Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Uvolněme cestu do Senátu Hučínovi, vyzval člen ODS

Přerovský člen ODS Karel Zejda vyzval senátní kandidátku své strany za Prostějov, aby stáhla svou kandidaturu a podpořila tak ve volbách Vladimíra Hučína. Ivana Hemerková odstoupit nehodlá. Krok přerovského podnikatele nepodporuje ani celostátní vedení občanských demokratů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

baronfonlempl

Co se čílíte.

Jeden lump se mezi ostatními lumpy v senátu ztratí.

0/0
20.9.2006 0:35

Oda Nobunaga

ODS se radí s pravým teroristou.

Tím, že si ODS vybrala Jiřího Růžka za svého "experta" na bezpečnost, potvrdila že ne Konzervativní strana, ale ODS se zama zařadila mezi nomenklaturní komunisty. Zločinec, který se velkým dílem podílel na nezákoném věznění Vladimíra Hučína dělá pro ODS medvědí službu!!! Naskýtá se ovšem mnohem horší alternativa. JAK VYDIRATELNÍ JSOU PŘEDSTAVITELÉ ODS????????????????????

0/0
19.9.2006 17:23

Oda Nobunaga

Už nyní jste se znemožnila, paní Hamerková!

ODS, která se snaží namluvit občanům, že je stranou konzervativní si tedy bere příklad z "teroristky" Mrs. Margareth Tacher??? Jsem opravdu rád, že neučíte mé děti. Musel bych je přihlásit na jinou školu. Pokud se člen ODS a Váš velmi výrazný mecenáš rozhodne podpořit pana Hučína, je dle Vás také terorista??? Styďte se!!!

0/0
19.9.2006 17:12

Oda Nobunaga

Hemerková to nemá v hlavě v pořádku!!!

Paní Hemerková kandiduje za ODS, která vyznáva konzervativní hodnoty. Dále Konzervativní strana je pravicově orientovaná strana, kterou z extreémismu obviňuje pouze KSČM a stoupenci bývalé KSČ. Paní Hemerková, je ředitelkou školy, ale s politiváním musím říci, že by do školní lavice měla zasednout sama, protože se chová jako absolutní kr°va!!!

0/0
19.9.2006 13:48

barbudo

Re: Hemerková to nemá v hlavě v pořádku!!!

... proč?

0/0
19.9.2006 14:01

ss44

No a co ?

V té žumpě se jedno hov.o ztratí.(Y)

0/0
16.9.2006 17:24

dadalimil

to je hukot

NECHTE HUČET HUČÍNA !

0/0
15.9.2006 15:48

Lemaxik

no sneci hucina jsem minul ale co na nej rict?

nevim z jakych duvodu on byl  branej jako politickej? Ja byl sebranej do vazby v prerove v 80 za polskou solidaritu pozdeji prevezen do olomouce, ale o hucinovi jse v tu dobu nevedel, koho jsem znal z vybusninkaru byl vlastimil Sveda! a ten se nikdy za politickeho nepovazoval i kdyz sedel taky!R^hucin nejde za Prerov protoze Prerov ho nikdy nepodpori!

0/0
15.9.2006 13:37

KocourkovNews

Re: no sneci hucina jsem minul ale co na nej rict?

Huncin nejde za Prerov, kde by ho lidi podporili, jen z jednoho duvodu: Nechce jit proti slusne Seitlove.

0/0
16.9.2006 11:32

barbudo

Re: Re: no sneci hucina jsem minul ale co na nej rict?

... a ta druhá je neslušná?

0/0
16.9.2006 11:34

Oda Nobunaga

Re: no sneci hucina jsem minul ale co na nej rict?

Bolševik umí jediné, lhát. Lhaní ti jde dobře.

0/0
19.9.2006 13:38

lipno

To snad ne?!

On mezi senátory nestačí svazácký funkcionář Mejstřík, ale musí tam bý ještě terorista?

Kam dal tento národ rozum?

Další důvod, proč senát zrušit!!!

0/0
15.9.2006 13:30

barbudo

Re: To snad ne?!

... sedne si vedle milovníka Sovětského Svazu Štětiny, který na StB řízené demonstraci vykřikoval heslo "nejsme jako oni" ...

0/0
15.9.2006 13:35

KocourkovNews

Re: To snad ne?!

Stesti ze se so Senatu  nedostanou komunisticti nadsvincata jako ty Lipno.

0/0
16.9.2006 11:34

Irish Stout

Re: To snad ne?!

... az na to, ze Mejstrik neni svazak a Hucin neni terorista. Spise soudruh LIpno je kryptokomunista.

0/0
16.9.2006 11:47

KocourkovNews

Pani Hemerkova

Pani Hemerkova,na sve hlavni strance   mate tento text: Rikam co si myslim. Proto Vas prosim o vysvetleni Vaseho mysleni o Konzervativni strane: „Je s podivem, že člen ODS nabádá člena ODS k rezignaci ve prospěch extrémně pravicové strany, za kterou pan Hučín kandiduje ". Myslim ze by byla na miste verejna omluva Konzervativni strane a popremyslejte o Vasi kandidature v senatnich volbach. Do Senatu nepatri lidi kteri nevi o politickych stranach ani to nejzakladnejsi - jejich politicke zamereni.  Do Senatu patri lidi s rozhledem ktery Vam chybi.

 

Se srdecnym pozdravem

Jiri Vanek

Spolecnost slusnych krajanu

0/0
15.9.2006 12:11

KocourkovNews

Vážená paní Hemerková

Vážená paní Hemerková, jste skutečně toho názoru, že v Senátu PS-PČR jste schopna vykonat pro tuto zemi více, než pan Vladimír Hučín? Jistě Vám není neznámá katastrofální situace v bezpečnostních složkách země. Zde může pan Hučín, bude-li zvolen, pomoci celé zemi  i s pozitivním dopadem na Vaši práci. Vzdaním se Vaší kandidatury ve prospěch pana Hučína prokážete službu vlasti a Váš charakter. Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem Jan Šinágl

0/0
15.9.2006 12:09

barbudo

Doma by mu nakopali ...

... (Y)

... a tak mu někdo zaplatí kampaň někde kde ho neznají ...

... a protože ani to asi nestačí, zlikvidují jiného kandidáta ...

... demogracyje provjéřených morálňých kvalyt ...

0/0
15.9.2006 7:41

bulibasa

Zname firmy se zde ztrapnuji

Tak se mi zda ze se nam znamy provokater Penicilin prejmenoval:-) Jeste zname jednoho, vime o nem vsechno. Rika si hezky, Jiri Dolejs. Asi ma praci se svym pornowebem ve Svedsku, jinak by byl jiste pritomen. Vystupuje jako zurivy antikomunista a zvalste se soustredi na Vaclava Havla, jak zjisteno a dohledano.Konkretne  na firmu ktera mu spravuje jeho autorska prava. Kdyby si jeho lide dali praci, vedeli by to. To sem ale nepatri. Jen jako dukaz co je zde pritomno za povl. Hnusne.Vetsina lidi uz nahledla jak se veci mely a hlavne maji.Pokud budou mit obcane v Prostejove rozum zvoli si za senatora Vladimira Hucina. Pokud ne, maji proste smulu. 

0/0
15.9.2006 1:32

KocourkovNews

Konzervativní strana není extrémistická

Dnes, 14. září 2006, informoval internetový deník  iDNES v článku „Uvolněte cestu do Senátu Hučínovi, vyzval člen ODS“ o výzvě člena ODS pana Karla Zejdy kandidátce ODS do Senátu v obvodu č. 62, Prostějov paní Ivaně Hemerkové, aby stáhla svoji kandidaturu a podpořila kandidáta Konzervativní strany pana Vladimíra Hučína. Podle iDNES na to paní Hemerková reagovala těmito slovy: „Je s podivem, že člen ODS nabádá člena ODS k rezignaci ve prospěch extrémně pravicové strany, za kterou pan Hučín kandiduje“.

      Rád bych touto cestou požádal paní Hemerkovou, aby buď své tvrzení, totiž že Konzervativní strana je „extrémně pravicová strana“, vysvětlila a doložila, nebo aby se náležitě, tzn. opět na půdě internetového deníku iDNES, omluvila. Takže: Paní Hemerková, prosím Vás, vysvětlete a doložte to, nebo se, prosím, Konzervativní straně omluvte. Děkuji Vám.

0/0
14.9.2006 14:26

KocourkovNews

Re: Konzervativní strana není extrémistická

Pojem „extrémě pravicový“ je v našem prostředí často spojován s (neo)nacionalistickými, (neo)fašistickými, popř. jinak kontraverzními politickými názory - a to paradoxně přesto, že nacionální, stejně jako internacionální socialismus (tj. nasicmus a komunismus), jsou oba z politické „líhně“ levice.

      Nic z tohoto smetiště však Konzervativní strana ve svém programu nemá. Našim programem je především obnova normálních slušných poměrů, skutečné politiky (tedy střetu ideí na rozdíl od prosazování osobních zájmů), ochrany poctivě nabytého soukromého vlastnictví, právního prostředí a vymahatelnosti zákona. Jsme zastánci nízkých, ale vymahatelných daní z příjmu a nulové daně z dědictví. Jsme přesvědčeni, že v zájmu zachování naší civilisace musíme posilovat transatlantické vazby a nepodléhat levicovým antiamerickým postojům. Pokud je toto extrémismus, pak jsme extrémisté.

0/0
14.9.2006 14:26

KocourkovNews

Re: Re: Konzervativní strana není extrémistická

 Domníváme se, že přerozdělování prostředků může být jen takové, aby nebyla porušena motivace. Jsme příznivci kapitalismu bez přívlastků s důsledným uplatňováním antimonopolní politiky a vytvářením nebyrokratického a nekorupčního prostředí pro podporu malého a středního podnikání, s minimálními zásahy státu. Chceme orientovat sociální programy na indisponované a slabé občany, kteří se dostali do tíživé situace ne vlastní vinou, aby jim byl umožněn důstojný život. Pokud je toto extrémismus, pak jsme extrémisté.

      Tvrdíme, že totalitarismy XX. století - nacismus a komunismus - byly vzpourou proti pravdě, lidské přirozenosti, důstojnosti a svobodě, a že je proto morální povinností bojovat proti nim až do úplného zničení. Odmítáme socializmus ve všech jeho podobách pro jeho ilusi, že štěstí a blahobyt občanů lze zajistit prostřednictvím rozsáhlé státní moci, pro jeho pošetilou snahu o dosažení umělé rovnosti za cenu porušování svobody a důstojnosti člověka.

0/0
14.9.2006 14:27

KocourkovNews

Re: Re: Re: Konzervativní strana není extrémistická

Nesouhlasíme s liberály pro jejich vypjatý individualismus, nerespektující přirozené a tradiční vazby člověka ani pravdu o existenci objektivního morálního řádu, který přesahuje každého z nás. Pokud je toto extrémismus, pak jsme extrémisté. A jsme na to hrdí.

      Další, údajně „extrémistické“ programové body, lze číst na níže uvedené webové adrese Konzervativní strany. Každý nechť si udělá obrázek sám.

      Pokud paní Hemerková vidí náš svět tak, že cokoli „vpravo“ od ODS je již „extrémistické“, pak je její pohled hodně zkreslený. V první řadě je velmi sporné, nakolik je ODS vůbec pravicovou stranou… a o její proklamované konzervativnosti ani nemluvě. Jsem přesvědčen, že pro podstatnou část, ne-li většinu, voličů ODS je tato strana „z nouze ctnost“ a volí ji z nedostatku jiné nabídky a/nebo z obavy před propadnutím jejich hlasu. Oběma důvodům do jisté míry rozumím.

0/0
14.9.2006 14:29

KocourkovNews

Re: Re: Re: Re: Konzervativní strana není extrémistická

Nicméně v osobě Vladimíra Hučína, člověka s prověřeným pevným charakterem a jasnými názory, je zde pro voliče v obvodu Prostějov skutečně plnohodnotná, vpravdě konzervativní alternativa. O propadnutí hlasu také není třeba hovořit a to nejen proto, že volba do Senátu je dvoukolová, ale hlavně z toho důvodu, že Vladimír Hučín ve volebním klání zvítězí.

      Chápu sebevědomí paní Hemerkové - stojí za ní mocná politická strana, která navíc zvítězila v posledních volbách do Poslanecké sněmovny. Přesto jsem přesvědčen, že v jejím případě je skutečně správnou věcí podpora Vladimíra Hučína. A i když si uvědomuji, že po této výměně názorů je taková věc nadmíru obtížná, rád bych o tuto správnou věc tímto paní Hemerkovou požádal. Tedy: Paní Hemerková, prosím Vás, usnadněte zvolení Vladimíra Hučína do Senátu Parlamentu ČR tím, že stáhnete svoji kandidaturu a podpoříte jej.

0/0
14.9.2006 14:30

KocourkovNews

Re: Re: Re: Re: Re: Konzervativní strana není extrémistická

Nepochybuji o Vašem pravicovém založení. Tímto krokem uděláte pro pravici v této zemi to nejlepší co můžete. Děkuji Vám. 

14. září 2006

Jan Kubalčík

0/0
14.9.2006 14:30

KocourkovNews

Prohlášení Vl. Hučína k osobě dosavadního ředitele BIS Jiřího Langa

 Jiří Lang jako jeden z nejvýše postavených lidí v BIS má značný podíl na neobjasnění bombových útoků na Přerovsku, včetně bombového útoku na kancelář KPV (Konfederace politických vězňů). Jiří Lang znemožnil operativní činnost při zjišťování osob, které stojí za vyvoláváním a financováním protiamerických aktivit na Olomoucku, Bruntálsku, Přerovsku, Jesenicku a v dalších oblastech. Svými rozkazy znemožnil např. monitorování kontaktů mezi představiteli krajní levice a zástupci Iráku a dalších států podporujících mezinárodní terorismus na území Moravy. Jiří Lang opakovaně bránil zveřejnění jmen nomenklaturních kádrů KSČ škodících dodnes na vysokých postech ve státní správě.

0/0
14.9.2006 12:30

KocourkovNews

Re: Prohlášení Vl. Hučína k osobě dosavadního ředitele BIS Jiřího Langa

Zde nutno zmínit např. pplk. JUDr. Jána Murčeka, který byl při jednom z mnoha mých rehabilitačních řízeních u Okresního soudu Přerově odhalen jako člověk, který se velmi aktivně zasadil o pronásledování odpůrců komunistické diktatury. Zde se jednalo i o můj případ úzce související s represemi v nápravně výchovném ústavu Minkovice . Jiří Lang ač věděl o co se jedná, mně osobně kárně řešil za to, že jsem na veřejnosti u rehabilitačního soudního řízení informoval o komunistické minulosti pplk. JUDr. Jána Murčeka. Toto kárné řízení bylo provedeno v době, kdy jsem intenzivně pracoval na objasňování teroristických útoků v Přerově. Jiří Lang vystupoval jako jeden z hlavních svědků obžaloby v utajovaném soudním procesu vedeného proti mé osobě. U jeho svědectví směli být bohužel přítomni pouze mí důvěrníci Zdeňka Mašínová a John Bok. Tito lidé mohou dosvědčit, že Jiří Lang jako ředitel BIS se u tohoto soudu naprosto znemožnil.

0/0
14.9.2006 12:30

KocourkovNews

Re: Re: Prohlášení Vl. Hučína k osobě dosavadního ředitele BIS Jiřího Langa

Pokud by toto jeho svědectví bylo projednáváno před veřejností, tak by to byl prostě skandál a daňoví poplatníci - občané by si snad uvědomili, jaké tragikomické figury jsou ve vedení BIS !  K výše uvedenému svědectví mohu doplnit řadu dalších informací a konkrétní data. To, že Jiří Lang má řídit boj proti terorismu je naprosto absurdní a jen dokresluje tristní stav naší polistopadové společnosti.   Vladimír Hučím

 

0/0
14.9.2006 12:31

Moravský Slovák

Re: Prohlášení Vl. Hučína k osobě dosavadního ředitele BIS Jiřího Langa

Copak nomenklaturní kádry, těch je všude plno. Je roztomilé, že si na jejich existenci stěžuje člověk, jehož důvěrníkem je vysloužilý docent vědeckého komunismu.

0/0
14.9.2006 14:15

bulibasa

Re: Re: Prohlášení Vl. Hučína k osobě dosavadního ředitele BIS Jiřího Langa

Pomluva je jako smrad. Jen ji nekdo vypusti, tahne se.Bylo mozne se o tom presvedcit vcera, u soudu v P2 kde se projednaval opravney narok na omluvu a odskodneni za spolecenskou i profesni ujmu Pepa nos vs. LN. Novinar pomluvu podle sveho svedectvi proste opsal od jinaho lhare z MFDnes. Ta se jiz Pepovi Nosovi musela omluvit. A vida - pomluva je stale zde. Spina.;-€;-O;-O 

0/0
15.9.2006 1:11

Moravský Slovák

Re: Re: Re: Prohlášení Vl. Hučína k osobě dosavadního ředitele BIS Jiřího Langa

Opravdu nechápu, co s tím má společného Pepa Nos.

Jinak je věcí obecně známou, že za Hučínovy důvěrníky se prohlašují paní Zdena Mašínová se svým manželem Rudolfem Martinem. Chceš sna tvrdit, že pan Martin nikdy nebyl docentem vědeckého komunismu?

0/0
15.9.2006 9:29

vlmach

Hučín

No sláva,už budeme mít v Senátu i teroristy.

0/0
14.9.2006 11:24

Septisin

Re: Hučín

Štěstí že nekandiduješ, mamlasů už je tam víc než dost...

0/0
14.9.2006 12:10

Hrdý Budžes

Re: Hučín

Basisty uz tam mame. :)

0/0
14.9.2006 12:19

bulibasa

Re: Hučín

Tohle uz je ubohy bolsevicky evergreen.

0/0
15.9.2006 1:12

jednokamen

možná by skutečně

bylo lepší kdyby se zde vyjadřovali lidé kteří s Hučínem pracovali a znají ho. Potom by se nikdo nedivil, že kandiduje v Prostějově. Z obyvatel Přerova by jej téměř nikdo nevolil.

0/0
14.9.2006 11:16

Babul

Re: možná by skutečně

V Prostějově měl  minulý týden před radnicí předvolební mítink, bylo tam asi 25 (slovy dvacetpět) lidí, je docela možné, že zhruba tolik hlasů i dostane.

0/0
14.9.2006 14:00

eloš

Lepší v senátu Hučín,

než aby se pravicové hlasy rozbili a na úkor pravice se dostal do senátu nějaký levičák. Já volím pořád ODS, ale v tomto případě bych byl za dohodu pravicových sil ve prospěch Hučína. Když je schopen bez veliké strany za zády konurovat andidátům velikých stran, ta nějaká síla to bude.

0/0
14.9.2006 11:07

barbudo

Re: Lepší v senátu Hučín,

... a má i jinou kvalifikaci něž paranoia?

0/0
14.9.2006 11:10

vmvanjan

Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

domnívám se, že jeho paranoia se týká jenom stb-grázlů a socanskokomančských gaunerů, kterých ale je. Pravdou ale je, že znám i slušné socany, ti jsou ale z toho pablba zatím dosraní.

0/0
14.9.2006 11:13

barbudo

Re: Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

... a grázlové z BIS Vám nevadí? A gauneři z jiných stran?

0/0
14.9.2006 11:16

Zmuda

Re: Re: Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

...a grázlové z BIS bijí a šikanují lidi...zemřel nějaký člověk následkem výslechu na nějakém oddělení BIS ?

0/0
14.9.2006 11:23

barbudo

Re: Re: Re: Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

... nevyslýchají, rovnou vraždí ...

0/0
14.9.2006 12:31

barbudo

Re: Re: Re: Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

... mimochodem, kolik lidí zemřelo následkem výslechu za srovnatelné období 1975 - 1990?

0/0
14.9.2006 13:06

Septisin

Re: Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

Slušný socan? Oprášit a vystavit!

0/0
14.9.2006 12:11

Hrdý Budžes

Re: Re: Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

Posledni slusny socialni demokrat zmenil stranu den po Paroubkove povolebnim protipucistickem projevu.

0/0
14.9.2006 12:21

eloš

Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

Vyhrané soudy s komunistickejma soudama a soudcama. (a doporučuji ti přečíst si, co je to paranoia :-)).

0/0
14.9.2006 11:15

barbudo

Re: Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

... i grázl povaleč a paranoik může vyhrát soud ...:-)

0/0
14.9.2006 11:19

Hrdý Budžes

Re: Re: Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

A povalec je proto ze si neukoncil nemocenskou v dobe kdy sedel ve vazbe za coz mu chtel prokurator prisit neopravnene obohacovani? :)))))

0/0
14.9.2006 12:27

bulibasa

Re: Re: Re: Re: Re: Lepší v senátu Hučín,

Lzete. Byl soudem z tohoto bodu jiz v predchozim rizeni osvobozen stejne jako lekar. Ten na nasledky psychickeho vypeti zemrel. Jedenact dni po svem osvobozeni a ocisteni. Je treba odtajnit cely spis jak pozaduje Vladimir Hucin nejen proto aby se takovym hyenam ktere se vyskytuji a jsou nasazeny v diskuzich cele roky na mateni neiformovanych lidi zavrela konecne usta.

0/0
15.9.2006 1:16

Najdete na iDNES.cz