Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policie jde po vrazích Milady Horákové

Policie chce dostat před soud poslední dva žijící organizátory procesu, kteří v 50. letech poslali na smrt političku Miladu Horákovou. Jejich jména státní zastupitelství neuvedlo. MF DNES ale zjistila, že jedním z žijících aktérů procesu je prokurátorka Ludmila Brožová-Polednová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

miciangora

to erben3

to je právě ono, já v tom celej život žila a kolikrát když o tom vyprávím, tak mi to přijde, jakože se to nikdy nestalo, nebo že jsem to někde četla. Na lepší se prostě hrozně rychle zvyká, když vykládám, jak jsme pašovali z NDR botičky pro děti, nebo rozinky a mandle na vánočku, jak naše prasata neměla nož nožičky, hlavu a bůček, jak v zelinářství neměli než kyselý zení , ocet a malagelo, dodneska mám alergii na fronty - jak je v krámě víc jak dva lidi, tak jdu prostě pryč a koupím si to jinde..což ovšem tenkrát nešlo.Ta nekonečná buzerace, špiclování, udávání..to se prostě nedá dost přesvědčivě vylíčit.Ty mladí viděj korupci a zločinnost...kterou sem právě zavedli komunisti systémem já na bráchu, atd. Nikdo jim neřekl. že uplácet se muselo, i když jste si šli koupit třeba televizi, nebo vanu do koupelny

0/0
6.5.2006 16:18

miciangora

Re: to erben3

nebo cokoli. Neznají pojem "podpultové zboží" - což bylo prakticky všecko..snad krom čajové směsi ázia.A toho octa.Nejlepší lék pro zápaďácké komunisty byl, poslat je sem na zájezd. Pak žíkali, že chtějí komunizmus, ale né ten, co tu máme my....ale kam poslat naše mladé komunisty??? Jedině snad na Kubu.

0/0
6.5.2006 16:21

zbynek._s

Cibulkovo obžalování JE politickým tahem

Zkušenosti s českou justicí, jsou pro velkou část obyvatel barometrem, který  ukazuje stupeň zchlazení (po)revoloučního zápalu pro dobré věci.Pan Petr Cibulka, je však snad jedinný politik, který může svým programem, jenž chce volitelné soudce, právní a etickou bídu ČR změnit.Osobně mu přeji, aby ho lidé pochopili. Léta žijeme v tmářství, a tak ani nechceme vidět skutečnost:Cibulkovo obžalování JE politickým tahem justice.

0/0
5.5.2006 18:00

Marmeladeee

ODSOUZENÍ NOVINÁŘE PETRA CIBULKY NA PŘEDVOLEBNÍ POLITICKOU (A ŠPIONÁŽNÍ) OBJEDNÁVKU! Společné tiskové prohlášení VONS a Pravého Bloku

16 let od údajné revoluce, to už se konečně probrali? Asi zjistili, že je vše promlčeno, jinak by do toho nešli. Oni dělají nové politcké procesy. Dne 5.4.2006 byl odsouzen podmíněně k 6 měsícům P.Cibulka za to, že o agentovi StB napsal na internetu, že to je agent StB. A ten agent si opatřil rozsudek soudu o tom, že byl evidován neoprávněně, totiž šest bývalých důstojníků StB u soudu odpřísáhlo, že ho neznají, nebo že podpisy v agenturních  nejsou jejich. A soudily to soudkyně - bývalé komunistky. na základě takového rozsudku pak agent StB tvrdil, že agentem nebyl, a že byla poškozena jeho čest. Za to tedy P.Cibulka dostal 6 měsíců - podmíněně. jen o 1 měsíc víc dostal soudce Horník za dlouhodobé braní úplatků v 1. fotbalové lize. je toto srovnatelné?

http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2006041001

0/0
5.5.2006 16:43

Jen Aby

no jo

v r. ´89 jí bylo 64 let, v r. ´68 jí bylo 43 let .... to by z případného trestu holka asi ještě něco měla

tak mě napadá - v době procesů jí ještě nebylo 30 ... SMUTNÉ

0/0
5.5.2006 14:15

erben3

.

Tu bábu bych už nechal Božímu soudu. Mě ale trápí jiná věc: To, jak komouši získávají čím dál víc příznivců mezi mladými lidmi. V poslední době se jméno M. Horákové skloňuje všude ve všech pádech, hlavně teď před volbami, a je připomínáno. To je samozřejmě dobře, ale zamyslel se někdo, jak dnešní mladí pohlížejí na padesátá léta? Já bych řekl, že asi podobně jako na dobu husitskou. A tím mladí komouši i argumentují. Pokoušel jsem se s nimi diskutovat, i když zbytečně na www.ksm.cz: Že jsou prý už jiní, že se žádné zlo opakovat nebude atd atd. Já bych v dnešní době připomínal víc než padesátá léta, léta sedmdesátá a osmdesátá, která si dobře pamatují dnešní třicátníci a čtyřicátníci. Mělo by se ukazovat, jak se tady žilo, materiálně i kulturně, jak se nesmělo cestovat... A to jsme na tom oproti jiným soc. státům nebyli ještě tak zle.

0/0
5.5.2006 12:57

erben3

Re: .

... Mělo by se víc mluvit o uličních výborech, špiclování estébáků a o dalších těchto věcech. Mělo by se víc zdůrazňovat, proč nemůže fungovat centrálně řízené hospodářství a v čem je tržní lepší atd atd. Protože u nich se mi zdá, že absolutně nic nechápou a průser je, že to je mládež, tzn. generace, která tak rychle nevymře.

0/0
5.5.2006 12:57

Helmut_Zazvorka_von_Jagerndorf

Re: Re: .

Problém je, že 90% lidí zajímá kam pojedou na dovču v Chorvatsku, kde koupí nejlevnější rajčata a jakou taškařici dává TV Nova v sobotu. Co bylo včera nikoho nezajímá. Zkus si kouit deník Blesk, uvidíš co lidi, i mladé, dnes zajímá. ;-)

0/0
5.5.2006 13:05

erben3

Re: Re: Re: .

To je pravda :-) Ale já myslel jen přesunout boj proti komunismu z padesátých let, kdy vlastně i naši rodiče (je mi 39) byli dětmi, do novější historie. Třeba by to oslovilo víc mladých lidí. Překvapilo mě nedávno, že manželky bratránek, kterému je dneska 22, nevědel, co to byl Tuzex a bony. A těchle věcí je spousta. Mělo by se to připomínat víc, než padesátá léta.

0/0
5.5.2006 13:40

Isbjoerna

Re: Re: Re: Re: .

Co je to Tuzex a bony?

0/0
6.5.2006 12:24

erben3

Re: Re: Re: .

... K tomu ještě dodám: I čtenáře Blesku a diváky sračkometu (=Novy) lze oslovit jazykem, kterému porozumí: "Chtěli byste za socialismu časopisy v barvě? Drby o známých lidech, které vás tak zajímají? Ani omylem. Nebylo to. Televizi plnou amerických krváků? Neexistovala, TV vysílala jen v určitou denní dobu a víceméně kraviny, až na pár dobrých českých filmů či seriálů. Mobily? Internet? Jó, to byste byli špatně kontrolovatelní státem a jeho estébáckými přisluhovači." - No, nějak takhle ;-)

0/0
5.5.2006 15:15

Marmeladeee

Re: Re: Re: Re: .

Média nechtějí, aby mladá generace věděla, co to byl komunismus, ani ve školách se to pořádně neučí, tak není divu, že jsou mladí zase ochotní komunistům na jejich sladké řeči naletět. Z toho opět vychází jediné, že ze zákulisí to tady bývalí komunisté, estébáci a podobní stále ovldádají. každou chvíli se navíc provalí aféra, kdy někdo takový je ve vysoké funkci, naposledy aféra s ministrem Mládkem.

0/0
5.5.2006 16:45

iqvelketykve

Re: Re: Re: Re: .

a nezapomenme dodat, kolik lidu srackomet kazdej vecer prikova do sedacky. ono o vkusu naroda taky mluvi to, co cte. U nas se posledni dobou jen zira na bednu a ctou desoplatky. Slusnejch titulu je na trhu par a jejich naklad je oproti braku zanedbatelnej. Co takhle nejakej peknej sitcom ze zivota v socialismu. A pekne natvrdo. Humornych situaci lze nalezti neurekom: pracujici prchajici z pruvody na 1.maje, by zakoupili banan, oplodnovaci akce zvane oslavy MZD (jsem nasledek jedne z nich ;-D) a jine puvabnosti. To by mladi cumeli. A mozna by to melo i sledovanost. A reklamu by to melo puvodni z ty doby. Treba tu na cervenou cekanku - jak to furt bezelo a nikdy ji nikdo nevidel v obchode8-o

0/0
5.5.2006 17:30

EasyR

Re: Re: .

R^

0/0
5.5.2006 13:07

ctenar1

Re: .

Mám pocit, že to, o čem mluvíte (Boží soud versus současné problémy) jsou spojité nádoby. Když by se pozdě, ale přece, začaly trestat (i když jen symbolicky) tyto staré zločiny a současné kauzy se dotahovaly do konce, ono by to lidi pomalu vedlo k právnímu i morálnímu vědomí, zodpovědnosti a pokoře, které naší společnosti dnes chybí. Když bude darebák vědět, že dostane přes prsty, bude se držet zpátky a naproti tomu člověk bezúhonný a poctivý získá větší sebevědomí. Ovšem to by stejně trvalo desetiletí, než by se společnost takhle vzpamatovala.

0/0
5.5.2006 13:07

Stréc z Hané

Re: .

Všechny mladé komunisty bych poslal strojem času apoň do roku 1970 a kdybych byl svině tak do roku 1948 do dob kolektivizace a znárodňování, užít své zrůdné ideologie. Dnes by jim to slušelo nejlépe na Kubě nebo v KLDR. Naštěstí se už může cestovat a jakoukoli finanční  sbírku na jejich případné vycestování rád podpořím.

0/0
5.5.2006 14:33

iqvelketykve

Re: Re: .

moje rec. Mozna by to pomohlo. Me by docela zajimalo, jaky rodice vychovali tuhle mladou rudou sebranku. Jsou to deti tech zarytejch? Nebo je to nejaka dost pitoma revolta? Me kdyby moje dite reklo, ze je chce volit, tak mu to vysvetlim (mozna ho i prerazim...)

0/0
5.5.2006 15:11

erben3

Re: Re: Re: .

Já myslím tak 50 na 50. Půlka jsou dětičky těch zarytejch, jejichž tatíčkové byly vysokými papaláši, a ta druhá půlka je bohužel těch, co se k té šílené ideologii dostali podobně, jako se dostávají lidi třeba do různých sekt.

0/0
5.5.2006 15:18

Stréc z Hané

Re: Re: Re: .

Myslím, že jejich přesvědčení pramení z jejich neznalosti a naivity. Můžu z osobní zkušenosti potvrdit, že většina mladých lidí považuje za samozdřejmé cestování, nedovedou si představit frontu u drogerie na dámskou hygienu, nebo si koupit jízdní kolo pouze přez protekci. Když jsem tyto věci říkal své neteři, zmohla se pouze na jednu větu : TO BYL FILM?. To hovoří za vše.

0/0
5.5.2006 15:57

iqvelketykve

Re: Re: Re: Re: .

Jo, clovek by se i zasmal, kdyby to nebylo k placi. Mozna to bude i trochu souviset s tim, kdo je uci ve skole a co maj v osnovach. A jestli je to vubec zajima. Ja se nasich na 68 ptala furt, jenze mi prislo, ze se trochu bojej a zaroven jako by se i stydeli, ze to nedokazali dotahnout dal. Jako by to proti tankum slo... Snazim se to diteti vysvetlit, kdykoli je nejaka prilezitost, dokument nebo tak. Kdyby to takhle udelal kazdej, tak - prece nemame blby deti - maj komousi po volicich.

0/0
5.5.2006 16:26

Stréc z Hané

Re: Re: Re: Re: Re: .

Hodně mladí lidé mají často radikální názory, ale i tak nechápu  jak může někdo obhajovat komunismus, když tato ideologie má zasebou miliony mrtvých. Možná je to jak s  mladými fašisty. Také obhajují nějakou  ideologii. Vůbec si neuvědomují, že podle této ideologie - kdyby se kolo dějin otočilo jiným směrem, by zde vůbec nebyli, protože by jejich předci jako slované vyletěli komínem, nebo by byli vysídleni na Sibiř. To si neuvědomují ani  mladí komunisté když hlásají co hlásají.

0/0
5.5.2006 16:52

iqvelketykve

Re: Re: Re: Re: Re: Re: .

Mozna. Spis bych rekla, ze jsou dobre naockovany. Nekdo jim tu dobu popsal jako raj na zemi. Pravdepodobne ten tatka papalas, kterej chrochtal u koryta. Dneska sedi v nejaky spravni rade, pripadne ma fabriku a dobre zabezpeceny spratek, nemaje roupama co delat, hlasa rude ideje.

0/0
5.5.2006 17:18

spalovac

Až teď?

To se mělo udělat už před patnácti lety. V té době žilo těchto hajzlů víc...

0/0
5.5.2006 12:14

Helmut_Zazvorka_von_Jagerndorf

Re: Až teď?

Kdo se měl trestat, tajemníci pouličních výborů?

0/0
5.5.2006 12:35

EasyR

Re: Re: Až teď?

Estébáčtí vyšetřovatelé, komunističtí soudci a prokurátoři, okresní tajemníci a podobná pakáž...

0/0
5.5.2006 12:50

Novakbob111

ale potrestat jen ty co krivdili cechum

ti co delali zlociny na nemcich a madarech po roce 1946-tak ti at jsou volni ze :))

Zdivocela zeme..ale bylo to 1000xhorsi nez v TV

0/0
5.5.2006 12:55

EasyR

Re: ale potrestat jen ty co krivdili cechum

Ti už jsou dávno pod zemí... :-/

Co Ti brání podat na ně trestní oznámení, pokud o někom takovém žijícím víš ?

0/0
5.5.2006 13:01

Auggiecz

Re: Re: Re: Až teď?

Tihle to "jen" uvedli do praxe, ale vymyslel to někdo jinej, tam se asi mělo začít...

0/0
5.5.2006 16:32

demokratic

V sobotu odpoledne byl na ČT výborný film NORIMBERSKÝ PROCES,a tam se také nacističtí soudci všemožně vymlouvali,že "jen" "plnili rozkazy" a podobné kecy (komunističtí soudci navíc plnili rozkazy CIZÍHO státu,Moskvy,to je vlastizrada jako řemen),

V sobotu byl na ČT výborný film NORIMBERSKÝ PROCES,a tam se také nacističtí soudci všemožně vymlouvali,že "jen" "plnili rozkazy" a jiné kecy (komouši navíc plnili - a rádi - rozkazy CIZÍHO státu,Moskvy,to je vlastizrada jako řemen),také soudili (a věděli to !) NEVINNÉ lidi (pokud jim vůbec ten "soud" "dopřáli"),a oni nemají být potrestaní ? A co ti,kteří těm menším komunistickým gaunerům dávali pokyny jak mají "soudit"?To se samozřejmě netýká jen zločinných komunistických soudců:kdy bude konečně nějaký "norimberský soud" s komunistickými zločinci?Vždyť je to výsměch spravedlnosti a strašný morální precedens v tom,že to bude možná pro někoho vypadat tak, že napomáhání zlu potrestáno nebude,ba dokonce že se vyplácí... A všichni ti slušní,kteří s tou podporou komunistického zla neměli nikdy nic společného,že jsou vlastně (pro někoho) "hlupáci", protože mohli být také sv.ině,nikdo by je nepotrestal a ještě na tom (jako bolševici) mohli něco trhnout...

0/0
5.5.2006 12:04

Novakbob111

nacisti byli odsouzeni, komunisti v cesku nikdy

na to je komunismus v cesku jeste moc zakotven v lidskych hlavach. 60% cechu i kdyz mluvi o pravici, jedna zcela komunisticky- bez ucty k lidem, hodnotam. Nevi presne co je zlo a dobro. Krast jim prijde normalni... Zlocin Cesi neodsuzuji... Krivdy nenapravuji :-(

0/0
5.5.2006 12:07

EasyR

Re: nacisti byli odsouzeni, komunisti v cesku nikdy

Copak nás Něměcko po válce odškodnilo ???

0/0
5.5.2006 12:09

Novakbob111

po valce ne, v 90.letech vytvoren fond budoucnosti

odskodneni vyplaceno... Ale to ty stejne nepochopis, protoze ve skole te ucili, ze nemci jsou odveky nepratele socialistickeho rezimu a ceskeho naroda... ;-(;-(Rv

0/0
5.5.2006 12:11

EasyR

Re: po valce ne, v 90.letech vytvoren fond budoucnosti

Jasně, kdo není fašista je komunista. Bolševik nám to říkal naopak. Proto nemám rád ani vás, ani je...

Německo žádné reparace ČR po válce nevyplatilo, tak aspoň nelži...

0/0
5.5.2006 12:13

ctenar1

Re: Re: po valce ne, v 90.letech vytvoren fond budoucnosti

Problém, o kterém mluvíte je a) zástupný a b) do téhle diskuse nepatří. Nebo snad máte pocit, že by se události ubíraly jiným směrem, kdybychom od Německa nějaké reparace po válce dostali? Není proč mít rád jak fašisty, ani komunisty a nikdo vás k tomu nenutí. To, co se tady v 50. letech odehrávalo, bylo z valné části v režii nás samých a to je ostuda. Proto vítám jakékoliv snahy, jak se od těchto zhovadilostí definitivně oprostit. I třeba tak, že i po tak dlouhé době zavřou 80 letou ženskou, která má svůj podíl.

0/0
5.5.2006 13:17

EasyR

Re: Re: Re: po valce ne, v 90.letech vytvoren fond budoucnosti

S tím souhlasím. Můj příspěvek se týká diskuse na posledních asi 3-4 stránkách...

0/0
5.5.2006 13:19

murjel

Re: Re: Re: po valce ne, v 90.letech vytvoren fond budoucnosti

Ten trest pro tu jak říkáte 80ti letou ženskou je už mimo hrnec! Trestat se má, když to může mít ještě nějaký účinek, ale v tomhle případě by měli být potrestáni i novináři, kteří vyvolávali onu davovou histerii! Pokud si dobře pamatuji z vyprávění, tak občané žádali trest smrti pro odsouzené na základě jejich výpovědí. Až dodatečně se provalilo, že vypovídali pod vlivem omamných a jiných látek, což nikdo netušil a nemohl vědět, že je nadopovali a pak naučili co mají vypovídat. Tedy režisér(pravděpodobně z Moskvy) a další aktéři včetně novinářů by měli stanout před porotou, státní žalobci nebyli jediní, kdo se podíleli na procesu, byli i tam i soudci a přísedící! Státní zástupce žaluje, ale soudí soudce a ten odsoudí!

0/0
6.5.2006 11:52

demokratic

Re: Re: nacisti byli odsouzeni, komunisti v cesku nikdy

Tady přece nejde (jenom) o hmotné odškodnění obětí komunismu (fašismu, atd.) (to se rozumí samo sebou, že když nějaký gauner někoho okrade, že mu to pak musí nahradit, a činí-li tak jako člen organizované skupiny, tak trestní řád to posuzuje mnohem přísněji, a komouši přece ty své všemožné lumpárny dělali jako členové organizované skupiny), ale jde o jeho - resp. jejich - POTRESTÁNÍ - to přece by přece nebyl žádný trest, když by chycený gauner jako jedinou formu trestu poškozenému pouze VRÁTIL to, co mu ukradl !) (ostatně jak by mu asi nahradil zničení života, omezování osobní svobody, vyhnání do exilu, vyhození z práce, ze škol, buzerace atd. ?), - pokračování...

0/0
5.5.2006 12:50

demokratic

Re: Re: Re: nacisti byli odsouzeni, komunisti v cesku nikdy

- pokračování - tady jde především o vyřčení nejen MORÁLNÍ, ale i TRESTNÍ odpovědnosti těch všech gaunerů a jejich podržtašků (lhostejno jestli pak dostanou milost nebo ne), protože je to pak PRECEDENS do současna i budoucna...

0/0
5.5.2006 12:51

EasyR

Re: nacisti byli odsouzeni, komunisti v cesku nikdy

Jak chceš napravit křivdy ??? Vrátit Sudeťákům chalupy v pohraničí ???

0/0
5.5.2006 12:10

Novakbob111

chalupy -myslis ty rozboreniny???

Myslim, ze nikdo z nich by se do ceskeho bordelu vratit nechtel. Dokazes si predstavit jak 40% slusnych lidi ma problem vydrzet s neporadnou ceskou 60% vetsinou? Ty vase podvody, nedodrzovani pravidel, podcenovani a urazeni ostatnich nazoru a celkova nesnasenlivost a intolerance? Jinak tu zustavam jen kvuli sve rodine, jinak bych byl davno pryc, stejne jako inteligence, ktera z ceska odchazi na zapad za normalni spolecnosti (obcas penize a kariera nejsou vsechno)

0/0
5.5.2006 12:14

EasyR

Re: chalupy -myslis ty rozboreniny???

A proč to tady je ??? Přemýšlel jsi o tom někdy ???

Nejdřív nás dusili náckové a díky nim se tady potom na 50 let usídlil bolševik.

Takže je ještě co napravovat a bude to bohužel trvat dýl, než 15 let.

Za první republiky to bylo naopak, jenomže potom sem vtrhli Němci a díky nim jsme dneska tam, kde jsme.

0/0
5.5.2006 12:17

ctenar1

Re: Re: chalupy -myslis ty rozboreniny???

Vy jste mistr ve zkratkách souvislostí. Ale vězte, že to, kde jsme teď je z valné většiny ne díky Němcům, ale díky nám samotným. Němci (resp. tehdejší německý režim, ze kterého dnes již nic neexistuje) tady byli 6 let. Kdyby v nás nebylo tolik patolízalství, oportunismu a falešné hrdosti, komunisté by tady nemohli zvítězit. Dusíme především sami sebe. Ani Němci, ani bolševik k nám nespadli z nebe. My sami jsme jim notně pomohli. I těm Němcům za války. Jinak, díky bohu za to, že máme Německo za humny. 

0/0
5.5.2006 13:26

EasyR

Re: Re: Re: chalupy -myslis ty rozboreniny???

Ta diskuse se táhne cca 5 stran a už mě nebaví se opakovat.

Je to věcí názoru. Máte jiný, máte na něj svaté právo a nebudu Vám jej vyvracet.

0/0
5.5.2006 13:29

demokratic

Re: V sobotu odpoledne byl na ČT výborný film NORIMBERSKÝ PROCES,a tam se také nacističtí soudci všemožně vymlouvali,že "jen" "plnili rozkazy" a podobné kecy (komunističtí soudci navíc plnili rozkazy CIZÍHO státu,Moskvy,to je vlastizrada jako řemen),

Proč nejsou (už konečně) potrestáni ti, kteří (navíc násilím a všemožnými perzekucemi nevinných lidí a navíc ve spolupráci - vlastizradě - s CIZOU velmocí - Ruskem) násilím zničili nejen do té doby velmi dobře prosperující politický demokratický systém, ale zničili  i majetky lidí, životy a zdraví lidí, vyhnali je do emigrace, ze škol, z práce, atd. atd. ? Ten jejich režim byl (alespoň to...) sice ZÁKONEM prohlášen (a zcela právem) za zločinný a zavrženíhodný, ale jeho všemožní instalátoři a podržtaškové jsou (proboha proč ?) stále (týmiž) pardonováni...

0/0
5.5.2006 12:37

demokratic

Re: Re: V sobotu odpoledne byl na ČT výborný film NORIMBERSKÝ PROCES,a tam se také nacističtí soudci všemožně vymlouvali,že "jen" "plnili rozkazy" a podobné kecy (komunističtí soudci navíc plnili rozkazy CIZÍHO státu,Moskvy,to je vlastizrada jako řem

To je jako kdybychom říkali, že vraždit a krást je sice nejen nemorální a zavrženíhodné (tak jako podporovat násilné politické režimy, potlačující práva jiných), že je to dokonce i protizákonné, ale když už to někdo přesto udělá (a dokonce se za to nestydí a nám ostatním se pak vysmívá, že jsme jej po právu nepotrestali), tak ho necháme být, protože jsme přece ti hodní demokrati, kteří si i od evidentních destruktorů nechají kálet na hlavu...

0/0
5.5.2006 12:38

prtcakus

:-/

Proste niektorí ľudia nemajú svedomie a preto sa na svete páchajú svinstvá toho najväčšieho kalibru. :-/;-€Rv A teraz nemyslím psychopatov, ktorých je absolútna menšina.

0/0
5.5.2006 11:59

pipec1

Dotaz

Rád bych zhlédl ten několikahodinový záznam nebo dokument, máte někdo ponětí, ja se k němu dostat?? Děkuji

0/0
5.5.2006 11:56

zlutehovno

SMRT KOMUNISTUM

0/0
5.5.2006 11:45

Helmut_Zazvorka_von_Jagerndorf

Re: SMRT KOMUNISTUM

nebudeš ty ten yntelygent?

0/0
5.5.2006 11:49

zlutehovno

Re: Re: SMRT KOMUNISTUM

Ne já česky umím, na rozdíl od tebe, fašisto.

0/0
5.5.2006 11:50

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.