Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vedení dělá naschvály, lkají nespokojení policisté

Protesty policistů proti služebnímu zákonu neutichají. Strážci zákona nespokojení s poklesem platů a snížením hodnosti však museli znovu přesunout plánovanou demonstraci. Vedení jim prý dělá naschvály - v původně avizovaný den jim rušilo dovolené či nařizovalo účast na cvičení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

thx

Pane ministře máte pravdu

njedůležitější je vědět, KDO demonstruje, ostatní se už nějak vyřeší;-D

0/0
29.1.2007 8:03

cybermiky

for cibjes

lžeš a jelikož už nějaký ten pátek podnikám a musím znát obchodní zákonik, mohu ti to lehce dokázat.Leda, že by jsi byl nějaké OSVČ, ale tam neručíš majetkem ;-D;-D

0/0
28.1.2007 22:44

Lupulin2

Paroubek musí opustit vedení strany!!!

Předseda Jiří Paroubek porušuje usnesení strany a volební program ČSSD. Strana ČSSD se zavázala, že nepřistoupí na koaliční spolupráci s KSČ(M). To to rozhodnutí bylo minimálně dvakrát potvrzeno a jednou těsně před zahájením volební kampaně.

Jiří Paroubek však úmyslně několikrát toto rozhodnutí strany porušil, když začal vyjednávat o koaliční spolupráci s KSČ(M).

Porušil tak jednotný konsenzus  celé strany stejně jako pan Melčák, Pohanka a Wolf.

Vedení strany by mělo postupovat stejně nekompromisně a precedentně. R^

0/0
28.1.2007 22:41

thx

Re: Paroubek musí opustit vedení strany!!!

pleteš se osudrhu, k žádné "kolaliční" spolupráci nidky nedošlo a nikdy se o ní nejednalo, radjěi si zobáci dejte pozor s kým jste v koalici vy..;-D

0/0
29.1.2007 8:05

FrantišekFlinta2

FandaFlinta

Je :-©:-©:-©:-©(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

0/0
28.1.2007 22:24

honzarov

hm

za ty prachy si někde v prdelákově pinkat bandbinton , na to bych se taky vykašlal ;-D

0/0
28.1.2007 22:12

rychlonoh

LKAJÍ ?????

predstava LKAJÍCÍCH policistu me naprosto dostala......;-D

0/0
28.1.2007 21:36

Lubos1930

Policisty mají makajat a ne se válet po služebnáh!

0/0
28.1.2007 20:51

jsvscr

Justiční stráž

Ta arogance moci není jen u policie, ona funguje i  u VSČR. Před platností nového zákona byla Justiční stráž podle gen.ředitele chloubou a výstavní skříní VSČR.Reprezentací mezi veřejností a VSČR. Dnes už tomu tak není. Přes odbory vzkázal pan gen.ředitel, ať ho JS nesere, nebo že ji pozbírá všechny příplatky co jen jdou. Už jsme nechtěné dítě, zátěž... Pan gen.ředitel nechal pro své podřízené zprovoznit fórun na stránkách VSCR. Poté, co se se tam nahromadily samé "nevhodné dotazy", nechal  pan  ředitel fórum bez odpovědí smazat. Obrázek o nadřízených si udělejte sami.:-©

0/0
28.1.2007 20:51

freak2

Re: Justiční stráž

Jo, to je holt narcis Luďa. ;-D;-D;-D

VSČR je tady pro něj a jeho ego.:-©

0/0
28.1.2007 20:58

FrantišekFlinta2

Vedení to dělá dobře

Chlupatí jen hezky makejte.;-D;-D;-D:-©:-©:-©

0/0
28.1.2007 19:46

FandaFlinta

Re: Vedení to dělá dobře

Chlupatí makají, až se z nich kouří, ale teď po nich chtějí aby to dělali 150 hodin zadarmo. Ty děláš 150 hod. ročně, tedy celý jeden měsíc, zadarmiko? A nebo tady jenom :-© ty svý cancy?

0/0
28.1.2007 20:49

cibjes

Re: Re: Vedení to dělá dobře

To jako, že jeden měsíc nedostanou výplatu??? Takže 11 výplat za rok??? To se mi nějak nechce věřit. A mimochodem - podnikám, 12 hodin denně, někdy i víkendy za desítku čistého. V případě krachu ručím celým společným majetkem mojí rodiny. Nikomu si nestěžuju, vybral jsem si to a tak makám. Tak ať makají i ti co si je platíme. Asi jsme si je moc zhýčkali a oni se nehtějí vzdát toho na co byli zvyklí. A neválím se na služebně, nemám služební průkaz, kterej bych mohl vytáhnout když udělám nějakej dopravní přestupek, aby mě kolega pustil bez potrestání...

0/0
28.1.2007 21:56

cybermiky

Re: Re: Re: Vedení to dělá dobře

za 10 litrů ;-D to lžeš, jako OSVČ neručíš majetkem :-© A jestli jsi taky společník s.r.o, tak to rychle zabalte, protože jste amatéři Rv

0/0
28.1.2007 22:42

FrantišekFlinta2

Re: Re: Vedení to dělá dobře

Ty jsi tak blbej že ani ke chlupatým by tě nevzali.:-©:-©:-©:-©

0/0
28.1.2007 22:23

Koncepce

Co si to

ti policajti a hasiči a zachranné složky dovolují se takhle bouřit v této skvělé době;-DBudou na ně posláni psi?A kolegové na koních?

0/0
28.1.2007 19:39

backmilk2

čssd = hnus - humus

Nic to neumí, nezná jazyky, je omezenej a blbej. Typický orgán v ČR. ALE JE HORLIVÝ A AKTIVNÍ. Tak proč mu nepřidat?

0/0
28.1.2007 18:12

Projíždějící

V Boskovicích především městský.

Tak akorát sledovat v létě nahotinky u přehrady.http://www.boskowan.cz/forum/viewtopic.php?t=60

Je tam toho o jejich městskejch několik témat, ale tohle mne zaujalo.

0/0
28.1.2007 17:58

PoldaP6

To je asi tak III

A ještě jedna věc, už poslední, fakt... Neříká snad každá vláda že zjednoduší a zefektivní zákony? Jak se v tom má obyčejnej polda orientovat a rozhodovat hned a na místě, když o některých zákrocích filozofují právníci celé dny? Není chyba někde jinde? V systému? Ve sněmovní ulici? V hlavách 200 zákonodárců kteří dokáží jen vyhrožovat policistům a říkat, že na to se tedy podívají? Houby uvidí, kdo nadzveden pokličku toho divotvorného hrnce zvaného Policie je rozčarován, ono je to totiž totiž o hodně složitější. Když někdo nemá odpovědnost a o věci ví jen povrchově nebo se nedej Bože nechá manipulovat reportážemi na TV Nova či články v Blesku, tak se nedivím, že jsme národ ministrů vnitra.

0/0
28.1.2007 17:33

PoldaP6

To je asi tak II

Policista při své práci musí cítit oporu v lidech a paragrafech a ne že se bude bát něco udělat, protože se to může otočit jednou proti němu a přijde o práci. Policista podle současného zákona musí být vzdělaný, tělesně zdatný, asertivní, musí umět střílet, umět se ihned a bezchybně rozhodnout.... není to už náhodou Robocoop? Nicméně za  podmínek které stát nabízí nové takové lidi nezíská a nebo jen pár nadšenců, kteří za chvíli vystřízliví a půjdou zase pryč. Starší generace praktiků odchází a na jejich místa nastupují noví a mladí kteří nic neumí a nemá je to kdo naučit. Policista to není jen chodící zákon, ale musí znát spoustu věcí, které v knihách a nevyčte. No uvidíme, doufám, že nemám pravdu a že zákon a systém policii dovede tam, kde je v Evropě už dávno, tedy ve fungujícím a spolehlivém stavu, kde excesy policistů jsou jen vyjímkami.

0/0
28.1.2007 17:20

PoldaP6

To je asi tak

Vedení policie pochází z dob hlubokého komunismu, není pružné a nemá odvahu. Když se má za svoje lidi postavit, jen stáhne hlavu a hledí, aby z toho nebyly problémy a Langr je neodvolal. Výkřiky typu reforma a reorganizace, jsou výkřiky do tmy. 18 let čekám, že se něco u policie stane, ale není to tak, je to naopak stále horší. Policisté nejsou vybíráni, jsou náborováni, práce je nebaví, protože jejich prestiž je na nule, chodí do práce jen kvůli penězům a to je špatně. Špatně je i nový zákon, nadělá spoustu problémů, do roka odejdou zkušení policisté a neschopné vedení zůstane dřepět na svém a za "dlouhé" peníze. Copak se mezi politiky nenajde nikdo, kdo by přišel mezi policisty sloužící alespoň 5 let na různých úrovních a nezjistí jaký je doopravdy stav? Najde se už někdo, kdo  se za policisty postaví a  řekne, jaká je to vlastně práce? Ubohé reportáže TV Nova a populistické výlevy politiků jsou krátkozraké. Jak chce občan, aby měl hrdého policistu, když mu neustále šlape po krku? 

0/0
28.1.2007 17:13

WILLDA

Re: To je asi tak

ale co jaképak vedení policie, s největším šlendriánstvím, tupostí, flákači atd. se lze potkat na místních odděleních apod., si jako myslíš že lidi choděj denně na návštěvu k policejnímu prezidentovi a odtud pramení jejich názor na policii a zkušeností s ní ?

0/0
28.1.2007 18:45

PoldaP6

Re: Re: To je asi tak

No, v podstatě chodí k policejnímu presidentovi, chodí k lidem, které on vede a jaký pán, takový krám. Ale to není o policejním presidentovi, to je ředitelích jednotlivých okresů a krajů, tam je třeba hledat zakopaného psa. Karel odejde do důchodu, kohopak dáme místo něj? No kamaráda, kterej se zná s Pepikem, a nebo toho Fandu, co má kamarády vedle na okresu a tenkrát pomohl Petrovi.... To že nic neumí a není manager, nikoho nazajímá, a čim je tupější ,tím víc se drží.

0/0
28.1.2007 19:34

freak2

Re: Re: Re: To je asi tak

Tak tak. To s kým chodíš na pivo, na ryby, tenis je ta nejlepší možná kvalifikace - pak to ve státní správě nemá vypadat, tak jak to vypadá.;-€Rv

0/0
28.1.2007 19:38

FandaFlinta

Re: Re: Re: Re: To je asi tak

Pan Sokol hraje tenis s panem Klausem. Je pak nějaký problém s milostí nebo něco podobného?

0/0
28.1.2007 20:44

cibjes

Re: To je asi tak

Nezlob se na mě, ale nejenom policité musí znát a umět spoustu věcí. Podnikám a bylo mi při kontrolách vždy řečeno, že to musím znát. A "to" je: živnostenský zákon, zákon o daňích z příjmů, zákon o účetnictví, a teď budu plácat kdo mě ještě kontroloval hygiena, OSA, Intergram, SZPI (Státní zemědělská a potr.inspekce), cizinecká policie. Možná jsem ještě na něco zapoměl. A samozřejmě musím znát obory ve kterých podnikám tak abych se uživil - to ostatní musím znát jaksi navíc aby úředníci placení z mých daňí se po mě mohli vozit, místo toho aby zkontrolovali, udělali bububu, poradili a při přístí kontrole udělili flastr, pokud najdou ty samý chyby. Tady se hned dávají pokuty. A teď policisté lkají??? Hele ať nelkají a makají.A co by měli říkat doktoři? Taky toho musí spoustu znát a umět, asi bych řekl, že i víc než policajti.

0/0
28.1.2007 22:19

Milo67

pakáž policajtská!!!!

fláka se to celé dny, nic to nedělá a ještě by to chtělo peníze? nas@at vám do pusy...ty úplatky vám musí stačit !!!

0/0
28.1.2007 16:25

Old_Good_Zwerg

A což takhle pořádně zeštíhlit státní správu, která je přebyrokratizovaná,

zatěžuje občany, firmy, samosprávu.... jen neužitečnými bezůčelnými byrokratickými nařízeními,....navíc, řada úředníků stejně nemá nic na práci (viz. hraní karet v pracovní době)...... Peníze ušetřené na propuštění všech těchto zbytečných úředníků by se pak mohly přerozdělit mezi opravdu užitečné státní zaměstnance - policity, hasiče, lékaře ve fakultních nemocnicích, atd....

0/0
28.1.2007 15:08

NaPulCech

Re: A což takhle pořádně zeštíhlit státní správu, která je přebyrokratizovaná,

jsi chlupaty ze jo??? Jsem musel smat kdyz pises ze byvali estebasi jsou uzitecni.

0/0
28.1.2007 16:05

Old_Good_Zwerg

Re: Re: A což takhle pořádně zeštíhlit státní správu, která je přebyrokratizovaná,

Co to plácáš za nesmysly? Jací estébáci? Kde je tady řeč o nějakých estébácích? V současné policii je bývalých estébáků už jen naprosté minimum.

0/0
28.1.2007 16:55

NaPulCech

Re: Re: Re: A což takhle pořádně zeštíhlit státní správu, která je přebyrokratizovaná,

(Y)a to minimum dela divi.(Y)Rv

0/0
28.1.2007 18:24

thx

Re: A což takhle pořádně zeštíhlit státní správu, která je přebyrokratizovaná,

jistě ale proč tedy ODS již nezačala? Máme např. 14 krajů, proč nesnížit jejich počet na 7 a neušetřit tak přes 4000 úředníků, z nichž většina hraje karty;-D

0/0
29.1.2007 8:07

jockee

Kontraproduktivita odborů

Jak tak sleduju dění a to nepíšu jen o odborech u Policie, ale myslím tím všechny odborové svazy a spolky ať se jmenují jak chtějí, jednají proti zájmům zaměstanavatelů. Cílem každého zaměstavatele je snížit náklady a maximalizovat zisky ( u bezpečnostních složek je to snížení nákladů a zvýšení úrovně bezpečnosti). Chování odborů které mnohdy požadují nepřiměřené zvýhodnění některých zaměstnynců (ne všichni se na té lumpárně podílí) vidím jako spíše "házení klacků pod nohy"  zaměstnavatelů. Tentýž princip mělo ROH ( pro mladší:Revoluční odborové hnutí) které bylo jedna jedna ruka s tehdejším komunistickým vedením národních podniků. Kam ta jejich spolupráce dopěla víme všichni.:-/

0/0
28.1.2007 15:07

trenchard

řešení

... kluci, tak dejte výpovědi! Taky jsem měl šílenýho šéfa - dal jsem výpověď a mám klid!

... jenže by pak nebylo výslužný, co? Tak to bude holt muset překousnout a mlčet.

0/0
28.1.2007 12:45

pekelně masitý Higgsův boson

Re: řešení

A kdo by ti pak hlídal tvou tučnou řiť? ;-D;-)

0/0
28.1.2007 12:46

VLDX

Re: Re: řešení

tak je tady ještě "měská" :-©

0/0
28.1.2007 13:29

trenchard

Re: Re: řešení

furt lepší každej jinej, nežli polda, který je k vidění pouze v těchto situacích:

a) spící v autě;

b) nakupující si sváču v sámošce;

c) jedoucí autem kolem místa kde je právě páchán jakýkoli trestný čin s absolutním nezájmem o věc;

ať si tito odejdou a jsou nahrazeni lepšími

0/0
28.1.2007 16:16

pekelně masitý Higgsův boson

Re: Re: Re: řešení

To by mě docela zajímalo, jak si ty tři poslední slova představuješ v kontextu nového služebního zákona ;-)

0/0
28.1.2007 16:34

WILLDA

Re: Re: řešení

no policajt určitě ne ;-);-D 

0/0
28.1.2007 18:47

thx

Re: řešení

ale proč by se měli vzdávat bez boje? Ty to děláš? Já ne!;-)

0/0
29.1.2007 8:08

icebear

konecna

PCR bude zrusena. nema smysl tento moloch udrzovat. vedeni je ubohe a nekompetentni.

0/0
28.1.2007 12:28

VLDX

Re: konecna

takže navrhujete privatizaci Policie ČR. Dobrý nápad, tohle ODS ještě nezprivatizovala ;-D

0/0
28.1.2007 13:32

Dr. Wolfram Zinek

Vynesení soudu nad policajtama - všichni vinni

Víte proč má armáda nejvyšší kredit, i když jí moc není vidět? Protože se zabývá vnějším nepřítelem. Hasiči, i když jsou líní a po "dvou hodinách zásahu" jsou šíleně unavení, přece jenom něco dělají. Policajti se zabývají vnitřním nepřítelem - OBČANEM. Většinou buzerujou slušný lidi, protože chtějí ukázat, že jsou výkonný, tak napálí babce se psem nebo pantátovi v autě na špatně značené cestě pokutu. Do gaunerů moc nejdou - naopak. Jak jim ukážeš, že máš prachy, zasalutujou, i kdybys měl v kufru mrtvolu, viz různé přikrývání průserů. Nebylo jich v poslední době dost načapaných? To je jenom špička ledovce. Takové policajty zrušit, městskou policii rozpustit, vyšetřit, ty vinné umístit do basy. Mimochodem, co byste chtěli? Proti učitelům a lékařům nemáte co nabídnout. A ochrana občana? Nenechte se vysmát, každému jste pěkně párkrát předvedli, co dovedete. Chce to silného ministra, co by s policajtama zatočit a naučil je makat. Kmitat, víme! Ale i na to JEDNOU přijde. Čau kucí!

0/0
28.1.2007 12:12

Babul

Re: Vynesení soudu nad policajtama - všichni vinni

Chudáčku malej, tobě museli dát hóódně velkou pokutu, že tě to tak vytočilo. Přál bych ti, aby jsi ty hasiče potřeboval co nejdřív.

0/0
28.1.2007 12:25

traktorista operator

Re: Re: Vynesení soudu nad policajtama - všichni vinni

paneboze,odkud ten curag spadl;-D

0/0
28.1.2007 12:28

Dr. Wolfram Zinek

Re: Re: Re: Vynesení soudu nad policajtama - všichni vinni

Ubožáku, předpokládám, že jste se se svým příspěvkem dostal za vrchol frustrující deprivace. Lůza se opět ozvala. Vzhůru na pole.

0/0
28.1.2007 13:04

pekelně masitý Higgsův boson

Re: Re: Re: Re: Vynesení soudu nad policajtama - všichni vinni

Tak chytni motyku a padej, blbečku ... šup šup ... ;-D

0/0
28.1.2007 13:10

WILLDA

Re: Re: Re: Re: Vynesení soudu nad policajtama - všichni vinni

to nebyla lůza, to byli ti policajti ;-);-D

0/0
28.1.2007 18:55

Dr. Wolfram Zinek

Vemte si něco na uklidnění

Až budete muset opravdu tvrdě makat, přestanete žvanit o tom, jak jste unavený. Víte kolik zemře lidí v ČR v práci denně? Policisté, hasiči, zdravotníci - to je jen zlomek z ohrožených pracovních kategorií. U těch ostatních, nepreferovaných, jejich zajištění a zajištění jejich rodin nikdo neřeší. Ohodnocení mají nyní nadstandardní a převyšující jejich výkon, vzdělání. Tak co vlastně chcete? Uvědomte si, že nemohou mít dvojnásobek průměrného platu. Všichni pláčí, ale kolik jich nakonec odejde? Připadá mi to jako český národní sport, být nespokojený s platem. Zatím nic moc nepředvedli. Možná s vyjímkou těch "přešlapů" typu policista zabil, policista ukradl. Nic špatného nikomu nepřejte, jediné co si Vy můžete přát je konečně vytáhnout svůj mozek z pr.... a začít ho používat.

0/0
28.1.2007 13:10

pekelně masitý Higgsův boson

Re: Vemte si něco na uklidnění

No tak nám to teda řekni ... kolik a kde ... 8-o

0/0
28.1.2007 13:12

Najdete na iDNES.cz