Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Lživých teorií o 11. září neustále přibývá

Za měsíc tomu bude přesně pět let od doby, kdy islámští teroristé zaútočili na newyorské Světové obchodní centrum a washingtonský Pentagon. Ani po letech ale neubývá konspiračních teorií, které se různými prostředky snaží vysvětlit krvavý masakr.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pinguinone

..lzivych nepribyva...

..vsechno je to pravda..;-P

0/0
10.8.2006 9:42

Hans59

Typický braiwashing

Autor si zde vybral jednu knihu, která má co říct ve spojení s dalšími teoriemi, které jsou už na pohled slabé v logice i důkazech a spojil to s beletrií, čímž se mu na základě neudržitelnosti pitomín má povést přesvědčit veřejnost o neudržitelnosti serioznějšího výzkumu. Přitom opomněl jaksi programově další ve světě známá fakta vzdělaných vědců a jiných odborníků. Zapomněl přitom na prokazatelná fyzicky existující fakta a činy. Samozřejmě že může počítat s chabou schopností analýzy a syntézy a jiných metod odborného přístupu k jevům od běžné populace. Takže, kdo chce ať věří. Neb těmto patří království nebeské, jenže nemuselo by to být dřív, než je nutné.

0/0
10.8.2006 9:38

doktor_bota

Re: Typický braiwashing

Tu knihu jsem četl, včetně reakcí odborníků na ni, a autor článku má naprostou pravdu. Asi bych ti to mohl i vyargumentovat, ale proč ztrácet čas s voličem ČSSD, který věří, že vládu USA kontrolují mimozemšťani (případně na podobné "teorie")...

0/0
10.8.2006 10:47

Deleter

Re: Re: Typický braiwashing

Právě jsi příspěvek, na který jsi reagoval, potvrdil.

Prostě všichni lidi, kteří nesouhlasí s oficiální verzí se hodí do pytle "konspirátoři, napoleoni a jiní pomatenci" a je vymalováno.

http://www.cooperativeresearch.org/timeline.jsp?timeline=complete_911_timeline&day_of_9/11=dayOf911

0/0
10.8.2006 11:00

doktor_bota

Re: Re: Re: Typický braiwashing

To jistě ne, ale zatím jsem nenašel nikoho, kdo věří, že si dvojčata USA sestřelily samy, a současně není jeho osobnost deformována ještě nějak jinak (řekněme, výrazněj). U Hanse je to láska k Paroubkovi. U NWO klasická duševní porucha, co píše sexbomba si můžeš přečíst sám, meriss je srbský nacionalista jak poleno, molim přehání stejně, jen úplně naopak, Sudajev má IQ mechu... Na koho jsem zapoměl?:-)

0/0
10.8.2006 11:05

Deleter

Re: Re: Re: Re: Typický braiwashing

No tak vzhledem k dokonalé absenci či utajení důkazů podle mého nelze říct, jak to bylo, ale lze spekulovat nad tím, jak to asi nebylo, či co se dalo udělat pro zmenšení rozsahu - protože ve skutečnosti se neudělalo vůbec nic. Což je dost a dost divný.

0/0
10.8.2006 11:13

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Re: Typický braiwashing

A jak bys označil jednání idiota Igora Němce, který v televizi z Karlova mostu uklidňoval Pražany, že "nehorší už máme za sebou", po čemž následovala povodeň, jakou Praha ještě nezažila? Víš kolik idiotů sedí v nejrůznějších vládách, radnicích, úřadech (atd.) všude na světě?

O Němcovi a dalších kdekoliv jinde na světě, kromě USA se ovšem maximálně dozvíš, že jsou kreténi, a ne, že jsou ve spojení s UFO. Kromě Paroubka, ale ten si za to může sám.

0/0
10.8.2006 11:18

Deleter

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Typický braiwashing

;-DR^

0/0
10.8.2006 12:08

Hans59

Smysl článku? Vymývání.

Nebyly irácké ZHN konspirační teorií na nejvyšší možné celosvětové úrovni? Nebylo utajení zpráv o útoku na Pearl Harbour konspirační praxi na nejvyšší úrovni? Nebylo odklizení příbuzných Ladina z USA provedeno z nějakého důvodu? Nebyla česká stopa Muhamada Atty vytvořena a použita k nějakým účelům? Zavraždění ML Kinga nebylo řízeno FBI? Nebyly z Polska ukradeny samopaly v akci CIA dodány Talibanu v 80 letech?

Řada konspiračních teorií je jen odpovědí na skutečné konspirace. A také sebeobrany před manipulací a zločinným použitím moci.

Obyčejní lidé, bez přístupu k informacím, které jsou jím upírány hledá vysvětlení a často i na základě intuice dochází k poznání, jako např. o ZHN a spojení AlKajdy s Irakem. Jako napr. s incidentem v Tonkinském zálivu. Řada lidí po zkušenostech z posledního století nevěří apriori politikům a snaží se ověřit si, jestli jim nelžou. Jiná skupina poloobčanů masívně věří vyřčenému, napsanému slovu ,protože chce věřit, anebo jí vyhovuje předložená.

0/0
10.8.2006 9:26

pinguinone

Re: Smysl článku? Vymývání.

R^

0/0
10.8.2006 11:04

osvetitel

Re: Smysl článku? Vymývání.

Chces hledat konspirace a puvod vseho zla moudry Hans59, ktery drive vsemu slepe veril a uz neveris?8-oTak nech poradne otevrit ty KGB a STB tajne archivy a dozvis se co za cim je a bylo!A mozna se ti udela spatne jeste vice, nezli kdyz si slepe "hajloval" a veril vsemu, co ti nakukal ten "Heinlain" ve sluzbach Hitlera!To ze politici lzou,nebo nemini zasvecovat  kdekoho do svych planu,nato jsi prisel az dnes?8-oO "Pearl Harbour"a to ze poslouzil k zapojeni USA do te valky ,do ktere se USA po zkusenostech z te prvni svetove valky moc nechtelo,ale coz byla zivotni nutnost v te dobe ,hlavne pro Brity a pozdejc pro cely svet, je uz dlouho kazdemu jasne,i to jak by se asi Rusum bez USA,dobejvala osamocenejm ta germany obsazena Evropa, nebo co by bylo,kdyby nemela USA tu atomovku drive nezli Hitler!

0/0
10.8.2006 18:19

maximus79

TY BLBCE von Bulow byl hlavně několikaletý šíf tajné služby pitomče"

To že byl ministr je asi to nejmín co v zivote byl a tu tvoji poznamku socialni demokrat nechapu... co to má společného s útoky... Idiote... o útocích věděl Mosad, řecká tajná služba, ale i německá a ruská služba, což veřejně potvrdil i PUTIN!!!!!!! DOUFAM, ZE UZ NIKDY NEBUDES TAKOVYHLEMI NESMYSLY CESKE CTENARE!!!! BLBCE DEBILNI¨

 

0/0
10.8.2006 2:13

maximus79

proboha co to je za idiota ten co psal tenhlu konpiraci

ty magore, si asi poslední zabednenec kterej si myslí, ze zatim byl Bin Laden, mimochodem jeden z nejvetsich i soucasnych sponzoru Buschovi rodiny. Ty idiote na to ze CIA jednak uz davno zastavila patrani, ale hlavně na to ze ho dokoknce doprovazela po utocich uz jsou take důkazy. Za celymi utoky na  Ground Zero je cela buschova banda vcetne Dicka Cheyneyho, Donalda Rumsfelda, Wolfowitze, ale tito maňáskové jsou pouze loutky CIA která pod taktovkou bankéřů z Wall Streetu řídí už asi tak 20let svět.. Hlavně bankovní domy v čele JP Morgan Chase, které vlastní zbraňové a veškeré další firmy.. CHECK THIS OUT IDIOTE http://video.google.com/videoplay?docid=8797525979024486145 

0/0
10.8.2006 2:01

sexxbommba

USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

!!!!!!(Y)(Y)(Y)!!!!!!

0/0
9.8.2006 21:24

klv

Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

no nazdar, to je rojení či co  ? 8-o

0/0
9.8.2006 21:30

sexxbommba

Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Tebe to kibicování tady ještě neomrzelo ?

0/0
9.8.2006 21:33

klv

Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

ne tebe, jo, takovou srandu málokde zažiješ

0/0
9.8.2006 21:52

mtis

Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Spíš kloning .... ;-);-);-)

0/0
9.8.2006 21:34

sexxbommba

Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Ty ještě žiješ, teď si nemohu uvědomit, ke kterým Ty patříš, doufám,že ne k US riťopcháčům ! ? ;-O

0/0
9.8.2006 21:37

mtis

Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Dej si padáka !!! ;-D;-D;-D

0/0
9.8.2006 21:37

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Já osobně tvrdím, že podle postoje k současné i minulé politice USA se dá velmi snadno odhadnout inteligence člověka. Inteligence, ale v jiném pojetí, než ke kterému jsme často znásilňováni. Pojem inteligence je totiž mnohem komplexnější. Jen blb z řad zmagořelejch psychologů totiž může prohlásit např. to, že pachatel trestného činu vraždy se vyznačoval vysokou inteligencí. To je degradace tohoto pojmu. Nebo tvrzení, že Hitler byl vysoce inteligentní. To že se někdo v jistém úzkém záběru vyznačuje nadprůměrností v oblasti logického myšlení ještě neznamená, že je inteligentní. Inteligence nese ještě znaky vyšší úrovně, jenž je vlastní  pouze bytostem lidského druhu, ovšem ne všem (převážné většině). K těmto atributům patří např. myšlení v duchu humánního  řešení situací. STRUČNĚ ŘEČENO - GAUNER A HŇUP, který umí dokonale střílet a výmýšlet jak, zabít co největší množství lidí, nikdy nemuže být INTELIGENT.

0/0
9.8.2006 21:52

klv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

no nazdar, tohle pronést ve škole tak mi seberou i očkovací průkaz

0/0
9.8.2006 21:54

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Tak schválně - najdi ve slovníku cizích slov přesný překlad a všechna synonyma k tomuto pojmu a napiš mije sem.

0/0
9.8.2006 21:59

klv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

a to jako proč, není tam žádné slovo jenž nelze použít v běžné hovorové řeči, nemluvil jsem o formě ale o obsahu

0/0
9.8.2006 22:02

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Právě proto, že jde o obsah. Když dva dělají totéž, není to totéž. To, že to oba vymyslí něco chytře, logicky, geniálně..., jim ještě nemůže přiřknout stejný atribut - že to vymysleli inteligentně. Důležitý je cíl a výsledek k jakému své logické myšlení použili. Pokud výsledkem jejich snažení je zlo, zabíjení a sračky, tak pro takovéto bytosti je nestoudné použít i tato lidská slova jako je logické myšlení, chytré, geniální..., pro takové lidi by měl být použity pojmy jako sráč - vymyslel to sráčsky. má sráčské myšlení, gaunerské myšlení, myšlení netvora....

0/0
9.8.2006 22:18

klv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

je to smutné ale inteligence jde zaměřit jak směrem dobrým , tak špatným, pohnutky které tento intelekt pohánějí se mohou lišit, ale hlupák nikdy nic nevymyslí a nikdo za ním mepůjde , na to inteligenci potřebuješ, je to stejné jako se zbraní, sama o sobě je naprosto nevinná, i inteligenci lze zneužít

0/0
9.8.2006 22:26

mtis

Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Nechci tě podceňovat, ale jak tě už nějaký pátek znám, tak tohel jsi jednoznačně odněkud zkopíroval. Tuti, fruti, kalhoty. ;-);-);-)

0/0
9.8.2006 22:04

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Na rozdíl od jiných argumentuji za použití  nedokonalejší formy hmoty, kterou ve vesmíru zatím známe a kterou nás příroda (možná nehmotný panbůh) obdařil, to je lidského mozku. Je mi líto, že je i mnoho takových, kteří i zadek si utírají s použitím návodu s odkazem na to, že ho pracně vyhledali v knihovně nebo na netu a chlubí se jak světoznámý autor ho vymyslel a publikoval. A toto považují za důkaz své geniality.

0/0
9.8.2006 22:33

klv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

nějaký světoznámý autor vymyslel a publikoval toto :

Prvním stupněm debility je pocit geniality

0/0
9.8.2006 22:36

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

To asi neviděl sexxxbombu, s vysokou pravděpodobností by se vzdal definic debility a šel pěstovat zelí.:-(

0/0
9.8.2006 22:43

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Prohlásit o někom, kdo své myšlení použil k něčemu, což není pro lidstvo pozitivní, že to vymyslel chytře, geniálně, inteligentně...a tedy že má vysoký stupeň inteligence, může jen BLB. Inteligent totiž domýšlí věci do konce, se vším všudy a se všemi důsledky.

0/0
9.8.2006 23:04

klv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

ergo, ten kdo vymyslel kolo byl blb, neboť nedomyslel že si lidé postaví auto a budou potřebovat ropu aby jim jezdilo a té bude málo a proto se bude válčit, ergo due ten kdo vymyslel kolo může za válku v Libanonu

mě se tak líbí tyhle šílené teorie :-D

0/0
9.8.2006 23:09

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Nic jsi nepochopil, mám namysli pokud to primárně vymyslí s cílem, jenž pro lidstvo není pozitivní. A nebo pokud vymyslí něco krátkozrace, co momentálně může přinést prospěch úzké skupině a nedomyslí konce.

0/0
9.8.2006 23:22

klv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

podívej ten kdo vymyslel luk ho vymyslel patrně nejspíše pro lov a určitě ho asi na to nejprve používali, ale pak si jeden , říkejme mu první vrah zjistil že se tím lukem dá nejen lovit jídlo ale dal by se použít proti těm hajzlíkům na druhém konci údolí co nosí tak nemožné kožešiny že to musí slušného pračlověka urážet,

téměř všechny vynálezy lidstva byly zneužity proti němu, přesto že mnohokráte byly vynalézany pro pomoc lidstvu, zářným příkladem nám budiž Alfréd Nobel a jeho dynamit

0/0
9.8.2006 23:27

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MI ZDE POMOHLI ROZMNOŽIT PRAVDIVÉ TVRZENÍ, že USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země. Lidé, bděte a ti co spíte, probuďte se, dokud je ještě čas. Pravičáci pod stále omílánými hesly "demokracie" "svoboda" "reformy a konkurence o co nejnižší daně" (postupná demontáž všeho sociálního), chtějí svět přivést opět do totálních sraček (ke 3. SV). Již se jim to během jednoho století dvakrát podařilo. Chybama se čřlověk učí, chytrej na cizích, blbej na svých a úplně pitomej se nepoučí nikdy. A já nevěřím, že by lidstvo bylo nepoučitelné. Věřte, pokud by 3.SV někdo přežil, tak lidi opráší dokonce Stalina. Po 1. SV a hlavně po 2.SV se "komunismus" v té extrémnější podobě rozšířil v Asii, půlce Evropy, Africe, Americe... Jak by to asi vypadalo po té třetí ?Nerad bych se toho dožil.

0/0
9.8.2006 23:38

klv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

něco mi to připomíná, jo už vím " Jak kočička s pejskem vařili dort"

všechny přísady v pořádku, výsledek -naprosto nepoživatelné, jen ve virtuální podobě

0/0
9.8.2006 23:49

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

Ačkoliv jsem zásadně proti rasismu a neuznávám, že už se někdo narodí vadný podle barvy pleti, příslušnosti k rase či národu..., po zkušenostech na těchto stránkách především s pravičáckými názory, začínám si připouštět i tu možnost (a teď vyloženě spekuluji), že se snad pánu bohu přece jen něco nepovedlo (např. neandrtálci, kteří vymřeli) a kteří třeba se svými geny zaplevelili lidský rod napříč všemi rasami a třeba se jednou dozvíme, že lidi, kteří považují za inteligentní a geniální cokoliv krátkodobě a krátkozrace prospěšné pro sebe, za to vlastně nemohou. Že už se prostě narodili s pagenem gauneřiny a není jim pomoci. Pomoci by ale mělo být většinové populaci, která se narodí a umře, aniž by za celý život komukoliv uškodila. V tomto smyslu bychom se možná měli mít na pozoru a zvážit, zda by každý, měl mít svobodný přístup knetu. Zda by, pokud by se tento pagengen dal identifikovat, nemělo by pro tyto "lidi" být trestné už jen vlastnictví PC.

0/0
9.8.2006 23:16

klv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

no nazdar, tohle už tu jednou bylo, fašistické teorie o vhodnosti a nevhodnosti lidí, a kdo by podle tebe rozhodoval,

kdo by v souladu s klasikem hlídal hlídače, běž do háje  

0/0
9.8.2006 23:30

Hans59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA = rozbujelý rakovinový vřed planety Země ! ! !

myslím, že si to vymyslel teď ty, a to hodně narýchlo, ale zhruba odpovídá.

Původní výrok zněl kapku jináč, jenže ty jen čteš a nechápeš. Odraz stopy ve tvém vědomí neodpovídá původní stopě. Mimochodem : podobný typ svědků je noční můrou vyšetřovatelů všech druhů. Nejmarkantnější a známy případ je p. Tomšicová.

0/0
10.8.2006 9:04

klv

teď jsem našel další teorii

celou věc zpaktovali pošťáci kteří museli nosit poštu pěšky až do nejvyšších pater, jejich tajná organizace "smrt pohlednicím" vše naplánovala a využila svatého nadšení Arabů které hrubě zneužila, důkazy se našly ihned po zhroucení dvojčat neboť ulice byly plné nedoručené pošty 

0/0
9.8.2006 21:13

hovnoval-

@@

do pentagonu narazilo dopravni letadlo, ktere prevazelo neschopenky tech Zidu, kteri 11.zari 2001 nesli do prace.

0/0
9.8.2006 21:06

klv

já si osobně myslím

že ty letadla byly řízeny z oblasti 51

0/0
9.8.2006 20:45

doktor_bota

Re: já si osobně myslím

No, meriss ani sudajev je zjevně bohužel neřídili.;-(

0/0
9.8.2006 20:53

klv

Re: Re: já si osobně myslím

snad příště, kdy cílem bude Říp

0/0
9.8.2006 20:58

meriss

Marjanovič lže sám

Myslím, že tu lže především propagandista Marjanovič. Stačí si připomenout řadu článků, které vyplodil pro MF Dnes... ;-)

0/0
9.8.2006 19:11

klv

Re: Marjanovič lže sám

ty to určitě musíš vědět :-D

0/0
9.8.2006 19:12

meriss

Re: Re: Marjanovič lže sám

Člověk, který píše, že plánovaná US základna u nás bude užitečná, protože "musíme plnit závazky vůči NATO", nebo píše různé podlézavé reportáže - například před pár dny "reportáž" o jakési US plukovnici, která velí jednotce "pečlivě střežící" jakési irácké ropné pole??? Ten u mě znamená pouze odsouzeníhodného propagandistu ;-) Nevím, proč bych zrovna jemu měl žrát obhajování oficiální verze 9/11.

0/0
9.8.2006 19:30

pancho10

Re: Re: Re: Marjanovič lže sám

;-)Víš co je lepší než plodit<!>vyny?;-DSouložit.Nebo chlastat.Ale tobě škodí obojí..

0/0
9.8.2006 19:58

klv

Re: Re: Re: Marjanovič lže sám

není lepší použít vlastní rozum, ke všem světovým událostem se vždy vyrojí spiklenecké teorie, svět je plný vizionářů a mystiků kteří za vším tuší tajnou ruku, jen kdyby se lidé občas uměli zamyslet, tak různí rakouští hoteliéři, či čeští zubaři by nedokázali tak lidi zblbnout, je přirozené že lidé mají rádi tajemno a nevysvětlitelno ale svět je mnohem prostší , mnohdy na vysvětlení stačí lidská zloba a fanatismus

0/0
9.8.2006 20:00

pancho10

Re: Re: Re: Re: Marjanovič lže sám

Jsem kdysi slyšel od faráře pěknou větu.:Inu Víte ono věřit je pane jednoduché ale přemýšlet to hodně lidí bolí....kdyby alespoň přemýšleli srdcem ale já si tu před Vámi nemohu dovolit říct čím ti slabomyslní mysli.;-)

No coment

0/0
9.8.2006 20:06

Najdete na iDNES.cz