Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Sověti před 50 lety potlačili maďarské povstání

Maďarskem už bezmála dva týdny zmítala protikomunistická revoluce. Vláda vyhlásila nezávislost Sovětském svazu, což se Moskvě nelíbilo. Přítrž "neposlušnosti" udělal sovětský vůdce Nikita Chruščov 4. listopadu, kdy nad ránem vtrhly sovětské tanky do ulic Budapešti. Události nabraly spád.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

36903690

Rusové vždy

vědeli,vraždit krást a znásilňovat. Prostě Sovětský folklór.

0/0
7.11.2006 11:16

Monstrum Anonymič Anonymov

Rusové osvobodili Maďarsko od kontrarevoluce

To přece každý uvědomělý soudruh ví....

0/0
7.11.2006 11:05

osvetitel

<><><>

Hmm tak teda cesti podlide?8-oNebyla nahodou  ta "Mandlova", co ji "klecel" ten nadclovek u nohou a sliboval ji "Prahu", take  Ceska?;-)Oni se ti "nadlide" spise vyjadrovali o Cesich  jako o smnejicich se "bestiich", ktere se nedaji zlomit!Pouze ohnout a po narovnani ze svihnou ,ze Zahoraku?:-)A jak pise ten Srb "Knezman" o tom Titovi ,jako o diktatorovi,ktereho tam mneli poslat amici,tomu nerozumim.Ja mnel vzdy zato,ze ac Chorvat,tak jako partizan bojujici proti nacistum,ze byl Tito respektovam  Srbama, vice jak tima druhyma!

0/0
7.11.2006 7:44

osvetitel

Re: <><><>

Ps.Ted jsem si vzpomnel na dalsiho "podlida" tu Baarovou,co ji zase zboznoval ten cislo 2 nadclovek,ten pajdavej!;-D

0/0
7.11.2006 9:53

Vrchní našeptávač

Co napsal K.H.Frank risskemu vudci po spachani atentatu na Heydricha?

Vudce, pres veskere odhodlani slozek Zemske statni policie (GeStaPo) v soucinnosti s policejnimi organy Protektoratu Cechy a Morava, nebylo dosud mozne lokalizovat pachatele ostoudneho cinu. Navrhuji uvolnit dalsi financni rezervy na podporu iniciativy udavani ze strany ceskeho obyvatelstva, ktere je fascinujici. Od podzimu 1939 doslo na uzemi Prahy ke 198.770 udanim, z toho 117.594 se ukazalo byti opravnenymi a vedlo k dopadeni nepratel Treti Rise. K tolika udanim nedoslo v celem zbytku Risi od zacatku valky, coz plne charakterizuje mnou drive zminovanou vlastnost ceskeho pod-lidu a zcela vysvetluje moji snahu o to, aby "cesky ksindl" nebyl prijiman do sluzeb Wehrmachtu, nebot tomuto pronarodu nelze sverit ani spravu veci jemu verejnych, natoz zbrane. ;-)R^

0/0
4.11.2006 14:21

zahorak1

Re: Co napsal K.H.Frank risskemu vudci po spachani atentatu na Heydricha?

Človek by neveril, ale čo možno dobré očakávať po takom rozpadu morálky, aký nastal u Vás, bratia Češi, "pokrokoví" "husité"!! A práve podpora husitského hnutia, aj keď to bolo vtedy k počtu obyvateľstva ešte podpore malej, nekritické prevzatie protestantizmu (aj keď bolo známe, že jeho zakladateľ bol ožrala a sám sa obesil o roh postele, resp. že to boli najviacej rôzne protestanské sekty, čo upaľovali bosorky a bosorákov), hľadanie svojich vzorov v cudzincoch (najčastejšie vrahov a darebákoch) organizovaných vo všelijakých tajných sektách (viď. JAK, či TGM), bolo tým podhubím vo všeobecné udávanie spoluobčanov. A keď sa k tomu  pridalo vyhnanie tvorcov Vášho blahobytu a prosperity (tzv. Sudeťákov po druhej svetovej) nie je ani možné sa tomu čudovať, vr. zavlečenia komunizmu k nám po 45-tom.

0/0
4.11.2006 16:26

Monstrum Anonymič Anonymov

Re: Re: Co napsal K.H.Frank risskemu vudci po spachani atentatu na Heydricha?

Nc proti, ale Hus žil 100 let před Lutherem, pleteš páté přes deváté

0/0
4.11.2006 16:45

Flat Vamp A.V.T.

Re: Re: Co napsal K.H.Frank risskemu vudci po spachani atentatu na Heydricha?

...tak každopádně k náckům jsme se nedali, a ani Židy jsme neprodávali Hitlerovi, jako to dělala ta vaše veselá katolická vláda...;-P

0/0
6.11.2006 14:41

pepe999 from Salford

Re: Co napsal K.H.Frank risskemu vudci po spachani atentatu na Heydricha?

Sice nevim, zda je to pravda, ale s pointou stoprocentne souhlasim. Cesi jsou narod udavacu a zavistivcu, kteri si nejsou schopni ani vladnout sami, protoze tolik lakomcu se nemuze nikdy dohodnout, v PS je to ukazkove...(Y)Rv

0/0
4.11.2006 16:31

zahorak1

Re: Re: Co napsal K.H.Frank risskemu vudci po spachani atentatu na Heydricha?

Napriek všetkému by som to nezovšeobecňoval!! Sú aj slušní a statoční ľudia.

0/0
5.11.2006 10:14

Flat Vamp A.V.T.

Re: Re: Re: Co napsal K.H.Frank risskemu vudci po spachani atentatu na Heydricha?

...což se o tobě ovšem rozhodně říct nedá.

0/0
6.11.2006 14:50

zpravodajec007

Re: Co napsal K.H.Frank risskemu vudci po spachani atentatu na Heydricha?

Tak za prvé, GeStaPo aneb Geheime Staatspolizei neznamená zemská, nýbrž "tajná státní policie". Takovou blbost K.H. Frank, coby rodilý mluvčí, asi těžko napsal. Také je značně nepravděpodobné, že by vůdce oslovil bez předchozího zájmena MŮJ.

Za druhé, oprávněnost udání byla posuzována subjektivně Němci, a zejména v době Heydrichiády bohatě stačilo napsat (v rámci vyřizování leckdy malicherných sousedských sporů), že dotyčný schvaluje atentát, a bylo bez jakéhokoli dokazování vymalováno - nepřítel Říše odhalen. Pokud tedy na těch číslech něco překvapí (jsou-li vůbec pravdivá), tak relativně nízké procento "oprávněnosti".

Za třetí, sebevětší počet jednotlivých udavačů a kolaborantů se nevyrovná situaci, kdy s Hitlerem kolaboroval celý národ, jako to bylo v případě Slováků, Maďarů, Rumunů, Bulharů nebo vichystické Francie. ;-)

0/0
4.11.2006 18:17

Thingie

Re: Re: Co napsal K.H.Frank risskemu vudci po spachani atentatu na Heydricha?

Osobne se take podivuji, ze tu Slovak hodnoti chovani Cechu za 2.svet.valky. Vi on vubec, ze Horni Uhry, byly za te same valky fasisticke? Jen ten tvuj seznam doplnim o Chorvatsko.Dopisu verim jen castecne, protoze Nemecko nebylo v pozici, ze by se neposilalo na frontu pro nadbytek vojaku a pod- lidi z Cech ( jejichz LT -34 uz tak podlidsky nebyl) se "hodili" take. V jednom ma ten Slotuv volic pravdu. Vyhnali jsme Nemce a tim jsme zdevastovali pohranici jak kulturne tak ekonomicky.Rv

0/0
5.11.2006 18:11

Flat Vamp A.V.T.

Re: Re: Co napsal K.H.Frank risskemu vudci po spachani atentatu na Heydricha?

...Bulhary bych z toho vynechal. Tam bylo za války víc demokracie než tady v 50. letech.

0/0
6.11.2006 14:43

wildge

Hmmm

Komousi proti komousum.

0/0
4.11.2006 14:03

Kežman

Maďaři jsou nesnesitelný

S nima nelze žít! Podívejte co teď v Budapešti prováděj, nicméně to je jejich teritorium, ale na severu Srbska kde je jich hodně a maj všechna práva tak tam jim stále něco chybí, ale ani se tomu nelze divit že s nima Srbové nechtějí žít, co jim dělali za 2. světový války je ten největší sadismus, v Novém Sadu v zimě vysekali na rybníce do ledu díru a do ní házeli těhotné ženy!

0/0
4.11.2006 12:59

zahorak1

Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Niekedy v 65-tom som bol v Budapešti na brigáde v Ikaruse. A tam mi jeden robotník - čo vedel po slovensky - hovoril o "úspechoch" revolúcie. To čo robili Rusi, keď bojom obsadzovali Budapešť, podľa neho - inakšie nekomunistu a veriaceho katolíka - bol len slabý odvar "hrdinstva" "demokratických a národných síl" spočiatku a "kádarovcov" po potlačení. Brat bratovi vlkom. Trpeli najmä ttzv. malé ryby. A o icíkovi Imre Nagyovi - mne stredoškolákovi - povedal, že to bol neschopný a všetkého schopný človek. Neskoršie som mu dal za pravdu, dozvedel som sa, že velil jednotke, čo povraždila cársku rodinu a jeho krutosť sa prejavila aj v krátkom období trvania Maďarskej republiky rád.

0/0
4.11.2006 16:34

Pengix

Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Podobné informácie mám i ja o tzv.hrdinoch revolúcie čo vešali na kandelábroch aj deti...

0/0
8.11.2006 19:52

zpravodajec007

Re: Maďaři jsou nesnesitelný

To nám ten seznam pěkně narůstá. Takže hodným Srbům ubližovali a ubližují nejenom zlí Chorvati, Slovinci, Bosňáci, Američani a Albánci, ale také již Maďaři. Jsem zvědav, kdy dojde na Korejce a Eskymáky. :-)

0/0
4.11.2006 18:24

Kežman

Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Tak ty jsi další případ zaslepenýho Čecháčka a hlavně americký fanoušek. Co ti Srbové udělali, že si tak proti nim?! Chorvati byli těžcí fašisti co pronásledovali každýho srbskýho faráře dokud ho neuhnali nebo ho nezabili, Maďaři zabíjeli nevinné ženy v Novém Sadu když je házely pod led do rybníka, Albánci se na Kosovu rozlejzaj a všechny tamní srbský obce si přejmenujou podle sebe, Američani bombardovali Bělehrad když se Srbové bránili Albáncům na Kosovu, když si chtěli vzít zpět svoje staré teritorium! Tak už ti to stačí? Nejvíc drog do Evropy přichází odkud? Z Albánie! Mají kilometry písečných pláží což by mohlo zvýšit turistickej ruch ale oni si radši nechaj zaplatit od Američanů aby si tam vystavěli bunkry. Albánci nesou jen zlo a divím se, že je netíží svědomí jak do televizní kamery lžou o tom, že Kosovo patří jim! To bylo srbské od té doby co Srbsko existuje (druhá polovina 9. století) a první Albánec na Kosovo vkročil po druhý světový válce.

0/0
4.11.2006 19:27

zpravodajec007

Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Hihi, zaslepený obhájce Srbů obviňuje ze zaslepenosti. :-)

Tvůj výčet jednotlivých krutostí páchaných v jugoslávském regionu je sice působivý, ale poněkud mi tam chybí třeba demolice Vukovaru včetně povraždění 2000 Chorvatů (většinou civilistů) po dobytí města, notoricky známý srebrenický masakr nebo zmínka o vraždění v podání srbských četniků během 2 sv. války, zejména na území Bosny, kde spolehlivě likvidovali veškeré nesrbské obyvatelstvo.

Zmínku o Albáncích v Kosovu až po 2 sv. válce přejdu jen úsměvem. :-) Srbů tam bylo méně než Albánců již koncem 19. století.

Á propos, pokud jde o srbské Kosovo od 9. století, nepatřilo náhodou Kosovo přes 500 let Turkům? ;-)

0/0
4.11.2006 20:20

Kežman

Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Myslíš si, že já, který odtamtud pocházím, toho vím míň než ty? S klidem ti oargumentuju tvoje reakce; o Vukovaru jsem sice toho moc neslyšel, takže ti o tom toho moc nepovím, ale co se týče ''masakru ve Srebrenici'', tak po zavražděných nikde nejsou žádné pozůstaky, ani hroby, a přece nejde jen tak schovat 7000 mrtvol. Takže, o tom bychom mohli diskutovat. Ale pár let dozadu bylo na místě pár kilometrů vzdáleným od Srebrenice zavražděno několik tisíc Srbů, a na okraji vesnice, kde se to stalo, jsou jejich hroby. A o té Bosně je to taky sporné, jelikož východní část Bosny byla za druhý světový války srbské území, což je úplně to samý jako když Češi vraždili maďarský fašisty a mezi nimi byli i ''nefašisti.'' A k tomu Kosovu, věř mi, že koncem 19. století nebyl na Kosovu ještě ani jeden Albánec. Ti tam přišli až po druhý světový, když Tito otevřel hranici mezi Kosovem a Albánií. A sice si Turkové Kosovo na 500 let přivlastnili, ale to neznamená že to patří Albáncům nebo že tam jsou.

0/0
5.11.2006 15:51

Kežman

Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Oprava: ne že tam jsou, ale ne že tam byli.

0/0
5.11.2006 15:56

zpravodajec007

Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Prosím tě, proč ohledně srebrenických hrobů tak bohapustě lžeš? Copak si myslíš, že jsi jediný, kdo má přístup k informacím o Srebrenici a ostatní jsou pitomci, neschopní si je dohledat? Samozřejmě, že masových hrobů byla nalezena spousta, např. jen v okolí Zvorniku se jich našlo 10. Tady

http://www.bosna.unas.cz/archiv2006.html

máš třeba odkaz na zprávu, podle níž bylo v Krčvine u Zvorniku nalezeno 150 těl bosenských muslimů a u Kamenice 1153 těl, taktéž Bosňáků ze Srebrenice.

Pokud jde o historickou přítomnost Albánců v Kosovu, tak se níže raději dovzdělej, ať se nezesměšňuješ.

http://www.sever.cz/text.asp?clanek=678 

0/0
5.11.2006 22:09

zpravodajec007

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

P.S. Pokud bys mému druhému odkazu hodlal nevěřit a označit jej za propagandu, mohu tě odkázat na stránky jistého Messina, vystupujícího zde pod nickem Meriss. Prosrbštěji orientovaného člověka neznám, na jeho stránkách se jistě budeš cítit jako mezi svými, ale i on v tomto článku (ve kterém pochopitelně na Albáncích nenechává nit suchou a lepší národ než Srbové na světě neexistuje)

http://www.messin.estranky.cz/clanky/balkan/ahtisaari

ve snaze plivnout na Albánce mimo jiné píše

"...Albánský terorismus lze vystopovat už v roce 1912, kdy srbští vojáci osvobodili Kosovo od Osmanské říše..."

Ptám se tedy, jaký albánský terorismus v Kosovu, když tam Albánci údajně přišli až po WWII? :-)

0/0
5.11.2006 22:19

Kežman

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Ha ha, tak 10 hrobů, jo? To je možný ale těch dalších 6990? A jak říkám, o tom, že bylo pár let dozadu před údajným Srebrenickým masakrem pobito několik tisíc Srbů na místě jen několik kilometrů od Srebrenice, o tom nikdo nemluví! A k tomu Kosovu, já nemusím chodit na nějaký ty tvoje stránky, já vím moc dobře, že po Kosovské bitce bylo Kosovo pod nadvládou Turků 500 let ostatně jako celá Jugoslávie, ale ta celá frka začala až po druhý světový válce když Tito dovolil Albáncům přicestovat na Kosovo a otevřel hranice. Jaký by to bylo tobě kdyby Američani vyslali do Česka diktátora který by otevřel hranici mezi Českem a Rakouskem a Morava by pak byla plná Rakušanů? A za pár let by jí chtěli Rakušani pro sebe? A mimochodem, když si tak chytrej, věděl jsi taky, že když v devadesátejch letech panovala na Bálkáně občanská válka, Chorvati přicházeli do srbských vesnic, kde znesvěcovali pravoslavné kostely a bezbranné lidi přivazovali na traktor a pak se sázeli, jestli jízdu přežijí, nebo ne?

0/0
6.11.2006 13:54

Kežman

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

A myslíš si, že ty tvoje stránky jsou důvěryhodnější zdroj než lidé, co to všechno prožili a několik let ti o tom vyprávěli? Asi ne. A jestli chceš tou historickou existencí Albánců na Kosovu mě přesvědčit, že Kosovo je Albánie, tak to se ti nepovede. Kosovo bylo od počátku Srbska vždy součástí. A jáse nezesměšňuju, já se za svůj názor a pravdivý názor nestydím.

0/0
6.11.2006 14:02

Flat Vamp A.V.T.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

...myslím, že normálně lžeš anebo říkáš polopravdy. Kosovo třeba bylo centrum vzniku srbského státu, ale od začátku turecké okupace se Srbové odtamtud stěhovali a přicházeli tam Albánci. Navíc dneska je to úplně fuk, co se dělo před nějakými šestisty lety-nebo by aspoň mělo být. Protože jestli ne, budou tady do deseti let vládnout Velcí Moravané anebo ještě líp Mamutík a jeho parta. 

0/0
6.11.2006 14:49

zpravodajec007

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Jak vidím, dělá ti velký problém už jenom porozumět psanému slovu. Já nenapsal 10 MRTVOL, nýbrž 10 MASOVÝCH HROBŮ, přičemž jenom v tom kamenickém těch mrtvol bylo 1153. I kdyby všech těch zatím nalezených mrtvých nakrásně nebylo 7000, tvoji ubohou lež o tom, že "NIKDE NEJSOU ŽÁDNÉ POZŮSTATKY, ANI HROBY", to vyvrací vic než spolehlivě.

Pokud jde o ty "moje" stránky, tak ty jsem sem dal kvůli tomu, abych dokladoval přítomnost Albánců v Kosovu již v 19. století. Tudíž silně pochybuji, že v tomto směru máš jako zdroj lidi, kteří to všechno prožili a vyprávěli ti o tom několik let. :-)

Nehledě na to, že mezi těmi lidmi, co do tebe několik let hučeli "SKUTEČNOU PRAVDU" o Balkáně, asi moc Chorvatů nebo Bošňáků nebylo.

Podobně jako ty o Chorvatech bych já mohl tobě vyprávět, co prováděli Srbové po příchodu do muslimských nebo chorvatských vesnic, ale je asi zbytečné přesvědčovat fanatika.

0/0
6.11.2006 18:07

Kežman

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Tak zaprvé: nejdřív tady o žádných masových hrobech nebyla řeč, a ty o nich najednou spustíš, ani to nedáš najevo a pak já že nerozumím tvýmu názoru? Zadruhé: i kdybych nebyl srbskýho původu, stokrát mi jsou sympatičtější Srbové než Chorvati co byli fašisti nebo Albánci muslimáni. Já prostě nemám muslimy rád, nevím, ty možná jo, a chtěl bych vidět tebe v minulým století na Balkáně, jak by ti za druhý světový války z jedný strany Chorvati a z druhý Maďaři dělali ze života zlej sen, nebo když by v Bělehradě padaly bomby na 100 metrů od tebe. A pokud jde o ty tvoje stánky, tak já taky nevím kdo je psal, jestli je to nějakej Bosňák. Zřejmě pro tebe je protisrbskej názor nějakýho Bosňáka nebo Chorvata objektivní. A je to tak, jak stále opakuju, o těch tisícech pobitejch Srbů pár kiláků od Srebrenice nikdo nemluví. Všichni to ututlávají, včetně tebe. A v 19. století na Kosovu možná byli Albánci, ale jen přistěhovalci, jako třeba když v Česku žijí nějací Slováci. A ty já jsem neměl na mysli.

0/0
6.11.2006 19:15

zpravodajec007

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Napsal jsem jasně "... masových hrobů byla nalezena spousta, např. jen v okolí Zvorniku se jich našlo 10...". Myslím, že i lehce retardovaný jedinec by z toho pochopil, že hovořím o deseti masových hrobech. Proč ty jsi v reakci na to začal blábolit o 10ti mrtvolách, víš jen ty sám.

Že byli v Bosně zabíjeni také Srbové, se nehádám, však je také Naser Orič již dávno v Haagu, což se ovšem nedá říct o jeho protějšcích Mladičovi s Karadžičem.

Naposledy k těm Albáncům v Kosovu. Napsal jsi "...první Albánec na Kosovo vkročil po druhý světový válce...", tak se to teď nesnaž kulatit, jako že přistěhovalce v 19.století jsi neměl na mysli. Albánci se tam kontinuálně přistěhovávali celá staletí od bitvy na Kosovu poli, byť zpočátku tvořili jen malou menšinu. Když se to bude takhle brát, tak i Srbové jsou jen přistěhovalci z 10. století a pozdější doby.

Vzato kolem a kolem, jsou-li Albánci opravdu potomky Illyrů, jak tvrdí, tak byli v Kosovu dávno před Srby, takže s tím nárokem pomalu ....

0/0
6.11.2006 21:57

ruleta_

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Jen prihodim o tom udajnem masakru tento link-

http://www.ruleta.nazory.cz/mytus_srebrenica.php

a tento link

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.asp?iddiskuse=A051216_084748_zpr_nato_inc

0/0
7.11.2006 10:59

Kežman

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maďaři jsou nesnesitelný

Prosím tě, jakou školu jsi studoval že máš takové řeči? Jestli tím chceš říct, že Kosovo je Albánie, máš to marný! Kosovo je Srbsko od druhé poloviny 9. století (nepočítám tureckou přítomnost) a ti Albánci, co po otevření hranic přijeli na Kosovo a začali ho považovat za svý, přijeli až po roce 1945. Mimochodem, USA zřídila tribunál v Haagu, aby udělala na Balkánu pořádek? A Co takovej Anti Gotovina? Myslíš, že ho chytili po usilovným pátrání? Starou belu! Chorvati ho poslali na Korsiku nebo tam někam na jih, dali mu peníze a dům se vzkazem: ukryj se tam, tam tě nenajdou, ale potom ho Chorvati práskli Američanům, byli za hrdiy a opět se přiblížili vstupu do EU. Je dobře, že Mladiće ještě nechytli, snad se pokusí vzbouřit srbský národ; pojď srbský národe na Kosovo, vzít si zpět svoji zem! P.S. Když někdo rychle čte, jako třeba já, tak holt nějaký to slovo přehlídne, jako já přehlídnul slovo ve tvým příspěvku (masových).

0/0
8.11.2006 16:32

Thule

Udávání národní vlastností

Jen Češi si vždy nechali kálet do obličeje hlavně když jim nic nehrozilo.Stejně jako dnes.A když se někdo chtěl postavit se zbraní v ruce na odpor tak ho připodělaný Čech,ne komunista,šel udat.Mluvím z vlastní zkušenosti býv.polit.vězně komunisnu.

0/0
4.11.2006 10:11

Montaigne

Re: Udávání národní vlastností

a ty jsi stál hrdinněbojovný magore na které barikádě s flobertkou v ruce?;-D(Y)

0/0
4.11.2006 10:33

Richard 1. Lví srdce

Re: Re: Udávání národní vlastností

Jak se máš, Růženo?

:-)

0/0
4.11.2006 16:43

Hucinak

Re: Re: Re: Udávání národní vlastností

Jééé Pinku, jak je? Co Kamil, už se těší, až se zaregistrujete? Jaké si necháš jméno, Richardová nebo Pinková? Či použijete některý z tvých tisíce nicků, co tu používáš?

0/0
4.11.2006 19:05

Pilat

dopadlo to mnohem lepe

nez napriklad v Bagdadu ;-)

0/0
4.11.2006 6:38

Najdete na iDNES.cz