Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Organizátoři konference o Iráku kritizují Českou televizi

Pořadatelé akce Pražská výzva pro Irák podali trestní oznámení na redaktora České televize Martina Ruska pro šíření poplašné zprávy, že konference s sebou nese bezpečnostní rizika pro ČR.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Swooppy

Inteligence některých zde přispívajících jde opravdu po zvláštních cestách.

Když USA začala válku proti Iráku /Proč?/ lidé zde horovali pro podporu USA./Proč?/ Když,ve světle prozatimních výsledků konfliktu je jasné že válka začala na základě lží a USA ji prohrávají /nebo si myslí někdo něco jiného?/ zde přispívavší nadávají na Arabi,že oni za všechno můžou./Proč?/ a dnes,když se někdo snaží,aby se daný konflikt uklidnil,nabízí své území a vyjednavače,je mu spíláno a naše Republika je připodobňována k trpaslíkovi,který má vlastně držet hubu a krok a neplést se když si velký hrají.Tak co vlastně chcete?Víte to,nebo jste jen pubertální nýmandi,kteří si přes net vyzdvihují svou vlastní důležitost?Dle toho co zde píše např.BABÁČEK a pod. to vypadá na pubertály.Napadat totiž někoho za to,že se snaží vyjednávat mír pro zemi,kde 130000 lidí již zemřelo je hienismus toho nejhoršího zrna.

0/0
4.12.2006 13:22

Tonda Brno

Re: Inteligence některých zde přispívajících jde opravdu po zvláštních cestách.

Tvá čeština také chodí po prazvláštních cestách.

0/0
4.12.2006 13:39

JiříSt

Re:

Na Balkánu padlo asi 200 000 lidí. Američané zde nakonec zasáhli navzdory hlavně  Rusům, Francouzům, Němcům, komunistům a Klause. Sadám pobil 130 000 svých Arabů a Kurdů, vyvolal dvě války a padlo dalších 1 200 000 lidí. Američané zasahují, ale Francouzi, Němci, komunisti a Rusové jim opět házejí klacky pod nohy a jejich snahu sabotují. Podporují vzbouřence a dnes je zde občanská válka. V Čečně Rusové vedou válku, 120 000 mrtvých. Francouzi, Němci nechtějí nic vidě. Američané a U.K. moc neprotestují. Český levičák Rusy podporuje.  

Komunisti, i ti zakuklení v ČSSD, chtějí světu sdělit, jak nastolit mír a demokracii v Iráku. K tomu si pozvou levicové, teroristické skupiny do ČR.  

Jsme svině, a to je jedině jisté.

0/0
4.12.2006 17:18

babacek

Každý trošku soudný člověk

nemůže souhlasit aby se na parlamentní půdě konala taková konference a je naprosto irelevantní zda jde o Iráckou delegaci nebo delegaci Marťanů.Je to stejné jako by se ve vysvěceném kostele točil grupáč.

0/0
4.12.2006 9:11

JiříSt

Je to vše dobře rozehrané.

Ať jen ti všichni soudruzi muslimové přijedou. CIA by je potom měla v Praze všechny posbírat i s českými estébáky a kágébáky z parlamentu, tj. asi 90%, a odtáhnout je na  doživotní dovolenou na Kubu, na Guantanamo.

Hned by ve světě ubylo terorismu a zbývajících 20 poslanců by si vládní křesla mezi sebou rozdělili za pár hodin.

 

0/0
4.12.2006 8:00

babacek

Re: Je to vše dobře rozehrané.

R^;-D;-D;-D

0/0
4.12.2006 9:12

dukeprvni

Organizátoři konference o Iráku kritizují Českou televizi

co se potrebuji cesti blbci radit o Iraku? nemaj doma dost svych vlastnich problemu a pulrocni bezvladi? co se serou do veci se kteryma specialne oni tupci vyje/bani nehnou?Rv;-€Rv;-€Rv

0/0
4.12.2006 7:52

babacek

Re: Organizátoři konference o Iráku kritizují Českou televizi

Ty evidentně vůbec nevíš o čem to je.;-D

0/0
4.12.2006 9:12

dukeprvni

Re: Re: Organizátoři konference o Iráku kritizují Českou televizi

je to presne o tom o cem jsem napsalR^ ze je doma bordel jak v tanku a debilove maji nastrosti Irak.Rv:-(:-(:-(

0/0
4.12.2006 10:17

babacek

Re: Re: Re: Organizátoři konference o Iráku kritizují Českou televizi

Jenže zde neměli jednat češi o iráku,ale iráčané.A je to soukromá aktivita Zaorálka nikoliv celého parlamentu.

0/0
5.12.2006 5:18

ditav

Re: Re: Organizátoři konference o Iráku kritizují Českou televizi

a o cem pak to je, chytraku? jedine o tom, ze to hov/ado Lubomir se tady paktuje s teroristama (jako pred tim se severokorejcama a nebo s cinanama).

0/0
4.12.2006 13:07

babacek

Re: Re: Re: Organizátoři konference o Iráku kritizují Českou televizi

Já také nic jiného netvrdím,ale rozhodně to není o tom ,že by Češi jednali o Iráku tak jak to vyplívá z příspěvku nahoře.Tak kdo je zde ten ,,chytrák´´ ?:-P

0/0
5.12.2006 6:04

juma

nevěříte v dezinformátory?

podívejte se sem : http://www.thexreport.com/atta_and_al-ani_photo_and_analysis.htm záznam z kamer Radia Svobodná Evropa, jen rozdíl je ten, že onen vyhoštěný diplomat na obrázcích není. Kdopak asi tuto informaci poskytl. Předchozí konsul sbalil rodinu a peníze na nájem ambasády , jkdo ví co navyprávěl, aby dostal dobře placený azyl. A jeho nástupce dosud nechápe, jak je možné, že byl takto zmanipulován. Američané jej vyšetřovali a potom propustili.

0/0
3.12.2006 22:05

juma

To že někteří Iráčané dokáží dobře dezinformovat

a tahat za dlouhé provázky to již známe z dřívějška. Dokáží zlikvidovat pro ně nepohodlného second secretary na jejich ambasádě, nebo odesílat hanlivé dopisy na osoby zde žijící na jejich ministerstvu vnitra. Tací by měli jet domů, aby si to co kritizují nebo chrání (podle toho co se jim hodí do krámu) prožili v praxi, Osobně si myslím, že je absolutně nebolí osud milionů trpících Iráčanů. Zřejmě si ani neuvědomí dopad jejich tlachání.

0/0
3.12.2006 21:49

juma

Biska

Na naše bezpečnostní orgány je absolutní  spoleh a není třeba přejímat názory imigratů, kteří se usilují dostat  k moci když propásli svou předchozí šanci. Tím spíše, že se snaží zničit jakoukoli snahu najít řešení pro současnou krizi v Iráku. Jasné je, že čím dříve se v Iráku najde řesení pro zklidnění situace, tím bezpečněji bude i na středním východě a tato otázka se ČR také týká. Iráčany nelze chápat jako náboženské fanatiky, v tom souhlasím s názorem pana Ismaila http://www.ct24.cz/vysilani/?id=144142

0/0
3.12.2006 21:37

juma

pro šíření poplašné zprávy

by měl být především hnán k odpovědnosti pan tlumočník pacientů v Teplicích pan Taha. problém Iráčanů žijících v exilu je ten, že své vlastní názory neznajích skutečný stav situace v Iráku jak dřív, tak i dosud. Dezinformace imigrantů a jejich touha po moci, financích a vlivu nebo jen povolení k pobytu dovedly Irák do současného stavu . http://www.ct24.cz/vysilani/?id=144653&porad=&datum=

0/0
3.12.2006 21:27

petr_sleder

Ono je to jedno.

Je totiž fuk, kde by se taková konference konala. Je jasné, že tam padne kritika na velkého bratra za Atlantikem, takže z toho mají vlezdoprdelkové z ODS strach. Samozřejmě nezapomněli patřičně instruovat vládní hlásnou troubu ČT. Těm je každá lež dobrá, jen aby si udrželi korýtka. Oni moc dobře vědí. že stačí kouzelné slovíčko "terorizmus" a stádo souhlasně zabečí. :-P

0/0
3.12.2006 21:10

pepe999 from Salford

Uz ten lempl na fotce

naznacuje sracky a hnus, takze normal...;-€;-€RvRv

0/0
3.12.2006 20:46

kasavaros

?

;-€;-€

0/0
3.12.2006 20:43

kasavaros

Re: ?

;-€;-€

0/0
3.12.2006 20:43

kasavaros

Re: Re: ?

Je to tak, tensmajlík je agresivní a cpe se kam nemá

0/0
3.12.2006 20:44

Pete24

Tak vlastně socani už chtějí trestat lidi za to,

že se bojí. Oni nevědí co je to demokracie, jsou opravdu nenapravitelní, nepoučitelní ko-koti.

0/0
3.12.2006 20:11

babacek

Re: Tak vlastně socani už chtějí trestat lidi za to,

A čekal by si snad od nich něco jiného ? Já ne vždyť to snad mají vrozené.;-(

0/0
4.12.2006 9:14

killy

...Asi si neodpustím CtrlC>CtrlV:

Al Džazíra do parlamentu nepatří !  Nějaká Pražská výzva pro Irák se může pořádat kdekoli jinde, ne v parlamentě. Pro to, aby se konala v parlamentě, je zřejmě jediný důvod - protiamerické politické přesvědčení Lubomíra Zaorálka, který nad podnikem v uvozovkách převzal záštitu. On nemá co přebírat záštity. Jako místopředseda parlamentu má dbát na to, aby parlament dělal, co dělat má a za co je poplatníky placen. Nota bene, ten parlament, který už půl roku nedělá nic, co by stálo za fajfku tabáku - je to momentálně nejmizernější a nejméně efektivní instituce ve státě. To by asi bylo dobré těm pánům a též dámám opakovat na každém kroku: jste paraziti, nepracujete, neodevzdáváte žádnou práci. Rvete se o podíl na moci, o podíl z veřejných peněz. Škodíte samotnému principu demokracie, principu zastupitelské demokracie, protože svou umanutostí, neschopností dělného přístupu ji zpochybňujete.

0/0
3.12.2006 19:50

killy

.........................

Konkrétní příklad? Nechť třeba pan Paroubek vysvětlí, proč nesmí zelení být

účastni na vládě. Proč jenom lidovci. Proč ne zelení, u všech rohatých?

...............řekl Gaston na Neviditelným psovi.. a já s ním souhlasím...!

0/0
3.12.2006 19:52

karel60

Re: ...Asi si neodpustím CtrlC>CtrlV:

Co se zbytečně rozčiluješ? Chtěl jsi demokracii a kapitalismus, máš ho mít. 1) Al Džazíra ve sněmovně není, ani do ní nekandidovala. 2) Zaorálek může svobodně přebírat záštitu nad čímkoliv co není v rozporu s Ústavou a zákony ČR. Nekoná tak z funkce místopředsedy PSP. 3) Zaorálek není jediným místopředsedou PSP (pokud vím, ODS má dva), který dbá na činnost PSP. 4) Nepoužívej slovo "parlament", ten se totiž skládá z Poslanecké sněmovny a Senátu. Parlament nemá místopředsedu, mají jej jen horní a dolní komora. 5) Parlament pracuje, přijímá, odkládá nebo zamítá zákony a návrhy (viz ZP, zrušení imunity senátorů a poslanců, složení výborů apod.). 6) Paroubek nesestavuje vládu. Může chtít, aby ve vládě nebyla SZ, ale to je tak všechno co může. Zda bude SZ ve vládě rozhodne Topolánek.

0/0
3.12.2006 20:46

erdoes2

Re: Re: CSSD skodi zajmum CR!

Obavam se, ze v mnohem nemate pravdu. Nebudu rozebirat jednotlive body, ktere jste uvedl, ani pouzivat metodu "chytani za slovicka", zminim pouze jedine. Kazdy, tedy i p. Zaoralek, by se mel zdrzet jednani, ktere poskozuje zajmy CR. Zajmem CR je i obraz CR jako spolehliveho partnera. Obavam se, ze p. Zaoralek tento zajem CR prevzetim zastity nad kontroverznim setkanim opozicnich sil tezce poskodil, navic, z duvodu nizkych. Pri takovem "standardu" politiky CSSD se pak nelze divit, ze duveryhodnost CR se behem nedavne doby propadla na svetovem zebricku o 20-30 pricek z bezne evropske urovne az mezi africke staty.. Rv>-

0/0
4.12.2006 4:58

karel60

Re: ...Asi si neodpustím CtrlC>CtrlV:

7) Pronájmem místností PSP za účelem pořádání konference se PSP chová tržně. Za pronájem dostane peníze.

0/0
3.12.2006 20:48

mtis

Re: Re: ...Asi si neodpustím CtrlC>CtrlV:

Hmm, tak to už víme ve které knajpě budou mít skini příští oslavu narozenin .... :-/:-/:-/

0/0
3.12.2006 21:48

tonicekXXL

Nejlepší by bylo,

kdyby se urazili a konferenci přeložili, třeba do někam.

0/0
3.12.2006 19:27

karel60

Re: Nejlepší by bylo,

Do tvé (Y) by se nevešli.

0/0
3.12.2006 20:52

Lešek_Pukavec

Sakra

ANO ;-€

0/0
3.12.2006 19:22

dislektik-idnes si na mě zasedla

dobrá práce od ČT upozornila na to kdo by se nám taty toulal

R^

0/0
3.12.2006 18:46

Beranal

Šíření polašné zprávy

8-o"Šíření poplašné zprávy" ;-D;-D celý jsem se zpotil jak jsem se poplašil když jsem se to dozvěděl. Spíš bych řekl že pořadatelům straší, domnívat se že nějaká nepřesná informace je šíření poplašné zprávy. Snad kdyby podali trestní oznámení z trestného činu pomluvy tak to by se ještě obyčejnou hloupostí dalo omluvit.

0/0
3.12.2006 18:39

kája1970

možná, že by se konečně našel někdo

kdo by tam odpálil bombu a tím prokázal českýmu národu dobrou službu. Konečně by se v politice ukázaly ňáký nový lidi, beztak by to chtělo tu pakáž už pověsit.....

0/0
3.12.2006 18:30

nnattalli

to je

(Y)(Y);-D;-D;-D

0/0
3.12.2006 18:17

Monstrum Anonymič Anonymov

No jo svazáci v České televzi byli moc aktivní

:-)

0/0
3.12.2006 17:33

BenediktSpinoza

Zbytecne aktivni

je akorat ten mamrd Zaoralek;-€Rv

0/0
3.12.2006 18:10

BenediktSpinoza

Re: Zbytecne aktivni

jak se tam sakra pripletl ten blici smajlik? mel tam byt tento;-€

0/0
3.12.2006 18:11

BenediktSpinoza

Tak uz je mi to jasny

kdyz kliknu na smajlik "maximalniho nas/rani" tak se tam misto nej vlozi ten blici - ktery ovsem dokonale vyjadruje muj nazor na uroven nabizenych funkci Rv

0/0
3.12.2006 18:14

Vysehradsky_jezdec

žádní stoupenci Saddáma

celé je to poplašná zpráva, přijedou jen neškodní stoupenci Muktady Sadra a Zarkávího

0/0
3.12.2006 17:22

Monstrum Anonymič Anonymov

Re: žádní stoupenci Saddáma

Tak to jsem si oddychnl, zlí Saddámovci nepřijedou;-€

0/0
3.12.2006 17:31

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.