Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Svědkyně: Kulínský nám sahal pod pyžamo

Výslechem poškozených a svědkyň pokračovalo jednání Krajského soudu v Hradci Králové v kauze sbormistra Bambini di Praga. Bohumil Kulínský je obviněn ze zneužívání členek pěveckého sboru. Jedna ze svědkyň vypověděla, že jim sbormistr sahal pod pyžamo a chodil s nimi do sauny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Nezničitelné Monstrum Reloaded

Možná se jim zpívalo líp, když jim sahal pod pyžamo

Pedagogické metody jsou různé... :-P

0/0
29.8.2006 9:16

kuafo

Nepřeji Vám, aby

Vás někdo obvinil z nějakého sexuálního zneužívání. Těžko se budete obhajovat.

0/0
29.8.2006 7:05

Blamik

Re: Nepřeji Vám, aby

To sice ano, ale doufám že chápete že jako pedagog si něco takového prostě dovolit nemůžete. Ty děti, byť jsou jakkoli staré jsou v jeho péči. Tohle si nesmí dovolit!!!!! I když jim je patnáct. To na věci nic nemění.

Ať je to jakkoli svou vinu už sám přiznal. Mít sex s osobou svěřenou do péče je když ne trestním činem tak určitě morálně neomluvitelné. Jak zareagujete když by Vaši dceru na táboře ojel její vlastní oddílový vedoucí? Stejně. Budete se po něm vozit. Protože k některým úkonům jste toho vedoucího nezplnomocnil. Tak prosím neberme na každého jiný metr

0/0
29.8.2006 7:38

Maveric

Re: Nepřeji Vám, aby

copak vám to nějak hrozí?...jistěže pedofilovi s padesáti obětmi - to půjde těžce i Sokolovi, jak to že hned neodhalil, že jde o spiknutí nenormálních moralistů proti přirozeně se projevujícímu, geneticky zatíženému, navíc talentovanému pedofilovi, "ubohá",  perverní minorita, v Belgii už jsou připraveni je lynčovat a u nás pořád nic - snad jim pomůže k legalizaci ten rakouský případ s mládím stráveným v kopce - kleštit ta hovada

0/0
29.8.2006 7:57

Hanns1111

49 falešných obvinění?

to nemyslíte vážně ...... ;-€

0/0
29.8.2006 8:45

Thyronx1

Jako rodici

je mi milejsi talentovane dite ktere se nedostane pres slavny pevecky sbor k lukrativni kariere a je dusevne zdrave a stastne nez byt na ceste k pevecke kariere s traumatem na cely zivot.

0/0
29.8.2006 1:15

Kyki

Re: Jako rodici

Pokud je pro nekoho sukani trauma, mel by se lecit.

0/0
29.8.2006 3:58

ToddBertuzzi

Re: Re: Jako rodici

Vypadá to , že léčit byses měl ty.

0/0
29.8.2006 6:26

Thyronx1

Motiv ke lzi?

Je to znacne jednoduche: Jaky motiv ke lzi ma Kulinsky a jaky ty male holky (dnes uz odrostlejsi)..

Odpoved je jednoducha. On nechce sedet, a tem holkam jeho uvezneni nic jineho neda nez uspokojeni ze nebude skodit dalsim.

Kdyz nekdo spocital poskozenych 49 tak asi Kulinsky andilek nevinny nebude vsak?

Je to prasak, prasak autoritativni jak u z v podobnych spickovych sborech byva ale ke spravedlnosti je v Cechach vzdy hodne daleko. Navic se jedna o deti ktere jako VZDY u ceske justice znamenaji smeti u silnice, obtizny hmyz, cosi co nestoji za rec..... tedy dostane sotva 3-4 roky a bude v tom pokracovat. Doufam aspon ze to budou deti tech co ho tu obhajuji.

0/0
29.8.2006 1:00

Thyronx1

Re: Motiv ke lzi?

ale ani ony si to nezaslouzi... jenze rikejte to zaslepenym rodicum co maji deti na super nej slavne show pana Kulinskeho..

0/0
29.8.2006 1:11

ToddBertuzzi

Re: Re: Motiv ke lzi?

R^

0/0
29.8.2006 6:27

FridolinSp

Vy hyeny, co tady štvete na Kulínského, jděte už do pr...e

O kauze víte jen překroucené info z bulváru a tak chcete soudit? Jděte do řitě.

0/0
28.8.2006 23:21

Thyronx1

a odkud mas info ty?

Chodil jsi snad s nim do sauny za holcickama? Jestli obhajujes prase, pak jsi prase take.

0/0
29.8.2006 1:04

ToddBertuzzi

Re: Vy hyeny, co tady štvete na Kulínského, jděte už do pr...e

Paní Kulinská ... chovejte se důstojně. ;-)

0/0
29.8.2006 6:27

Blamik

Re: Vy hyeny, co tady štvete na Kulínského, jděte už do pr...e

Promiňte ale ke své vině se už veřejně přiznal. A ne prostřednictvím bulváru ale vypověděl proti sobě u soudního přelíčení. Jestli Vám to nestačí pak nechápu kdo jste.......

0/0
29.8.2006 7:42

Maveric

Re: Vy hyeny, co tady štvete na Kulínského, jděte už do pr...e

zato podle tvých příspěvků mohu soudit nezaujatě tebe - přihlas se na nastřelení čipu do řitě ty hnuse a my už ty tvoje choutky vysledujeme přes GPRes...ve Velké Británii vzoru demokracie a zemi vzniku "Habeas korpus" se tak budou bránit policejně vysledovanému "přirozenému stěhování" pedofilů do okolí škol,  v době rozvoje mikroelektroniky a genového inženýrství je s váma konec

0/0
29.8.2006 8:07

CarolinaC

Re: Vy hyeny, co tady štvete na Kulínského, jděte už do pr...e

Tebe nějaká obvinila, viď?? Anebo se ti naopak nějaká 14letá  vytlemila do ksichtu, že je tak nenávidíš. Ten vztek na mladé holky z tebe úplně kape.

0/0
29.8.2006 8:22

FridolinSp

Dejte si pozor, někteří co tu píšete, aby se jednou nestalo něco podobného vám

Asi byste neměli tolik žalob, protože nejste prominentní osobnosti. Ale i udání jedné puberťačky může znamenat vazbu na rok, nebo odsouzení na pár let - a může jít o lež. Stačí pak kápnout na špatného soudního znalce a zaujatého soudce, nebo lépe soudkyni. Lid volá po krvi, tak je třeba "pedofila" zavřít. Bulváru se zvedne náklad, tak se přidrží tématu.

0/0
28.8.2006 22:04

ToddBertuzzi

Re: Dejte si pozor, někteří co tu píšete, aby se jednou nestalo něco podobného vám

Ano. Udání jedné puberťačky by bylo jistě důvodem k pochybám. U 50 dívek už jsou pochyby o Kulínským mnohem mnohem menší :-P Teorie o tom jak se padesát holek zrovna rozhodne mstít panu Mistrovi je skutečně dosti přitažená za vlasy.

0/0
28.8.2006 22:37

FridolinSp

Odsoudit na základě pár článku z novin, hlavně bulvárních

muže jen opravdový hlupák. Neznáte ani výpovědi svědků, jen kusé info, jak to překroutí média. Neznáte znalecké posudky, jen co bulvár z toho vybral, a ocitoval, nejlépe s vlastní "redakcí".

Ani soud nemá skutečné pořádné důkazy. Ty by měl, kdyby se řešili věci po činu. Po deseti letech by např. krádež byla patrně promlčená.

Ale hlupáci si přečtou štvavý článek, neznají rozsudek soudu, ale mají svůj vlastní. A nevědí absolutně nic, co bylo.

Mluví o znásilnění, ale údajné osahávání není snad znásilnění. To katarský princ skutečně souložil s dvanáctiletými dívkami, ne jednou. Dostal rok nebo dva, ale stejně ho pustily. To je spravedlnost v ČR.

0/0
28.8.2006 22:01

ToddBertuzzi

Re: Odsoudit na základě pár článku z novin, hlavně bulvárních

Nikoliv znásilnění , ale pohlavní zneužití. A pohlavní zneužití bude i když si 16 letý kluk dopřeje sexu se svou 14 letou zamilovanou přítelkyní. :-P

0/0
28.8.2006 22:03

Blamik

Re: Odsoudit na základě pár článku z novin, hlavně bulvárních

To se mýlíte. Jak už jsem výše uvedl jeho vina je prokázána. A sám ji svou výpovědí potvrdil. Nechápu co Vám na tom není jasné????

0/0
29.8.2006 7:45

ToddBertuzzi

Co je to tady za pedofilní hovada ???

Pokud je vám divné , že se ty holky přihlásily až teď , tak si laskavě uvědomte , jak asi dvanáctiletá holka , která má rodiče zaslepené tím , že mají děcko ve světoznámém sboru , který cestuje po světě bude vykládat někde sama od sebe , že ji učitel šahá na pipinu. A proč se přihlásily všechny teď? Jednoduše a zná to každý kriminalista v případech znásilnění . Ta první prostě spustila lavinu ( možná i z osobní pomsty ) a další se už v dospělém věku připojily ( ty už se ale asi těžko mstily , že ?  :-P ) . Jinak teorie , že se padesát holek domluvilo že zničí nevinného Kulinského jsou z podobného ranku jako že si USA shazuje mrakodrapy , pěstuje mimozemšťana z Rossewellu a Elvis žije ... :-P

0/0
28.8.2006 21:19

Isabelle

Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Souhlasim :-)

0/0
28.8.2006 21:21

FridolinSp

Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

V normální rodině se holčička poučí, že ji nikdo nesmí osahávat někdy v šesti letech, ne-li dříve. Ne že by se poučovala o sexu, ale řekne se jí, aby takové věci nahlásila hned doma.

V deseti, jedenácti holky - a dokonce i kluci o sexu vědí dost, mají běžné okoukané porno. Takže asi vědí, že není normální, když jim někdo sahá na prsa a na intimní místa.

Padesát holek se nemuselo domlouvat. Prostě cítily se ukřivděné a chtějí se po letech pomstít. Třeba se cítí jako zneuznané, nevím. Pokud by např. jedna dívka si vymyslela, že ji učitel ve škole osahává, určitě by se na výzvu přihlásily další. Pokud by byl učitel hodně neoblíbený, tak by jich bylo asi dost. Pokud by byl oblíbený, možná by bylo u té jedné, dvou.

Je zajímavé, že některé zneužívané se později staly jeho manželkami. První manželka - v dětství ji zneužívá, má z toho těžký trauma, takže se v dospělosti za něj vdá. A po letech po rozvodu nahlásí, že ji v dětství zneužíval - na podnět manžela psychiatra. To vše spustilo lavinu

0/0
28.8.2006 21:31

ToddBertuzzi

Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Zdravím paní Kulinská. To že i dvanáctiletá holčička ví , že ji nikdo nemá co šahat pod pyžamo vůbec nevylučuje to , že se stydí o tom někomu říct. Každý kriíminalista vám předloží stovky případů , kde o znásilnění nikomu neřekla ani dospělá žena. Pomsta padesáti členek souborů , které se cítí ukřivděné to je opravdu sci-fi , že to nemůžete myslet vážně ani vy.

0/0
28.8.2006 21:36

ToddBertuzzi

Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Jo a k těm manželstvím - to že někdo pohlavně zneužívá dvanáctiletou holku , která je do něj zamilovaná a je zamilovaná i později tak že si ho vezme neznamená že se nejedná o trestný čin pohlavního zneužívání. Náš trestní řád jaksi neomlouvá píchání dětí jejich zamilovaností , že ?

0/0
28.8.2006 21:38

FridolinSp

Re: Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Oběti normálně mají vůči agresorovi spíš odpor, nebo tam je strach. Ale ne zamilovanost a touha si ho vzít za manžela. Neříkám, že by to trestný čin nebyl, jen ukazuju, jak to je celé postavené na hlavu a absurdní.

0/0
28.8.2006 21:49

ToddBertuzzi

Re: Re: Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Tak ještě jednou. I 12 leté děcko může být natolik zamilované do obdivovaného pedagoga , že se sebou nechá dělat co chce. Jenže k vaší smůle paní Kulinská i přesto toto náš trestní řád považuje za pohlavní zneužití. :-P

0/0
28.8.2006 21:51

Maveric

Re: Re: Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

...postavené na hlavu a absurdní jsou tvoje pedofilní názory - hnuse, jdi se dát dobrovolně vykleštit, než si tě najdu a udělám to sám

0/0
29.8.2006 7:43

FridolinSp

Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Jistě, některé dívky se stydí, neřekly by to. Ale z padesáti by nebyly takové všechny, to je nesmysl. A dospělé ženy nenahlásí znásilnění z jiných důvodů, to bych sem nepletl. Naopak, dítě řekně některé věci spíš než dospělý, právě proto, že si vše neuvědomí. Že děti vše povědí, to se ví dost všeobecně. A padesát kverulantek ze sboru, kterým prošly stovky dívek je jen malé procento.

Dotaz - proč ani jediná nic neřekla za čerstva na policii. Odejít ze sboru a nahlásit to. Odešlo dost dívek, ani jedna nic neřekla. Proč.;-€

0/0
28.8.2006 21:52

ToddBertuzzi

Re: Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Jak jste přišla na to , že jich bylo jen padesát ??? 8-o8-o8-o8-o Co když těch 50 přihlášených je právě ta rozhodnější část z těch několika set zneužitých ? :-P

0/0
28.8.2006 22:01

mosulský machredž

Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

ty musíš být světem protřelý světoběžník 8-o - určitě jsi už taky v deseti měl skouknuté všechno porno ala gangbang, threesome, fisting, open you mouth and other 8-o

0/0
28.8.2006 21:43

ToddBertuzzi

Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Ten to určitě i zažil ;-);-D

0/0
28.8.2006 21:46

FridolinSp

Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Stačí mít děti, kterým je 10 a více. Porno nemusí být doma, stačí na ulici a hlavně v počítači - na školním internetu, nebo na internetu doma. Děti si to prohlížejí sami, opravdu je k tomu nemusí nikdo nutit - to je realita.

0/0
28.8.2006 21:47

ToddBertuzzi

Re: Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

No koukám , že pro vás stačí aby si děcko prohlídlo pornočasopis a už je to povolenka pro pedofily mu tam něco narvat. :-P

0/0
28.8.2006 21:50

FridolinSp

Re: Re: Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Ne, to byla odpověd na tvrzení, že dvanáctileté holky nevědí nic o sexu. Což je naprostý nesmysl, vědí hodně. Sex s nima je u nás zakázaný, jistě správně.

Nejde ale o šesti, sedmileté holčičky, tak vypadá argumentace některých z vás.

0/0
28.8.2006 21:55

ToddBertuzzi

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Sex je u nás trestný i s člověkem kterýmu je 14 let a 364 dnů :-P

0/0
28.8.2006 22:02

picoda

Re: Co je to tady za pedofilní hovada ???

Ja tez 100% souhlasim s vasim nazorem.

0/0
28.8.2006 22:48

mosulský machredž

oo

Nechápu, proč by Kulínsky jako zodpovědný pedagog nesměl holce šáhnout pod pyžamo, který má složený ve skříňce nebo v tašce - co kdyby pod ním měly schovanýho jointa nebo trávu ;-O

0/0
28.8.2006 21:18

ToddBertuzzi

Re: oo

nebo obrázek jeho nahatýho pedofilního otce :-P

0/0
28.8.2006 21:20

FridolinSp

Re: Re: oo

Pedofilie jeho otce je prokázaná, protože o ní píše nějaký anonym na netu, s nickem Todd Bertuzzi.

0/0
28.8.2006 21:33

ToddBertuzzi

Re: Re: Re: oo

Měla jste se  víc snažit paní Kulinská. :-P

0/0
28.8.2006 21:47

qaqa

Vidíte to špatně

Jako pečlivý vedoucí potřeboval vědět, jestli jsou dívky zdrávy. A proto jim měřil v rektu teplotu. Holt někdy mu prst ujel. Snad to třeba někdy ani neměřil prstem. Ovšem nic to nemění na tom, že Bambini byli nejlepší. Nebuďte přísní. Snad jen nějaké veřejné práce na padesát dní a vykastrovat.

0/0
28.8.2006 21:04

SpamSpam

Sbormistr

No hlavne, ze Bambini di Praga uz maji noveho sbormistr. Jsem rad, ze se jim stal prave Michael Jackson! ;-D

0/0
28.8.2006 21:01

mrozik

A jak sahal ?

Seshora, nebo zezdola ? Protože už Vláďa Menšík trvdi, že se všichni chlapi jednoznačně dělí na "horňáky", nebo "dolňáky". Toho by mohl úspěšně využít známý obhájce JUDr.Sokol a podrobit svědkyně křížovému výslechu. V případě že by nedošlo k jednoznačnému potvrzení - horňák-dolňák, zpochybnit jejich výpověď ;-)

0/0
28.8.2006 20:23

jarslav

treba to uz nekdo napsal

ale nechci se v hrabat zpátky. Doktorka je jasná, at pospíchala jak pospíchala se studiem, o Kulinského zájem se minula aspon o 10-15 let:-D

0/0
28.8.2006 20:17

čombák

Omlouvám se, že už s Váma nemůžu déle

diskutovat a "hádat se";-D;-P, ale musím jít hrát tenis!

Takže se tady mějte pěkně, teď už v  podstatě je PROTIKULÍŇÁCI;-P, užijte si večeraR^!:-)

0/0
28.8.2006 17:56

utanův stín

Re: Omlouvám se, že už s Váma nemůžu déle

Měj se. :-)

0/0
28.8.2006 18:01

utanův stín

čombáku

potrestat by měli pouze ty rodiče, kterým se děti svěřily a oni, ti rodiče, nic neudělali. No, máš o zkušenost svých dcer navíc a chápu, že tě štve to Kainovo znamení na všech, ale podle mého názoru mlčet rozhodně nemají. Ty, kterých se to týkalo.

0/0
28.8.2006 17:56

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.