Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Paroubek si brousí drápy, schová se Topolánek?

Vede ODS, ČSSD je druhá. To vidí všichni, kteří sledují závěr závodu. Podle úhlu pohledu jedni myslí, že Paroubek už dýchá Topolánkovi na záda. Druzí zase říkají, že Topolánek vede s pohodlným náskokem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pptako.pisk

0/0
22.5.2006 16:45

babelx

Re: dueel

nech se vysmat

0/0
23.5.2006 12:17

vime

ačkoliv ne se vším v ODS souhlasím

tak jako živnostník je budu volit protože se sockom partou se mi fakt moooc těžko podniká...

0/0
22.5.2006 14:58

Hans59

Re: ačkoliv ne se vším v ODS souhlasím

Jestli jseš se svým podnikáním tak úboze, tak bys měl skončit, nebo změnit obor, nebo něco zlepšit. Podmínky jsou pro většinu (výjma pobídek, na které stejně nemáš nárok) jsou všichni na tom stejně a řada spousta prosperuje. Jestli tě vytrhne pár stokorún na snížené dani, tak jseš chudák, který neumí nějakou fakturu stopit, jak to dělají všichni živnostníci. Takže chyba chybu hledej jinde, pokud to není PS straníckého servru.

0/0
23.5.2006 8:48

habit

Re: Re: ačkoliv ne se vším v ODS souhlasím

... taky jsem se vykašlal na soukromničení - a nemyslím si, že jsem lempl, s výběrem zaměstnání jsem neměl problém (mohl jsem si vybírat)... podmínky rozhodně nejsou rovné, všechny socialistické vlády podporují především velké firmy na úkor malých... je zázrak, že se ještě najdou lidi ochotní nechat se buzerovat a škubat... a to, že někdo umí stopit fakturu nebo se prostě domluvit "... uděláme to bez dokladu a bez DPH" není řešení...

Rovná daň neznamená stovky, ale pro většinu živnostníků desetitisíce ročně... to se vyplatí...

0/0
23.5.2006 9:04

vime

Re: Re: ačkoliv ne se vším v ODS souhlasím

myslím, že nejsem podnikatel úplně na ho..., začal jsem z ničeho a za tři roky docela vybudoval slušné základy firmy.

A samozřejmě každá stokoruna je dobrá, to je jedna věc, druhá, podstatnější je ta, že jsem byl vychováván k poctivosti a tak mi není milé "topit" faktury, jak jsi psal.

Takže ooo tok to je...

0/0
23.5.2006 13:43

Kuttlirz

Fáma o schovávání.

Proč pan Komárek recykluje Paroubkovu fámu o schovávání svého soka? Být na Topolánkově místě, pokračoval bych v debatách s občany, ale nechodil bych na duely s Paroubkem, který spolehlivě zabíjí každé věcné téma a převádí ho do roviny osobních urážek. Pouze bych Puchejřovi vzkázal, ať si chodí do těch duelů sám.

0/0
22.5.2006 13:10

Hans59

Re: Fáma o schovávání.

Pokud vím, tak osobní invektívy spustil falešný a prázdny Topol.

0/0
23.5.2006 8:50

Nicker

Vážení občané,

Opět se nám přiblížily volby a tudíž období slibů, kdy se politivké maškary předhánějí v tom, kdo se lépe postará o naše zdraví,náš důchod, práci apod. Je zajímavé, že politici se mění, ale lži zůstavají. Žádná vláda ani pravicová, ani levicová se o nás nepostará. Všem ministrům bez rozdílu jsou lhostejné naše každodenní problémy, ať už se týkají čehokoli (rozbité silnice, fronty u doktorů, nezaměstnanost atd.) Jde jim jen o moc, postavení a naše peníze a hlasy. V tomhle jsou stejní bez rozdílu - žádný z nich se o nás starat nebude. Rozdíl mezi pravicí a levicí je ale v tom, že pravice nám přece jen dává větší prostor a svobodu k tomu, aby jsme se o tyhle věci postarali my sami, snaží se méně říkat co musíme a více říká co můžeme a vytváří podmínky k tomu aby jsme mohli. Sociální politika je ve své ryzí podstatě nesociální. Jak lze zabezpečit, aby prostředky vytvořené společností byly rozděleny sociálně spravedlivě ? Jedině tak, že dáme všem stejně bez rozdílu zásluh.

0/0
22.5.2006 10:56

Nicker

Re: Vážení občané,

To znamená, že všichni sice "něco" dostanou, ale ve skutečnosti nedostanou nic. V praxi to pak vypadá tak, že vy chodíte pracovat a váš soused se fláká, protože díky sociální demokracii on dostane půlku toho, co vy vyděláte. Tato tkz sociální solidarita způsobuje, že ti kteří něchtějí vytvářet společenské hodnoty parazitují na hodnotách které vytvořil někdo jiný. Potom také dochází k tomu, že ti kteří z nějakého důvodu NEMOHOU hodnoty vytvářet a jsou odkázáni na to co jim společnost poskytne, dostávájí stejně málo jako všichni - tudíž nic. Proto vás vyzývám běžte k volbám v co největším počtu a volte dobře. V každé straně se najdou politici lepší i horší (komunisty nepočítám - ty ignoruju. To je nejlepší způsob jak se jich zbavit) ale inteligentní člověk vyznává svobodu, pomáhá těm kteří nemohou a nepodporuje ty, kteří nechtějí.

0/0
22.5.2006 10:57

Nicker

Re: Vážení občané,

Pokud se rozhodnete volit jinou stranu než tu, které mají (údajně) šanci dostat se do parlamentu, pak vemte na vědomí, že díky pravidlům o přerozdělování hlasů, pomůžete hlavně levici. Tohle řekněte všem svým přátelům, v těchto volbách jde o hodně. Pokud vyhraje levice bude to špatné jak pro nás, tak pro hodně generací po nás. Nejde jen o aroganci moci, kterou předvádí současní levicový politici, jde o způsob fungování celé společnosti, kdy jsou ti schopní zatlačování zpět do řady a ti kteří jen náznakem projeví nesouhlas, jsou bez milosti likvidováni. A tohle se může stát komukoliv. A nezapomeňte, že stát je bohatý tak (dobré silnice, nemocnice,školy apod) jak jsou bohatí jeho občané.

0/0
22.5.2006 10:58

Hans59

Re: Re: Vážení občané,

Ano občané, bude vám špatně jako posledních 8 let. Proto je potřeba pokračovat tam, kde bylo díky skoro krachu státu za vlády ODS skončeno. Je potřeba plynule navázat na "balíčky", tlustou Tlustého peněženku a přivést do země víc Kožených. Proto volte tak, aby jste se mohli chytat za hlavu, neb za peněženku to bude zbytečné. Jak se ti líbí tahle podobná demagogie?

0/0
23.5.2006 8:55

babacek

Pozor.

Opravdu stojí za zhlédnutí,není určeno pro socany!!

http://video.google.com/videoplay?docid=8598986536777958036&q=rath

0/0
22.5.2006 6:24

Společně proti P.Pelánovi!

Společně...

VyVolení 2: Pavel PelánRv-1.vyhodil z vily Karin -2.sexuálně obtěžoval dívky ve vile(Karol,Marcy,...) -3.primitívní chování:zpovědnice,odříhávání,vulgárnost,chlastání -4.pomlouvání-6.AGRESIVITA POLICISTY!!!(podoba chování policisty jako v případu Kateřiny Jacques! TEN NEMÁ CO DĚLAT VE VILE VYVOLENÝCH!!! Společně proti hov... z Hrotovic! Podpořme proto v Duelu TONYHO a PITYHO!

Podpořme proto v Duelu TONYHO a PITYHO!

0/0
20.5.2006 16:35

[eT]

Paroubek je bojovník? Ne!

Paroubek je hajzlík.

0/0
20.5.2006 13:10

Albert Nerom

Re: Paroubek je bojovník? Ne!

Proč prosím Tě? Umíš jako správný ODSák i něco jiného než plít nenávist a urážet?

0/0
20.5.2006 16:58

ant.

Re: Paroubek je bojovník? Ne!

Jak jsi na to přišel?Hajzlík -na rozdíl od paroubka-je užitečný...:-):-)

0/0
21.5.2006 11:31

babacek

Paroubek

si skutečně může akorát tak brousit drápy a na místo aktivovat šedou kůru mozkovou jako Míra neboť jí nemá.A tak se nakonec historicky znemožní jako vždy.:-)

0/0
20.5.2006 6:05

Tomixon

Re: Paroubek

Docela smutný, když dospělý chlap je najivní jak malé děcko.

Ten Mirček opravdu věří, že vyhraje! 8-o  :-D Snad si pak něco neudělá.

0/0
22.5.2006 4:19

babacek

Re: Re: Paroubek

To si povíme za pár dnů kdo je naivní,již by si si měl zamluvit místo na psychiatrii.Po volbách tam bude nával.:-)

0/0
22.5.2006 5:26

Najdete na iDNES.cz