Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Írán se vysmál OSN, pokračuje v obohacování

Írán nezastavil obohacování uranu, konstatovala Mezinárodní agentura pro atomovou energii. Otevírá se tak cesta k možným sankcím Rady bezpečnosti OSN proti Teheránu. Čtvrtkem totiž vypršela lhůta stanovená její rezolucí, do kdy měl Írán jaderné aktivity přerušit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Richard I. Lví srdce

Alžírsko odmítá křesťanské misie

Zákaz šíření křesťanství nyní platí v severoafrickém Alžírsku. Provinilec, který bude vyrábět, distribuovat či uchovávat materiály misijního charakteru, má být potrestán vězením v délce 2 až 5 let. Hrozí mu též pokuta až 10 tisíc eur, tedy více než čtvrt milionu korun.

?

0/0
2.9.2006 0:05

rasta_vesta

Re: Alžírsko odmítá křesťanské misie

Posli tam Jehovah Witness ;-O

;-O

;-O

;-O

;-O

0/0
2.9.2006 5:52

baronfonlempl

U nás pokračuje v obohacování kde kdo.

Akorát se nikdo nevysmává ve směru k OSN.

0/0
1.9.2006 23:44

mtis

Re: U nás pokračuje v obohacování kde kdo.

A to je dobře. Rozhodně o dost lépe než kdyby se u nás kde kdo ochuzoval. ;-D;-D;-D

Dobře ovšem není to, že instituce, která by měla mít vážnost a respekt ve všech mezinárodních konfliktech je pro srandu králíkům libovolnému diktátorkovi o málo vce než okresního formátu ... :-/:-/:-/

0/0
1.9.2006 23:53

Pilat

Re: Re: U nás pokračuje v obohacování kde kdo.

ja vim to nasere .... nerespektuje a nerespektuje ...... :-/:-)

0/0
2.9.2006 5:08

Richard I. Lví srdce

Re: Re: Re: U nás pokračuje v obohacování kde kdo.

Ježku, ty máš zase směnu?

:-)

0/0
2.9.2006 19:20

Richard I. Lví srdce

Izrael změnil názor na zastoupení Indonésie v jednotkách UNIFIL

Izrael změnil svůj nesouhlasný názor s rozmístěním vojáků z Indonésie. Jakarta tak může do Libanonu vyslat tisíc modrých přileb.

Obě země spolu neudržují diplomatické styky, a proto také Tel Aviv odmítal indonéské vojáky. Jakarta ale nepodporuje hnutí Hizballáh, a to je hlavní důvod. Indonésie pochopitelně stojí na straně Palestinců, ovšem co se jejich práva na vlastní stát týče, a to není tak velkou překážkou.

Příznivě určitě působila i vnitroindonéská diskuse o poslání armády v Libanonu, politologové i média se shodovali, že musí ukázat svou profesionalitu, tedy že nebude nadržovat právě Hizballáhu.

Indonésie tedy bude spoluzajišťovat mír v Libanonu, na rozdíl třeba od Malajsie, Bangladéše či Bruneie, tedy islámských zemí, které také nabídly své vojáky, Izrael je ale právě kvůli jejich podpoře Hizballáhu nechce.

:-)

0/0
1.9.2006 19:55

KaoS

To Auggie

Je otázkou jak moc je Hizballáh s Iránem spojen. Ano pravděpodobně je Iránem velice podporovaný. Nicméně velice pochybuji, že by Iránu šlo o Izrael Palestince, nebo Libanonce. Pokud uvažujete o důvodu jejich podpory, pak to jednoznačně ukázal poslední konflikt. A totiž že Izrael nemůže beztrestně jednat proti Iránu, jelikož by poté musel čelit bezprostřednímu ohrožování od Hizbaláhu. Ale to je podstatně jiná věc, než ambice za hranicemi. Irán zcela očividně nehodlá poslat jediného vojáka do jakékoliv cizí země, pokud tedy nebude napaden Američany.

To že jsem třeba v mládi posílal penáze Greenpeace taky neznamená, že bych chtěl ovládnout svět ;-)R^

A o princip jde, existuje nesčíselně možností co by kdokoliv mohl předvést, čistě náhodou se USA zajímá jen o Irán.

0/0
1.9.2006 19:38

Auggiecz

Re: To Auggie

Já ale mluvila o něčem jiném...

Hizballáh a Írán jsou jednoznačně spojeni. Jak už jsem řekla - na počátku stejně jako boj proti Izraeli (který Írán až tak nezajímal) byla snaha o vývoz islámské revoluce do Libanonu, protože tam byla a je docela početná skupina šíitů. Spojení mezi Nasralláhem a Chomejním je také už mnoho mnoho let jasné. To, že Chomejní podporoval nasralláha při jeho snahách dostat se do čela Hizballáhu.

Dále fakt, že první bojovníci Hizballhu byly dovezeni z Íránu a od té doby Írán Hizballáh podporuje vojensky (zbraně, výcvik) i finančně (to už nikdo dokonce ani nepopírá).

Írán tím v podstatě své vojáky mimo zemi vysílá, ač to nutně není po vlajkou Íránu.

0/0
1.9.2006 19:45

Pilat

Re: Re: To Auggie

Israel a USA maji jednoznacne spojeni take, a snaha israele rozpoutat v Lebanonu obcanskou valku tentokrat vysla naprazdno ;-D Hezbollah vznikl jako kontraproduct sraelske okupace Lebanonu. .... to mas tak, kdyz nekde delas peklo tak tam nutne musi prijit certi ;-)

0/0
2.9.2006 5:13

Auggiecz

Re: To Auggie

Navíc já vube nemluvila o ovládnutí světa ani ničeho podobného. Írán má jednozněčně záměry i mimo své území a nemusí to nutně být zrovna konfrontace s USA nebo Izraelem.

0/0
1.9.2006 19:47

KaoS

Re: Re: To Auggie

Záměry ano, ale to má kdokoliv. Nicméně já jsem narážel na ten fakt, že Irán je ochotný jednat o spoustě věcí, však to také dělá se svými asijskými partnery. Vše nasvědšuje tomu, že by se Irán nejraději přihlásil do kolektivního sdružení vedené Činou. Tím nemyslím nic konkrétního, ale obecně Čínskou zahraniční politiku neintervence. Ať jsou režimy které je provádějí jakékoliv, odpovědnost za ně nesou obyvatelé jejich země. Pro nás je důležité že Irán nemá zájem na tom, abychom u nás zavedli Islámskou revoluci, ale má zájem s námi obchodovat ... stejně jako Čína také nechce v ČR provádět kulturní revoluci a přitom s ní čile obchodujeme.

To na co jsem narážel je protipól Číny a to USA které naopak státy s kterými spolupracuje předělává a snaží se vměšovat do jejich záležitostí.

0/0
1.9.2006 20:01

Auggiecz

Re: Re: Re: To Auggie

Ale to se přece nijak nevylučuje.

Hodnotit čínskou zahraniční politiku, jako politiky neintervenční... momentálně možná ano, ale v ne tak dávné historii....

Ale i tak prostě tyhle ekonomické snahy, které má každý stát, by se neměly přeceňovat ve stylu - jéé oni jsou takoví hodní.

To, že momentálně Írán nemá chuť to tu měnit k obrazu svému ale neznamená, že jinde ty chutě nemá - a on je bohužel má.

Naivně si myslet, že od Íránu nehrozí dlouhodobě žádné nebezpečí je nesmysl.

0/0
1.9.2006 20:06

mtis

Re: Irán zcela očividně nehodlá poslat jediného vojáka do jakékoliv cizí země, pokud tedy nebude napaden Američany.

To jsi hochu poněkud mimo s informacemi za posledních 30 let, po které Irán vyváží islámskou revoluci do prostoru celého Blízkého východu a to že v tom není nijak bombasticky účinný je jenom díky tomu, že šiíté nejsou zvlášť oblíbeným vyznáním za hranicemi Iránu, vyjma nkterých oblsatí Iráku, Sýrie a Libanonu ... ;-);-);-)

0/0
1.9.2006 23:51

Richard I. Lví srdce

Stavbu mešity provázejí ostrá slova, ale i Molotovovy koktejly

Ve východoberlínské čtvrti Pankow - Heinersdorf vrcholí tahanice kolem nové mešity. Ta má být vůbec první stavbou svého druhu ve východním Berlíně. Obyvatelé poklidné čtvrti na okraji německé metropole se nechtějí smířit s tím, že jim pod okny muslimská obec Ahmadíja postaví svůj svatostánek. Vzduchem létají nejen ostrá slova, ale bohužel taky Molotovovy koktejly.

Zpustlý pozemek na Tiniusstrasse číslo 5 dosud používala firma vyrábějící kysané zelí. Místním usedlíkům zbyly jen kyselé obličeje, když se dozvěděli, že má na dohled dálničního přivaděče vyrůst dvoupatrová mešita, dvanáctimetrový minaret a obytný dům pro imáma.

"My Němci toho o islámu, nebo o všelijakých sektách víme relativně málo. Netušíme, jestli zrovna tihle muslimové jsou mírumilovní. Podívejte se, kolik teroristů pocházelo z naší země?! Atentáty z 11.září vymysleli a provedli lidé, kteří bydleli v Německu. Nebo teď pachatelé bombových útoků na vlaky, ti tu taky žili léta bez povšimnutí."

0/0
1.9.2006 18:18

Richard I. Lví srdce

Re: Stavbu mešity provázejí ostrá slova, ale i Molotovovy koktejly

Mladý muž, který bude mít z okna svého bytu mešitu jako na dlani, mi popsal jen jednu z příčin obav heinersdorfských občanů. Těm se taky nelíbí, že byli místní radnicí postaveni před hotovou věc. Nechápou rovněž, proč si Ahmadíja vybrala zrovna jejich čtvrť, když tu ani jeden ze členů muslimské obce nebydlí.

"Obrázek islámu a muslimů, který dlouhá léta nabízejí německému národu sdělovací prostředky, je strašný. Proto z nás mají obyvatelé Heinersdorfu oprávněně strach. Mám pro jejich postoj pochopení. Ujišťuji vás ale, že Ahmadíja je mírumilovné hnutí, které má za 120 let své existence čistý štít. To říká i německá vláda, protože jsme nikdy neupoutali pozornost zdejší zpravodajské služby."

Slova berlínského imáma obce Ahmadíja Abdula Basita Tárika znějí překvapivě smířlivě. V jeho pracovně si člověk nemůže nevšimnout nápisu "láska pro všechny, pro nikoho nenávist."

0/0
1.9.2006 18:18

Richard I. Lví srdce

Re: Re: Stavbu mešity provázejí ostrá slova, ale i Molotovovy koktejly

"Zkusil jsem všechno možné, abych navázal dialog. Mám za sebou mnoho schůzek se členy sdružení heinerdorfských občanů, kteří proti mešitě bojují. Mám ale pocit, že se mi jejich obavy nepodařilo zmenšit. Téma bohužel začali v předvolební kampani zneužívat neonacisté z NPD a taky představitelé dalších stran. Mají pocit, že tím získají popularitu nebo hlasy."

René Stadtkewitz sedí v berlínském městském zastupitelstvu za křesťansko-demokratickou CDU a už několik měsíců proti plánům Ahmadíje bojuje. Před třemi týdny mu neznámí útočníci hodili v noci do sklepa Molotovův koktejl. Příslušníky muslimské obce ale politik nepodezírá.

0/0
1.9.2006 18:18

Richard I. Lví srdce

Re: Re: Re: Stavbu mešity provázejí ostrá slova, ale i Molotovovy koktejly

"Že to ale souvisí se stavbou mešity je nepopiratelné. Už předtím mi přišlo několik výhrůžných dopisů. Tehdy jsem si říkal, jak daleko jsou ochotni zajít? Nemám se radši stáhnout z politiky? Při útoku bylo štěstí, že jsme ještě nespali. Jinak to mohlo dopadnout hůř. Hasiči říkali, že chyběly tři, čtyři minuty a naše děti by se bývaly udusily."

Vypadá to, že Heinersdorfští vyčerpali všechny právní možnosti, jak stavbě mešity zabránit, a tak možná už příští měsíc vjede na pozemek v Tiniusstrasse první bagr. Pro mladou dívku ze sousedství je to hrozná představa.

"Mám strach. Nejsem žádný pravicový radikál, ani nemám nic proti vyznavačům jiné víry. Dokonce ani nemám nic proti mešitě. Ale mám prostě strach."

!

0/0
1.9.2006 18:19

Cybulka

Re: Re: Re: Re: Stavbu mešity provázejí ostrá slova, ale i Molotovovy koktejly

Týýýý vole .... lvíče .. ty si vystačíš R^;-D

0/0
1.9.2006 18:25

meriss

Re: Re: Re: Re: Stavbu mešity provázejí ostrá slova, ale i Molotovovy koktejly

Jak přišel džihád do Evropy? Možná se budeš divit.. http://sweb.cz/messin/ciabalkan.htm

0/0
1.9.2006 18:34

Richard I. Lví srdce

Re: Re: Re: Re: Re: Stavbu mešity provázejí ostrá slova, ale i Molotovovy koktejly

Nedávej sem nedůvěryhodné zdroje.

:-)

0/0
1.9.2006 19:25

Pilat

Re: Re: Re: Re: Stavbu mešity provázejí ostrá slova, ale i Molotovovy koktejly

Pinku, mesita nebo synagoga, oboji spravneho krestana nasere stejne ;-)

0/0
2.9.2006 5:43

KaoS

inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Naštěstí tu máme Rumsfelda, který se svým nosem odhalí všechny zlé umýsly ;-D

0/0
1.9.2006 17:40

--Raswan--

Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

To že Irán usiluje o výrobu jaderných zbraní je jasné každému soudnému člověku který sleduje aspoň trochu dění na středním východě a v Íránu ;-)

0/0
1.9.2006 17:49

Cybulka

Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

R^ 

0/0
1.9.2006 18:08

KaoS

Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

No nedivil bych se kdyby Jaderné zbraně chtěl. Ale taky neexistuje žádný důkaz o tom že to není stejná kachna jako WMD v Iráku.

Stejně tak si každý soudný člověk uvědomí, že je to region s rychlým ekonomickým vzrůstem a se zdražující se ropou, vyčítal by snad někdo Iránu, kdyby chtěl vyvýžet ropu a sám používal atom a ještě k tomu vyvážel energii který bude mít minimálně v Pákistánu Afganistánu a Iráku odbyt?

0/0
1.9.2006 18:13

Cybulka

Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Jak by asi mohli mít důkazy, když jsou spíš za kašpárky... Nikam je nepustí a ukazujou jim divadýlko. Kdyby to ten kašpárek myslel s tím mírovým využitím vážně, tak v pohodě přistoupí na některý návrh. Jenom by na tom vydělal, ne? Když už teda jsou na tom ropní magnáti tak špatně, že se bojí že bez energie pochcípají... ;-)

0/0
1.9.2006 18:11

KaoS

Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Ale oni mají informací dost a pustí je na spoustu míst. Před útokem na Irák také prohlašovali, že Irán svoje WMD už zlikvidoval a

MĚLI PRAVDU!!

Zato Rumsfeld je usvědčenej lhář, nevidím důvod proč mu zas věřit. Dalo by se to nazvat naivitou.

0/0
1.9.2006 18:17

Cybulka

Re: Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Meleš si svojí ... byl jsi tam, že víš kam všude je pustí? A panáčku... schovat WMD není vůbec problém. Dokázali víc jak rok schovávat Sadáma, tak s tímhle si iluze nedělam. Nevěřim nikomu. Amíkům, košiláčům ... a tobě už vůbec ne ;-)

0/0
1.9.2006 18:24

KaoS

Re: Re: Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

To je správný přístup ... ale je dobrý v něco věřit, třeba v to, že Iránu jde o vlastní zájmy stejně tak jako USA? a komukoliv jinýmu na světě ;-) ... a myslím že spoustu lidí uklidní, že anihilace Iránu není v jejich zájmu :-P

0/0
1.9.2006 18:28

Cybulka

Re: Re: Re: Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Máš pravdu, ale jejich militantní politika je víc než srovnatelná s americkou... A pan křikloun na trůně vyhrožuje všem, včetně nás .. Nezapomeň, patříme k satanským zemím zla. Navíc podle mě amíci mají "morální" právo a možná i povinnost bránit byť i v možném použití jaderných zbraní. Odškodnění který za to nabídli nebylo pro Irán nijak nevýhodné... I když jsou to už desítky let v očích Iránu satani který se musí vyhubit za každou cenu

0/0
1.9.2006 18:40

KaoS

Re: Re: Re: Re: Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Mno zcela upřímě se mi zdá, ýe je to Irán kdo by se měl obávat. Na jedné straně hranic Afghanistán okupovaný koaličními vojáky, na druhé straně Irák taktéž okupovaný spojeneckými vojáky a jak je známo Iránský režim není v USA moc oblíbený, protože islámská revoluce sesadila proamerického Šacha který do té doby v zemi vládnul a byl to opravdu krutý diktátor.

Navíc všude v Okolí Iránu se rodí nové jaderné velmoci. Izrael, Pákistán, Indie, ještě k tomu Rusko a Čína.

0/0
1.9.2006 18:49

Cybulka

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Jasně .. proto je tato oblast již od války horkým místem pro život. A navíc ten zlý satan USA ... (mimo jiné těsně po WWII tím zlým satanem byla Británie.. prostě se jim to hodilo). V Evropě na tom jsme podobně. V Německu A-bomby, v Rusku A-bomby... ale že by jsme kvůli tomu močili na vlajky USA, Německa, nebo Ruska. Nebo je dokonce pálili? Jsou jiný, my jsme pro ně nevěřící.... Tak nás musí vyhladit. Přečti si někdy překlady projevů těch jejich náboženských vůdců. Sypou to do nich od dětství. Nevěřící ... zabít. Alláh tě odmění. My jsme příliš tolerantní. Pochybuju že tam mají německý čtvrti ve městech. Ale v Evropě je muslim taky člověk a může si dělat co chce. Jasně že se nemaj rádi...

0/0
1.9.2006 18:57

KaoS

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Tak oni mají o západním světě svoje vlastní představy. Skrývá se v tom spousta předsudků, nepochopení a špatných zkušeností. 

Pro spoustu z nich jsme neomalená nevycválaná prasata, co se jen přežírají smradlavým vepřovým ;-)

Nu což snaží si bránit svojí kulturu. Nemůžeme jim to mít za zlé. Pro nás je hlavní že ambice Iránu končí s jeho hranicemi.

0/0
1.9.2006 19:09

Auggiecz

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

A stejně to platí naopak (mimochodem - smradlavý vepřový téměř nejím a svezu se v tom s váma prasátko-žroutama jo? no pěkně dekuju ;-D)

Ambice Íránu ale nekončí s jeho hranicemi. Vždyť se podívej kam až sahají íránské prstíky. Vždyť třeba i ten Hizballáh, ač se neustále omýlá, že vznikl kvůli boji proti Izraeců, nevznikl pouze pro to. To, z čeho Hizballáh pak vznikl byly původně snahy Íránu o export jejich islámské revoluce. Takže to, že Írán nemá větší ambice taky není pravda. A ono je nakonec docela dobře, že ho částečně v mezích drží to, že jsou tu státy, které by byly schopny a ochotny ho klepnout přes prsty a to si i Írán uvědomuje.

0/0
1.9.2006 19:20

Cybulka

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

V jádru souhlas... Ale ambice Iránu nekončí s jeho hranicemi.. to by pak bylo dobrý a bezkonfliktní.

0/0
1.9.2006 22:02

Auggiecz

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Ale jasně, ale stejně tak platí, že ostatním se nemusí zamlouvat to, jakým způsobem chce své vlastní věci uspořádat Írán.

0/0
1.9.2006 19:03

Auggiecz

Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Stejně jako nebyl žádný důkaz o tom, co třeba Hitler chystal za WW2. Lépe řečeno - náznaky byly, ale nikoho to moc nezajímalo.

Ono se mnohdy nevyplácí čekat na podobné důkazy...

To, že íránu nejde pouze o využití jaderné energie je více než jasné a nesmyslně si nasazovat růžové brýle nemá cenu.

0/0
1.9.2006 18:59

KaoS

Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Německo byla před druhou světovou válkou nejsilnější vojenská mocnost v Evropě a přilehlém okolí. Nic podobného nelze vrdit o Iránu. Proti vojskům USA je to jen malý drobeček. Koneckonců USA je ten kdo zbrojí o sto šest jako to dělal Hitler a nen to Irán.

Třeba nový Bushův plán 140 atomových hlavic za rok je s Iránem absolutně nesrovnatelný ;-)

0/0
1.9.2006 19:12

Auggiecz

Re: Re: Re: inspektoři OSN nemají důkazy o tom, že by íránský jaderný program měl vojenský charakter.

Ale tady nejde o porovnávání zbrojení. Jde o princip. O to, že ne vždy se vyplácí čekat až do doby, něž ti ta druhá strana reálně předvede, o co jí skutečně jde. To by leckdy mohlo být už pozdě. A o co jde Íránu je více než jasné. Kdyby šlo pouze o mírové využití jaderné energie, vše by se dalo jednoznačně prezentovat jinak. A Írán to moc dobře ví, stejně jako okolní státy. A pokud se někomu zdá, že jaderná zbraň v rukou Íránu je rizikem, tak se může pokusit tomu zabránit.

0/0
1.9.2006 19:16

Júlinek šíšal

souziasouskibushevici,

takhle si vy ten trening predstavujete? ... sotva jim jeden trochu odporuje, a uz konci? ... takhle hodlate v te vasi civilizacni dzungli vyhrat? ... jeste chvili, a prestanu se neřádům divit, že volají po vašem zpopelnění ...8-o

0/0
1.9.2006 17:26

ruleta_

....

Kluci koncim -mam tu navstevu, mozna tu jeste zaskocim. Zatim ahoj

0/0
1.9.2006 17:04

Kentus

Re: ....

Taky jdu. O své nemravné imperialistické názory jsem se už podělil... ;-D

 

                                         :-) Kentus se loučí :-) 

0/0
1.9.2006 17:07

Auggiecz

Re: ....

;-€;-€;-€

kluci jo?

;-O;-O;-O

0/0
1.9.2006 17:08

--Raswan--

Re: Re: ....

Bych to nebral tak dramaticky,třeba je ruleta i na holky ;-D

0/0
1.9.2006 17:30

Kentus

To Ruleta!

Odpověděl jsem ti níže a teď k té mrkvičce: Možná také ne. Možná už se Ahmadínežád posunul tak daleko, že se bez ztráty tváře nemůže vrátit. A pro diktátora jeho typu a jeho režim by to mohlo být osudné. Třeba se raději nechají trestat, než by se jádra vzdali. Přál bych si, aby mrkev vzali, ale uvidíme. :-) 

                                     :-) Kentus raději opatrný :-)

0/0
1.9.2006 16:22

Júlinek šíšal

Re: To Ruleta!

nojo ... kentiku ... i na tom asi bude kus pravdy ... ale jenom kus ... treba doufa ... ze jeho kolegovi jyrkovi se osud naplni driv ... a nechava si stejne jako on zda, ze bude mit i to jadro i tu mrkev ...;-P

0/0
1.9.2006 16:26

ruleta_

Re: Re: To Ruleta!

Sisale jaky mate nazor na chovani Iranu ohledne jadernych aktivit od poloviny 80 let? Co si myslite o zpravach inspektoru MAAE? A o rezolucich MAAE ohledne Iranu?8-o;-D Ja vim jyrka....;-D

0/0
1.9.2006 16:28

Júlinek šíšal

Re: Re: Re: To Ruleta!

spravne ... treba v rukou takoveho jyrky jsou stejne nebezpecne, jako u nejakeho nerada ... ne/li vice, protozr uz jsou hotove ...(nezapominam, ze vlastnic jsou jiz mnozi, a nikde nejde na 100% zabranit tomu, aby se navrch nedostal nejakej nerad ...jen z vrozene ohleduplnosti jmenuji ty soucasne exemplarni ...)... ostatne i vlastnictvi na vice stranach sice zvysuje riziko, ze nekde nekomu rupne v bedne ... z druhe strany ho ale take ohledem na nasledky snizuje, ne? ...;-P

0/0
1.9.2006 16:34

ruleta_

Re: Re: Re: Re: To Ruleta!

pekne ..... a mohl byste odpovedet ohledne toho Iranu?

0/0
1.9.2006 16:38

Najdete na iDNES.cz