Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Koho smí a nesmí tlouct policejní těžkooděnci

Policie v Brně rozprášila neonacisty a všichni jsou spokojení. Při zásahu se zranilo sedm policistů, takže odpor Národního odporu byl tvrdý. Policie za brněnské manévry sklízí pochvaly.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

good_luck!

Zlatá ČSSD

opravdu, zásah v Brně..? no nevím, ale zlatý primátor, který se za policii (jako celek) postavil a nechová se jako tele, které prvně něco nařídí a pak dělá hlupáka a nadává policajtům...

Jinak, nechápu, proč jacísi národovci v brně dostanou po pérkách a zločinci v praze řeční bez problémů... Přitom ta jejich sešlost byla mnohem početnější a nebezpečnější;-€

0/0
4.5.2007 12:42

zdanovo

taková

Kateřina AuAu by mohla vyprávět....Jinak socany mlátit už od mlada!!!R^

0/0
4.5.2007 12:09

modryhovnival

Re: taková

Modré nácky topit už po narození.

0/0
4.5.2007 12:29

weneto

pro příště

Tak snad aby si příště náckové, anarchisti, komanči a možná i socani zapnuli k pochodu muziku - pak z nich budou tančící děti a k těm má přeci ministr vnitra velké sympatie:)

0/0
4.5.2007 10:51

Tectosagos

inspekce je nepohodlná MAfiánské FRAkci

Inspekce v policii odvedla velkou práci při vyhazování darebáků donášejících Pitrům, Dalíkům, Kavanům, šibalům, Koženým, klausovským poradcům Sovákovi a propagandistovi Větrovcovi. Proto je inspekce nepohodlná MAfiánské FRAkci.  Kampaň za odstranění policejního ředitele (který si dovolil poslat pistolníky na Starku, Krejčíře, Doležala) právě skončila a tak MaFra spouští další škrabálkovskou kampaň: proti posledním dozorcům nad policajty.

Nestydí se poplivat předvolební slogany o ochraně soukromého majetku a práv jednotlivce (kterými tak často hájí darebáky před stíháním) a převrátit naruby realitu, skutečný průběh CzechTeku. Vždyť její ovce nechtějí znát skutečnost a přemýšlet o ní, ovce potřebují nějakou větu co může znít jako argument. Vždycky se najde nějaký Kojzar, Škrabálek nebo Urválek který udělá špinavou práci, jakoby zdůvodní prasárnu a obrátí fakta i logiku naruby. Vrací se časy Walisů a Berdychů v policii, zlaté časy po kterých se stýská Schmarzům a Čermákům.

0/0
4.5.2007 10:51

MychalB

Re: inspekce je nepohodlná MAfiánské FRAkci

No, jestli máš pocit, že poslední zatčení Starky musela provádět URNA na dálničním odpočívadle, tak je mi tě opravdu líto...

0/0
4.5.2007 13:58

Tectosagos

když přemýšlí barva...

Těžko hledat kde je tu napsáno že "zatýkání měla provést URNA na dálničním odpočivadle." Někdo má místo sítnice modrou barvu.

Lidi z URNy se podíleli na zásahu proto že zatýkáni byli jejich bývalí kolegové kteří přešli k mafii. Ale jsou i civilisté kteří se za ozbrojenou mafii bijí.

Nezatýkalo se na odpočivadle, to je příkladná ignorace faktů, ale během jízdy. To byla nutná podmínka, pochopili to i barevní ptáci, ale stále se vyskytují extrémnější jedinci kteří nechtějí vidět, nechtějí slyšet. Na dálnici se zatýkalo proto že okolo bylo nejmíň lidí, ale jsou šílenci co chtěli aby Starka s bodyguardy dojel do Prahy.

Starka sám demonstrativně najímal odstřelovače a předváděl ochranku s poloautomaty. Do auta dlouhé zbraně nenosili. Zásah zvolen v okamžiku kdy byla zatčení všech připravena a proveditelná.

Další příležitost pro obhajobu mafiánů - bývalých policajtů - můžete mít brzo. Šrytr vám bude vděčný. Třeba vám pošle pamětní nábojnici, nebo směnku namalovanou pastelkama.

0/0
4.5.2007 16:13

Muslym

"Mafie v uniformách":

Moc rád bych viděl jak to těm Mladým sockomoušům v uniformách Paroubekjugend slušelo...

0/0
4.5.2007 9:04

Heralik2

Komouše a socany třeba tlouct co se do nich vejde

Páč je to povl a vřed světa...

0/0
4.5.2007 8:29

Babul

Škrabal nebo Komár

Karle, ty nejsi Škrabal, ale škrabálek. A nebo jsi Komárek pod pseudonymem.

0/0
4.5.2007 8:19

Helena1

Platí jediné pravidlo

Nesmí tlouci mě.

0/0
4.5.2007 8:03

Z-S

jojo,

zneužívání práva na shromažďování... zneuzivani svobody slova.... a za chvili zjistime ze zadnou svobodu nepotrebujume, protoze slusny clovek prece nedemonstruje, nerika nic spatneho a tak mu to ani nebude vadit.

A s tezkoodenci za zady to je tedy veru odvaha sebrat odvahu...

0/0
4.5.2007 8:02

maxim2

Re: jojo,

R^

0/0
4.5.2007 14:56

Ftipnejj

1.

Pravda

0/0
4.5.2007 6:14

grandemi

Koho smí a nesmí tlouct policejní těžkooděnci.

Nesmí bít především členy KSČM protože jsou to jen obyčejní zločinci a to tančí děti nejsou.;-)

0/0
4.5.2007 6:14

Najdete na iDNES.cz