Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Německý Turek vraždil pro rodinnou čest, dostal 9 let

Berlínský soud uzavřel ostře sledovaný případ vraždy 23leté Hatün Sürücüové. Jejího vraha, devatenáctiletého bratra Ayhana, poslal do vězení na více než devět let. Dva starší sourozence porota osvobodila. Vražda, která šokovala celé Německo, se odehrála loni v únoru na berlínském předměstí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

babacek

Co to je Německý Turek ????????

Turek zůstane Turkem a Němec Němcem. To je jako kočkopes,žabomyš apod.Turek chce žít v civilizovaném světě do kterého utekl,ale chovat se již tak nechce.Hnát je bičem nazpátek!!;-€

0/0
14.4.2006 10:22

pinguinone

.. bratri odchazeli od soudu s usmevem na tvari..

..obetovali nejmladsiho a sami ,ac mu to nakazali behaji zatim po svobode.. prokurator se odvolal..:-/

0/0
14.4.2006 8:17

kevorkian

Musím opět citovat můj oblýbený výrok:

Jiřina Šiklová v TV:

"Ještě usilovněji vysvětlovat výhody multikulturalizmu".   8-o

0/0
13.4.2006 22:36

milchama

Re: Musím opět citovat můj oblýbený výrok:

Šiklová jako exkomunistka jen vyměnila proletářský internacionalismus za multikulturalismus...:-)

0/0
14.4.2006 8:14

Marmeladeee

Cibulka: Kriminální systém se musí změnit v průhledný a dokonale kontrolovatelný

Jak tomu všemu čelit, všem manipulacím, zotročováním lidí, to je v on-line rozhovoru ze včerejška na www.ceskenoviny.cz. Dnešní společnost technicky zněkolikanásobila svou výkonnost, ale řivotní úroveň za posledních 50 let se zvýšila mnohem méně, a pracovní doba se nezkrátila vůbec....Cibulka: Kriminální systém se musí změnit v průhledný a dokonale kontrolovatelný

http://www.ceskenoviny.cz/volby/ostatni/index_view.php?id=182945

0/0
13.4.2006 20:11

honzajaka

Re: Cibulka: Kriminální systém se musí změnit v průhledný a dokonale kontrolovatelný

Ty Cibulka dej si už odchod jsi už naprosto trapný

0/0
14.4.2006 10:22

Marmeladeee

Propagovaný multikulturalismus má podkopat stabilitu zemmě, které se pak zmocní nějaké nadnárodní kapitály nebo cizí národy

Multikulturalismus je "Torjským koněm" globalistů, bankéřů a světových držitelůmoci. připravují tak destabilizaci řady zemí, kdy pak v nastalých nepokojích otřesou existujícími strukturami a dosadí svoje - materialismus, nevíru v cokoli vyššího, konzumní způsob života. Před plné koryto se pak lidé ovládají nejsnadněji - stačí naplnit korto jen napůl, a lidé se, zcel alogicky, plazí hlady. V tom odkazujictěné čtenářstvo na knihu G.Orwella " 1984". tam geniálně popsal, jak v budoucnu bude svět ovládán skrze "řízený nedostatek". ostatně, to už jsme zažili na vlatní kůži za komunismu, a dnes tomu je nejinak. jak to, že životní úrověň řadových lidí nijak nevzrostla, ale bynka a nadnárodní koncerny tloustnou z naší práce - o několik miliard každý rok?

0/0
13.4.2006 20:08

Marmeladeee

RUSKO, DĚDICTVÍ DŽINGISCHÁNA! NEJVYŠŠÍ ŠKOLA POLITICKÝCH A MASMEDIÁLNÍCH MANIPULACÍ, PROVOKACÍ A DEZINFORMACÍ, aneb KUPCI, INTELEKTUÁLOVÉ, MODERÁTOŘI

RUSKO, DĚDICTVÍ DŽINGISCHÁNA! NEJVYŠŠÍ ŠKOLA POLITICKÝCH A MASMEDIÁLNÍCH MANIPULACÍ, PROVOKACÍ A DEZINFORMACÍ, aneb KUPCI, INTELEKTUÁLOVÉ, MODERÁTOŘI

Multikulturalismus je "trojským koněm" skrytých držitelů moci, globalistů a bakéřů.

http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2005112601

0/0
13.4.2006 20:03

miciangora

to hovoří samo za sebe

co můžeme čekat od lidí, kteří považují vraha za čestnějšího než ženu, ktrá se rozhodla, že bude studovat.

0/0
13.4.2006 19:47

Queribus

Měli

ho zastřelit na útěku,šmejda...

0/0
13.4.2006 19:42

tajemník z létajicího ostrova

Velebit terorismus je trestný čin

Chválit terorismus se dnes v Británii stalo trestným činem, za který hrozí viníkovi mnohaleté vězení. V platnost totiž vstoupil nový protiteroristický zákon, který vyvolal četné kritiky, především ze strany ochránců lidských práv.

Zákon umožňuje poslat někoho do vězení i za to, že prošel teroristickým výcvikem nebo jen navštěvoval výcvikový tábor. Zakazuje také zveřejňovat “teroristické projevy”, a to včetně internetu. Prodlužuje se také doba, jakou může policie bez soudního příkazu zadržovat osoby podezřelé z provádění, oslavování či napomáhání terorismu.

R^R^R^

0/0
13.4.2006 19:13

el_magico

Islamsti magori,

Hitler by jim ukazal zac je toho loket. Rv

0/0
13.4.2006 14:50

krysa66

Re: Islamsti magori,

Muslimové byli spojenci Adolfa Hitlera dokonce byli prolášeni za východní árijce. Kupodivu sdíleli podobný názor na židovskou a atheistickou společnost.

0/0
13.4.2006 15:41

el_magico

Re: Re: Islamsti magori,

Ve valce mozna, ale do Nemecka, by si je natahat nenechal.!!

0/0
13.4.2006 17:35

blofeld

Re: Re: Islamsti magori,

někteří muslimové byli spojenci hitlera a měli vlastní jednotky SS podobně jako značné množství křestanských států evropy (bosnáci, albánci), někteří arabové byli podporovateli hitlera(jeruzalémský muftí a jeho klan husejní), ale drtivá většina arabů bojovala na straně spojenců proti hitlerovi (palestinský klan našašíbí, egyptská arabská legie, marocký král hassan), o muslimech v jihovýchodní asii(systematicky vyvraždovaných spojenci hitlera japonci) ani nemluvě. tvrzení, že nacisti muslimy (národy, rasu, náboženství?)chápali jako východní árijce je slabomyslný výplod chorého mozku.

0/0
13.4.2006 17:41

King_Feanor

Re: Re: Re: Islamsti magori,

podobně jako křestanské státy.. Bosna, albánie :-P typické křesťanské státy v Evropě...:-D

0/0
13.4.2006 18:48

jezkovy voci!!!

Re: Re: Re: Islamsti magori,

V jednotkách zbraní SS sloužilo i překvapivě mnoho Evropanů, kteří nebyli muslimové - Skandinávci, Holanďané, Ukrajinci, Pobalťané... Odhaduje se, že v závěrečných fázích války až 60% vojáků Waffen SS byli neněmeckého původu. Bojová kvalita samozřejmě kolísala. Zatímco muslimské jednotky SS byly velmi slabé a dokonce zažily i protiněmecké vzpory, tak divize Wiking tvořená Dány, Holanďany, Nory a Finy (později se rozdělila na několik divizí) patřila mezi nejlepší.

Takže tvrdit, že muslimové za války kolaborovali s Hitlerem a měli své jednotky SS je značně zjednodušené - kolaborovali i ostatní Evropané.

0/0
13.4.2006 23:01

mtis

Re: Re: Re: Re: Islamsti magori,

Ovšem dlužno podotknout, že málokterý kolaborující představitel evropského státu dosáhl po válce takový politický sukces a kariéru jako jeruzalémský velký muftí el-Huseiní ...

http://www.eurabia.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=44

http://eretz.cz/content/view/73/68/

http://www.obcinst.cz/clanek.asp?id=634

0/0
14.4.2006 8:16

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Islamsti magori,

Hajlující muftí na inspekci v Bosně:

http://www.srpska-mreza.com/library/facts/mufti.html

http://www.srpska-mreza.com/library/facts/muf-han.html

Příslušníci bosensko muslimské divize SS (Chandžar) s fezy se smrtihlavem na hlavě studují brožuru "Islam und Judentum":

http://www.srpska-mreza.com/library/facts/hanjar-book.html

0/0
14.4.2006 9:07

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Islamsti magori,

Inspekce Heinricha Himmlera v bosensko muslimské divizi SS Chandžar:

http://www.srpska-mreza.com/library/facts/himmler.html

0/0
14.4.2006 9:07

Usama ibn Munkiz

Re: Re: Re: Islamsti magori,

Chtěl bych jen podotknout,že šílené nacististické rasové teorie,považovaly za rasově nejčistší muslimy z Bosny.  

0/0
14.4.2006 7:58

jack_rupnick

.

já ji to říkal, nedávej si turka od žida ;-DR^

0/0
13.4.2006 14:47

krysa66

Re: .

Maryšo vařit neumíš, ale kafe, kafe děláš dobrý.

0/0
13.4.2006 15:39

Marmeladeee

Inženýr lidských duší Špidla a psedofilosof Havel bysi měli uvědomit, že ´k takovým koncům směžuje jejich "národnostní inženýrství"

A to se budeme divit, až muslimové nejprve prosadí své zákony v Německu, ve Francii, v Anglii a pak v dalších zemích Evropy. Pak kdo nezabije souseda aby ochránil čest své rodiny, bude popraven. A k tomu směřují všechny teorie o občanské společnosti, které mimochodem mocně protlačuje "sociologický inženýr" Špidla a pseudofilosof Havel. Každý normálně myslící člověk ví, že lidé naprosto různého životního stylu, hodnot a vyznání spolu nemohou žít v klidu ve dle sebe v dnešním světě, kde jakákoliv odlišnost je podvratnými silami (různými nepřáteli státu) využívána k podněcování nenávisti a k násilí.

0/0
13.4.2006 14:46

krysa66

Re: Inženýr lidských duší Špidla a psedofilosof Havel bysi měli uvědomit, že ´k takovým koncům směžuje jejich "národnostní inženýrství"

Máš pravdu. Kupodivu pozoruhodný názor na diskuzi idnes. A to říkám bez ironie. Jenom je otázka proč nemohou vedle sebe žít lidé s odlišnou kulturou? Proč musí islamisté chtít předělat neislamisty na islamistu, proč nelze tolerovat odlišnost toho druhého? Není to slabostí každého jednotlivce?

0/0
13.4.2006 15:31

veeger_x

Re: Re: Inženýr lidských duší Špidla a psedofilosof Havel bysi měli uvědomit, že ´k takovým koncům směžuje jejich "národnostní inženýrství"

Řekl bych, že kombinace moci, slepé víry a lhostejnosti masy, která si za kus žvance nechá hodně co líbit. Koexistovat ve společnosti s druhými by velmi dobře umožnila odvaha a zodpovědnost existovat sám za sebe, ale z toho mají lidé hrůzu, protože kdyby si to připustili, museli by hnout zadkem a jít něco dělat. Řešení "pověste je raději všechny a nerozlišujte" je tedy společné jak Arabům, tak i většině místních diskutérů - je pro ně totiž nejpohodlnější a současně nástrojem (třebaže falešným) jak potlačit strach z odlišnosti kultur.

0/0
13.4.2006 17:39

Marmeladeee

Re: Re: Re: Inženýr lidských duší Špidla a psedofilosof Havel bysi měli uvědomit, že ´k takovým koncům směžuje jejich "národnostní inženýrství"

Myslím, že by i za určitých podmínek byly různé národy spolu vedle sebe žít mírumilovně, ale to by je nesměl nkdo podněcovat. jakmile se ale naskytne příležitost cokoli využít k rozrušení spolenosti s cílem ji podkopat, rozvráti a pak se jí zmocnit, najde se dost špinavců i lidí dychtících po moci za každou cenu, kteří mírumilovné soužití lidí podkopu a rozvrátí. V dnešní době, kdy záměrně podporovaná nevraživost je živena po celém světě (nejnovější případ jsou nyní demonstrace zmanipulovných lidí v nepálu proti jejich králi gadžendrovi), je sesazování lidí různých kultur a náboženství vyloženě zločinné. Ale když Špidla, možná právě díky této ideologii, je tak "ceněn" v EU, která toto mixování kultur nejen podporuje, ale tvrdě propaguje, tak jak se máme bránit? Osa brusel - Moskva ještě bohužel je jasná v této zemi málokomu.

0/0
13.4.2006 19:58

Komunisti_do_plynu

Turecko do EU

S EU na vecne casy a nikdy jinak Allah Akbar;-D

0/0
13.4.2006 14:36

Usama ibn Munkiz

Rodina

Ta rodina se sem přistěhovala asi z pěknýho zapadákova.Turecko je moderní země,ale tihle doma evidentně neměli ani tv,jen chatrč,svou víru a rodinnou čest.Hlavně sami pachatelé jsou nečestní pokrytci.Proč sem z ekonomických důvodů jezdí,když je západ tak strašně zkažený a vystavují svou sestru riziku,že se jí ten zkažený evropský styl života zalíbí.Tím činem zhanobili svou rodinu nejvíce ze všech,teď je to rodina vrahů.

0/0
13.4.2006 14:32

milchama

Re: Rodina

Hele Ussámo, jak se bojuje s křižáky? ;-)

0/0
13.4.2006 14:42

Usama ibn Munkiz

Re: Re: Rodina

Někdy je to fakt hustý.Minulej tejden byla krvavá řezba,když jsme s Nur-ad-Dínem bránili přechod přes řeku Orontes.

0/0
14.4.2006 7:51

krysa66

Re: Rodina

Mýlíš se jako většina Evropanů, je to rodina hrdiny! Toho kdo bránil čest! A když ho odsoudí tak je to rodina mučedníka a hrdiny!!!!! Žiješ v jiným světě. Svět, který nechápeš a nepochopíš.

0/0
13.4.2006 15:44

Auggiecz

Re: Re: Rodina

Vážně? A kde je v Koránu napsáno, že tohle jednání je povinně řešením?

0/0
13.4.2006 15:47

krysa66

Re: Re: Re: Rodina

Kdo mluví o koránu, to v co má muslim věřit určují duchovní vůdcové a věřím, že ti by ti to v koránu ukázali.

0/0
13.4.2006 16:09

Ventre_Saint_Gris

Re: Re: Re: Re: Rodina

Tak to je přesný.;-DR^

0/0
13.4.2006 17:25

Auggiecz

Re: Re: Re: Re: Rodina

No a přesně o tom to je...

0/0
13.4.2006 17:37

milchama

Re: Re: Re: Rodina

V koránu přímo ne, ale v hadíthu je za odpadnutí od islámu trest smrti: "Vyprávěl Abdulláh:

Posel Alláhův řekl: „Krev muslima, tak jako pravdou, že nikdo kromě Alláha nemá právo být uctíván, a že já jsem Jeho posel, nesmí být prolita s výjimkou třech případů: Jako qisás (odplata) za vraždu, provdané osoby, která se dopustí nevěry, a toho, kdo se odvrátí od islámu (odpadlíka) a přestane být muslimem." (Hadíth: Buchárí, sv.9, kniha 83, číslo 17)

0/0
14.4.2006 8:51

gaDzin

Re: Rodina

poslanim islamistu je sirit svoji viru, oni se neprijeli prizpusobit, oni nas prijeli zmenit, aby jsme jednoho krasneho dne mohli polibit mohameduv zadek ;-)

0/0
13.4.2006 18:56

jack_rupnick

.

odteď už jedině presso

0/0
13.4.2006 14:27

jack_rupnick

Re: .

máš problém s plynnatostí ?

0/0
13.4.2006 14:25

Komunisti_do_plynu

Re: Re: .

Vystrel Hlupniku;-D

0/0
13.4.2006 14:34

jack_rupnick

Re: Re: Re: .

něco ti uniká ;-D asi plyn ;-D

0/0
13.4.2006 14:37

Komunisti_do_plynu

Re: Re: Re: Re: .

Te ten muj novy nick nejak vytocil;-DAle bud klidny,plynovat vas nikdo nebude.(skoda);-D

0/0
13.4.2006 14:40

jack_rupnick

Re: Re: Re: Re: Re: .

a co z toho plyne, ty plyne :-ú

0/0
13.4.2006 14:42

Ventre_Saint_Gris

!

No to je toho. Tajemník říkal, že židé mají v Iránu svojí nemocnici. A to je nejdůležitější!- Nějaké fikání hlavinek ve jménu vrchního pedofila je irelevantní.;-D

0/0
13.4.2006 13:54

mtis

Re: !

Dneska zastupuju mníka:

1. křesťani a židi taky vrazdí neposlušné manželky

2. v počtu 1 miliardy muslimů je počet vražd ze cti zcela zanedbatelný....

Tak co, vystihl jsem ho? ;-);-);-)

0/0
13.4.2006 14:05

Ventre_Saint_Gris

Re: Re: !

duplikáte  ;-D

0/0
13.4.2006 14:07

Ventre_Saint_Gris

hmm

Multi-kulti, registrovaná, nekuřácká, abstinentní, asertivní a usměvavá Evropa je na dohled. To bude ráj.;-D

0/0
13.4.2006 13:52

--Raswan--

Re: hmm

Bodejť by nebyl,když je europarlament samej komouš a levičák ;-D

0/0
13.4.2006 13:53

Najdete na iDNES.cz