Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Další soud s Kulínským je zatím v nedohlednu

Na druhou část svého procesu bude sbormistr Bambini di Praga Bohumil Kulínský zřejmě čekat řadu měsíců. Komplikace způsobilo rozdělení případu na dvě části: hradeckou, kde se sbormistr zodpovídal ze zneužívání dvou sboristek, a pražskou, kde proti němu vypovídá dalších sedmačtyřicet dívek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

picoda

Reakce pana Sokola ???

8-oZajimaly by me reakce pana Sokola, kdyby se jednalo o jeho dcery. Zda-li pak by mu stacil balik penez na upatky. Jinak ty divky velice lituju, kdyz se podobne veci stanou v dospivani, ma to vliv na psychiku v pozdejsim veku.Rv Sama jsem neco podobneho prozila. Vse se pak vybavi,az kdyz je clovek starsi.;-(

0/0
23.10.2006 15:43

Pan Navratil

.

Například při volbě nicku do diskuse, je to tak.

Víte, kdyby byly... ;-D;-D;-D

0/0
23.10.2006 16:13

aBBa

Ptacek Sokol neni tupy. Umi si to spocitat a soud oddalovat do nekonecna. A jelikoz prazsky soud jeste

N E Z A C A L  a nezacne, vse bude po roce PROMLCENE a pedofil Bohus unikne potrestani. Ceskemu >-soudnictvi by prospelo celkovou vymenu pracovniku a to UKLIZECKOU SOUDNI BUDOVY KONCE!!!;-O(Y) tfiii

0/0
4.9.2006 5:57

Lemaxik

Re: Ptacek Sokol neni tupy. Umi si to spocitat a soud oddalovat do nekonecna. A jelikoz prazsky soud jeste

zalezi na tom kdo to plati sneku, vetsinou to protahuji advokati pro vetsi vytezek z procesu!R^

0/0
4.9.2006 5:59

Pan Navratil

bzz

!Jak promlčene? Ste mimo!

0/0
4.9.2006 12:18

BingoXX

Kdo je tady oběť? 2 část

Úchylní nepřátelé Kulínského, tady je část z názoru psychiatra Potheho z dnešních novin :

Kdybych býval věděl, že soud nebude zkoumat to, zda se daný skutek stal, anebo nestal, nýbrž to, zda si dvanáctiletá dívka sexuální styk sama přála, anebo si ho dotyčný člověk či efebofil (osoba sexuálně orientovaná na dospívající dívky) musel vynucovat násilím, rovnou bych paní soudkyni řekl, že první možnost je více pravděpodobná než ta druhá. To, že dospívající dívky někdy svádějí své nevlastní otce, učitele nebo trenéry, je skutečnost všeobecně známá.

To říká znalec vy chytrolíni, ty holky mu dávali své pipiny jak na talíři a on je nemusel nijak nutit natož zneužívat nějakou závislost na sobě...on byl chudák ani neměl kam před nimi utéci !!!!!

0/0
1.9.2006 13:09

lázeňská veverka

Re: Kdo je tady oběť? 2 část

I takových chudinka jako on měl na výběr: mohl s tím praštit :-/

0/0
1.9.2006 13:59

pesimistka7

Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Kvůli takovým výlevům jako máte Vy mnoho obětí zneužívání raději mlčí. /Neobhajuji nikoho mým názorem zůstává, že 49 dívek si nejspíš nevymýšlí, ostatně stejný názor měla včera psycholožka na ČT24, jejíž jméno si bohužel nepamatuji./

0/0
1.9.2006 14:00

BingoXX

Re: Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Milá pesimistko, já si myslím že zneužíván tu byl sbormistr a to hromadně... a jestli říkáte slovům psychiatra...To, že dospívající dívky někdy svádějí své nevlastní otce, učitele nebo trenéry, je skutečnost všeobecně známá....výlevy, měla byste se zamyslet nad svými myšlenkovými pochody. Tady jde o to, že s chutí a rády dostaly Kulínského ruku nebo ústa tam, kde je chtěly mít a užily si to, o nějakém faktickém zneužívání není ani řeči, je to jen právnický termín.A mlčí, protože pořád se všeobecně sex považuje za něco neslušného a sprostého, a ne činnost pro radost a potěšení i ve 13 letech!!!Kdyby se věcem nechal volný průběh, sexuologové by neměli nic na práci.:-)

0/0
1.9.2006 14:09

Beranal

Re: Re: Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Úsměvné, ty tady předkládáš jako správný demagog nějaké své pocity, dojmy a představy jako  prokázané skutečnosti, když ty výpovědi těch cca 50 svědků i mistra Kulinského prokazují zcela něco jiného. A hlavně by to chtělo respektovat  to co říkají naše zákony, tedy že soulož s osobou pod 15 let je trestná bez ohledu na to z které strany ta iniciativa vyšla, a tady je další přitěžující okolnost že jemu ty děti byly svěřeny aby je vychovával a nikoliv proto aby je prznil. ;-€ 

0/0
1.9.2006 14:28

pesimistka7

Re: Re: Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Milý BingoXX, psychiatrova slova jsem nepopřela, reagovala jsem na dovětek, který jste bezpochyby psal Vy. I když jsem napsala jaký je můj názor, nevnucuji ho jako FAKT, narozdíl od Vás!!  Vy,  který jste ani nemohl být 12 či 13 letou dívkou přesně víte jaké takové sboristky jsou a jak to všechno bylo. Nejspíš máte sám nějaký psychický problém, trauma, či zášť k ženám.

0/0
1.9.2006 14:30

BingoXX

Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Milá pesimistko, mám velmi rád ženy všeobecně a své jsem si s 13ctkou prožil takže vím o čem mluvím, na rozdíl od vás a své názory nikomu nevnucuji, to tady činí hulvát Beranal. Takže žádné trauma ani problémy mě netrápí, to spíš ty nenávistné psavce tady. Příklad jaké 13-14 ctky jsou je takový :NIKOMU nechci cpát můj názor, ale osobně si myslím, že je úplně jedno, odkdy sex bude. "Puberťáci" si totiž většinou všechno udělají stejně podle sebe a co si budeme povídat - "Zakázané ovoce chutná nejlíp..." Stačí, když se podívám na sebe a na své přátelé...znám už nejmíň (!) 13lidí, pro které sex pod zákonem nebyl žádný problém.Teď už je taková doba, kdy třináctiletý holky kouřej klukům z vyších tříd o přestávkách na záchodě. Neříkám, že je to dobře, ale ve většině případech je to tak- to píše 14ctileté děvče v diskuzi o snížení věku na 14 a mluví to samo za sebe, není třeba nic dodávat;-)

0/0
1.9.2006 14:46

pesimistka7

Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Vaší reakci beru jako polemiku a vlivu doby na sexuální život mladistvých. O.K. Jelikož je každý člověk jiný, je nutné brát v potaz i to, že ne všichni se rodíme jako přirozené osobnosti. Lidé citlivější mohou být natolik ovlivnitelní a zejména autoritami, že mohou udělat i to, co vlastně ani nechtějí + nízký věk k tomu. Někdy, slovy klasika: ženy předstírají sex, aby získaly lásku a muži předstírají lásku, aby získaly sex... Nic méně, byla bych velmi opatrná srovnávat sexuální praktiky mezi vrstevníky a tento případ, kde byl značný věkový rozdíl, vztah v podstatě učitel - žák a z informací rozhodně nevyplívá, že všechny "chtěly".

0/0
1.9.2006 15:34

BingoXX

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Víte, já jsem přesvědčen, že už ve 13-14 jsou dívky malé ženy v tom jak umí využít svůj vliv na muže, kterému chtějí věnovat svou přízeň, ať je to kdokoliv a autorita v tom nemusí hrát žádnou roli.A informace nebudete mít přesné nikdy, jak to  bylo bude navždy mezi těmi dotčenými.Tady jde i o to, že už v těch 13-14 je pro dívky sex přirozenou součástí lásky a vztahu i když v podvědomí mají pořád to  staleté  tabu sexu a všeho co s ním souvisí. Takže mluvit o zneužívání se má tam, kde k němu skutečně dochází nějakým vydíráním nebo násilím a ne tam kde je iniciátorem děvče a těch případů je většina. Psychiatři mohou mít jiný názor, setkávají se jen s těmi případy, kde to dopadlo špatně, hlavně machovstvím muže. Kde vše proběhlo v pohodě a k radosti obou stran se mnohdy nedoví nikdo a také nikdo není nijak poškozen!!!:-)

0/0
1.9.2006 15:47

pesimistka7

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Mluvíme stále o tenkých hranicích. Co už je a co není vydírání. Co je ke spokojenosti obou stran a co ne. V tomto věku může být i třeba osahávání  na mejdanu pro jednou příjemné, pro druhou traumatizující a ani jedna se nebude bránit, nebo naopak bude jedna dělat "fóry" a bránit se "naoko" a druhá se bude bránit zcela vážně, ale ve výsledku mohou být obě za ty provokující, šly tam obě dobrovolně a musely s tím počítat?!  Já si myslím, že určitá pravidla být musí i když se "strašák " může stát zakázaným ovocem.

0/0
1.9.2006 16:22

bobbkop

Re: Re: Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Hele, magoři, máte děti? Já tedy ano a MINIMÁLNĚ do 15 let jsem ROZHODOVAL okolo nich úplně o všem. Takovýmu Kulínskýmu bych osobně uříznul péro a nacpal mu ho do huby, kdyby se jen dotkl mýho dospívajícího dítěte. Ať už by s ním šlo dobrovolně nebo nedobrovolně, na tom totiž VŮBEC nezáleží. O tom můžou ve vztahu k nedospělým dětem polemizovat jen zdegenerovaní úchyláci. Jo a klidně bych si to šel odsedět, na Pankráci, třeba i na schodech a na půl prdele.

0/0
2.9.2006 22:40

BingoXX

Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť? 2 část

bobbkope,tebe by měli mlátit do hlavy až do smrti, jestli je tu někdo degenerovanej tak jsi to ty!!!

0/0
3.9.2006 17:35

Beranal

Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Tenhle soukromý názor nějakého psychiatříka nic nemění na tom že soulož s tou dvanáctkou je trestným činem ohrožování mravní výchovy a pokud tomu dospěléme je např. 25 let tak by měl dostat flastr natvrdo bez diskuzí a potom bych ho ještě léčil na uzavřené psychiatrii tak dlouho dokud by nepochopil že tohle se dělat nemůže. :-P

0/0
1.9.2006 14:16

reilly

Re: Kdo je tady oběť? 2 část

Taky skautsky vedouci ??

0/0
1.9.2006 14:34

BingoXX

Kdo je tady oběť?

Kulínský je nešťastná oběť útoků nadržených dívčin a vůbec neměl být souzen. Je to od něj spíš odvaha, že tam s nimi tak dlouho vydržel !!!!!

0/0
1.9.2006 11:33

chrtil

Re: Kdo je tady oběť?

ale no ! sem tam si pích ;-D

0/0
1.9.2006 11:36

Beranal

Re: Kdo je tady oběť?

Ty úchyle ty jsi zřejmě na takové duševní úrovni že nedokážeš navázat kontakt s normální dospělou ženskou, tak se ti potom v hlavě honí nějaké představy že každá třináctka kterou potkáš tak nemyslí na nic jiného než na sex s tebou ;-D;-D

0/0
1.9.2006 11:37

doktor_bota

Re: Re: Kdo je tady oběť?

Hm. Ty možná nemáš problémy navázat vztah s normální ženskou, nicméně tvoje přesvědčení, že by advokáti měli zastupovat jen slušné klienty a ten zbytek by měl být urychleně popraven, taky o něčem vypovídá.

0/0
1.9.2006 11:41

Beranal

Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Nevím o čem by to mělo vypovídat, to je věc morálky existují hranice které ne každý člověk překročí. Pokud je advokát přesvědčen o nevině klienta tak by měl využít všechny zákonné možnosti, u těch klientů p. Sokola bych ale řekl že to je jiný případ on je přesvědčen a jejich vině a vše nasvědčuje i tomu že jim radí při těch zločinných akcích (Krejčíř) a potom už to je něco úplně jiného, kdo spolupracuje s mafiány je sám mafián.

Oni taky novináři z bulváru leckdy tvrdí že oni nic že dělají jenom svoji novinářskou práci :-/:-/ ale dělají obyčejné fuj

0/0
1.9.2006 11:56

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Aha. A mohl bys mi vysvětlit, kdo by měl zastupovat člověka, který prokazatelně něco provedl, když ne advokát?

0/0
1.9.2006 12:02

Beranal

Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Jasně že ho někdo zastupovat musí, ale rozhodně nelze tvrdit že to je jenom nějaká obyčejná slušná práce advokáta. V některých případech (Krejčíř, Kulinský) je to práce velmi neslušná a zatím je tady dost lidí co když dostanou dobře zaplaceno tak tuhle hnusnou práci bez problému dělají jako jiný zase dělá ošklivé práce jiné (třeba kata, řezníka na jatkách atd..). Soud by měl jasně zohledňovat jestli se někdo přizná, spolupracuje a projeví účinnou lítost nebo jestli zapírá, zaplatí si miliony za Sokola a kličkuje do posledního dechu, neprojeví tedy žádnou lítost, a podaří se to prokázat i za této situace. Tady by měly být sazby + 100% navrch a o 1 stupeň horší vězeňská kategorie.:-P

0/0
1.9.2006 12:22

Pan Navratil

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Zkratka a dobře, když holka obviní sbormistra, tak by se nemělo zkoumat, jestli náhodou nelže, nemělo by se zkoumat, jestli konání obviněného je t.č., prostě zastřelit a hotovo.

0/0
1.9.2006 12:27

Beranal

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Zkoumat to musejí, ale tady bohužel už stačí i jenom to co ten Kulinský přiznal, tedy ty soulože se svěřenými osobami přes 15 let, to nucené saunování a skotačení s nahými děvčaty a to osahávání svěřených osob pod 15.

Něco takého omlouvat to se nedá pochopit, k nám chodili svého času na návštěvu kamarádky od dcer na víkendy, nedovedu si představit ten stud před těmi rodiči co nám je de fakto svěřili kdybych třeba já s nimi chtěl skotačit nahý v koupelně nebo je chodil ošahávat do postele, nebo přefik nějakou takto svěřenou patnáctku a tvrdil že jsem nic špatného neudělal, kdo takhle uvažuje tak je duševně nemocný. ;-€

0/0
1.9.2006 12:35

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Zásadní námitka proti tvé teorii je, že trestní řád nepřipouští doznání obviněného jako důkaz.

0/0
1.9.2006 12:45

Beranal

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Zásadní námitka tady nejsme u soudu ale na diskuzním fóru a pro mě je to přiznání v souvislosti s těmi dalšími důkazy  zcela nezpochybnitelné a vůbec nepotřebuji čekat na to jakým způsobem to překroutí p. Sokol a naše humanistické soudy které mají tendenci vždy chránit práva zločinců a zásadně jim nezáleží na právech těch obětí.

0/0
1.9.2006 13:03

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Místo, kde se projevuju, mi je celkem ukradené. Prostě tvrdit o někom, že by měl být potrestán bez soudu, je projevem intelektuální a morální bídy. Pokud ovšem ještě voláš po potrestání jeho obhájce, asi se nemáme o čem bavit..Rv

0/0
1.9.2006 13:10

Beranal

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

A to jsi četl kde, že já volám po potrestání bez soudu zločince a dokonce i advokáta 8-o8-o. Jediné po čem snad volám je morální odsouzení zločince a to bez ohledu na to co z toho udělají u našich soudů. Ono se na druhé straně nesmí také zapomínat na to že pokud někdo není odsouzen tak že to není důkaz že je nevinen nebo že je to dokonce slušný a morální člověk :-P. Takový Kavan alias Kato má také nějaké takové potvrzení a jsem si nevšimnul že by to z něj udělalo slušného člověka. :-)

0/0
1.9.2006 13:52

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Takový jsem z tvých příspěvků získal pocit. A jak si představuješ morální odsouzení? Že ho nebudeme mít rádi? To se spolehni, nikdo normální nebude souhlasit s tím, aby učitel šukal své patnáctileté svěřeňkyně. Ale pokud soud neřekne, že to bylo horší, můžeš si se svým odsouzením víš co - když ho zveřejníš a Kulínský se naštve, budeš se mu ještě omlouvat.

0/0
1.9.2006 14:06

Beranal

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Morálně odsoudit by ho mělo prostředí kde žije, já osobně kdybych žil někde kde žije Kavan nebo ten Kulinský tak tyhle lidi bych k sobě domů nezval a do hospody bych s nima taky nechodil :-P

0/0
1.9.2006 15:45

CarolinaC

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Kristepane, jaks na takovou ptákovinu přišel?? Můj kolega v advokátní kanceláři se málem udusil koblihou, když jsem mu to přečetla.8-o Podle § 89 odst. 2 tr. ř. za důkaz slouží vše, co může přespět k bjasnění věci, zejména výpovědi obviněného a svědků, .....Zřejmě si to pleteš s tím, že obviněný nesmí být i výpovědi nucen a je oprávněn nevypovídat. Když ovšem vypovídá, je jeho výpověď důkaz jako každý jiný. Někdy je výpověď obviněného s doznáním dokonce důkazem jediným

0/0
1.9.2006 16:09

Pan Navratil

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Ale to ja chapu, že k tomu máte takový postoj. Jsou lidé, kteří si nedovedou představit mimomanželský sex například, či používání antikoncepce. A nikdo jim to nebere, stejně jako já to neberu vám.

Jenom říkám, že soud soudí dle práva a ne dle morálních zásad jednotlivce.

Ani tím neříkám, je-li to tak dobře, či špatne. Takova je proste skutečnost.

0/0
1.9.2006 13:18

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

Soudy samozřejmě lítost vs. zarputilost odsouzeného berou v potaz. Co ale nechápu, je tvoje přesvědčení, že lidi jako Krejčíř nebo Kulínský mohou zastupovat jen neslušní lidé - to si vážně myslíš, že advokát si vždy svého klienta může vybrat? Moje spolužačka před nedávnem zastupovala skutečné lidské prase (svalnatý dobytek, kterému dělá potěšení mlátit lidi). Sice ho dostala ex offo, i přesto ale udělala maximum proto, aby rozsudek byl pro něj co nejlepší. Je to její práce... A reakce okolí? Poničené auto a sprosté nápisy na domu.

Prostě se na to díváš špatně - advokát, který by nějak nadstandardně spolupracoval se svými klienty by byl jednak nic moc a jednak by brzy skončil. Věř mi, že tu sebranku dobře znám...;-)

0/0
1.9.2006 12:32

bobbkop

Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady oběť?

NIKDO. Už v Albánii za Envera Hodži přišli na to, že komunistická společnost advokáty nepotřebuje, protože každý zločinec nejlíp zná svou vinu a tak se může hájit sám. A nejlepší je, když se přizná a projeví účinnou lítost. A že se jim tam přiznávali ( asi dostali při výslechu pěknou sodovku ). To je hlína, co? Jenomže u nás je přesně druhý extrém a komunisti tu vládnou taky - prekabátění, sic! 

0/0
2.9.2006 22:53

BingoXX

Re: Re: Kdo je tady oběť?

Beranale je vidět že plácáš a nic o věci nevíš...navázat kontakt s normální ženskou je 1000x lehčí než s 13...ta si tě obvykle vybere sama !a tady máš jednu perličku od 14 letý dívčiny :

NIKOMU nechci cpát můj názor, ale osobně si myslím, že je úplně jedno, odkdy sex bude. "Puberťáci" si totiž většinou všechno udělají stejně podle sebe a co si budeme povídat - "Zakázané ovoce chutná nejlíp..." Stačí, když se podívám na sebe a na své přátelé...znám už nejmíň (!) 13lidí, pro které sex pod zákonem nebyl žádný problém... Teď už je taková doba, kdy třináctiletý holky kouřej klukům z vyších tříd o přestávkách na záchodě. Neříkám, že je to dobře, ale ve většině případech je to tak...  8-o

0/0
1.9.2006 12:31

doktor_bota

Tedy, být na divokém západě,

tak už by visel. Viseli, oba dva. Jak sprostý podezřelý, tak jeho sprostý adkvokát. I když kdo ví, když přijde na věc, většina hulvátských křiklounů nemá čas...

0/0
1.9.2006 11:30

Pan Navratil

Re: Tedy, být na divokém západě,

;-)R^

0/0
1.9.2006 12:05

SR71Blackbird

Doufám

že soud v Praze holkám uvěří a zavřou ho na pěkně dlouho !!!! 

0/0
1.9.2006 11:21

Baruch Goldstein

divna zaliba

probuh, nechte uz toho prcackare na pokoji!8-o

0/0
1.9.2006 11:14

picoda

Za chyby co udelal pan Kulinsky by mel byt

potrestan a ne spolehat na dobreho advokata,ktery ho z toho " vyseka ", kdyz ho Kulinsky dobre podplati. Jako pedagog se dopustil zavaznych cinu. Obavam se, ze dalsi soud dopadne jako v Hradci. A ze Kulinsky ma penez dost o tom vubec nepochybuju. !!

0/0
1.9.2006 10:38

Zubrsu

Kdepak je ta země mlékem a strdím oplývající......

.....po 8-mi letech socanů u vesla oplýváme jinými vlastnostmi......8-o

0/0
1.9.2006 10:30

Jan.Emil

Mně je to všechno divné a smrdí to.

Pokud v tom sboru vůbec docházelo k nějakému zneužívání, tak by se snad o tom měl někdo dozvědět.

A co to byli za rodiče, kteří své děcka do sboru posílali? Naše milá holčičko, bude naší ctí když budeš vystupovat v tak prestižním sboru do kterého je tak těžké se dostat. Víš holčičko naše milá, pan sbormistr je přísný a nebere do sboru jen tak ledaskoho a tak se uč krásně zpívat a na konkursu se snaž vzbudit u pana sbormistra dobrý dojem a když si s ním dobře zasouložíš, tak tě určitě přijme. Co vlasně za rodiče své děti do toho sboru posílali?

A nebylo to nakonec jinak? Není celý ten proces s Kulínským nakonec opravdu výsledkem aktivity jeho bývalé zhrzené manželky ve spolupráci s právníkem jako  jeho sokem? Nikomu není divu, že mezi stovkami sboristek sexuální zneužívání vyšlo najevo až nyní po desítkách let? Kecy zaplacených falešných svědkyň. Peníze hýbou světem.

0/0
1.9.2006 10:27

Beranal

Re: Mně je to všechno divné a smrdí to.

A nejsou tyhle tvoje ubohé keci nějaké placené aktivity ze strany prasáka Kulínského nebo jeho rodiny. ??

Ty prase jedno ubohé tvrdit tady že snad rodiče posílali svoje děti do souboru a doporučovali jim nechávat se osahávat tím úchylem nebo s ním dokonce souložit to může dělat jenom ubožák jako ty nebo ten postižený člověk Kulinský, který dodnes ani nepochopil že dělal něco co opravdu slušný člověk dělat nemůže.

0/0
1.9.2006 10:38

Jan.Emil

Re: Re: Mně je to všechno divné a smrdí to.

Tak vám tady něco napíšu.

Taky mám dceru a kdyby se s ní dělo něco zvláštního, za dva dny bychom si toho s manželkou všimli, pokud ne hned po příchodu z toho sboru domů, že je nějaká divná. A za druhé dva dny bychom věděli o co běží, protože my se své dceři věnujeme a KOMUNIKUJEME s ní. Nejpozději 5. den by policie měla na stole trestní oznámení a nečekali bychom dvacet let, jako někteří.

Nechce to nic, než se svým dětem věnovat a všímat si jejich problémů. Jenomže tady běží o něco jiného. Tak je to.

0/0
1.9.2006 10:47

ToddBertuzzi

Re: Re: Re: Mně je to všechno divné a smrdí to.

Jseš naivní.

0/0
1.9.2006 10:56

Pan Navratil

Re: Re: Re: Re: Mně je to všechno divné a smrdí to.

Žejo, esiláku. Ty tvoji chlapečci z hokeje taky doma nic neříkají.

0/0
1.9.2006 11:15

Najdete na iDNES.cz