Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Evropou obchází strašidlo islamismu

Evropskou unii straší islám. Jestliže někomu takové prohlášení přijde přehnané, ať si dá dohromady několik zpráv z poslední doby. Výsledek naznačí, že parafráze Marxova úvodu ke Komunistickému manifestu by nemusela postrádat oprávnění.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

petacx

islam a demograficky vyvoj v socialne socialisticke EU

Arnold J. Toynbee (1889-1975) říkal, že o smrti civilizace se nepíše mnoho detektivek - a není to náhoda. Jen velmi zřídka je to vražda, obvykle jde o sebevraždu. Osudem Ameriky je „zůstat sama“ v boji proti islámskému ultrafundamentalismu, ne proto – nebo nejen proto – že většina evropských vládců je před islámem ustrašená a zbabělá. Zůstane sama z praktického hlediska, protože za necelé století Evropané nebudou. Demografie s nimi zamete, tak jako smetla římské impérium, které nepadlo protože by se jeho hranaté legie staly méně hranatými, ale protože rozšířená praxe potratů a zabíjení novorozeňat způsobila, že římští legionáři už zkrátka nebyli. Do armády se odváděli barbaři, spěšně prohlašovaní za římské občany. A když si barbaři všimli, že jich je většina, zmocnili se vlády.

To je teze politického analytika, kanadského neokonzervativce, Marka Steyna, v knize America Alone: The End of the World as We Know It, tedy Osamělá Amerika, konec světa, jaký známe – vydaná Washingtonu

0/0
25.11.2006 23:19

petacx

Re: islam a demograficky vyvoj v socialne socialisticke EU

jeste 2 dodatky:

Jak si už kdysi všiml americký novinář George Weigel, změní se také sociální zkušenost. Děti, které dnes vyrůstají jako jedináčci, budou mít potomky bez „tetiček a strýčků“, bez zkušenosti s bratrem nebo sestrou.

Čemu se vyhýbají politici a moralisté, zajímá stále více ekonomy. Přestože západoevropské země stále více posouvají důchodovou hranici, v některých státech už připadají na jednoho pracujícího dva důchodci. Dosavadní zdráhavost k drastickým důchodovým reformám je jen strkání hlavy do písku.

Nikde není zaručeno, že civilizace trvají navždycky. Běžným způsob jejich smrti je právě demografická smrt. Kromě potratů a vraždění novorozeňat římská společnost v době dekadence praktikovala také primitivní formu eutanázie – samozřejmě nesrovnatelnou s tou, kterou provádějí v dnešním Holandsku lékaři v bílích pláštích. Stař, nemocní lidé byli prostě opouštěni, nedostávali nejen léky, ale ani potravu. ...  :-(

0/0
25.11.2006 23:26

petacx

Re: Re: islam a demograficky vyvoj v socialne socialisticke EU

nedostávali nejen léky, ale ani potravu. Barbaři přišli v době, kdy tyto praktiky oslabily římské impérium – a na jeho troskách – jak připomíná americký sociolog Rodney Stark – povstala civilizace křesťanů, kteří nepraktikovali potraty a pečovali o staré a nemocné. Co vznikne nyní na ruinách Evropy?

Kdo se směje na posled, ten se směje nejlíp. Muslimská invaze zastavená vojenskou cestou u Poitiers, u Lepanta a před branami Vídně, uspěje v 21. století demografickou cestou. Za pár desetiletí například „většinu mládeže v Nizozemí budou tvořit muslimové“, pár let na to to budou dospělí voliči.

Ať si o nástupu „Eurábie“ (jméno, s kterým přišel britský historik Niall Fergusson) myslíme cokoli, jisté je že západní Evropa s muslimskou většinou se bude velmi různit od Evropy            - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  

jo socialsticka EU ...   cil Marxe, fracouzske revoluce ... se naplnuje i kdyz trocha jinak nez si to predstavovali

0/0
25.11.2006 23:53

Júlinek šíšal

bububu

vy zbabělí buhofilí ...;-D

0/0
20.10.2006 17:15

Ventre_Saint_Gris

Nikdo neobchází

Prostě se do Evropy stahuje musulmanskej ksindl...Rv

0/0
20.10.2006 16:59

Leto_Atreides

Nemám je rád, nemám a nemám.

Není-li jim Evropa dobrá, ať táhnou do vlasti svých předků. Já své návyky kvůli frustrované fundamentalistické chátře měnit nebudu. To jim raději zaplatím jednoduchou letentu do Saudské Arábie a tam ať se modlí třeba 12 hodin denně.

0/0
20.10.2006 12:34

Júlinek šíšal

Re: Nemám je rád, nemám a nemám.

nojo ... jenže oni kvuli tobě také ne ... tady někdo přijde o hlavu ...;-P

0/0
20.10.2006 16:51

zahorak1

Islám nie je až taký nebezbečný...

Islám nie je až taký nebezpečný, ako je nebezpečná naša náboženská laxnosť. Je to chybou, lebo okrem náhodných objavov  bolo to len a len územie, kde "vládla" katolícka cirkev, ktorá - pretože to bolo logicky ucelené náboženstvo - dala základ vedeckému poznaniu a ľudskému pokroku. Potom sme si však začali myslieť (pod vplyvom mamony) , že preščíme Boha a vplyvom ateistických darebákov sme si rozložili základnú štruktúru spoločnosti. Pôsobením týchto darebákov prišlo k viacerým tragédiám v Európe, je však potrebné povedať, že počet ich obetí  bol menší ako v Ázii,či v Afrike. Slabosť islámu spočíva najmä v tom, že má dve veľké nepriateľské skupiny (sunitov a šiítov) a jeho nevyspytateľnosť ešte viacej stupňuje aj tá skutočnosť, že skoro každá dedina sa síce odvoláva na Alláha a Mohameda, ale ich učenie a zákony si mierne modifikuje. Podriaďuje sa miestnym "panovníkom". Jednotná je len v boji proti USA, sionizmu a križiakom.    

0/0
16.10.2006 7:02

jezkovy voci!

Condi Riceová:

Last month, in his speech to the UN General

Assembly, President Bush reiterated his deep conviction that the

Palestinian people deserve a better life – a life that is rooted in

liberty and democracy, uncompromised by violence and terrorism,

unburdened by corruption and misrule, and forever free of the DAILY HUMILIATION OF OCCUPATION. 8-o 8-o 8-o

0/0
15.10.2006 17:09

Auggiecz

Re: Condi Riceová:

A v čem je jako problém?

0/0
15.10.2006 17:17

jezkovy voci!

Re: Re: Condi Riceová:

Já problém nemám. Problém mají ti, kteří zde tvrdí, že žádná izraelská okupace neexistuje. :-)

0/0
15.10.2006 17:27

jezkovy voci!

Condi Riceová:

The Palestinians are some of the most talented, best educated, and hardest working people in the Middle East. 8-o

0/0
15.10.2006 17:08

Monstrum Anonymič Anonymov

Strhl jsem strašidlu burku a byl to wigg.

:-P

0/0
15.10.2006 15:59

Auggiecz

Re: Strhl jsem strašidlu burku a byl to wigg.

ale kdo ví který strašidlo jsi zase svlíkal ;-D

0/0
15.10.2006 16:12

Majkyho_pupik

Re: Re: Strhl jsem strašidlu burku a byl to wigg.

:-DR^

0/0
15.10.2006 16:27

pepe999 from Manchester

Re: Strhl jsem strašidlu burku a byl to wigg.

Doufam, ze jsi mu ji strhnul i s parukou. Wig = paruka...;-D;-DR^

0/0
15.10.2006 16:18

Ventre_Saint_Gris

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chirack se omluvil Turecku za zákon, který zavádí trestnost popírání genocidy Arménů!!

Chirack se tedy omlová zato, že někdo chce stíhat popírání genocidy. Chirack považuje Genocidu za pozitivum, která se nemá nejen stíhat, ale i zřajmě ani odsuzovat. Chirack se omlová těm , co páchali genocidu !!

To už je absolutní vrchol, Chiracu , ty prototype toho neodpornějšího dhimmi, tede bych ty dobytku s radostí zmasakroval jako zmasakrovali Turci 1,5 milionu Arménů !!

0/0
15.10.2006 13:15

tajemník z létajícího ostrova

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;-D ty ses dusevni chudak... ale aspon me tady bavis ;-DR^

0/0
16.10.2006 7:09

Richard 1. Lví srdce

Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tajemnice, máš na hlavě turban?

:-)

0/0
16.10.2006 7:23

PetulkaPeta

Stejná pravidla-jak my u nich, tak oni u nás

Doporučuji všem zastáncům práv muslimů a všeobecně jejich rovnoprávnosti s námi zejména v oblasti náboženství a osobních svobod, aby jeli do Saudské Arábie nebo podobného snu pro muslimy! Doporučuji Vám následující: vezměte si do této země bibli, prohlašujte o sobě, že jste křesťan a že není lepšího náboženství než křesťanství, opovrhujte jejich vlastním systémem (velice nahlas a důrazně), požadujte po nich, aby se Vám přizpůsobili a hlavně buďte k nim nesnášenlivý a odlišujte se a položtě bomdu před nějakou tu policejní stanici nebo mešitu. Případně-pokuď Vás někdo urazí jako křesťana-ustřelte mu palici nebo ho zlinčujte a zapalte. Pak ještě požadujte omluvu od vlády nebo místního náboženského vůdce.

Líbí se Vám to? Tak si to asi spousta z nich u nás představuje.  Jestli se jim u nás v Evropě nelíbí tak navrhuji poslat je do muslimského ráje. Do Saudské Arábie nebo podobné země.A´t se o ně postarají jejich bratři ve víře. My nedáváme zakát. To je muslimská povinnost.

0/0
14.10.2006 14:49

roxburry

Muslimska okupace!

Ziju v Londyne uz kolik let a vim jak nam tady vsem lezou pekne na nervy. Jsou to nevdecny spiny ktery se arogantne roztahujou a rok od roku maji na svedomi vic a vic kriminality. Arogance typu SPZ na aute : JIHAD. nebo muslimskej taxikar ktery nepustil slepce do aute s udajne spinavym vodicim psem protoze je to proti jeho zvracenymu nabozenstvi proste nema obdoby. A diky benevolenci nasi demokracie si je to chovame jako hady na prsou!

0/0
14.10.2006 0:02

holkazdaleka

Re: Muslimska okupace!

Vrat se do CR. V CR je jen nekolik tisic muslemcu. :-)

0/0
14.10.2006 0:07

wiigg

Evropou žádný strašidlo neobchází !!!

Nadpis článku je veskrze LŽIVÝ !!!!!!!;-€;-€;-€

0/0
13.10.2006 21:21

Mik8

Re: Evropou žádný strašidlo neobchází !!!

Co kdybys dělal něco užitečnýho místo tlachání tady? Třeba by ses moh upálit na protest, že tu nejsou zelení smajlíci. ;-)

0/0
13.10.2006 22:14

holkazdaleka

Re: Re: Evropou žádný strašidlo neobchází !!!

Je to hlupec.

0/0
13.10.2006 22:21

voxmi

Re: Evropou žádný strašidlo neobchází !!!

jak to, že ne? ty jsi třeba jedno takový strašidlo :-P

0/0
14.10.2006 3:23

pancho10

Re: Evropou žádný strašidlo neobchází !!!

Když píšeš tak si uvaž turban aby jsi viděl jaké<!>ny píšeš.;-D

0/0
14.10.2006 6:04

wiigg

Liberalismus je KLÍČ k otázce menšin !!

Kdyby byla v celé Evropě absolutní svoboda náboženského vyznání, byla by frustrace muslimů podstatně menší a časem by ustoupil i rasismus domorodcůR^R^R^

0/0
13.10.2006 21:00

holkazdaleka

Re: Liberalismus je KLÍČ k otázce menšin !!

Delas si srandu, nebo to fakt myslis vazne?8-o

0/0
13.10.2006 21:02

wiigg

Re: Re: Liberalismus je KLÍČ k otázce menšin !!

Mužeš bejt ráda, že my Zelení uznáváme ženský jako sobě rovný, jinak bych ti musel flusnout do obličejíčku;-€;-€;-€

0/0
13.10.2006 21:13

holkazdaleka

Re: Re: Re: Liberalismus je KLÍČ k otázce menšin !!

Neflusej, radeji se vyhrabej z tveho zeleneho pelechu v CR a poohlidni se v zapadni Evrope, jak je liberalni a benevolentni v otazkach nabozenstvi. A pak vypravej neco o absolutní svobodě náboženského vyznání, ktere podle tebe v Evrope neexistuje. :-/

0/0
13.10.2006 22:20

wiigg

Re: Re: Liberalismus je KLÍČ k otázce menšin !!

(Y)(Y)BÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!!!!!!(Y)(Y)

A nevšíměj si mě, buď tak laskava.;-€

0/0
13.10.2006 21:16

ferdapytlik

Re: Liberalismus je KLÍČ k otázce menšin !!

to jsem  si o tobě nemyslel, že máš až takovéto názory   :-/

0/0
13.10.2006 22:26

tajemník z létajícího ostrova.

Re: Liberalismus je KLÍČ k otázce menšin !!

Absolutní svoboda náboženského vyznání?.

Zkus něco podobného navrhnout v Íránu nebo Saúdské Arábii. Myslím že časem, a to velmi krátkým, by ti tam ustoupila hlava z krku. ;-D;-D;-D

0/0
14.10.2006 3:56

Richard 1. Lví srdce

Re: Re: Liberalismus je KLÍČ k otázce menšin !!

Tajemnice, kde jsi byla v noci?

:-)

0/0
14.10.2006 17:40

PetulkaPeta

Re: Liberalismus je KLÍČ k otázce menšin !!

To je něco tak nereálného jako sociální rovnost všech. Poohlídni se do historie lidstva a popřemýšlej na tím co celou tu dobu lidstvo dělá. Válčí. Někdo pořád někoho zabíjí. A to zejména z několika důvodů. Skoro na vrcholu toho stojí náboženské války.

Liberalismus v náboženství je možný pouze u podobných skupin na stejném stupni vývoje. Hlavně však tyto skupiny musí chtít to samé. Tolerovat druhého. A to v současné době muslimové nechtějí.

Frustrace muslimů nepramení z toho, že bychom je utiskovali. Nikdo nemá v jiných zemích tolik náboženských svobod jako oni. Jejich frustrace pramení z bídy. A muslimští náboženští vůdci toho náležitě využívají.

A o jakém rasismu domorodců to tu mluvíš? Mluvíš snad o oprávněném strachu lidí z muslimské hrozby? Odhaduje se. že za několik málo desítek let dojde ropa. Tím u muslimů dojdou peníze na zdroje na vodu, jídlo atd. Kam asi půjdou pak? Přivítáš je u sebe doma a patolízalsky pomažeš do mešity?

0/0
14.10.2006 14:59

Auggiecz

Re: Liberalismus je KLÍČ k otázce menšin !!

Můžu se zeptat, kde v EU není svoboda vyznání?

0/0
15.10.2006 16:56

wiigg

A nakonec

Až si na nové prostředí zvyknou i domorodci, tak přestanou muslimy utiskovat i v oblasti zaměstnanosti.R^R^R^

0/0
13.10.2006 20:24

Ventre_Saint_Gris

Re: A nakonec

A to už bude ten tvůj naivistickoanarchistický ráj nebo ještě budou nějaké mezistupně typu -občanská válka, genocida apod., jak u podobných sociálních experimentů bývá? ;-DRv

0/0
13.10.2006 20:27

wiigg

Re: Re: A nakonec

Ty demagogu;-€;-€, žádnej ráj tu neplánuju, jen se snažím té válce předejít. A po dobrém a nééé těmi TVÝMI totalitárními metodami typu vyvraždění ímámů nebo deportace muslimů.;-O

0/0
13.10.2006 20:32

fleret1

Re: Re: Re: A nakonec

tak bychom mohli machometany pouzit jako  material pri pokusech o teleportaci,abycho tak zmekcili deportaci ;-D;-D

0/0
13.10.2006 20:44

wiigg

Re: Re: Re: Re: A nakonec

(Y)

0/0
13.10.2006 20:51

wiigg

Pak je nutno uvolnit

 a liberalizovat náboženské vyznání, aby se mezi námi cítili rovnocennější. R^R^R^

0/0
13.10.2006 20:23

chamomil

Re: Pak je nutno uvolnit

neexistuje, svůj k svému, když se jim nelíbí v Evropě, tak raus domů!!

0/0
13.10.2006 20:38

wiigg

Re: Re: Pak je nutno uvolnit

svůj k svému je jedno z nejstarších náckovských hesel;-€;-€;-€

0/0
13.10.2006 20:41

fleret1

Re: Pak je nutno uvolnit

prosim te,prestan psat kraviny --- to uz snad radeji flusej kolem sebe ;-DRv

0/0
13.10.2006 20:47

wiigg

Re: Re: Pak je nutno uvolnit

(Y)

0/0
13.10.2006 20:50

Ventre_Saint_Gris

Re: Re: Pak je nutno uvolnit

;-D

0/0
13.10.2006 20:56

wiigg

Re: Re: Re: Pak je nutno uvolnit

:-D

0/0
13.10.2006 21:35

wiigg

Jako první je třeba zlikvidovat národní státy !!

;-€;-€ OBĚSIT JE  na vlastním špagátě !!!!!!R^R^ Protože dokud nesplyneme kulturně, tak se ani ekonomická situace menšin nezlepší

0/0
13.10.2006 20:21

Najdete na iDNES.cz