Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Čas Krejčíře, čas žní

Když před rokem a půl utekl Radovan Krejčíř policistům z jeho vlastní vily, nastal čas spravedlivé mediální kritiky práce policistů, nastal čas personálních změn, kázeňských trestů a v jednom případě i soudního rozsudku. Byla to rána pro policii, která dobře rozpracovaný případ zakončila ostudou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

svornik

Probuďte se

Vážení chudí občané v tomto státě,kterysi říká právní krejčíře nikdo neuvidí a když tak jako mrtvolu nikdo z vlády nemá zájem,aby řekl vše co na ně ví  to  je politická i  celková vražda vládnoucí modré kliky;-D

0/0
30.4.2007 17:45

bre_cz

Re: Probuďte se

Co to plácáš, Krejčíř o nikom z ODS ve své knize nepíše, proč by je taky korumpoval, když nebyli u moci že? Co by tak o podnikateli, který půjčil ČSSD 60 milionu, a je podezřelý, že neproclil naftu a ČSSD z něj udělala závažného zločince mohla asi ODS vědět nevíš? Tak maximálně sci-fi. Zdeněk Altner - ČSSD mu dluží 18 miliard a v záznamu z jeho tiskovky říká o podezření z terorismu. Nenápadné že?

0/0
30.4.2007 19:51

markiza

pro bre_cz

Taky už nevíte kde si cintat pentli bre už stačilo.....

0/0
30.4.2007 0:36

bre_cz

Re: pro bre_cz

Čeho stačilo? To je málo, Zdeněk Altner, ČSSD mu dluží 18 miliard a údajně byl podezřelý z terorismu, poslechněte si záznam z jeho tiskovky.Paroubek tvrdí, že penále z prodlení 0,1 procenta je nemorální, když nezaplatíte zdravotní pojištění, taky Vám naúčtují úrok 0,1 procenta denně a to morální je?:-P

0/0
30.4.2007 19:56

bre_cz

Re: Re: pro bre_cz

Oprava, Altner si naúčtoval ve smlouvě 0,3 procent denně, takže Paroubek to považuje za nemorální. Takže věřitelé ČSSD - Jaroslav Krtička 8,9 mil. CZK, zatím není podezřelý z ničeho, Radovan Krejčíř 60 mil. CZK, podezřelý z přípravy trestné činnosti apod., Zdeněk Altner 19 mld. CZK údajně v minulosti podezřelý z terorismu. Když píšete o tom, že stačilo, můžu Vám říct, že kdybych neměl zázemí v Německu u softwarových firem, chápal bych to jako varování a z bezpečnostních důvodů bych přestal, bohužel pro ČSSD, moderní technika je moderní technika. Kurnikovovou odbáchli a nakonec je stejně našli ze satelitu. To jsou stejně všechno informace z veřejných zdrojů, žádné utajované informace neznám.

0/0
1.5.2007 5:00

jajaja00

...vynikající policejní prezident generál Kolář

Bublane, ty jsi shnilý vřed mezi chartisty. Ty jsi exemplární důkaz praktik StB, která mezi nás nasadila své agenty, např. tebe.

"...vynikající policejní prezident generál Kolář ...." to je k blití

0/0
29.4.2007 16:35

bre_cz

Re: ...vynikající policejní prezident generál Kolář

Tak on i ten Husák nebyl špatný policejní prezident, však taky odstoupil, protože na něj byla vykonstruována kauza, jako na Krejčíře, on Policejní prezident je vlastně policista odborník a nejedná s politickou zaujatostí, ani tu novodobou STB neúkoluje, ale přesně jak píšeš, ten Bublan a jeho koňové si udělali z tajných bezpečnostních složek novou politicky zaujatou STB a Bublan se tady k tomu přiznává.

0/0
29.4.2007 19:19

babacek

Čas Krejčíře

Jsou mračna ze kterých prší a jsou mračna ze kterých ani nekápne.

Tak toto je ten druhý případ,tak nevím co pořád oslavujete?:-/

0/0
28.4.2007 9:07

bre_cz

Domnívám se, že Bublan by měl být vzat do vazby

Pane Bublan, začínám se domnívat na základě pozorování chování českých soudů, že na základě podezření z rychlé jízdy po dálnici byste měl být vzat do vazby na dobu 3 měsíců, dokud nebude prošetřeno, zda jste závažný zločin - jízdu rychlostí 170 km/h na dálnici spáchal nebo ne. Na základě tohoto podezření byste měl i opustit ČSSD. Protože se mi jeví chování všech členů ČSSD za podezřelé, domnívám se že by měli být všichni členové ČSSD vyloučeni ze strany a vzeti do vazby. Jen mohu říct, že chování českých soudů je skutečně směšné a nyní mi je zcela jasné, proč německý soud zcela ignoruje verdikt soudu českého. Otázka zní, bude to i nadále nebo si v EU budete prosazovat snížení pravomocí orgánu EU aby na tyto vašemafiánské  praktiky nebyl metr ani v EU.

0/0
27.4.2007 20:49

bre_cz

Exministr Bublan - podezření ze závažného zločinu, jízda 170 km/h

Vážený pane Bublan, nyní zjišťuji, že dle myšlení ČSSD a celé bývalé vlády a českých úřadů a justice a na základě informyce, kterou jsem v minulosti obdržel, že jste jel po dálnici rychlostí 170 km/h usuzuji, že jste pro společnost velice nebezpečný zločinec. Míru nebezpečí Vašeho jednání pro společnost, kdy ohrožujete životy řidičů na dálnici rychlou jízdou odhaduji na vyšší nebezpečí, než je nebezpečí, způsobené chováním Radovana Krejčíře. Na základě tototo zjištění zvážím, zda nepodat ministru vnitra Ivanu Langerovi podnět, aby vypracoval pro rozvědku úkol sledování Vaší osoby. Já jsem totiž přesvědčen, že svým jednáním ohrožujete životy lidí více, než Radovan Krejčíř a domnívám se, že bude nutné prozkoumat, zda na dálnici neporušujete rychlost organizovaně, pak by se dle Vašich tvrzení jednalo o organizovanou trestnou činnost, zločinné spolčení.

0/0
27.4.2007 20:41

bre_cz

Petr Mach závažný mafián, neproclil dovezený automobil

Vážený pane Bublane, vážená vládo, máte stále pocit, že člověk, který odvede na daních milióny by měl být potrestán odnětím svobody za neproclení automobilu, který si dovezl z Německa? Já jsem přesvědčen, že by mu mělo být naúčtováno určité penále a pokuta tak, aby se to neopakovalo, ale aby byl Petr Mach odsouzen za neproclení automobilu mi připadá v rozporu s rozumem. Berte v potaz, že naši první kapitalisté neměli podmínky ani zákony k budování kapitálu a místo, abyste byli rádi, že nějací češi vlastní kapitál a platí daně, tyto developery kapitálu jste zlikvidovali a rozdali český kapitál zahraničním investorům, z čechů jste udělali nájemnou levnou pracovní sílu, kdo něco vlastnil, toho jste zničili. Domnívám se, že pro české občany, kteří chtějí podnikat či rozšiřovat kapitál, je určitě Mnichov nebo Amsterdam bezpečnější lokalitou, než ČR. A berte na vědomí, že tito češi budou daně platit v Mnichově nebo Amsterdamu a Vám tady nikdo nedá ani vindru.

0/0
27.4.2007 20:31

bre_cz

Z Tomáše Pítra taky udělali organizovaného zločince

Vážený pane Bublan, netvrdím že Tomáš Pítr zaplatil všechny daňové povinnosti, které mu zákon nařídil, ale jsem rovněž přesvědčen, že určitě žádný nebezpečný organizovaný zločinec nebude. Spíše se domnívám, že Tomáš Pítr byl nepohodlná osoba pro Vaši vládu, tak jste jej potřebovali jakýmkoli způsobem zneškodnit kriminalizací jeho osoby. Berte na vědomí, že žádný člen Vaší vlády v budování kapitálu ani podnikání nikdy ničeho nedosáhl a dokonce jsem slyšel, že někteří členové ČSSD jsou taky podezřelí z podvodů při nějakých státních dotacích. Sám si musíte být vědom, že uhlídat všechny poplatky a zaměstnance, které v ČR nařizují složité zákony není v lidských silách. V kriminalizaci majetných lidí se rýsuje česká postbolševická závist, další obětí je Petr Mach, který byl odsouzen za nezaplacení cla za automobil. Myslíte si skutečně, že po těchto Vašich estrádách bude ještě někdo v České republice stavět nějaký kapitál? Já jsem přesvědčen že ne.

0/0
27.4.2007 20:17

bre_cz

Z podnikatele udělali organizovaného zločince

Pane Bublan, jednání bývalé vlády ČSSD, které já považuji za kriminálni nezná mezí. O podnikateli Radovanu Krejčířovi píšete jako o organizovaném zločinu. Tuto konstrukci (tvrzení, že Krejčíř je organizovaný zločinec, podezření z přípravy vraždy, o kterém jsem neslyšel, že by bylo podloženo jediným důkazem) jste použili jako záminku ke sledování pohybu Radovana Krejčíře rozvědkou. Domnívám se, že ministr vnitra by měl vědět, co je organizovaný zločin, že organizovaný zločin je obchod s drogami, bílým masem apodobné aktivity, ale já jsem přesvědčen, že neplacení daní, neochota platit daně, podvody na daních nejsou závažným organizovaným zločinem. Netvrdím, že by se neplacení daní nemělo trestat penálem, úroky, vymáhat exekucí, ale aby neplatiči daní byli sledováni rozvědkou mi už skutečně připadá v rozporu se zdravým rozumem a proto soudím, že Mnichov je nyní mnohem lepší místo pro podnikání, než Česká republika.

0/0
27.4.2007 20:03

babacek

Re: Z podnikatele udělali organizovaného zločince

...organizovaný zločinec, podezření z přípravy vraždy, o kterém jsem neslyšel, že by bylo podloženo jediným důkazem.R^

Bubla také věří všemu a především když to řekne Paroubek tak to považuje za důkaz.:-)

0/0
28.4.2007 9:10

holkazdaleka

Drahe zne, a vse zaplacene danovymi platici.

:-(

0/0
27.4.2007 16:14

bre_cz

Re: Drahe zne, a vse zaplacene danovymi platici.

Přesně, drahé žně, ohrožení státu teroristy, protože místo aby rozvědka sledovala levicově extrémistické násilnické gangy, teroristy, sleduje Krejčíře. Ještě zvážím, zda jako angažovaný občan nepožádám německou vládu o dočasnou ochranu před left extremismem do doby než česká vláda dostane rozum, aby Německá nebo Britská vláda k nám vyslala experty, kteří budou terorismus a levicový extremismus mapovat. Nyní mám pocit, že náš stát je závažně ohrožen nefunkčností rozvědky, která se zabývá sledováním podnikatele, podezřelého, nikoli usvědčeného z nezaplacení daňových poplatků.

0/0
27.4.2007 19:50

Muslym

Pane Bublane, capo di tutti vaší strany vám jistě sdělí profit za umožnění útěku Krejčíře do ciziny.

Je nemravné nejprve umožnit útěk a pak se chválit za lapení uprchlíka!

0/0
27.4.2007 11:20

babacek

Re: Pane Bublane, capo di tutti vaší strany vám jistě sdělí profit za umožnění útěku Krejčíře do ciziny.

To není jen nemravné,ale trestuhodné.

0/0
28.4.2007 9:12

Heralik2

Bublane, ty hloupej šmatláku

Bublane, ty, kdysi disident, ses spolčil se sockomoušema, Jyrkovi lízal řiť, policii vedl jak hurvínek a ted tu budeš dávat lekce?  Ze se nestydiš, starej chlap a pořád tak blbej... přes tu fousatou hubu bys zasloužil....

0/0
27.4.2007 8:12

KecaK

Keci nic než keci.

Sockomouši stále mlží,mají obkecávání v popisu práce.

0/0
27.4.2007 8:09

Helena1

Když vám vykradou auto, Krejčíř vás nezajímá...

Obecná kriminalita v ČR je vysoká. Tomu by se měla věnovat pozornost a ne nějakému zpackanému případu "Krejčíř". Ale na druhou stranu - dobře se ty pohádky o Krejčířovi čtou. Mají literární úroveň.

0/0
27.4.2007 8:05

_Das Verschwundene Sudetenland

jdete se nekdy podivat na sluzebnu

pane Bublan. Obecna kriminialita je vysoka a vy tady velebite sebe a byvaleho policejniho prezidenta, jehoz schopnosti zazivame kazdy den. Az vam nekdo vykrade auto a byt, tak vas tahle superbomba akce fakt zajimat nebude. Neumite najit obycejneho zlodeje, tak radeji lovite medialne zname ksichty.

0/0
27.4.2007 7:10

bre_cz

Re: jdete se nekdy podivat na sluzebnu

Přesně jak píšete, rozvědkou sledují pro společnost neškodného podnikatele, který možná nebyl ochoten platit daně, přičemž stejně odvedl na daních měsíčně více, než celý úřad vlády odvede na daních za celý život. A že na severní Moravě páchají gangy levicových extrémistů závažnou násilnou kriminalitu už Bublana nezajímá, protože levicově extrémistické gangy jsou vesměs voliči KSČSSD, tak proč je budou zavírat že? Když se podívám do policejních zpráv, vidím tam samé levicově extremisticky motivované zločiny a je možné, že ČSSD tuto levicově extremisticky motivovanou kriminalitu (loupeže, krádeže, násilnosti, ničení majetku) podporuje a v médiích si dělá jméno, jak nedovede zničit podnikatele, když to vidím, skutečně hnus a před útěkem do Mnichova mě už nepřesvědčí nikdo.

0/0
27.4.2007 19:46

bre_cz

Pan Bublan lže až se mu práší z úst

Vážený pane Bublan, že rozvědka odvedla řeznickou práci už nezamlžíte,  že rozvědka píše každý den jiné informace, které dohromady nedávají smysl je důkaz, že lže, že celá bývalá vláda skončí u nějakého mezinárodního soudu jsem zcela přesvědčen a že je o Vás psáno v knize vydané Radovanem Krejčířem se domnívám. Pouze mi vysvětlete, proč se nikdo nezabýval knihou vydanou Radovanem Krejčířem? Je možné, že některé pasáže v jeho knize jsou vymyšleny, ale určitě celá jeho kniha není sci-fi. Proč by se nemohlo to, co je v knize Radovana Krejčíře prošetřit? Že celá kauza Radovana Krejčíře bude stát Českou republiku opět odliv investic jsem rovněž přesvědčen a mohu Vám sdělit, že zprávy o sledování Krejčíře - podnikatele, který nebyl ochoten platit daně rozvědkou a zveřejnění informací o jeho soukromí, byla poslední kapka, která mou budoucí firmu definitivně vyhnala z Česka do Mnichova.

0/0
27.4.2007 4:51

Najdete na iDNES.cz