Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Komorous: Hříchy mládí jsem už dávno odpracoval

Šéf protidrogové centrály Jiří Komorous v on-line rozhovoru iDNES.cz přiznal, že usiloval o vstup do StB. Tuto chybu z mládí podle svého názoru už odčinil. "Moje životní cesta je i cesta omylů a poznání jako u každého jiného člověka a jako každý jiný mám právo na vývoj a změnu," uvedl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

danovypoplatnik

přesuňte pozornost

Dvě naivní děvčátka si řekla, že otisknou ... viz diskuzi k článku  jak se pozná hodný estébák .....

0/0
23.3.2007 14:45

choodec

Jiří Komorous - populista a demagog

Pan "Čest a spravedlnost" jaksi zapomněl odpovědět na můj dotaz.

Položil jsem ho zhruba uprostřed doby, kdy bylo možno klást otázky.;-O

Pan čestný mě jaksi, ignoroval - reagoval jen na dotazy, které uznal za hodné odpovědi. A to včetně těch, které byly položeny až po mně, nezávisle na délce dotazů. :-©

RvChtěl bych touto cestou vyjádřit své znechucení nad přístupem jak "čestného" pana Komorouse, tak samotného portálu iDNES. Rv

(Y)

0/0
23.3.2007 14:37

Ruger

Komouše nenávidím a příliš nežeru ty co se s nimi zapletli, nemám pro ně omluvu- konkrétně

u komorouse  mám ale pocit, že si své ťápnutí vedle skutečně odpracoval

0/0
21.3.2007 16:46

MHHH

Nic neprovedl

Je to mnohem jednodušší. Mám stejný "problém" z minulosti. Kdysi jsem prostě nechtěl na 2 roky na vojnu a zdálo se mi výhodnější jít k pohotovostnímu pluku VB, což bylo na 5 měsíců. A taky jsem napsal dopis )podle dané osonovy), kde třeba píšu, jak já, tak všichni moji příbuzní uvítali vstup vojsk v roce 1968, jako přátelský akt. Přitom mě bylo půl roku a táta celý život nadával na komunisty. Nakonec jsem ostal modrou, ale uvědomme si všechno v kontextu doby. Klidně bych napsal, že jsem se líbal i s Brežněvem, kdyby to vedlo k tomu, že nebudu muset 2 roky někde kokotit na vojně.  Určitě můj dopis taky někde leží... A nijak se za něj nestydím.

0/0
21.3.2007 13:23

MUDRc-

Kdo za neco stal...

Kazdy, kdo za neco stal za totace u Verejne Bezpecnosti byl drive nebo pozdeji preveden ke Statni. Byla to zkratka elita. Spolehlivi profesionalove slouzici rezimu. Tito lide byli po prevratu vetsinou od Policie vyhozeni, nekteri odesli sami. Podivejte se, kam se Policie s novou krvi dostal. Jsou to vyuceni m.j. zednici, zahradnici ... s maturitou ovsem.  Vysokoskolsky vzdelani jsou na obvodnich oddeleni jen velitele. Nekdy ani ti ne. Proc se honit za byvalymi estebaky, kteri delali  (a delaji) svoji praci velice dobre a kvalitne. Jsou to lide, kteri jsou ochotni slouzit rezimu (nyni demokratickemu) do roztrhani tela. Vzdyt takovi lide jsou vsude vyhledavani. V detektivnich agenturach, v pojistovnach atd. Meli bysme si jich vazit a hyckat si je, nebot je vzdy lepsi mit je na sve strane barikady (a ne aby prisluhovali a prodavaly sve letite zkusenosti protistrane). Atd. Uz me nebavi psat, musim makat abych mohl za 10 dni zaplatit dane :(

0/0
21.3.2007 10:53

KocourkovNews

Zlocinci placeni z dani NÁRODNÍ PROTIDROGOVÁ CENTRÁLA:

KOMOROUS Jiří, nar. 28.12.60, kr. jm. Pražan, I. správa StB čoz 165624, zařazen jako vedoucí odboru KAVALÍŘ Petr, nar. 24.9.58, IV. správa StB, čoz 201641, zařazen jako vedoucí oddělení

SOUČEK Rudolf, nar. 17.12.47, kr. jm. Bartošek, I. správa StB, čoz 195753

DLOUHÝ František, nar. 10.8.64, kr. jm. Berman, I. správa StB, čoz 165595

BROUČKOVÁ Galina, nar. 8.7.53, kr. jm. Spalová, I. správa StB, čoz 195897   KOČÍ Petr, nar. 6.2.63, I. správa StB, čoz 241611, zařazen jako vedoucí oddělení

ZAPLETAL Radovan, nar. 12.7.62, IV. správa StB, čoz 218145

0/0
21.3.2007 4:41

KocourkovNews

Pryc s vlastizradcem Komorousem

Dnes přesvědčený marxista Komorous pro změnu tvrdí, že byl ve svých šestadvaceti letech ještě nezralý k vytvoření objektivního světonázoru. To bychom mu mohli i věřit. Jednak je určitá míra mentální zaostalosti u bývalých přílušníků SNB poměrně obvyklá, jednak je třeba vzít v úvahu, z jak skvělé rodiny dnešní policajtská hvězda pochází. Tatíček velel zásahovým jednotkám VB, které brutálně potlačovaly každý sebemenší pokus o vyjádření občanského nesouhlasu s komunistickou diktaturou, a paní matka asi také není žádná pravicová oportunistka, když s tím pendrekářem dokázala žít a sdílet manželské lože.

0/0
21.3.2007 4:37

KocourkovNews

Re: Pryc s vlastizradcem Komorousem

Že geny neumlčíš, o tom se můžeme kdykoliv přesvědčit při pohledu do poslaneckých lavic KSČM - i stalinista Grebeníček mladší je věrnou kopií svého otce Aloise, svého času estébáckého sadisty, který se vyžíval v mučení politických vězňů. Je mezi těmi dvěma dokonalými marxisty ale přece jen jeden nepatrný rozdíl: Miroslav Grebeníček nešéfuje ozbrojenému útvaru, který se podle znalců vnitráckých poměrů těší pověsti takřka nekontrolovatelné a také nekontrolované složky policie demokratického státu.

Co ale teď s Komorousem?

Vice:http://www.geocities.com/gvanek2000/stbkomorous.html

0/0
21.3.2007 4:38

osvetitel

Re: Re: Pryc s vlastizradcem Komorousem

To ale delate chybu ze je nekontrolujete!Prece bejvala STB byla ruku v ruce s KGB,a co kdyz vam tam udela nejakej prevrat?:-)

0/0
21.3.2007 6:24

Hans59

Re: Pryc s vlastizradcem Komorousem

Totéž lze ríci o Topolánkovi, takže pryč s oběma

0/0
21.3.2007 8:44

poberta

ja taky chodim do prace

a von to dela zadarmo jako ze se tim ze chodi do prace tak obhajuje za svou minulost nechapu jak mohl dostat proverku vzdyt ho mohl kdokoliv vydirat

0/0
20.3.2007 22:42

dislektik-idnes si na mě zasedla

Komorousi to nech ne Sv.Petrovi jestli jsi své hříchy dostatečně odčinil

!!!

0/0
20.3.2007 16:52

osvetitel

Re: Komorousi to nech ne Sv.Petrovi jestli jsi své hříchy dostatečně odčinil

Zrejme mysli hrichy vuci svemu narodu!A v tom bych si ja osobne netroufal posuzovat, jestli podle sve cinnosti kterou se vykazoval,mel vetsi nebo mensi hrich,nezli ti ostatni,o ktere se zatim nikdo nezajima!To ze byl becharakterni guma je jasne,ale neni jasne na kolik si za svoji cinnost zaslouzi trest  ,na rozdil od tech milionu nepotrestanych v CR!Pokud on dela svoji praci dobre,tak co se vyresi,po tolika letech tim,zese zacne u nej,a ne u tech,kteri by to vice zaslouzili?;-)

0/0
20.3.2007 20:01

mihla

Neznám nikoho lepšího.

Nebudu tady odpovídat na žádné diskusní příspěvky, nemá to vůbec cenu. Ať si každý říká co chce, tak já nevidím lepšího odbrníka na problematiku drog, které je zdokumentováno nepřeberným množstvím úspěšných akcí. Jestli někdo něco má proti tomuto člověku, tak myslím, že klady mnohonásobně převyšují možné nedostatky a škraloupy. Vyhodit nebo vyměnit by ho mohl jen naprostý idiot.!

0/0
20.3.2007 13:31

Cool3r

Změna názoru - pan Komorous se špekem?

Tak já nevim. Mě je 23 a své názory rozhodně změním. To je přirozené. Ovšem pokud pan Komorous šel politicky hodně z leva rovnou do prava přesně ve chvíli revoluce, tak nevím (osobně si myslím, že s Ordo Lumen Templi už moc víc napravo být nemůže). No a tak nevím, jestli ho neuvidím v šedesáti se špekem. Protože tak starej není a ještě by mohl něco pochopit a sem tam nějakej názor změnit. Proč ne, ale uznávám, že po letech Landy je asi těžké pochopit poselství Led Zeppelin nebo The Doors :-)

A ještě bych rád vyjádřil respekt k dialogu pana Komorouse a JXD. Oběma jde o stejnou věc, uvědomují si to a dokáží vést věcný dialog, přestože má každý z nich jiný názor na řešení drogové problematiky. Bohužel je na tomto !světě! ve státní správě prozatím místo jen pro jednoho z nich.

0/0
20.3.2007 11:18

Moa

Re: Změna názoru - pan Komorous se špekem?

 Komorous nehoní žádné huliče trávy, ale kartely tvrdých drog. Nikdo tady  nechce zavrhovat poselství The Doors, jen se musíte smířit s tím, že ne každý chce žít tak jako Macháček v Samotářích a ve 30. dopadnout tak jako Jim Morrisson.

 Co se týká rozporu Komorouse kontra JXD, tak v uměleckých kruzích, undergroundu a okruhu kolem strany Zelených, v novinářských kruzích je zase místo jen pro druhého z nich, takže možnosti jsou vyrovnané.

0/0
20.3.2007 12:50

Cool3r

Re: Re: Změna názoru - pan Komorous se špekem?

Tak jsem se po hodine rozmýšlení rozhodl neodpovědět nic. S prvním odstavcem souhlasím beze zbytku a s druhým ne a ani to nepovažuju za reakci na můj příspěvek :-)

0/0
20.3.2007 16:27

blix

totální souhlas s příspěvkem dole

Je to naprosto tak jak píše gustav1..tetnto člověk je prodlouženou rukou bývalého režimu, který "hříchy mládí" vzal jako rukojmí. Kolik mladých lidí v totalitě pyklalo za hříchy svého mladí zničeným životem, kolik maldých lidí muselo trpět za hříchy mládí svých rodičů. Pan Komorous je  bezskurpulózní zkorumpovaný aparátčík morálního profilu tyrana, který uzurpuje nám lidem, kteří chtějí žít ve svobodné polečnosti právo na vlastní zodpovědnost a svobodná rohodnutí. Je to člověk, který by se nejen nebál být ve službách totality a tyranie, ale dokonce by chtěl být dobrým služebníkem tyranie a totality!. Jeho pokrytectví je bezbřehé.Zašťiťuje se velebnými a zbožnými slovy. Bůh nás chraň!

0/0
20.3.2007 11:03

osvetitel

Re: totální souhlas s příspěvkem dole

Myslis zese na tu praci co vykonava nehodi a ze ji dela spatne?Tak si tam dejte nekoho jineho ale nechte si sve hypokriticke keci!Pokud mate nejake dukazy ze nekomu ublizil,tak ho zente pred soud!Pokud nemate,tak zaco ho chcete soudit a izolovat,na rozdil od jinych,kteri v necem litali a maji nekoho na svedomi,a dneska sedi u tucnych koryt,aniz by alespon riskovali svuj kejhak jako on,pro dobrou vec?Zato ze on chtel a mohl skodit?Na rozdil od tech co "nechteli" a skodili?8-o!;-)

0/0
20.3.2007 11:14

Kleki Petra

Re: Re: totální souhlas s příspěvkem dole

Je to takový malý český Fouchet. Kdyby tady byli u moci fundamentalisti jakéhokoli typu, sloužil by stejně spolehlivě i jim. To je to hlavní, co je na něm špatně.

0/0
20.3.2007 11:19

osvetitel

Re: Re: Re: totální souhlas s příspěvkem dole

A jak chces nekoho trestat za kdyby a co by,kdyz jste se nedokazali vyporadat s tema kteri prokazatelne skodili a meli plno lidi na svedomi?8-o

0/0
20.3.2007 11:22

Kleki Petra

Re: Re: Re: Re: totální souhlas s příspěvkem dole

A já něco takového někde píšu? Ani jsem si nevšiml.

0/0
20.3.2007 11:23

osvetitel

Re: Re: Re: Re: Re: totální souhlas s příspěvkem dole

Aha tak ty soudis pouze jeho charakter!A na zaklade toho se snim ma provest co jako?

0/0
20.3.2007 11:27

Kleki Petra

Re: Re: Re: Re: Re: Re: totální souhlas s příspěvkem dole

Co je mi do toho? Mně je Komorous u pérdele. Vím o něm dost už léta, protože švagrová s ním absolvovala střední školu, takže vím, jaké je to pako. Konstatuji pouze, že by byl loajální k jakémukoli režimu, jako správná guma. Co s ním udělají nadřízení nebo ministr, to je úplně jejich věc. Od toho žijeme v zastupitelské demokracii. Já jsem volil, oni ať se starají. Mají to za povinnost. Tečka.

0/0
20.3.2007 12:21

osvetitel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: totální souhlas s příspěvkem dole

Zajimavy nazor!At se staraji ti co jsou zato placeni!;-DAle jak vidis,kazdemu to neni v CR u perdele,presto ze ziji v zastupitelske demokracii!Treba maji problem stim kdo ji zastupuje?;-DJinak ale me je to u perdele vic jak tobe!Pouze me zajimal tvuj nazor ,kdyz ses vyjadril o jeho charakteru!Pokud zadny nemas a nechas to na tech povolanych,tak to je tvoje vec a ja stim opravdu nemam problem!;-D

0/0
20.3.2007 19:47

norton

Re: Re: Re: totální souhlas s příspěvkem dole

R^

0/0
20.3.2007 16:49

gustav1

radoby STBak je neco jineho nez obycejnej clen KSC nebo SSM

vam pitomcum ktery rikate ze kdo nebyl se starym rezimem nejak propojenej, tak je za sebe muzu rici ze ja ne, a tem ostatnim nebudu sahat do svedomi. Ale je rozdil mezi nekym kdo se jen vezl aby snad jeho rodina mela vyhody a deti se dostali na skolu (asi clen KSC) a previt kterej chtel do STB pomahat aktivne tomu zrudnymu rezimu a tyranizovat lidi. Rikat si to hovado muze co chce o chybach mladi, ukazuje to jeho charakter kterej je danej.

0/0
20.3.2007 10:02

osvetitel

Re: radoby STBak je neco jineho nez obycejnej clen KSC nebo SSM

Na boj z drogovou mafii je na svem miste,ta se nestiti niceho!A ten co tomu systemu neveril ale podporil ho  a aktivne spolupracoval,u me je jeste vetsi bezcharakterni smejd!On nemel sanci se uplatnit,i kdyz ne vlastni vinou,ale ti co se nejak uplatnili,takove jako on udelali a podporili,at uz z jakychkoliv duvodu!Jeste horsi prospecharske svine,pokud NEMUSELI!

0/0
20.3.2007 10:13

gustav1

Re: Re: radoby STBak je neco jineho nez obycejnej clen KSC nebo SSM

Ja s tebou v podstate souhlasim, ale nezapomen tenhle pripad taky "nemusel" jak rikas, a pak ne kazdej obycejnej komous nebo svazak "aktivne spoluparcoval" jak rikas. Pro mne jsou vsichni spatni ale estebaci vedome skodili, a casto ne z prospechu ale protoze se v tom vyzivali. Sorry kamo, vim o cem mluvim, bohuzel jsem byl take jejich subjectem jeden cas. Sorry kamo, ale estebaku se zastavat nejde. Zadnej estebak neni clovek na svem miste v demokraticke spolecnosti. To potom Hitler by podle tebe byl dobry clovek na urcitem miste. Urcite by jeho character nasel uplatneni v mnoha odvetvich rozvijejici ceske kapitalisticke spolecnosti.

0/0
20.3.2007 10:24

osvetitel

Re: Re: Re: radoby STBak je neco jineho nez obycejnej clen KSC nebo SSM

Ja se ho nijak nezastavam,pouze poukazuji na to ze on nemel moznost se na rozdil od jinych "vyznamenat"!Jeho nynejsi misto mu nezavidim a pokud dela dobrou praci,tak nevidim zadny problem!A srovnavat ho z Hitlerem je trosku ujete nemyslis?Nemel bys spis volat po potrestani tech,co se na rozdil od nej ,meli moznost vyznamenat,a z jakychsi duvodu se schovavaji za nim?;-)

0/0
20.3.2007 10:30

osvetitel

Re: Re: Re: Re: radoby STBak je neco jineho nez obycejnej clen KSC nebo SSM

Ps.Tez by me zajimalo,proc cela leta nikomu nevadil?A proc najednou to "senzacni" odhaleni neceho,o cem se muselo davno vedet??;-)

0/0
20.3.2007 10:34

gustav1

Re: Re: Re: Re: radoby STBak je neco jineho nez obycejnej clen KSC nebo SSM

OK, to by jsme mohli diskutovat donekonecna. Ja ho nesrovnavam s Hitlerem, to si to spatne vysvetlujes, ja srovnaval tvuj argument s realitou. V podstate mame stejne citeni a nechme to u toho. Ja proste jen neprenesu pres srdce kdyz nekdo z jakehokoliv duvodu zastava STBaky. Pro mne to byla ta nejprisernejsi hruza a nastroj toho zvrhlyho rezimu - a zde je me prirovnani k fasounum a SS. To je to same co komousi a STB a to mi nikdo nevymluvi.

Mej se a cheers.

0/0
20.3.2007 10:36

osvetitel

Re: Re: Re: Re: Re: radoby STBak je neco jineho nez obycejnej clen KSC nebo SSM

Zrovnatak jako neexistuje rozdil mezi malou zlodejnou a velkou,protoze jsou obe zlodejny,neexistuje rozdil mezi malou bezcharakterni svini a tou velkou!Obe jsou to svine!Chapu ze v te pohnute dobe chtit dobrovolne k STB a jeste muset, nebo dobrovolne chvalit tu okupaci,tak ze nato musel mit hrosi kuzi,nebo byt opravdovy fanatik,ale co do vysledku,nepredcil diky tomu zese nemohl uplatnit,ty "menci" svine!Nechci mu sahat do svedomi,ale treba opravdu zmenil svuj politicky "nahled" a pokud nemel osobne nikoho na svedomi,tak ma pravo zacit znova!Co se tyka toho prani ,tak same 2U , a take se mej!;-)

0/0
20.3.2007 10:49

MHHH

Re: radoby STBak je neco jineho nez obycejnej clen KSC nebo SSM

To je blbost. Politická částk StB byla jen jednou ze složek. Zbývající činnost Stb byla klasická kontrarozvědka, jako v kterémkoliv jiném státě ve světě. Někde se to jmenuje Stb, někde FBI... to tak je. A já na tom nevidím nic špatného, pokud stát má třeba ekonomickou kontrarozvědku. to je normální. Měl ji Huysák, má ji Castro, ale zrovna tak Merkelová, Topolánek...

0/0
21.3.2007 13:30

velky bratr

Skinhead a grazl od pohledu

To je panecku kousek, jak kdyby mladencum z narodniho odporu z oka vypadl.

 

Jak spravne rika, Landa neni bejvalej nacek, zapomina vsak dodat, ze Landa je aktivni nacek.

 

Jo a toho ze bojuje jen proti lidem, kteri s nim nespolupracuji, to je snad uz verejna informace, ne? Jemu nedochazi, ze drogy tu s lidma byly, jsou a budou a to nezavisle na nem, sice na jedne strane jakoby uznava, ze alkac a cigara nam delaji spatne, ale tvari se jakoby marjana byla o moc horsi. Neni horsi, podle vetsiny studii je na tom nejhur tak jako alkohol, spise lepe. Kdyz ten chlap tak strasne keca v tomhle, proc bychom ho meli brat vazne v jinejch vecech?

0/0
20.3.2007 9:51

Mao221

Re: Skinhead a grazl od pohledu

V národním odporu by ho nechtěli protože to je krajní pravice a ti by mezio sebou takovou svini estébáckou ulhanou nesnesli. Je mi z toho "člověka" fakt na zvracení, vůbec nechápu jak se na sebe může ráno podívat do zrcadla:-©

0/0
20.3.2007 9:59

žulda

Re: Re: Skinhead a grazl od pohledu

ale ale ty jsi nějakej zásadovej 8-o- jak jsi přišel na to, že právě ty jsi ten, kdo může házet kamenem ? Určitě máš na kontě spoustu užitečné práce pro společnost, skvělé výsledky a žádnej hřích, že? Pochlub se, v čem jsi kromě bl..ejch pidnů tak skvělej !!!! Jinak by mohlo být lidem na zvracení z tebe:-©

0/0
21.3.2007 10:47

KocourkovNews

Pod Komorousem pracuje několik bývalých členů StB

Pod Komorousem pracuje několik bývalých členů StB

Šéf protidrogové centrály to přiznal v rádiu

Mezi zaměstnanci Národní protidrogové centrály (NPC) je i několik bývalých pracovníků někdejší komunistické Stání bezpečnosti (StB).

V rozhovoru v rádiu Frekvence 1 to včera přiznal ředitel tohoto policejního útvaru Jiří Komorous.

0/0
20.3.2007 9:07

KocourkovNews

Re: Pod Komorousem pracuje několik bývalých členů StB

KAVALÍŘ Petr, nar. 24.9.58, IV. správa StB, čoz 201641, zařazen jako vedoucí oddělení

SOUČEK Rudolf, nar. 17.12.47, kr. jm. Bartošek, I. správa StB, čoz 195753

DLOUHÝ František, nar. 10.8.64, kr. jm. Berman, I. správa StB, čoz 165595

BROUČKOVÁ Galina, nar. 8.7.53, kr. jm. Spalová, I. správa StB, čoz 195897

KOČÍ Petr, nar. 6.2.63, I. správa StB, čoz 241611, zařazen jako vedoucí oddělení  ZAPLETAL Radovan, nar. 12.7.62, IV. správa StB, čoz 218145

0/0
20.3.2007 9:09

osvetitel

Re: Pod Komorousem pracuje několik bývalých členů StB

Tam se nejspis nejlip "ztratej" a nejak se zivit musi!Ale pokud jde o choulostive pozice,pri kterych by mohla byt politicky CR nejak ohrozena,a mate nato nejake kvalifikovane ,ne STbaky,tak je klidne vymente!;-D

0/0
20.3.2007 9:27

bobr23

Re: Re: Pod Komorousem pracuje několik bývalých členů StB

určite by se našli oto strach nemam....:-P

0/0
20.3.2007 10:24

žulda

Re: Pod Komorousem pracuje několik bývalých členů StB

když pořád pálíme ty čarodějnice - nestálo by zato podívat se taky na výsledky jejich práce? Možná už udělali víc užitečného než ti "čistí pravověrní, kteří se bývalému režimu nikdy nezaprodali" - u spousty z nich zůstává bohužel jen u keců ....

tak nevím, co je lepší..:-/

0/0
21.3.2007 10:51

osvetitel

<><><>

Dyt to porad pisu!Tenhle bambula jako mladej se chtel vyznamenat a mozna mu ani tak neslo o politiku, jako necemu velet!Ted konecne dela neco uzitecneho,protoze nastesti nedostal sanci se poradne u te STB uplatnit!Nevim jestli vadi vice tem "poctivejm"Cechum nebo drogove mafii,ale v prvni rade by se melo jit po tech,co se dokazali uplatnit a skodit ,a  ted to navic misto potrestani z urocili!;-)

0/0
20.3.2007 7:24

rozhod

Cop bude s ostatními ?

Kdy z občanů ČR, kteří k tomu mají příslušný věk nebyl v: ROH, SČSP, SSM, nezkládal BSP, nepráskal a nefízloval své spoluobčany jako domovní důvěrník a člen uličního výboru, kdo chodil léta manifestačně volit nadidáty NF pod vedením KSČ,   

To všechno a ještě další bylo organizováno komunisty a služilo jim to k udržení pomoci po celou dobu.

0/0
20.3.2007 7:03

KocourkovNews

Komorous stejný jako Filip. Ale horší.

pokracujte zde:

  http://www.geocities.com/gvanek2000/Bohemia.html

0/0
20.3.2007 4:50

suntikous

a kolik ze to bylo hodin na odpracovani?

Nebo ze buy mu to pocitali na hodinu v korunach?;-Dto je dalsi typickej alibista! jednou spolupracoval, praskal kamarady jak se dalo tak mu to zustane1 pokud chce neco odpracovat, at jde stavet zadara dalnici! fizl!@Rv

0/0
20.3.2007 3:05

Tomach

Re: a kolik ze to bylo hodin na odpracovani?

On spolupracoval a praskal kamarady? Pokud ano tak menim nazor, ale pokud vim tak jen napsal dopis.Navic chtel jit k rozvedce, to je TROSICKU rozdil od praskani kamaradu... rozvedka neni "boj s vnitrnim nepritelem".

0/0
20.3.2007 3:16

kiliannedory

Re: Re: a kolik ze to bylo hodin na odpracovani?

Jistě u rozvědky byli ti STBáci hodní :-©

0/0
20.3.2007 6:35

osvetitel

<><><>

Koukam ze z vyjimkou "pepka", je to tu touhle dobou samej Amik,Canadan a Protinozec.;-D

0/0
20.3.2007 3:00

Tomach

Re: <><><>

Co bys cekal v tuhle hodinu? ;-) Krome zprav z CR a informaci od znamych a pratel v CR je tohle dalsi zdroj informaci o CR a pohledu tamnich lidi na deni kolem. A zjistuji ze cim dele jsem pryc, tim mene tem lidem rozumim... :-(

Vazne nechapu proc obhajuji Kalouska, Cunka a slapou po nekom jako je Komorous. 90% lidi bylo v KSC a ted tu pouzivaji slovo soudruh jako nadavka. A pritom ma porad KSCM pres 10% hlasu, pred par lety mela snad skoro 20%. Omezovani odmitaji, ale beda kdyz nekdo provede neco jim, na policajty nadavaj a pak se jen divej ze se tak krade, vrazdi a zabiji na silnicich. A ani uz nevedi ze "zlate ceske rucicky" ma dnes bohuzel jen jeden jediny vyznam - a to ze dobre kradou, tim je CR ve svete proslula a je to na prvnich mistech vsech pruvodcu do CR. Je mi z toho smutno....

0/0
20.3.2007 3:14

Najdete na iDNES.cz