

0/0
6.5.2007 11:32

redback

Paroubka už vydali knižně ...

vydání do Jižní Afriky bude následovat.

0/0
6.5.2007 11:20

Old_Good_Zwerg

Vůbec nechápu tu automatickou ztrátu českého občanství

v tom případě kdy český občan dobrovolně přijme občanství cizího státu.

V čem má tkvít výhoda tohoto ustanovení? A pro koho to má být výhodné? Jaký má toto ustanovení vlastně smysl?

Podle mě je toto ustanovení v konečném důsledku nevýhodné pro občana kterého se to dotkne i pro český stát, který takto ztratí svého občana. Kdyby český stát mohl Krejčíře stíhat jako uprchlého českého občana, tak by nyní byl v lepší pozici než v jaké je dnes, kdy žádá vydání občana, který nemá s ČR nic společného....

0/0
6.5.2007 10:15

John Rambo

Re: Vůbec nechápu tu automatickou ztrátu českého občanství

Původem je to z komunistických zákonů, ktreré v této souvislosti byly vytvořeny hlavně z důvodu aby nikdo z tzv. emigrantů a uprchlíků nemohl být dědicem. A samozřejmě v rámci tzv. "sametového kapitalismu" dále existují.

0/0
6.5.2007 10:33

zdeman

Re: Vůbec nechápu tu automatickou ztrátu českého občanství

Není příliš vhodné, aby měla jedna osoba více občanství - např. kvůli službě v armádě a jiným povinnostem vůči státu (nebo naopak státu vůči občanu). Zcela se tomu zabránit nedá (viz děti ze smíšených manželství).

0/0
6.5.2007 11:36

Old_Good_Zwerg

Re: Re: Vůbec nechápu tu automatickou ztrátu českého občanství

Např. Švýcarsko vícenásobné občanství v podstatě vůbec neřeší - občan Švýcarska může přijmout jiných občanství kolik chce aniž by to musel švýcarskému státu oznámit.... přitom je ve Švýcarsku všeobecná branná povinnost (obdobně jako byla třeba u nás před plnou profesionalizací armády) . Nezdá se, že by s tím Švýcarsko mělo nějaký praktický problém.

0/0
6.5.2007 13:18

Bored

Re: Vůbec nechápu tu automatickou ztrátu českého občanství

ale to neplati v pripade, kdyz nekdo nabide jine statni obcanstvi snatkem, v tom pripade mu ceske obcanstvi zustava.

0/0
6.5.2007 12:49

Old_Good_Zwerg

Re: Re: Vůbec nechápu tu automatickou ztrátu českého občanství

OK. To já vím. Jsou i další vyjímky - např. emigranti jimž občanství odejmuli komoušové, děti ze smíšených manželství, atd.... O to je celá ta filosofie odnímání občanství absurdnější, protože znerovnopravňuje jednotlivé skupiny  občanů - někdo smí mít vícenásobné občanství, jiný nesmí.....

Proč by třeba člověk - dle všech svých předků, školního vzdělání a prožitého dětství Čech, který se v dospělosti odstěhoval do ciziny a řadu let tam už žije, neměl mít právo přijmout občanství své nové vlasti a zároveň si ponechat občanství své staré otčiny? 

0/0
6.5.2007 13:24

dislektik-idnes si na mě zasedla

že on je tam jen proto že je 4%

;-D;-D;-D

0/0
6.5.2007 10:12

Impaled Nazarene

Re: že on je tam jen proto že je 4%

?:-/Rv

0/0
6.5.2007 14:06

John Rambo

Stejně ho nikdy nevydají

Nikdo, z vládnoucí kliky nechce problémy. Je to stejné v případech Koženého, Ostrého a dalších, tzv. "kapitánů privatizace." Je lepsí, když nebudou mluvit.

0/0
6.5.2007 10:07

blastula

Samá turisticky zajímavá místa... no neberte to!

Pár hochů  z ministerstev si udělá na státní outraty pěknou dovolenou, pak se zjistí  že ,, situace je obtížná "a "věc není tak jednoduchá" a hezky potichoučku  všechno vyšumí.Nebudou muset režírovat žádné nehody, nebo se bát, co kdyby se náhodou Krejčíř nebo Kožený moc rozpovídali.

0/0
6.5.2007 9:56

svornik

Re: Samá turisticky zajímavá místa... no neberte to!

Nerad,ale musím souhlasit jsme přece češi a  ukázkou je naše sametová revoluce-bohuželR^[>-]

0/0
6.5.2007 10:05

Atllanka - dej si mě do googlu

Galerie krásek "dole bez" a jejich zbraně - super!!!!!!

Bonusový článek o vymytých mozcích R^V

0/0
6.5.2007 9:39

jedinej spravedlivej

drobné

Tohle jsou jen drobné úpravy, třeba jako to protokolování a povinná adresa, ale dokud se každý bude moci proti všemu odvolávat (různá procesní rozhodnutí v průběhu řízení) a i s nepřípustnými podáními (odvolání, dovolání) to pořád někam posílat na vyšší soudy, tak se to nepohne. A tipuju, že nové o.s.ř. nebude ani za deset let. 

0/0
6.5.2007 9:37

redback

to je domluveny

Krejčíř je neviny ví dost na politiki  tak se hochcou zbavit  grázly jsou v parlamentu nevěřte jim ;-€

0/0
6.5.2007 9:32

svornik

Re: to je domluveny

Jestli se vrátí Krejčíř  do čech musí nutně padnout vláda,pokud ho nechají mluivt,ale domnívám se že to v žádném případě nehrozí.:-);-O

0/0
6.5.2007 9:40

brezzinka

Re: to je domluveny

nevěřím vaší češtině!:-/

0/0
6.5.2007 10:01

redback

Re: Re: to je domluveny

coje s mou češtinou? dneska tak piše každý a všichni rozumnějí

0/0
6.5.2007 11:22

grandemi

Vydání Krejčíře může trvat dlouho. :-))))

Bude vydán hned jak si v USA odsedí 80 let.;-D

0/0
6.5.2007 9:13

opportunity

Re: Vydání Krejčíře může trvat dlouho. :-))))

To si pleteš Krejčíře a Koženého, ne? Lump jako lump ;-D

0/0
6.5.2007 9:58

grandemi

Re: Re: Vydání Krejčíře může trvat dlouho. :-))))

Jo byla tam zmínka i o něm tak jsem to popletl.Sorry.:-)

0/0
6.5.2007 11:37

slatin

Re: Re: Vydání Krejčíře může trvat dlouho. :-))))

Je zajímavé,kolik příjmení lumpů začíná na K.Jen si je zopakujte.A k tomu Ž. a je to.

0/0
6.5.2007 19:36

dislektik-idnes si na mě zasedla

hmmmm kdo by to řekl

0/0
6.5.2007 8:49

fantomas III

Pospíšil: Vydání Krejčíře může trvat dlouho

To modrým strakám vyhovuje.

0/0
6.5.2007 8:49

MoUdrostrak

Re: Pospíšil: Vydání Krejčíře může trvat dlouho

VSICHNI FRONTMANI ODS A ProffeSSora BigToonnela se jiz (vdecni) vraceji do luna sve strany:

CTK 5.5. 19:20 - S ODS a pod taktovkou V.K. za dalsimi toonnely, defraudacemi a ProfeSSorovymi balicky (pro pravicove smyslejici Baliky)

(Ikona ProfeSSora BigToonnela & ODS) Viktor Kožený v rozhovoru pro ČT připustil, že se jednou vrátí do Česka. Až prý vyřeší současné problémy, plánuje se vrhnout do politiky.

"Vždy jsem podporoval ODS," řekl Kožený.

0/0
6.5.2007 8:55

grandemi

Re: Pospíšil: Vydání Krejčíře může trvat dlouho

Naopak chlapče socánkům kteří mají z jeho návratu stažený zadek.;-D

0/0
6.5.2007 9:15

_Das Verschwundene Sudetenland

coming-out teplouše

neměl by svou honosexualitu tak schovávat, chápu, že jeho nevědomé rodiče mohl bulvát trochu rozhodil, když zjistili, že žije s klukem, ale to byla jeho chyba. Soudci si z něj dělají akorát srandu. Máme jich nejvíc na počet obyvatel a co z toho..

http://www.youtube.com/watch?v=oxHJx_-dRsE

0/0
6.5.2007 8:34

Najdete na iDNES.cz