Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Hlavní soupeř: Topolánková je blesk z čistého nebe

Ostravský senátor ODS Milan Balabán je v poněkud prekérní situaci. Až bude za dva měsíce obhajovat své senátní křeslo možná v nejsledovanějším volebním souboji, postaví se proti němu manželka jeho stranického šéfa Pavla Topolánková. Navíc žena, s kterou Balabán pracoval a s níž si dokonce tyká.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

qoknu

Co tady probíráte?

Proč rpozebíráte vztahy v rodině Topolánkových? Uveřejnění údajné nevěry Topolánka a údajného naštvání Topolánkové je jen chytrý tah jak zajistit zvolení Topolánkové do senátu. Lidi přece tak fandím lidem, kterým je ubližováno. Takže pánové bavte se dál.

0/0
16.8.2006 21:38

Stíhací vzducholoď Karel

Politika 21

to je zajímavý název, tím je myšleno 21 cm? 8-o

0/0
16.8.2006 12:26

Pongo

Románek mezi Topolem a Talmanovou...

psal to bulvár, takže to je pravda.... Jste jak malí. I mezi mužem a ženou může existovat čistě jen přátelství, i když budete vehementně proti.

0/0
16.8.2006 11:59

HolmesS

Re: Románek mezi Topolem a Talmanovou...

Spíš bych mluvil o malosti u tebe. Pár věcí je totiž evidentních - pokud by byla normální situace, tak by pí. Topolánková kandidovala zcela jistě za ODS, kde by měla opravdu velké šance být zvolena. Jenže ona úpně náhodou bude kandidovat za úplně jinou stranu ve chvíli, kdy se má stát druhou (či snad třetí?) dámou republiky. To musí mít evidetně nějaké velmi závažné důvody.

0/0
16.8.2006 12:08

FridolinSp

Re: Románek mezi Topolem a Talmanovou...

Osobně mě nezajímá, jestli nějaký hulvát je nevěrný manželce, takových je spousta.

U premiéra mě to ovšem zajímá, nechci tam mít ani paroháče, ani sukničkáře. Jak jsem už zminoval, nevěra je snad tolerovatelná u hodně levicových politiků, tzn. u hodně liberálních soc. demokratů a ještě lépe u anarchistů (= zelených). U pravicového politika jsou hodnoty jako rodina, věrnost, čestnost hodně vysoko. Teda na západ od našich hranic.

0/0
16.8.2006 12:13

HolmesS

Re: Re: Románek mezi Topolem a Talmanovou...

Spíš jen na západ od našich hranic. Morálka naší pravice je převzata z chování vedoucích kádrů KSČ, takže hodnoty jako rodina, věrnost, víra, poctivost... jsou našim politikům a většině pravičáků něčím zcela neznámým. Rv;-O

0/0
16.8.2006 12:16

FridolinSp

Re: Re: Re: Románek mezi Topolem a Talmanovou...

To je přesně řečeno. "Pravicoví" politici typu Kočárníka, Dlouhého, Dyby a Tlustého vyšli z KSČ a konzervativní hodnoty jsou jim cizí. Poctivost, pravdomluvnost, dodržovat slovo - k tomu mají komunistický přístup. Kradení, korupce a hlad po majetku taky bylo chováním komunistů. I komunisti nedodržovali vlastní zákony, byly nad nima. Zákon byl jen pro spodinu, oni byli páni.

0/0
16.8.2006 12:29

dooven-doobleyt

Re: Re: Re: Re: Románek mezi Topolem a Talmanovou...

R^

0/0
16.8.2006 14:42

Stíhací vzducholoď Karel

Re: Re: Románek mezi Topolem a Talmanovou...

Bill by mohl vyprávět, celá země půl roku rozebírala, kam strkal doutník a Monča ukazovala dva roky starou skvrnu na šatech, který si asi z šoku nevyprala, prase.

0/0
16.8.2006 12:28

denny2006

Re: Re: Románek mezi Topolem a Talmanovou...

Tak to ti asi pane mravný vyhovuje to prase Paroubek! Na to,aby byl sukničkář, nemá a na paroháče ? Na to nemá zase jeho Zuzka :-P!

0/0
16.8.2006 14:26

FridolinSp

Topolánka netřeba urážet vulgárností, to je jeho styl

Paní Topolánková skvěle podráží předsedu ODS a manžela. Lépe to udělat nemohla. Pokud by si s ODS dohodli, že bude mít společnou podporu, vše by bylo OK. Bobošíková má podobný program. U Bobošíkové i Železného, jako u ODS, nebyl problém program. Naopak, mluvit uměli rozumně. Jenže jde o lidi, kterým nejde věřit, to je ten hlavní problém.

Pokud jsou socani okrádáni komunisty o hlasy voličů, proč by to nemohla mít sešikovaná ODS? Tohle je rána, kterou by Paroubek Topolánkovi nikdy dát nemohl, z vlastních řad a vlastní rodiny. Myslím, že Pavla Top. je fakticky větší nepřítel Topolánka jak všichni socani s Paroubkem v čele.

Pokud Topolánek nežije spořádaným životem, pokud jde o manželství, tak jen sklízí, co sám zasel. Aférky s Talmanovou se vrací - Pavla do médií vytrubuje nevěru ze své strany, ted dokonce kandiduje.

Klaus měl taky aférky, ale Livie ho vždy podržela, to je ten rozdíl.

0/0
16.8.2006 11:58

palantir

moc se mi to líbí

Topolánkové fandím a jediné co mě mrzí je to, že nebydlím v Ostravě a nemohu jí volit

je Topolánkovi pomohla k jeho kariéře jeho manželka je zcela jasné, v době, kdy byl senátorem a ona jeho asistentkou, tak za něj jednala, a každý v té době nabyl dojmu, že Topolánek má mozek, jenže to byl mozek jeho manželky

když se tedy tímto způsobem vyšvihl, zřejmě nevěděl co by už .... a začal si románek s Talmanovou a možná zde je ten kámen úrazu PROČ se tolik Topolánek a jeho právníci bojí zveřejnění odposlechů v kauze Kořistka

takže Tolánek má mezi svými blízkými z ostudy kabát a ještě měl tolik drzosti aby Talmanovou, která má problémy s komunikací, prosadil do čela poslanecké sněmovny, zde se Topolánkové nedivím, že si jde vlastní cestou

0/0
16.8.2006 11:09

Pongo

Bože můj...

já se nestačím divit... Tolik nadávek na Topolánka či Topolánkovou, tolik urážek, tolik obviňování z neschopnosti nebo i nevěry... Nemyslíte si, že to je věcí paní Topolánkové, jestliže se rozhodla kandidovat za jinou stranu? Samozřejmě je to pikantní, ale to je tak vše. Nebo jste už zapomněli, že manžel Buzkové byl(je) celkem vysoce postavený pravicový funkcionář? Zameťte si před vlastním prahem. Naprostá většina z nás, kdo zde diskutujeme, by nebyla schopna před veřejností pořádně zformulovat větu, tak se radši starejte o sebe, klidně se situací u Topolánků bavte, ale je snad zbytečné oba manžely urážet. Howgh.

0/0
16.8.2006 11:09

incomming_message

Re: Bože můj...

No s tou Buzkovou to moc nesedí, oni se takto už poznali, takže věděli do čeho jdou a že to asi není na překážku, navíc on se v podstatě z politiky stáhl a věnuje své práci. Navíc ODA vysublimovala do ztracena.;-D

0/0
16.8.2006 11:13

Pongo

Re: Re: Bože můj...

A co to na tom mění?

0/0
16.8.2006 11:21

incomming_message

Re: Re: Re: Bože můj...

samozřejmě že ano, jestliže se Topolánková v minulosti tak intenzívně angažovala v podpoře svého muže (volba předsedy, asistentka senátora etc.) a najednou bez předchozích signálů se takhle "zaběhne", navíc v okamžiku pro Topolánka tak kritickém, tak to svědčí o hodně  

0/0
16.8.2006 11:29

Stajo

Re: Re: Re: Re: Bože můj...

A "nezběhnul" Topol taky?K druhé?

0/0
16.8.2006 11:34

Die Hard

Re: Re: Re: Re: Bože můj...

copak prisel sef?

0/0
16.8.2006 11:41

FridolinSp

Urážet vulgárností nemusím, to dělá právě Topolánek

Ale fakta urážet nesmí. Takže Topolánke jak konzervativní politik musí počítat s tím, že se lidi budou starat o jeho nevěru a případně o nevěru jeho manželky. To je v demokratických zemí běžné, zvlášt konzervativní pravice si zakládá na spořádaných rodinách. Před volbama v časopise ODS Prává žena paní Topolánková měla příspěvek. Lidi mají právo vědět, co je politik zač. Soukromý život je soukromou věcí soukromých osob. Politika je věcí věřejnou, kdo do ní vstupuje, dobrovolně se vzdává části svého soukromí. Protihodnotou je zas politická moc, popularita atd.

V totolitních zemích jako Sov. Svaz nebo dnes Bělorusko platí tajnůstkářství a utajování o politicích. Nesmí nikdo znát jejich zdrav stav, jak funguje manželství atd. Zato řadový občan je sledovaný i zde, vedou se záznamy. V demokraciích to je naopak, netají se nemoc nebo operace prezidenta, ani případná nevěra. Kvůli nevěře leckterý amer. politik musel odejít, nebo měl z ostudy kabát.

0/0
16.8.2006 11:49

Die Hard

Re: Urážet vulgárností nemusím, to dělá právě Topolánek

fridoline, fridoline ty ses cnost sama. takove elaboraty tady nikdo necte. zkrat to. nejake dukazy o nevere by nebyly? nebo budes mit z ostudy hubertus.

0/0
16.8.2006 11:54

FridolinSp

Re: Re: Urážet vulgárností nemusím, to dělá právě Topolánek

Tak to zkratim. Ta ctnost sama, to je normální konzervativní politika, na Západ od našich hranic.

Důkaz nevěry? Nemám, ale Pavla Topolánková právě na idnes se vyjádřila jasně i pro největšího tupce. Kde je přiznání, tam není třeba důkaz. Mluvila za sebe, mluvila i o manželovi.

0/0
16.8.2006 12:00

Pongo

Re: Urážet vulgárností nemusím, to dělá právě Topolánek

Ty máš nějaké důkazy o Topolánkově nevěře, nebo jen to, co psal bulvár? Já jen říkám, že je věcí každého občana a to i manželky designovaného premiéra kandidovat za jakoukoli politickou stranu, která neodporuje našim zákonům. A teď honem ty důkazy o nevěře, protože určitě tady nechceš lhát.

0/0
16.8.2006 12:03

FridolinSp

Re: Re: Urážet vulgárností nemusím, to dělá právě Topolánek

Bulvár jsem nečetl, takže spíš různě z doslechu. Samozřejmě, vyjádření Pavly Topolánkové je přiznání jen její. Pokud mluvila o manželovi, není to žádný důkaz. Topolánek to nijak nepopíral. Šlo o rozhovor pro Idnes. Takže pokud manželka politika vytrubuje to předního média svoji nevěru a zmiňuje i nevěru muže, jistě to není důkaz nevěry o Topolánkovi, který by obstál u soudu. Nicméně ilustruje to podivné pojetí rodiny v životě politika.

0/0
16.8.2006 12:09

kozak52

No ,

a ví vlastně někdo na jakých základech se Politika 21 odehrává ? Možná ,že není tak vzdálená ODS, nebo jsou to socani? Socani těžko, to by je to tak  nerozčilovalo.Dělá to na mě dojem, že se posiluje pravice a nebo střed, určitě ne levice .

0/0
16.8.2006 11:01

incomming_message

Topolánku táhni

A´t už je příčina jakákoliv, paní Talmanová nebo cokoliv jiného, je to dokladem dlouhodobě prokazované Topolánkovy neschopnosti. Topolánek škodí ODS od okamžiku, kdy stanul v jejím čele, jako folklorní figurka chlapa s gulama od někud z Valašska to ještě šlo, ale jako předseda ODS nebo nedej bože vlády je to blití;-€

0/0
16.8.2006 10:44

Ulrich

Re: Topolánku táhni

Topolánek se jeví až překvapivě dobře. Získal vynikající volební výsledky a po volbách postupuje férově. ... Talmanová... no jo, jsme jen lidé. A ona je krásná.

0/0
16.8.2006 10:46

incomming_message

Re: Re: Topolánku táhni

Bohužel bych řekl, že Topolánek všechna ta vítězství utrpěl:-(, ono s takovými soupeři to ani jinak dopadnout nemohlo, ono to mohlo dopadnout daleko lépe...

0/0
16.8.2006 10:53

Ulrich

Re: Re: Re: Topolánku táhni

To nemohlo. Paroubek je vynikající soupeř. Lepší byl jen Miloš Zeman.

0/0
16.8.2006 10:54

incomming_message

Re: Re: Re: Re: Topolánku táhni

No právě, proto měla ODS postavit proti Paroubkovi někoho silnějšího, charizmatického, ale ODS si drží v čele samé Tlusté, Langry a jiné okoukané osoby bez charizma a nebuduje si osobnosti, možná Bém, ale taky si nejsem jistý

0/0
16.8.2006 10:58

Die Hard

Re: Re: Re: Re: Re: Topolánku táhni

prosim te jak se buduje osobnost. jako hydroelektrarna nebo socialismus, lepsi zitrky?

0/0
16.8.2006 11:03

incomming_message

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Topolánku táhni

no comment

0/0
16.8.2006 11:09

Die Hard

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Topolánku táhni

copak?

0/0
16.8.2006 11:20

Die Hard

Re: Topolánku táhni

jako smesna figurka tady pusobis. chlapem s gulama nebyl nikdy myslen topolanek, kolik se o tom uz napsalo. odnekud z valasska, kazdej sme od nekud, akorat tebe si museli vymyslet.

0/0
16.8.2006 10:54

spaldings

Re: Re: Topolánku táhni

to jsou z počátku směšná klišé, ale je to záměrné rozšiřování pomluv o jednotlivcích. Že "chlap s gulama" mje někdo úplně jiný, to už většina tupečků v tomto národě neví. Stejně tak klausovy špinavé peníze - další nehorázná lež, slogany modré straky a podobná hesl, tolik chybějící lůze, co se vyžívala ve řvaní hesel v průvodech. Nástěnky ve stranických sekretariátech jsou těchto říkadel plné. A je mnoho tyěch, kteří je rádi opisují.

0/0
16.8.2006 11:35

Uko Jesita

Nemuzu si pomoct

ale me se jako baba libi

0/0
16.8.2006 10:43

Tygřík Vaska

Důvod je velmi prostý

Pavla jako každá správná matka myslí na zadní kolečka. Až Mirečka vykopnou z vedení strany pro neschopnost sestavit vládu, tak budou mít aspoň z čeho platit splátky svého bytečku.

0/0
16.8.2006 10:41

Ulrich

Balabán je nula

Byl zvolen jen proto, že kandidoval za ODS. Může mu to stačit ke znovuzvolení, ale mnohem pravděpodobněji prohraje. V levicové Ostravě se taky může nakrásně stát, že se hlasy pro oba pravicové kandidáty ( případně i tři s nějakým zeleným či lidovcem ) roztříští a ve druhém kole se ocitnou kandidáti ČSSD a KSČM.

0/0
16.8.2006 10:41

mikycek

že ji někdo bude volit omylem ?

omylem volí hlavně voliči levicových stran, díky poněkud nižší inteligenci (toto není samoúčelná urážka, to je obecně známá věc). Tudíž toto asi nehrozí

0/0
16.8.2006 10:40

Lubos1390

Re: že ji někdo bude volit omylem ?

Toto je spíše urážka voliče jako takového, který je tímto považován za úplného debila, který by snad ani neměl míti volební právo, když volí omylem ...

0/0
16.8.2006 10:42

Lubos1390

Dobře ...

Dobře, že tam Topová kandiduje, dyť ten Balabán je nějaký senilní důchodce, se podívejte na foto ...

0/0
16.8.2006 10:40

me2di

Nejlepsi je na tom Paroub, nic neresi

zenu ma nejserednejsi, a kdyz to na neho prijde, zajde za kamaradem na nejakou jachtu, kterou ani nema;-D

0/0
16.8.2006 10:39

tenisovej loket

Re: Nejlepsi je na tom Paroub, nic neresi

;-D

0/0
16.8.2006 10:50

Pepan11

vnitro Odesacka intrika

Ostravska odesacka mafie chce zlikvidovat odesaka Balabana, ale po typickem odesackem zpusobu ho nelikviduje primo, ale zezadu kopem zenskym strevickem do ledvin. neni to nic nez vnitroodesacka intrika.RvRvRv

0/0
16.8.2006 10:37

Collegium

?

Já paní Topolánkové fandím. Jako voliče ODS mě na současné politické situaci vadí dvě věci:

1.blbost páně Paroubkova

2.blbost páně Topolánkova

Topolánek se projevil jako neschopný politik, který 2 měsíce ztratil se 100 hlasů a tvrdil, že to není menšina... No, prosím, ale tenhle match vyhrál Paroubek. Jak chce Topolánek vládnout zemi, když si to doma neumí zařídit? Topolánková navíc ODS škodí, protože svou kandidaturou říká: ´Už nevěřím straně, kterou jsem podporovala ve volbách.´ K ní se navíc přidají všechny zhrzené ženy... Koho ale budu volit příště já?

0/0
16.8.2006 10:15

Die Hard

Re: ?

ty uz radsi nevol nikoho. ty si to mozna umis zaridit doma, ale s vladnutim? s tvym politickym prehledem bys mohla topolankovi poradit jak na to.

0/0
16.8.2006 11:00

papazian

Takový je život...., lidé od ODS odchází... asi vědí proč!

Není tu jen paní Topolánkové co má ODS plné zuby, ale co třeba takový pravicový  pan ing. Vihan, starosta Prahy 1? Byl přes 15 let členem strany ODS a na protest stranu opustil v těchto dnech. V nadcházejících volbách také kandiduje za stranu jinou. Jistě ví své i o paní Talmanové, která působi(la) též v zastupitelstvu (coby místostarostka) této městské části Praha 1.  Když se vrátíme k paní Topolánkové, tak členkou ODS nikdy nebyla, pouze byla krkem, co hýbala s hlavou předsedy ODS... Nyní tím krkem spíše hýbe paní, se kterou se zná i pan Ing. Vihan a tak všichni mizí pryč... Docela se dobře bavím..., jen tak dál odesácká strano!

0/0
16.8.2006 10:15

ou_heretik

Zhrzená manželka v kritických letech -

- jó, to je maler! Zřejmě bulvárem přetřásaný románek Topola s kráskou Talmanovou s P.T. pěkně zacloumal. :-/

0/0
16.8.2006 10:14

Fanatic.Dz

Re: Zhrzená manželka v kritických letech -

Kráskou? ;-D To by mě zajímalo co máš doma ty krasavče. ;-D

0/0
16.8.2006 10:21

Toníček

To je na rozvod

R^

0/0
16.8.2006 10:09

Dowjones

premier?

Volimod jakziva ODS. A z naseho soucasneho pana prdsedy se mi chce brecet. Evidentne neumi kormidlovat nejen stranu ale ani svou vlastni rodinu. A to chce byt premierem??? Rv

0/0
16.8.2006 9:59

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.