Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Izraelský prezident kvůli obvinění dočasně složil funkci

Izraelský prezident Moše Kacav se dočasně vzdal funkce. Zareagoval tak na rozhodnutí prokuratury, která ho chce obvinit ze znásilnění a dalších zločinů. Uvedla to izraelská televizní stanice Channel 2.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Richard 1. Lví srdce

Ceny ropy po zprávě o růstu zásob v USA výrazně klesly

Ceny ropy dnes odpoledne ztratily asi polovinu prudkého úterního přírůstku a klesly o více než dolar zpět k 54 dolarům za barel. Ovlivnila je zpráva o nečekaném týdenním poklesu zásob paliv v USA.

Ropa v úterý vyskočila po zprávách, že americký prezident George Bush chce do 20 let zdvojnásobit kapacity strategických rezerv ropy na zhruba 1,5 miliardy barelů. Ministerstvo energetiky navíc uvedlo, že letos na jaře začne doplňovat zásobníky tempem 100.000 barelů denně.

Podle analytiků však budou mít zprávy o zvyšování státních rezerv jen krátkodobý dopad a později může tento faktor ceny spíše snižovat. "Tato ropa se ukládá a nikam nemizí. V dlouhodobém výhledu to pravděpodobně pomůže cenám stabilizovat se na nižších úrovních," řekl Andrew Harrington z ANZ Bank.

:-) R^

0/0
24.1.2007 19:53

Sun Wu Kchung

Re: Ceny ropy po zprávě o růstu zásob v USA výrazně klesly

Richarde, proč se prosím tě píšeš o cenách ropy v USA, když článek je o izraelském prezidentovi?

0/0
24.1.2007 19:56

NWO.

PETICE NA VYBUDOVÁNÍ PROTIRAKETOVÉ OBRANY ČR NA ÚZEMÍ USA NEBO MEXIKA:

Občané ČR žádají, aby byla neprodleně zahájena „tajná“ jednání vlády ČR s vládou USA a Mexika o zřízení raketové základny a radaru na území USA nebo Mexika, které by bylo vyňato z jurisdikce USA a Mexika, a bylo přenecháno na 99 let až dobu neurčitou suverénnímu českému státu s jeho českým výkonem pravomoci, a to k ochraně území ČR pro případ, že by se „neposlušné státy“ rozhodly zaútočit opačným směrem.

My, občané ČR žádáme, aby se tato základna ČR na území USA nebo Mexika, stala součástí českého celosvětového protiraketového deštníku, neboť NATO není na to. Zda budou vybrány USA nebo Mexiko sdělí vláda ČR vládě USA a Mexika do ledna 2007.

Vybraná území k prohlídce našich expertů : Washington D.C. White House (USA), Tikal (Mexiko), Pentagon (USA), New Orleans (USA), Mayapan (Mexiko), Mexico City (Mexiko)

ANKETA: Jste pro vybudování protiraketové obrany ČR na území USA nebo MEXIKA?

http://neuf.neuf.sblog.cz/petice/http://

0/0
24.1.2007 19:41

Richard 1. Lví srdce

Vody Perského zálivu nebudou nikdy kontrolované Íránem

"Blízký východ není region v moci Íránu. Vody Perského zálivu nebudou kontrolované Íránem... kvůli tomu potřebujeme mít v oblasti dvě bojové letadlové lodě," uvedl včera tajemník amerického ministerstva zahraničních věcí Nicholas Burns. Podle něho musí Írán pochopit, že Spojené státy budou chránit své zájmy, pokud se je bude Írán snažit konfrontovat.

:-) R^

0/0
24.1.2007 16:54

morbidni_kreten

Re: Vody Perského zálivu nebudou nikdy kontrolované Íránem

Vy fašistické zaoceánské P:R:A:S:A:T:A!!! potřebujete mít věechno pod kontrolou že?

GEORGE BUSH,MARVIN BUSH?JEB BUSH?DICK CHENEY,DONALD RUMSFELD,RICHARD PERLE,PAUL WOLFOVITZ,CONDOLIZA RICEOVÁ,RUDI GUILINAI,TONY BLAIR,ARIEL SHARON,OLMERT...

Všichni tihle zločinci jsou odpovědní za smrt 3000 lidí z 11.září,všichni tito neokonzervativní fašouni jsou odpovědni za smrt tisíců lidí v IRáku,Libanonu a dalších zemí, které sloužily jako bojiště pro novodobé neohitlerovce!!!

DO PEKEL S VÁMI !!!

:-©:-©:-©

0/0
24.1.2007 18:22

grovik

Re: Vody Perského zálivu nebudou nikdy kontrolované Íránem

Persky zaliv je Americke uzemi?? Sakra ze bych zaspal v zemepisu?

Rv[>-]V

http://grovik.net/view.php?cisloclanku=2007010006

0/0
24.1.2007 19:06

NWO.

Nápověda: „Koho napadnul Hitler jako první a koho zabral?“ Sprvně ČSR a Polsko! Byl to právě Hitler kdo řekl: „Kdo vlastní Československo, vlastní celou Evropu!“

VVhttp://grovik.net/view.php?cisloclanku=2007010006VV

0/0
24.1.2007 15:13

Richard 1. Lví srdce

Re: Nápověda: „Koho napadnul Hitler jako první a koho zabral?“ Sprvně ČSR a Polsko! Byl to právě Hitler kdo řekl: „Kdo vlastní Československo, vlastní celou Evropu!“

Ježku, ty bys bez těch tvých nicků už nemohl žít. Nahrazují ti děti, které nemáš.

;-D

0/0
24.1.2007 16:42

Auggiecz

Re: Re: Nápověda: „Koho napadnul Hitler jako první a koho zabral?“ Sprvně ČSR a Polsko! Byl to právě Hitler kdo řekl: „Kdo vlastní Československo, vlastní celou Evropu!“

Tady opatrně aby si nějaký chuděrky (vlastní nebo cizí) nepořídil ;-)

0/0
24.1.2007 16:45

morbidni_kreten

Re: Re: Nápověda: „Koho napadnul Hitler jako první a koho zabral?“ Sprvně ČSR a Polsko! Byl to právě Hitler kdo řekl: „Kdo vlastní Československo, vlastní celou Evropu!“

Jednou ta chvilka příjde, jednou dostaneš přes držku TY!!!

A ta doba už se kvapem blíží, víme o tobě už dost.....

0/0
24.1.2007 18:26

Najdete na iDNES.cz