Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zeman, Čunek, Paroubek - kdo koho rohne?

Miloš Zeman opustil ČSSD, protože ho prý divočák Paroubek chce dát zavřít. Paroubek míní, že neunesl následky svých minulých politických ničemností a asi se politicky sesypal. Máme na krku krvežíznivou válku – kdo koho rohne.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

mattiCZ

Steigerwalde, Steigerwalde...

Jestli si myslíte, že se od české neutěšené politické kultury vymezíte podobně neutěšeným a kulturně podúrovňovým článkem, tak  jste myslím na omylu. Nevím proč, ale po přečtení vašeho výplodu je mi nějak špatně od žaludku. :-©Rv

0/0
24.3.2007 3:54

Albert Nerom

Re: Steigerwalde, Steigerwalde...

R^! Steigergottwald příspívá jako známý žurnalistický prostitut ke kultivaci české politické scény (a její kultury, dá-li se to slovem kultura nazvat) zrovna tak mizerně jako její přímí aktéři, které kritizuje.

0/0
26.3.2007 20:03

Aveva

ČSSD považuje nároky Altnera za nepřiměřené a v rozporu s dobrými mravy?

Kdekoli při placení budu upozorňovat,že je to v rozporu s dobrými mravy.Aby si všichni co volí sprosté komunistické zloděje uvědomili,kam dospějeme v souladu s levicovými dobrými mravy.

Vždyť to je nabádání k trestnému činu.Občane nebuď blbej a neplať je to v rozporu s dobrými mravy!Za tohle by měli ČSSD včetně Paroubka společensky popravit.Zajímalo by mě co podle komunistů je v souladu s dobrými mravy?

Já když nezaplatím tak mě obviní z krádeže nebo podvodného jednání.A komunista se dožaduje dobrých mravů.Jo!17 let po pádu komunistů se nám komunisti snaží stále vštěpovat a vnucovat životní ideály:"Ukradni kde co můžeš.Nám jde především o občanskou rovnost příležitosti."

Platit dluhy za nepřiměřené a v rozporu s dobrými mravy?Spor o Lidový dům mi pomohl pochopit volební heslo ČSSD - Jistoty a prosperita.Tedy prosperita z půjček a dluhů,jistoty z jejich nezaplacení. Jaké občanské zázemí může tvořit strana,která popírá základní ekonomické,právní a morální principy?

0/0
22.3.2007 21:28

070707

Re: ČSSD považuje nároky Altnera za nepřiměřené a v rozporu s dobrými mravy?

Kolik se svých úvěrů splatil přítel a sponzor ODS Charouz? 7 000 000 000 se ti zdá málo?

0/0
24.3.2007 5:46

sageorg

Přesně.....

a výstižně popsán stav a okruh zájmů místních "rádobypolitiků".A co dál?Přečtou si "opruzovači" alespoň tento článek?Možná,ale tím vše končí.Nemají čas,čeká je další z nekonečných rohovnických mačů! 

0/0
22.3.2007 11:18

strycek_Pompo

Re: Přesně.....

kdyby nebylo ringu, který média ochotně poskytují, nebylo by ani nekonečných rohovnických mačů

0/0
22.3.2007 11:46

Huffnaggelův duch

...

Je to skvělý článek, vystihuje stav našeho státu 18 let po revoluci. Ovšem neříká co dál...

0/0
22.3.2007 10:12

strycek_Pompo

Re: ...

z kontextu lze dovodit, že by společnosti prospělo, kdyby média přestala přinášet pseudozprávy, zaměřila se na podstatná témata a tím nutila politiky něco dělat

0/0
22.3.2007 10:31

Huffnaggelův duch

Re: Re: ...

Souhlasím.

0/0
22.3.2007 10:41

p_m

Re: Re: ...

Je to určitě úkolem médií? Ne spíše voličů kteří rozhodují jaké politiky budeme mít? Vím že to není tak jednoduché jak píšu, ale.. Úkolem médií je přinášet zprávy, úkolem voličů je zvolit si reprezentanty takové jaké si přejí.

P.S.: Pokud vám vadí média neustále omílající Čunkovu či Paroubkovsko-Zemanovu aféru, tak ty média nesledujte.

0/0
22.3.2007 14:10

strycek_Pompo

Re: Re: Re: ...

Problém je v tom, jestli média skutečně přinášejí zprávy (informace o podstatných událostech), nebo pseudozprávy (nepodstatné informace vytvářené pro média). Společnost přiznává médiím jejich svobodný status z toho důvodu, že je to prospěšné pro kontrolu establishmentu, z toho ovšem plyne pro média určitý společenský závazek, pokud média místo toho pojímají své zpravodajské (a kontrolní) poslání jako zábavu pro veřejnost, zpochybňují samotný princip, proč by vůbec měly mít svobodu a autonomii, kterou mají, česky řečeno, kálejí si do vlastního hnízda. Proto bych se být vámi ještě jednou zamyslel, jestli by nebylo na místě to vaše P.S. trochu přehodnotit.

0/0
22.3.2007 15:16

Hans59

Při veškeré vyvinuté snaze o objektivitu

přece jen se vyhnul kritice svých bohů.

Copak arogantní chování předsedy vlády od uchopení moci se zcela zjevnými známkami pohrdáním parlamentem, názory většiny obyvatelstva ho k ničemu nepobízí? Čistky na MV i jinde ve spolupráci s jeho soukmenovci v MFD při přípravě mediální atmosféry ho neupozorňují na zákulisní způsob řešení mocenských ambicí? Že už se nikdo ani nezajímá jak odposlechy a materiály z osobních spisů, archívů a pod. se náhodně dostávají přesně k rukám týchž novinářů z MFD, to ho nepobízí k zamýšlení, co to tady probíhá?

že nadruhé straně přístupné odposlechy Topolánka se urputně nemůžou dostat do médií, to je normální stav demokracie?

prostě pohled na jedno oko trvá, i přes projevenou "snahu" o "objektivitu", která ve skutečnosti opět je jen poloviční a tudíž žádná.

0/0
22.3.2007 10:04

doktor_bota

Re: Při veškeré vyvinuté snaze o objektivitu

Jendo, Jeníku, co to bláboloíš? Topolánek nepohrdá Parlamentem, když už, tak jeho dolní komorou. A rozhodně není sám.

Zbytek nekomentuji, jako obvykle jsi vypotil nehorázné hovadiny.

0/0
22.3.2007 10:13

Harry_sportsman

Re: Re: Při veškeré vyvinuté snaze o objektivitu

A to je všechno, na co ses zmohl? :-):-)

0/0
22.3.2007 11:05

doktor_bota

Re: Re: Re: Při veškeré vyvinuté snaze o objektivitu

A to je všechno, na co ses zmohl?:-P

0/0
22.3.2007 11:07

Harry_sportsman

Re: Re: Re: Re: Při veškeré vyvinuté snaze o objektivitu

Neopisuj příspěvky jiných - to umí každý blbec ...;-D;-D

0/0
22.3.2007 11:18

Zdravííím

zaostalej bolševiku

těch 98 věrnejch pablbovejch otrokům nestojí za slovo,  Míra k těm mozkomorkám má  božskou trpělivost:-©

0/0
22.3.2007 11:44

Harry_sportsman

Re: zaostalej bolševiku

Jakožto stádo poslušných otroků mně spíše připadá těch zbylých 102 ...:-):-)

0/0
22.3.2007 11:56

p_m

Re: Re: zaostalej bolševiku

No já nevím jaký předseda strany si vyžadoval poslušnost svých parlamentních oveček podepsáním smlouvy že budou hlasovat jako jejich Vůdce, kdo požaduje aby poslanec nemohl změnit stranickou příslušnost, ve které straně je vláda jediné osoby,..

0/0
22.3.2007 14:13

celtic

Štajgr...

Štajgr je neskutečný vůl...:-©

0/0
22.3.2007 9:49

Cauchyho-Binetova věta

Re: Štajgr...

ty stále nesneseš toho čuňáka co celťo? :-)

0/0
22.3.2007 9:56

1_130_202_135

Re: Štajgr...

A koukejme, jak se ozývá potrefená husa s myšlením Husáka! ;-D

0/0
22.3.2007 10:15

strycek_Pompo

To bylo slovo do vlastních řad?

Kdo nám tyhle pseudozprávy neustále servíruje?

0/0
22.3.2007 9:34

relax100

Je to pravda

Už se nedívám ani na zprávy. Potřebujeme reformy jako sůl. Na jedné straně úsporné, např. propuštění tisíců zbytečných úředníků, zavedení alespoň symbolických poplatků u lékaře a za léky, zpřísnění vyplácení podpor a demokratické přinucení vězňů k práci a hrazení svého pobytu… Na druhé straně motivační, spravedlivou a logickou daňovou reformu.

Zatím se tam probírají totální kraviny které se nás netýkají. Bohužel média reagují na poptávku a IQ národa:-©[>-]          

0/0
22.3.2007 8:03

Hans59

Re: Je to pravda

Bohužel je to horší: to média si sami pro nás vytvořili poptávku, média nás zahrnují množstvím něčeho, že ani nemáme možnost zjistit, jestli neexistuje něco jiného.

Média se k tomu ještě podílejí na politickém boji. Novináři píšou ne články ale promyšlenou propagandu ani ne v rámci nějaké strany, jako spíš politicko-mafiánkych uskupení.

K IQ národa - platí, že když moudrý člověk žije mezi tupci, sám otupí a naopak v kulturním a inteligentním prostředí lze i blbec skultivuje.

0/0
22.3.2007 9:50

ellukas

Kdyby MF Dnes

která se tak ráda obléká do své modré svazácké košile těchto afér programově nevšímala, nebyl by stav české politické scény podoben bulváru a nepopisovaly by ho aféry a aférky. Sebekritičnost a ještě jednou sebekritičnost by byla na místě. Kdo tu honil socdem kvůli naprostým blbostem, jakým byl Grossův byt? A Krause kvůli ghanskému kakau. Kdopak je odstřelil?

 Samozřejmě, že v momentu, kdy modří svazáci se konečně dostali k vládnímu lízu, probouzí  se někteří komentátoři s kocovinou, protože tato bulvarizace začíná ohrožovat jejich vlastní a skupinové zájmy. Pozdě bycha honiti. Džin z lahve již byl vypuštěn.

0/0
22.3.2007 7:16

doktor_bota

Re: Kdyby MF Dnes

Aha, tak neschopnost premiéra vysvětlit, jak přišel k financím na luxusní byt, je prkotina? O Krausovi ani nemluvě. Čím by se podle tebe měla zabývat média - popisem lepších zítřků?

0/0
22.3.2007 9:53

ellukas

Re: Re: Kdyby MF Dnes

Nevím sice, jak pan premiér přišel k financím, ale podle opětovného vyšetřování policie k ním nepřišel trestnou činností. A navíc proč by tomu jeho strýci ten Rod nemohl půjčit?

  Máš tu věřitele, který se přihlásil, máš tu prostředníka, který se k tomu hlásí taky. A vše veřejně. Co více chceš?

Já nejsem ten, kdo volá po cenzuře aféf, ale najednou pan Steigerwald, i když měl trvale jako pracovník redakce tuto možnost uplatnit. Vždyť i on namísto skandalizace socdem se mohl věnovat vážným témátům, jejichž absenci tak najednou bolestně pocituje

Kdo bránil MF vyhlásit, že nebude v době vlády, s níž programově nesympatizuje, žádné aféry na svých stránkách otvírat, že se bude snažit toliko o programovou kritiku? Tato absence by byla cenná, teď když jde o vládu, které MF fandí, tak je to pouze pokus o ubohou účelovost.

0/0
22.3.2007 10:23

doktor_bota

Re: Re: Re: Kdyby MF Dnes

Možná sis nevšiml, ale MFD ryla a ryje do vlády bez ohledu na strany, které ji tvoří - do ČSSD samozřejmě nejvíc, ale to bude nejspíš tím, že má v současnosti nejvíc průserů. Ovšem pokud se domníváš, že by nezávislé noviny byly ochotny udělat to, o čem píšeš v závěru příspěvku, tak asi nemáš všech pět pohromadě.

0/0
22.3.2007 10:40

ellukas

Re: Re: Re: Re: Kdyby MF Dnes

Já si to nemyslím, že by to byly ochotny udělat, ale tak to požaduje pan Steigerwald. Jenom tvrdím, že byl promarněn čas, kdy to ty noviny mohly čistě teoreticky udělat, a přitom zvýšit svojí kredibilitu.

0/0
22.3.2007 12:10

vmvanjan

Re: Kdyby MF Dnes

příspěvek hodný naivního absolventa pomocné školy, nebo zaslepeného příslušníka české strany šokialistických darebákůRv:-©Rv

0/0
22.3.2007 10:29

babacek

CHáááááááááááá.

Na zabijačku jsou již dva a další jistě přibudou.

 

0/0
22.3.2007 4:33

Najdete na iDNES.cz