Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vrátí se Paroubek?

Za pár týdnů se vrátím i se svými ministry do Strakovy akademie hlavním vchodem, předpovídá končící premiér Jiří Paroubek. Vyplní se jeho slova? Má ještě jednu možnost: lidovci zároveň s KSČM podpoří menšinovou vládu ČSSD.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ladaba

Vzhledem k tomu,

že dal Paroubek mnohokrát a hlasitě najevo, jak a s kým chce vládnout, neměl by už nikdy dostat šanci sestavovat vládu. Svým neustálým opakováním si pověření k sestavení vlády nevynutí, protože president Klaus není z těch, na které by taková taktika platila. Vyprávět by o tom mohl Mečiar.

0/0
5.9.2006 8:14

housenka_

odesák

Seš fakt prvotřídní dement. Připomínáš mi komunistický svaz mládeže. Ti si taky vždycky políbí fotku soudruha Gottwalada a jdou spát. Ty bys měl asi to samý udělat s fotkou soudruha Paroubka z Lihového domu :-)

0/0
4.9.2006 20:47

itučňák

Oknem

Ne hlavním vchodem, ale oknem. Ne do Strakovky, ale oknem ze Strakovky.

0/0
4.9.2006 17:08

FX Salda

Vrátí se Paroubek?

ať to raději ani nezkouší :-( nemuselo by to dopadnout podle jeho představ.

0/0
4.9.2006 16:40

HenryVIII

není to trestné?

Pokud někdo vyhrožuje, že se Paroubek vrátí, jedná se o šíření poplašné zprávy!!

0/0
4.9.2006 16:38

KR53

Bolševická demagogie...

"odesák, 03.09.2006 15:11 - Nejoblíbenější a nejpracovitější politik u nás po roce 1989 je bezesporu předseda ČSSD pan Paroubek.Proto všichni věříme,že po 30 dnech vlády Topolánka se opět ujme vlády pan Paroubek,který povede naší zemi k hospodářským úspěchům a prosperitě."

Nic jiného, než tradiční bolševická demagogie tyhle bláboly, co jsem kdysi slýchával nejsou :-/... Ještě chybí kupředu levá, kupředu levá, vpřed ni krok, zaspívat si společně internacionálu, hafo děcek s oranžovorudými mávátky, co budou zasypávat soudruha Paroubka vyfasovanými a prověřenými (aby tam proboha nebyla bomba...) rudými karafiáty, když kolem nich pojede vládní limuzínou s modrým majákem a Bublanem za volantem... a jsme originál zpátky v realitě stalinské totality.

0/0
4.9.2006 14:06

KocourkovNews

Co jsme to za národ, když si dobrovolně platíme zločince v PS-PČR a je nám to jedno

Velice dobře znám npor. Josefa Vondrušku,  neboť jsem byl v letech 1983-1986 umístěn v nápravně výchovném ústavu v Minkovicích. On osobně mi navrhl po výkonu trestu ještě další trest a to tak zvaný ochranný dohled na 2 roky. Tento návrh Vondruška učinil poté, co mi zemřel táta a já na pohřeb nemohl jít. Do konce trestu mi ještě zbývaly 3 měsíce! Vondruška mi např. v Minkovicích navrhl víc jak 55 kázeňských trestů a dával si na mne opravdu záležet! V důsledku toho jsem strávil celkově 10 měsíců v zostřené korekci !!! Já jsem byl v Minkovicích jako jeden z mála označen zeleným a bílým pruhem na vězeňském munduru. To bylo z toho důvodu, že jsem byl odsouzen za pobuřování §100, hanobení státu svět. soc. soustavy a jeho představitele §104, nedovolené ozbrojování a za další tr. činy mající charakter nepřátelství proti socialistickému stát. zřízení.

0/0
4.9.2006 12:22

KocourkovNews

Re: Co jsme to za národ, když si dobrovolně platíme zločince v PS-PČR a je nám to jedno

Dnes je má tak zvaná trestná činnost rehabilitována dle zákona o protiprávnosti komunistického režimu. To, že je Vondruška jako poslanec v parlamentu je svým způsobem i důvod mé kandidatury do Senátu, neboť v rámci svých možností a zkušeností chci zabránit podobným zločincům působení ve veřejných funkcí!

 

Vladimír Hučín, Přerov, 3.září 2006

0/0
4.9.2006 12:22

KocourkovNews

Re: Re: Co jsme to za národ, když si dobrovolně platíme zločince v PS-PČR a je nám to jedno

Co jsme to za národ? Jsme jím vůbec? Jak asi dopadne země, která tuto amorálnost, zdá se dobrovolně, připouští? Jaký je asi charakter většiny našich občanů zákonodárců a námi placených vysokých představitelů země, když k nemravnosti mlčky přihlížejí - včetně pana prezidenta - a není síly, která by tuto mravní absurditu řešila?! Má být jejich mlčení vyjádřením souhlasu s touto amorálností? Je to i jejich morálkou? Už dávno se nelze divit, že poměry na české politické scéně jsou často zdrojem "dobré" zábavy v diplomatických kruzích vyspělých demokratických zemí! I proto plně podporuji pana Vladimíra Hučína, byť mu hlas dát nemohu. I o něm se stále více v diplomatických kruzích mluví - na rozdíl od našich "politiků" je zdrojem vysoké úcty! Po panu Hučínovi přijdou zákonitě druzí. Jinak to nepůjde, chceme-li konečně začít budovat skutečnou demokracii a žít ve svobodné zemi, kde si jsou všichni před zákonem rovni. Volte Vladimíry Hučíny! 

 

Jan Šinágl, 3. září 2006

 

0/0
4.9.2006 12:23

parohubek

Paroubek je jako tasemnice.

Dovnitř se snaží dostat "hlavním vchodem" ale ven vyleze jen prdelí...

0/0
4.9.2006 12:03

KR53

"ODESÁKU"

Paroubek je mocichtivý, bezohledný darebák jdoucí za svým cílem tzv. přes mrtvoly.

Paroubek neví o cti nic, pokud ovšem za čest nepovažuje svůj vlastní prospěch, získaný za jakoukoli cenu a na úkor kohokoli. Komunisty (ty papaláše v parlamentu) nemám rád, ovšem i ti mají proti Paroubkovi čest přímo skvělou. Tomu člověku nezáleží na Česku, ani jeho občanech, naše děti už zadlužil a začal zadlužovat i vnuky. Jde mu o jeho ego, jeho moc, jeho vládnutí. Raději budu mít v čele státu tyto tzv. diletanty, nežli jeho, který naše vlastní lidi likviduje a stát po kouskách (jistě ne zadarmo) rozprodává Němcům, Korejcům a podobným podnikatelům a ještě je z těchto peněz podporuje.

A nick "odesáků je známkou toho, že ho podporují zejména podobní lidé, jako je on sám… drzí, zlí, bezohlední, sprostí a hlavně absolutně ničeho se neštítící.

0/0
4.9.2006 8:51

kacinecka

pryč s Paroubkem proboha

:-(Jestli se pan "Nástěnná geometrie" vrátí i s těma svýma posrancema, odcházím odsud někam, kde ještě rozum nevymřel... Chce se mi z něj grcat (Y)

0/0
4.9.2006 8:42

murjel

Jediní, kdo stále říkají NE, jsou zelení, takže by to mohli

vyhrát i v komunálkách. Kdyby pak měli i více poslanců v senátu, bylo by to sice hodně zelené, ale určitě přijatelnější, než růžové a červené, nebo černé. Tím, že KDÚ koketuje s ČSSD a podporou komančů a chce svoje hlasy prodat za křesla ve vládě, tak jak to vidím, další volby mohou klidně vynechat.

0/0
4.9.2006 7:01

stovik

Pořád čekám...

kdy češi konečně zjistí, že komunisté moci už byli a jak se nám žilo.Pokud chceme vážně zpět, tak s komunistou-Jirkou jsme tam za chvilku .

0/0
4.9.2006 6:33

EDV_Entwickler

Doufám, že ne!

0/0
4.9.2006 0:41

odesák

Pouze pan Paroubek u nás čestný a pracovitý politik

Opravdu nedovedu si představit,co tato Topolánkova vláda bude schopna udělat pro národ.Vždyť to jsou všichni diletanti,kteří dosud nic užitečného nevytvořili.Bude to ostuda.

0/0
3.9.2006 20:52

KR53

Re: Pouze pan Paroubek u nás čestný a pracovitý politik

Nebýt diletant může být jen ten, kdo je všeho schopný? Nepletu-li se, každý pingl vždy hleděl především na svoji kapsu, proč by tento měl být vyjímkou ???(Y)

0/0
3.9.2006 22:31

Emil Nádeníček-propag.referent

Re: Pouze pan Paroubek u nás čestný a pracovitý politik

Paroubka může uznávat jenom idiot tvého formátu. :-/ Rv (Y)

0/0
3.9.2006 23:34

NORDMAN

Re: Pouze pan Paroubek u nás čestný a pracovitý politik

The comeback of parouback: (Y)

0/0
3.9.2006 23:49

EDV_Entwickler

Re: Pouze pan Paroubek u nás čestný a pracovitý politik

Zato pan Paroubek je vyloženě ukázkově užitečný člověk a jsou a ním vidět velké činy - např. ty dvě miliardy dluhů, které nadělal hlavnímu městu Praha v době, kdy byl na radnici zaměstnán jako ekonomický náměstek pražského primátora.....

0/0
4.9.2006 0:44

KR53

Re: Re: Pouze pan Paroubek u nás čestný a pracovitý politik

To je pořád jenom muší hovínko v porovnání s dluhy, které zvládl za tem rok, co si tento nepřítel Česka hrál na... premiéra.Rv

0/0
4.9.2006 13:53

babacek

Analýza.

Zvažme co by přišlo pro všechny o mnoho levněji.Návrat Paroubka a jeho ,,odborníků´´nebo definitivní eliminace na věky věků?Vdyť kdo čím zachází tím údajně také schází.:-)

0/0
3.9.2006 17:34

odesák

ODS chce vládnout s podporou komunistů?

Po „sametové revoluci“ se stal v Česku antikomunismus HLAVNÍM IDEOVÝM NÁSTROJEM PRAVICE. (podle CIA) Jeho moc byla zdánlivě neotřesitelná a měla svým pánům sloužit NA VĚČNÉ ČASY. Ale stačil VOLEBÍ PAT a všechno je úplně jinak!! Ve Sněmovně je totiž 200 mandátů naprosto rovnocenných, přestože Václav Klaus to zpochybnil. REALITA dokázala, že skončily ideologické protikomunistické tanečky a 26 komunistických mandátů dnes má ROZHODUJÍCÍ ÚLOHU. Kdy si to pravice uvědomí a veřejně to uzná? Zatím touží alespoň po jediném komunistickém hlasu – ale ten NEPŘIJDE!!! Nedojde-li k průlomovému řešení, koncem ledna asi budou volby mimořádné. Všechny tyto parlamentní legrácky se dějí proto, že je v ČR povýšen antikomunismus na STÁTNÍ IDEOLOGII a pravice podle toho důsledně jedná! Tito „demokrati“ dělí občany na dvě nesmiřitelné kategorie a tím porušují LISTINU ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD.

0/0
3.9.2006 15:37

KR53

Re: ODS chce vládnout s podporou komunistů?

Čím demokrati porušují listinu práv a svobod? Tím že odmítají spolupráci s nikdy demokratickou KSČ(m) a kdysi demokratickou ČSSD? Ale notak, tomuto blábolu přece sám nevěříte, proč ho tedy vnucujete ostatním?

0/0
3.9.2006 22:44

Emil Nádeníček-propag.referent

Re: ODS chce vládnout s podporou komunistů?

Ty neskutečný hňupe, Listinu základních práv a svobod porušovali komanči 40 let a kdyby se dostali k  moci, budou v tom pokračovat. Komanči potřebují jedno jediné: velký bič a malý dvorek, idiote ! ;-€

0/0
3.9.2006 23:32

odesák

Pan Paroubek se opět vrátí,národ si to přeje

Nejen,že tato vláda nezíská důvěru ve Sněmovně,ale hlavně nemá důvěru u občanů.Většina občanů považuje tuto vládu za "partu" po

ulici sebraných bezdomovců,kterým jde hlavně o vlastní záliby,některým o chlast.Mnozí Topolánkovi jeho nabídku odmítli,takže pak nabízel komukoliv.A podle toho ta vláda vypadá,diletant vedle diletanta.Proto se musí vrátit do vlády pan Paroubek,přeje si to celý národ.

0/0
3.9.2006 15:07

omol

Re: Pan paroprase Paroubek se opět vrátí,národ si to přeje

Vágnere, jakej národ,to mluv za sebe(Y)(Y)(Y) a za podobný tažný zvířata tvého ražení;-O;-O

0/0
3.9.2006 16:24

KR53

Re: Pan Paroubek se opět vrátí,národ si to přeje

Ať počítám jak počítám, socialisty volilo 32,3% z 64,5% volících občanů. Nezdá se mi že by to byla většina, o celém národu nemluvě, kdo si přeje aby bývalá, po všech nejhorších putykách RaJe sezbíraná parta vedená šéfpinglem zůstala u koryt. Vy nejste ODSák, vážený, vy jste socan jako poleno. Vždyť vám nejdou ani ty procenta, kam jste chodil za školu, když byla matyka? Že by někam do občerstvovny páté cenové, že vám to zůstalo do dospělosti?

0/0
3.9.2006 23:05

Vilém Hynek Jarmila

Re: Pan Paroubek se opět vrátí,národ si to přeje

Ten pán není ODSák, ale Oděsák, tedy Jihorus. A to vysvětluje jeho pomatené postoje. Ze všech těch blábolů jen k jednomu: antikomunismus není státní ideologie, ale postoj všech slušných lidí. S komunisty se prostě nemluví (já bych je tedy spíš zakázal a tvrdě trestal za jeho propagaci) a basta. Parlamentní strany by měly hlasovat jako by tam hlasy koumoušů nebyly a hlavně alespoň veřejnoprávní TV by je nikam neměla zvát. Problém však je, že u nás jsou komunistické strany hned dvě - jedna oranžová a druhá tmavě rudá. Situace bude čitelnější až se současná ČSSD rozštěpí na skutenčé soc-dem. a reformované komunisty v čele s Benitem Paroubkem. Kéž by se do PS dostal aspoň  někdo z ED.. Není tu žádná liberální pravicová strana !! :-/

0/0
4.9.2006 18:13

Lemaxik

Neni pripadu, ze by premier prohranych voleb neodstoupil!

jenom nas idiot malej gottwald to nechce stale pochopit ze musi odejit a uz se zpet nevracet! Kdo dovede strasnu k volbam  a prohraje, jako kazdy  leader musi slozit funkci a odejit, a to iz jako predseda dane strany! Paroubku, odejdi!R^

0/0
3.9.2006 11:23

odesák

Re: Neni pripadu, ze by premier prohranych voleb neodstoupil!

Nejoblíbenější a nejpracovitější politik u nás po roce 1989 je bezesporu předseda ČSSD pan Paroubek.Proto všichni věříme,že po 30 dnech vlády Topolánka se opět ujme vlády pan Paroubek,který povede naší zemi k hospodářským úspěchům a prosperitě.

0/0
3.9.2006 15:11

tojuska

Re: Re: Neni pripadu, ze by premier prohranych voleb neodstoupil!

Jako fór je to dobrý! Jinak Paroubek je ten typ, co ho vyhodíte oknem a vrátí se zpátky záchodovou rourou. Jediná možnost je trhnout ho mezi dveřma.

0/0
3.9.2006 23:17

10sparta

Jedině hlavním vchodem krematoria !

0/0
3.9.2006 10:50

Vis Motrix

Odpověď

na otázku článku se skrývá v pravé části ilustračního fota: ANO - (Paroubek se vrátí), pokud tam zůstane sedět vsetínský moula, NE - pokud vsetínský moula vypadne a nahradí ho někdo schopnější.:-)

0/0
3.9.2006 8:12

babacek

Epitaf Ing.Paroubka.

Sbohem,prázdniny a kdybychom se nikdy nesetkali,bylo to překrásné,ale nebylo toho dost.

Mlč umíráčku,mlč,ten smutek já už znám,něco překrásného se končí a něco šeredného začíná!!

0/0
3.9.2006 6:48

Zubrsu

Paroubek a jeho banda loupežníků..na hrad, ale jen Mírov!

0/0
2.9.2006 22:54

VláďaK

Bylo by rozhodně lepší,

kdyby se vrátil Paroubek,než aby tu vládla MODRÁ zlodějská TOTALITA.

0/0
2.9.2006 22:33

a-hole

Re: Bylo by rozhodně lepší,

blijes a ani o tom nevis

0/0
3.9.2006 1:22

babacek

Re: Bylo by rozhodně lepší,

Ty budeš jistě nezaměstnaný pobírající soc.dávky na všechno co vůbec lze tak jako nám známá menšina.Nebo jsi slepec který to žití na dluh nevidí a nechápe.

0/0
3.9.2006 6:50

nobuk

Paroubku ...V R A T S E !!!!!!!

.....D O  H R O B U !!!!!!RvRvRv

0/0
2.9.2006 15:23

JirkaEsch

Dotaz pro voliče ODS:

je lepší:

1. hrát divadlo, vládnout 3 měsíce a potom být další 4 roky v opozici

nebo

2. projevit vůli ke kompromisu, prosadit alespoň část programu a hlavně zabránit vládnutí tolik nenáviděného oponenta.

Vážně mně zajímá, co si myslíte... :-)

0/0
2.9.2006 15:23

AlejoCarpentier

Re: Dotaz pro voliče ODS:

ODS vyhlasila pred volbama nulovou toleranci vuci CSSD, tak ted sklizej urodu kteriu sami zasali.

Ted kdyz vidim ty jejich smutne modre tvaricky tak se nemuzu branit slzam smichu..jo jo osud si s nima skarede zahral R^

0/0
2.9.2006 15:27

JirkaEsch

Re: Re: Dotaz pro voliče ODS:

Nulová tolerance, noc dlouhých nožů, KSČSSD... to jsou vrcholy "think tanku" ODS... :-/ ;-P

0/0
2.9.2006 15:29

prorok.pravejj

Pro debilní socky

Lepší je cokoli-než vláda KSČSSD! Třeba vláda šášů s premiérem Švejkem,než brouk Pytlik-Pohrobek!

0/0
2.9.2006 15:29

JirkaEsch

Re: Pro debilní socky

Takže jít na kompromis s Paroubkem a do vlády téměř za každou cenu?

0/0
2.9.2006 15:29

VláďaK

Re: Pro debilní socky

Lepší je jakákoli vláda mimo vlády ODS.

0/0
2.9.2006 22:34

Sam666

Re: Dotaz pro voliče ODS:

Lepsi je byt 4 roky v opozici a dodrzet svuj volebni program, nez delat to co s. Paroubek - nase sliby byly nesmysly a ted nam de hlavne o koryta.

0/0
2.9.2006 17:05

Sam666

Re: Re: Dotaz pro voliče ODS:

koukam, ze pravopis mi opravdu de

0/0
2.9.2006 17:08

prorok.pravejj

vyvolený vyšší bytostí

Stalinův Pohroubek se vrací domů,na Mars!;-O

0/0
2.9.2006 15:21

Velkoknize Slovanski

Kytky Paroubkovi bude zalévat ten nejvyšší ! ! !

Zatímco současný nejúspěšnější politik ČR Ing Jiří Paroubek si nyní užívá 30-ti dní zaslouženého odpočinku, je třeba ještě vyřešit otázku, kdo bude během jeho 30-ti denní nepřítomnosti zalévat v jeho kanceláři kytky. Ve vládě je sice celá řada lidí nad 190 centimetrů výšky, a tak i kytky zavěšené pod stropem bude pro ně hračka zalévat, ale např. rododendron umístěný na poličce nad skříní je poměrně vysoko i pro 190-ti centimetrového speciálně za tímto účelem vybraného člena vlády. Přimlouval bych se proto, aby kytky v kanceláři Ing Paroubka zaléval ten nejvyšší ze současné vlády. Nevím však, kdo to je, ale doufám, že v některém dalším rozhovoru pro média to pan Topolánek sdělí. Je to strašně důležité vědět - kdyby náhodou některý to nemehlo z ODS polilo Ing Paroubkovi vodou stůl , tak ať se konkŕétně ví, kdo to udělal !!

Je třeba pak ukázat prstem na konkrétního viníka ! ! !  Díky.

0/0
2.9.2006 15:20

Najdete na iDNES.cz