Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Bývalý nacista byl vyřazen z vesmírné síně slávy

Vědec Hubertus Strughold byl vyřazen z mezinárodní Kosmické síně slávy (Space Hall Of Fame), kam by za zásluhy jmenován roce 1978. Důvodem bylo odhalení jeho nacistické minulosti. Strughold se za druhé světové války podílel na pokusech na vězních v koncentračním táboře Dachau.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

miciangora

a co tam jako teda dělal?

vařil vězňům kašičku? Ale hanba dopadá nejen na něj, ale hlavně - a to především na Spojené státy, které sice se ohánějí demokracií, avšak neváhají využít podobných zločinců..a že jich málo nebylo, ve svůj prospěch.Je to totéž, jakoby se těch zločinů sami dopouštěli. Po zjušenostech se Sovětským Svazem, nikdy neuvěřím, že amerikáni netušili, co je ten nácek zač. Nevidím mezi těmito dvěma zeměmi podstatného rozdílu a oni jsou ti poslední, kteří by měli někomu kázat morálku.

0/0
30.5.2006 10:23

Querulant

milchama

Píšeš: "To však neznamená, že budu mechanicky přejímat stereotypní obviňování Židů z nejrůznějších komplotů".  Já přeci neobvinuji "Židy" z "nejrůznějších komplotů" (a jak říkám, proti Židům jako národu nic nemám, a spousty z nich si velmi vážím). Já pouze tvrdím, že existují -ponejvíce na východním pobřeží Ameriky a západním pobřeží Azie :-) - velmi vlivné židovské organizace, které prosazují své politické a finanční zájmy dost nefér metodami včetně určitého morálního či citového vydírání, a mezi tyto organisace počítám i Anti Defamation League. To NENÍ spiknutí, to není komplot, to nejsou "protokoly sionských mudrců". To není nic proti Židům jako takovým (samozřejmě existuje i celá řada nežidovských organizací ve všech státech světa, které také coby nátlaková lobby bojují nefér; jediný rozdíl je v tom, že ty židovské mají po ruce mocnou zbran -všudypřítomné obvinování z "antisemitismu" 

0/0
30.5.2006 1:49

Querulant

Re: milchama

, kterým je možno znelíbivšího se politika či instituci odrovnat, diskvalifikovat a znemožnit, a že toto obvinění je užíváno tam, kde vůbec není na místě -např. kritizuje-li někdo Izrael a jeho metody). // K Wagnerovi jen stručně: ano, otec nejistý, nicméně hudební nadání se vyskytovalo v rodině Wagnerů, v rodině jeho papírového otce. Jako Geyer se R.W. v dětství označoval proto, že Wagnera seniora nikdy vědomě nezažil a byl vychováván Geyerem. Ano, je pravda že teoreticky mohl být jeho synem, je pravda, že si to i sám myslel. Nicméně neexistuje (kromě ÚDAJNÉHO nedoloženého tvrzení Nietzscheho, který se ostatně s Wagnerem dost tvrdě rozhádal) žádný důkaz, že by pokládal Geyera za Žida, a neexistuje žádný důkaz, že by Geyer měl jakéhokoliv židovského předka. Richard Wagner je čistý "árijec" a tím to lze uzavřít. // Buchanana nechme stranou. Jakkoliv striktně odmítám nacismus, tak mi jsou mnohé Buchananovy názory blízké, a nevidím v tom žádný rozpor.

0/0
30.5.2006 2:00

Querulant

Re: Re: milchama

"Národnostní otázku" si nechám na jindy.

0/0
30.5.2006 3:44

jezkovyvoci!!

Re: milchama

R^ líp bych to neformuloval... :-)

Ostatně, jestliže židé neváhají používat citové vydírání holokaustem i ve vnitropolitickém boji, tj sami mezi sebou (viz fotky), proč by to neměli dělat i ve vztahu k mezinárodnímu společenství...

http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/images/yellow_star_woman.jpg

http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/images/holocaust_sanur_1.jpeg

0/0
30.5.2006 9:23

jezkovyvoci!!

Re: Re: milchama

http://www.sfgate.com/cgi-bin/object/article?f=/gate/archive/2005/03/25/dip.DTL&o=1

0/0
30.5.2006 9:28

Querulant

milchama

ted zase odcházím, můžeš kdyžtak začít odpovídat :-). V noci budu pokračovat.

0/0
29.5.2006 20:45

milchama

Re: milchama

Rád bych odpověděl, ale teď to obšírněji pár dnů nepůjde, neboť pravou ruku mám v dlaze a pouze levou mi to moc dobře nejde...:-/

0/0
30.5.2006 7:43

Querulant

Re: Re: milchama

Dobře, klidně nějakou dobu počkám, i když jsem zaregistroval, že zároven dneska přispíváš do diskuze o homosexuálech v Moskvě (a kdoví jestli ještě ne i jinam) :-) . Jsem na ty odpovědi zvědav.  // K tématu (aliance velké části Židů s bolševismem) je z novějších prací nejzajímavější patrně dílo Johannes Rogalla von Bieberstein:

"JÜDISCHER BOLSCHEWISMUS"

Mythos und Realität (Dresden 2002). Autor je ředitelem univerzitní knihovny v Bielefeldu, předmluvu napsal světoznámý historik Ernst Nolte (býv. řádný profesor univerzity Berlin), což samo o sobě ukazuje, že jde o dost vážnou studii, žádný pamflet. Musím přiznat, že jsem ji nečetl, ale co jsem slyšel, tak dokládá zhruba to co zde tvrdím. Jinak bych ještě doporučil Solženicynovy práce o dějinách Židů v Rusku. // Bolševismus je bez Židů nemyslitelný (i když samozřejmě miliony Židů byly a jsou antikomunisty, to nezpochybnuji).

0/0
30.5.2006 13:01

milchama

Re: Re: Re: milchama

To bylo jen pár řádků, které se celkem daly zvládnout...:-) Jinak jen dodávám, že zřejmě začínám chápat urputnou linii tvých názorů, pokud čerpáš z podobných pochybných interpretací jako jsou ty Rogalla von Bieberstein a E. Nolteho, které lze považovat přinejmenším za revizionisty. Jejich tendence ospravedlňovat Němce za nacismu racionalizací jejich nenávisti vůči Židům je všeobecně známá a kritizovaná...:-)

0/0
31.5.2006 9:20

Querulant

Re: Re: Re: Re: milchama

Skutečnost je taková, že jsem nikdy nečetl nic ani od Rogally, ani od Nolteho (kromě pár článků na netu) :-) Nicméně vím, že to jsou renomovaní vědci, žádní pochybní pisálci. Nolte, řádný profesor novodobých dějin na možná nejprestižnější univerzitě SRN, je mnohem vyšší liga než třeba žurnalista na volné noze Goldhagen či románopisec Wiesel. :-P  // Ale dal bych přednost tomu, pokud si nebudem kritizovat navzájem autory, ale konkrétní fakta. Ta "urputná linie" mých názorů totiž vychází právě z ověřitelných, nezpochybnitelných fakt, nepřejímá slepě názory toho či onoho autora.

0/0
31.5.2006 12:07

Querulant

Milchama

Pokud jde o procesy z počátku 50.let: škála obvinění při takových procesech byla nekonečně pestrá: pravá úchylka, levá úchylka, revizionismus, centrismus, oportunismus, sociálfašismus, nedostatečná bdělost, dogmatismus, buržoázní nacionalismus, kosmopolitismus, trockismus, zinovjevismus, titoismus, velezrada, sabotáž, diverzanství, špionáž, prostě COKOLIV, a také sionismus -ten ovšem až ca. od roku 1951, kdy se stal Izrael spojencem USA. Když by měl některý čelný funkcionář nadstandartní vazby na Británii, Francii, či USA, myslíš, že by jej Stalin toleroval? Ani minutu! Proč by měl tedy tolerovat nadstandartní vazby na Izrael, další nepřátelský stát? TO PŘECE NENÍ ANTISEMITISMUS! Sám říkáš, že Molotovova žena se znala s Goldou Meirovou, tj. měla vazby na sionistické hnutí, na Izrael! Pokud Izrael stál na straně USA proti SSSR, tak přece Stalin nemohl strpět její přítomnost v Moskvě. Nebyla zlikvidována, pouze 1952 (nikoliv 1949!) odeslána do vyhnanství, odkud se již 1953 (!) vrátila.

0/0
29.5.2006 20:14

Querulant

Re: Milchama

Je to stejné, jako kdyby se stýkala s Trumanem či Eisenhowerem. Rozdíl je jen v tom, že v takovém případě bys nemohl vytahovat nějaký údajný antisemitismus. Pořád, pořád, pořád obratně slučuješ sionismus a židovství, "být pro Izrael" a "být Židem", "být proti Izraeli" a "být antisemitou", a obratně s tím manipuluješ. Stalinský postih Merkera či Paukerové přece pramenil z toho, že měli určité vazby na Tel Aviv, tzn. na druhou stranu želůezné opony, stejně jako kdyby měli vazby třeba na Bělehrad, Bonn či Londýn. Nic mín, nic víc. Je to přece tak prosté. Mimochodem i Merker i Paukerová přežili (na rozdíl od tisíců jiných popravených Nežidů!), byli brzy propuštěni a rehabilitováni (Paukerová již 1953, Merker 1956), takže dopadli ještě velice dobře. (mimochodem, všichni tři nepopravení obžalovaní z procesu se Slánským u nás, tzn. London, Hajdů, Löbl, byli Židé; zatímco všichni Nežidé v tomto procesu souzení, tzn. Clementis, Šváb a Frank, byli popraveni. Kde tam vidíš antisemitismus? :)

0/0
29.5.2006 20:23

Querulant

Re: Re: Milchama

Ještě jednou: Stalin byl schopen soudit své soudruhy skrz COKOLIV. U nás byli souzeni Husák, Novomeský a spol. skrz "slovenský buržoázní nacionalismus". Proč nekřičíš, že to je "antislovakismus"? :-D V SSSR byli mnozí souzeni pro "ukrajinský nacionalismus". Proč to neoznačuješ za Stalinovu nenávist k Ukrajincům? Ale když je někdo souzen za SIONISMUS (chceš-li, pak teda "židovský buržoázní nacionalismus"), ty z toho divoce konstruuješ, že Stalin byl antisemita ;-D Kdyby jím byl, PROČ by si bral Židovku za ženu? Proč by i v letech 1951-53 nechal V POLITBÝRU Žida Kaganoviče? Proč byl nejzapálenějším, nejortodoxnějším stalinistou v Madarsku tamní šéf strany, Žid Rákosi, vl.jm.Rosenfeld, gen.tajemník strany 1952-56, a proč ho Stalin nechal NA ČELE Madarska? Proč byl nejfanatičtějším nositelem

0/0
29.5.2006 20:32

Querulant

Re: Re: Re: Milchama

stalinismu (v jeho ryzí podobě) v Polsku Žid Jakub Berman ( http://de.wikipedia.org/wiki/Jakub_Berman ), a to až do r.1957, kdy byl odvolán jakožto STALINISTA? Koneckonců i u nás bez úhony přežila čistky řada vůdčích židovských funkcionářů KSČ (Paul Reimann, Gustav Bareš atp.). Takže: Stalin potíral sionismus, stejně jako třeba trockismus či titoismus, ale NE ŽIDY! Pokud byla Paukerová někým označena za "agentkou  mezinárodního židovského kapitálu", pak důraz je na tom "agentka kapitálu", ne na tom "židovský". (zrovna tak u "slovenského buržoázního nacionalisty" Husáka byl důraz nikoliv na slově "slovenský", které samozřejmě neznamenalo nic negativního, nýbrž na slovech "buržoázní nacionalista", což bylo samozřejmě fuj). // P.S.: S Paukerovou se žádný proces nikdy nekonal. // Naposledy opakuju: nebudme paranoidní, STALIN NIKDY NEBYL ANTISEMITA, jak se dá dokázat tisíci fakty.

0/0
29.5.2006 20:41

Querulant

Re: Re: Re: Re: Milchama

Samozřejmě že je v zájmu některých dnes dosti vlivných židovských organizací (World Jewish Congress atp.) i médií a politických kruhů s nimi sympatizujících, vykreslovat antisemitismus jako hlavní zlo světa a tudíž i všechny zloduchy dějin jako antisemity, i kdyby byla fakta tisíckrát opačná. Takže holt "musí" být antisemitou i Stalin :-D. Ve světle skutečností je ale tahle teze absolutně neudržitelná. Ostatně všichni ti židovští komunističtí intelektuálové, kteří navštěvovali Stalina by z něj asi sotva byli tak bezmezně nadšení.Asi sotva by se za něj pojmenovávala po Židech sovětská či německá velkoměsta (namátkou Sverdlovsk či Karl-Marx-Stadt), lodě, třídy a náměstí (snad každé město v NDR mělo ulici Heineho, Marxovu, Rosy Luxemburgové, manželů Rosenbergových, Arnolda Zweiga, Liona Feuchtwangera, Anny Seghersové, Hannse Eislera, Alberta Einsteina a dalších protěžovaných Židů)...

0/0
30.5.2006 1:03

Querulant

Re: Re: Re: Re: Re: Milchama

Asi sotva by Židé zastávali nejvlivnější pozice třeba právě na čele Stalinem vytvořené NDR, ať už v kulturní politice (H.Eisler byl autorem státní hymny, A.Zweig prezidentem akademie umění, A.Abusch  -rodák z krakovského ghetta- ministrem kultury), diplomacii či samotném politbýru SED (židovskými členy byli Rudolf Herrnstadt 1950-53, Albert Norden - syn rabína a rodák z Polska- 1958-81 a Hermann Axen 1963-89; posledně jmenovaný od konce 60.let řídil zahraniční politiku NDR).  Seznam Židů mezi funkcionáři a protagonisty NDR je skoro nekonečný -a ty chceš vidět za procesem s Merkerem antisemitismus?:-)// Skutečnost je taková, že NELZE být bolševikem a zároven antisemitou. Bolševismus je s lidmi židovského původu od dob Rosy Luxemburgové či Bély Kúna nerozlučně spjat. Tvrzení, že by si snad bolševici mohli v tomto bodě "notovat" s těmi, které nazýváš "nácky", nemůžu příjmout ani na sekundu.

0/0
30.5.2006 1:18

Querulant

Milchana

"Zapomněl jsi na to, že posléze nechal Stalin Jagodu odstranit pomocí Ježova". Ach jo:-). Jistěžě odstranil Jagodu pomocí Ježova, ale copak hned o dva roky později nenechal odstranit nežidovského Ježova pomocí Beriji? A copak nebyl nakonec popraven i Nežid Berija? A copak už 1934 pomocí Žida Jagody nenechal odstranit jeho (nežidovského) předchůdce Menžinského? (a pravděpodobně už 1926 Menžinského předchůdce Dzeržinského?) Copak nelikvidoval všechny okolo sebe, Kavkazany, Rusy, Ukrajince, Poláky, prostě všechny? Víš, ty děláš to, co dělají židovské organizace často. Je-li zlikvidován politik, který je shodou okolností Žid, hned za tím chceš vidět nějaký antisemitismus, ačkoliv okolo jsou likvidováni ostatní lidoví komisdaři z ostatních národností jak na běžícím pásu, ale tam už národnostní motivy nehledáš. Zrovna tak absurdně bych mohl označit třeba Jagodovo dosazení do funkce za projev

0/0
29.5.2006 19:41

Querulant

Re: Milchana

Stalinovy oddanosti Židům :-D. Když Stalin nechal 1938 zavraždit svého nejschopnějšího maršála, Rusa Bljuchera, velitele na Dálném Východě, a nahradil jej Židem (generálem Šternem), tak je to přece důkaz jeho filosemitismu, ne? ;-);-P // Když je do gulagu poslána Kalininova (pouze údajně židovská) manželka, ty hned křičíš "antisemitismus", ačkoliv tam jsou posílány spolu s ní tisíce jiných manželek tisíce jiných stranických funkcionářů všech myslitelných národností, a na čele hlavní správy koncentračních táborů tenkrát stál tuším (snad se nepletu) Žid Berman. Když byl zlikvidován mocný a vlivný Ordžonikidze, proč nekřičíš "antigruzínství"? ;) Jo a mimochodem, z mnou jmenovaného židovského trojlístku

0/0
29.5.2006 19:52

Querulant

Re: Re: Milchana

Litvinov-Jagoda-Kaganovič ti druzí dva, tedy Litvinov a Kaganovič, Velký teror přežili, zůstali na svobodě a ve funkcích, Kaganovič seděl v politbýru dokonce až do konce 50.let. Jestliže teror semlel 80-90% vůdčích bolševiků, a zároven ponechal dva ze tří nejvlivnějších Židů bez úhony, není to nejlepší důkaz toho, že antisemitské motivy byly Stalinovi zcela cizí? :-) //

0/0
29.5.2006 19:57

Querulant

pro Milchama

Odpovím ted aspon na část tvých argumentů. // Začnu třeba Birobidžánem... Nejvíc mimo je argument "Ale Gruzíncům či Rusům  nebyla zřízena autonomní republika kdesi u čínských hranic" Nebyla, ale proč by vůbec měla? :-) Vždyt mají svoji Gruzii a svoje Rusko, svá  vcelku kompaktně osídlená území, nežijí v diaspoře, roztroušeně v ghettech a různých "štetlech", nemají tedy potřebu hledat novou domovinu, to je přeci jasné. // Pokud jde o plány z 20.let ohledně Krymu.. zamítnuto to bylo proto, že Krym je hustě osídlen národností, Tatary, Rusy, Ukrajinci, Turky, Řeky, Armény atp., chtít zde zakládat židovskou domovinu by patrně zavdalo příčinu větším konfliktům než v Palestině. Birobidžán byl relativně "volný". // Přece nechceš datovat nějaký sovětský antisemitismus už do 20.let, kdy židovský vliv ve státních a st¨ranických strukturách kulminoval, kdy Židé představovali rozhodující sílu i

0/0
29.5.2006 19:11

Querulant

Re: pro Milchama

v sovětském represivním aparátu (čeka) a kdy ani není divu, že mnoha lidem po světě, od Henry Forda po Winstona Churchilla, byly pojmy bolševický a židovský do značné míry synonyma ;-D. Tenkrát na řadě lidových komisariátů sedělo více Židů než Rusů,  tehdy se neustále citovalo Leninovo heslo "antisemitismus je kontrarevoluce" (mimochodem sovětská ikona Lenin byl sám čtvrtinovým Židem) ,  tehdy ani u Stalina nenajdeš jediný náznak protižidovských postojů, a ty chceš podsouvat tehdejšímu sovětskému vedení snahu najít Židům co nejhorší místo? :-D // A znovu opakuji, do Birobidžánu stejně odešla jen malá část sovětských Židů (a odešla dobrovolně). Drtivá většina jich zůstala v Evropě, a nikdo jim to ani v nejmenším neměl za zlé. Opravdu nebudme paranoidní. Ted na chvíli odcházím.

0/0
29.5.2006 19:20

Querulant

pro "milchana"

Asi začnu psát sem, na začátek diskuze, poněvadž už to začíná být dost nepřehledné. Ale až zítra, ted už nevïdím na oči.

0/0
29.5.2006 0:14

Halihulak

ODSOUZENÍ NOVINÁŘE PETRA CIBULKY NA PŘEDVOLEBNÍ POLITICKOU (A ŠPIONÁŽNÍ) OBJEDNÁVKU! Společné tiskové prohlášení VONS a Pravého Bloku!

ODSOUZENÍ NOVINÁŘE PETRA CIBULKY NA PŘEDVOLEBNÍ POLITICKOU (A ŠPIONÁŽNÍ) OBJEDNÁVKU! Společné tiskové prohlášení VONS a Pravého Bloku!

http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2006041001

0/0
24.5.2006 0:49

tajemník z létajícího ostrova.

Re: ODSOUZENÍ NOVINÁŘE PETRA CIBULKY NA PŘEDVOLEBNÍ POLITICKOU (A ŠPIONÁŽNÍ) OBJEDNÁVKU! Společné tiskové prohlášení VONS a Pravého Bloku!

To nemůže být pravda. Jak nás tady poučují různí Robosové a Kverulanti, tak na politickou objednávku mohou být po celém světě odsouzeni jedině ubozí židobijci a jejich sympatizanti - ti sympatičtí holohlaví kluci v hnědých košilkách a kanadách s baseballkami v rukou. :-D

0/0
24.5.2006 0:59

matesakoid

Re: ODSOUZENÍ NOVINÁŘE PETRA CIBULKY NA PŘEDVOLEBNÍ POLITICKOU (A ŠPIONÁŽNÍ) OBJEDNÁVKU! Společné tiskové prohlášení VONS a Pravého Bloku!

Jeste jsem to nedocet ani do pulky a uz me ten Cibulka sere...

Jestli von neni trosku mesuge? :-P

0/0
24.5.2006 10:41

Halihulak

To se českým komunistům stát nemůže

Minulý týden trůnil na pódiu jako lídr Jihomoravského kraje Miroslav Grebeníček. Nikomu nepřipadá divné, že komunisté mají takový rozsáhlý prostor v médiích. A pak se divíme, že komunistická ideologie (která zahubila miliony lidí po celém světě) je v naší republice stále živá. Jak by ne, když komunisty ovládaná masmédia jí dávají tak velký prostor k propagaci.

0/0
24.5.2006 0:48

Flat Vamp A.V.T.

...

...táhni di P R D E L E, ty dementní Č Ů R Á K U!

0/0
23.5.2006 16:57

Flat Vamp A.V.T.

Re: ...

...sorry - to platilo howadu s nickem NWO.

0/0
23.5.2006 16:59

Klidné monstrum

Re: Re: ...

Copak NWO ti nabourává světlé zítřky, pozitiva a sociální jistoty ? ;-D

0/0
23.5.2006 18:53

tajemník z létajícího ostrova.

Re: Re: Re: ...

Ten se spíš neustále nabourává do sesterny a loudí tam po sestřičkách přístup k počítači a netu. :-D

0/0
23.5.2006 19:52

ježkovyvoči!

Re: Re: Re: Re: ...

Ahoj Dane1!  ;-)

Jak se máš? Proč jsi opustil původní nick?  8-o

0/0
23.5.2006 20:20

tajemník z létajícího ostrova.

Re: Re: Re: Re: Re: ...

Ahoj Pinku. Tak jak si vedeš v boji proti bolševismu? :-D

0/0
24.5.2006 0:51

NWO

KDYZ UZ JE REC O TECH NACISTECH....

http://www.blisty.cz/2006/5/23/art28536.htmlR^R^;-O8-o8-o

0/0
23.5.2006 16:44

petr_sleder

Jo jo, nevděk světem vládne.

Po válce jim byli němečtí vědci dobří. Bez nich by byl americký kosmický výzkum v pr... A teď se za ně stydí a slavnostně "odhalují jejich temnou minulost". Šaškárna. Stačí aby si nějakej žid stěžoval. :-/

0/0
23.5.2006 14:36

Flat Vamp A.V.T.

Re: Jo jo, nevděk světem vládne.

...hm. Takže toho parchanta měli oslavovat dál, že?

0/0
23.5.2006 16:01

NWO

Re: Re: Jo jo, nevděk světem vládne.

Ze vy si take rad postezujete ;-) I mimo synagogu;-D

0/0
23.5.2006 16:45

Flat Vamp A.V.T.

Re: Re: Re: Jo jo, nevděk světem vládne.

...táhni do P R D E L E, ty dementní Č Ů R Á K U!

0/0
23.5.2006 16:57

Klidné monstrum

Re: Re: Re: Re: Jo jo, nevděk světem vládne.

Rozměrově to nesedí, technicky to nejde 8-o

0/0
25.5.2006 8:29

BenediktSpinoza

To mi pripomina

jak se pred startem Saturnu 5 ptali novinari von Brauna, zda to fakt poleti na Mesic a zda to "cirou nahodou" nespadne na Londyn;-);-D

0/0
23.5.2006 12:56

NWO

kam se hrabe vedator

Kam se hrabe tento vedator za Bushovou rodinkou a ostatnimi cleny soucasne fasisticke vlady. Jiz i male dite vi, ze Bush family odjakziva podporovali nacisty. Tato zprava je samozrejme dulezitejsi nez noticka IDNES. Prave proto se o ni NEPISE :-(;-O

0/0
23.5.2006 10:38

dukeprvni

Re: kam se hrabe vedator

ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil ses debil

a debilem zustanes a debilem zustanes a debilem zustanes a debilem zustanes a debilem zustanes a debilem zustanes a debilem zustanes a debilem zustanes a debilem zustanes a debilem zustanes a debilem zustanes a debilem zustanes

 to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda a to je svata pravda

0/0
23.5.2006 15:42

dukeprvni

Re: kam se hrabe vedator

verna ukazka toho co tady ty debi le denne delas, kopirujes a tapetujes tady sve pit cho viny, na ktere neni nikdo zvedavy!!Rv;-D;-D;-D;-D;-D;-D

0/0
23.5.2006 15:49

Naked and petrified

Re: Re: kam se hrabe vedator

...no hlavne ze na ty tvoje jo...

0/0
23.5.2006 16:04

dukeprvni

Re: Re: Re: kam se hrabe vedator

tak se blbe oblec!:-P;-D;-D;-D;-D;-D

0/0
23.5.2006 16:15

NWO

Re: Re: Re: Re: kam se hrabe vedator

Cim vetsi "kritika", tim vetsi pozitivni ohlas;-)!! Diky za podporu jednoduchy priteli ;-DR^

0/0
23.5.2006 16:40

tajemník z létajícího ostrova.

Re: Re: Re: Re: Re: kam se hrabe vedator

...a čím prázdnější sud, tím více tady svými tapetářskými příspěvky duní. :-D

0/0
23.5.2006 17:50

Klidné monstrum

Vědci je taková zvláštní skupina

Je fakt, že někteří špičkoví vědci nerozlišují mezi morčetem a člověkem.

Na druhou stranu jsou to opravdu špičky ve svém oboru, co by ovšem dělali v případě války je ve hvězdách...

 Myslím, že kdyby tady byl znovu fašismus, že byhcom se divili, jaké máme špičkové "odborníky na rasovou čistotu" v nemocnicích a jinde....

0/0
23.5.2006 10:22

Klidné monstrum

Omluva

On za to nemůže, že mu ti vězni v koncentračních táborech skákali pod nohy.....8-o

0/0
23.5.2006 9:57

Qesospi Cobigan

Odhalení, cha...

Myslím, že to věděli Amíci už když ho deportovali do USA... Tam ho využili, a teď je čas ho potrestat.;-)

0/0
23.5.2006 9:42

Najdete na iDNES.cz