Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Maďarské parlamentní volby skončily nerozhodně

Páté parlamentní volby od pádu komunistického režimu v Maďarsku přinesly patrně nerozhodný výsledek. Po sečtení více než 95 procent hlasů je zřejmé, že voliči dali vládnoucí Maďarské socialistické straně premiéra Ference Gyurcsánye o pouhé procento víc hlasů než dosud opozičnímu Fideszu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Hrvat1

Ale přece jen

Podle gesta politika na obrázku to vypadá na návrat Horthyho

0/0
11.4.2006 10:39

Marmeladeee

Maďarské parlamentní volby skončily nerozhodně, stejně jako ty naše... Připravme se na velkou koalici, ta je pro všechny nejjistější! Viz: CYKLICKY VLÁDNOUCÍ KRIMINÁLNÍ ELITY POD SPOLEHLIVOU OCHRANOU SVÉHO CENTRALIZOVANÉHO KRIMINÁLNÍHO STÁTU A SVÝCH

Maďarské parlamentní volby skončily nerozhodně, stejně jako ty naše... Připravme se na velkou koalici, ta je pro všechny nejjistější! Viz: 

CYKLICKY VLÁDNOUCÍ KRIMINÁLNÍ ELITY POD SPOLEHLIVOU OCHRANOU SVÉHO CENTRALIZOVANÉHO KRIMINÁLNÍHO STÁTU A SVÝCH CENTRALIZOVANÝCH KRIMINÁLNÍCH MASMÉDIÍ 

http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2005022205

0/0
10.4.2006 15:16

Ulrich

Neschopnost Idnes

Mladá fronta si svého času dělala čáku na to, aby byla řazena mezi velké a prestižní listy, které poskytují seriózní, kvalitní a nestranné zpravodajství. Asi to už dávno neplatí. Vydavatel, zdá se, změnil strategii. Mezi skutečně důležité zprávy začal míchat bulvár. Nezřídka se na první stránce ( výstavní skříni listu ) objevují banální senzacechtivé články. Ao jehoršího, Mladá fronta už není sto ani správně interpretovat a komentovat důležité dění. Příkladem jsou třeba tyto maďarské parlamentní volby. Redakce si je vědoma, že jde o událost z českého pohledu nezanedbatelnou, ale není ochotna vynaložit ani korunu na to, aby o této věci zajistila kvalitní informace. Spokojí se s tím, když přetiskne základní agenturní zprávu. Chybí zcela informace o profilu kandidujících stran ( jejich názvy ani sice v podstatě správné, avšak ne úplně výstižné , rozdělení rozdělení na pravici a levici ) a poslední údaje o výsledcích ( to je důležité, neboť MDF mělo jen 5,03 a mohlo tudíž klesnout pod 5 ).

0/0
10.4.2006 10:12

Ulrich

Re: Neschopnost Idnes

Především ale je zcela nesprávný titulek. Remízou skončilo nanejvýš první kolo voleb, nikoli volby jako takové. Druhé kolo voleb v jednomandátových obvodech rozhodně o tom, který z obou bloků ( socialisté + liberálové nebo konzervativci z FIDESZ a MDF ) bude mít většinu. Remíza je z principu vyloučena. V té souvislosti lze zprávě Mladé fronty vytknout i to, že neobsahuje žádné zprávy o tom, jak ve většinových volebních obvodech dopadlo kolo první.

0/0
10.4.2006 10:20

Ulrich

Re: Neschopnost Idnes

A ještě do třetice: takto vypadá kvalitní zpravodajství a správný titulek: http://edition.cnn.com/2006/WORLD/europe/04/09/hungary.elections.ap/index.html

0/0
10.4.2006 10:27

Vosta Jindra

Re: Re: Neschopnost Idnes

to je marný. Ať se to vezme kudy chce, nejsou schponi konzistentně a nepovrchně informovat o ničem. Stálo by to moc práce a asi si spočítali, že pro typické čtenáře je takové námahy škoda.

0/0
10.4.2006 10:48

0lda

Re: Neschopnost Idnes

Z páté velmoci se v ČR stala pátá kolona.

0/0
10.4.2006 12:48

Najdete na iDNES.cz