Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ozbrojenci v iráku propustili americkou novinářku

Iráčtí únosci propustili americkou novinářku Jill Carrollovou, kterou drželi v zajetí od sedmého ledna. Oznámil to její spolupracovník. Únosci minulý měsíc hrozili, že osmadvacetiletou ženu zabijí, pokud nebudou jejich požadavky splněny do 26. února.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

tajemník z létajicího ostrova

Islám
Podle některých názorů se islám zastavil někde ve třináctém století. 
 
0/0
31.3.2006 6:13

sokolek

Upíři už jsou přejezení krve
To měla pořádné štěstí, Mohamedovi kre*eni jsou stále lační po krvi nevěřících, zřejmě už byli po krvavé snídani, tak jí nezařízli jako jiné zajatce viz: http://www.xlsite.com/vanek/Islamskabrutalita.html Připomínám, že v ukázce z bestiální snídaně mohamedánů se nejedná o žádné islámské bojovníky, kteří by jednali proti Koránu, nebo ho neznali.  Naopak,dobře ho znají a ví jak mají podle něj zacházet s nevěřícími psy. Pokud je vám méně než 18 let, nebo jste těhotná, nebo jste po obědě,  raději na tento odkaz neklikejte. Jedná se skutečně o tu nejbrutálnější a nejbestiálnější ukázku toho co je skutečný Islám a jakým nebezpečím je pro západní civilizaci.
0/0
31.3.2006 5:56

tajemník z létajicího ostrova

Mladík odsouzen na třicet let
Na 30 let do vězení poslal soud v Alexandrii ve státě Virginie amerického studenta Ahmeda Abu Aliho, původem ze Saúdské Arábie, za přípravu atentátu na prezidenta George Bushe a za podporu teroristické organizace Al-Káida.
Abu Alimu hrozilo až doživotí. Mladík, který vyrůstal na předměstí Washingtonu, byl usvědčen, že se zástupci Al-Káidy za pobytu v Saúdské Arábii projednával možnosti, jak zabít amerického prezidenta. Debatovali především o možnostech k Bushovi se na veřejnosti přiblížit a zastřelit jej, a o možnosti použít auto napěchované výbušninou nebo unést letadlo.  
 
 
0/0
30.3.2006 18:37

Kamil Pink

Starejte se o sebe, vzkazuje Irák Amričanům
Iráckému premiérovi Ibráhímu Džaafarí došla trpělivost. Americkou vládu varoval před dalším vměšováním se do vnitřních záležitostí země.
Bezprostředním důvodem je snaha amerického velvyslance v Iráku Zalmaj Chálilzada přesvědčit Washington, že hlavní představitel iráckých Šíitů a současný premiér Džaafarí by v příští vládě tento post zastávat neměl. Džaafarí současně před americkými představiteli obhajoval kontroverzní spolupráci a stávající politickou alianci s anti-americkým šíitským duchovním Muktadou Sadrem, který v zemi vede desetitisícové milice. Ty jsou podle premiéra nedílnou součástí života v Iráku a Američané si na jejich přítomnost v politice zkrátka musí zvyknout.    
0/0
30.3.2006 17:45

tajemník z létajicího ostrova

Alláh je veliký! křičeli na oblohu
Zvědavost, vědecký zájem, ale také strach provázely včerejší zatmění slunce.
Muslimové ho často pokládají za Alláhův hněv za jejich hříšné činy.
Mnozí z muslimských Nigerijců se včera s počátkem stmívání skryli v domech a ptali se, jak Alláh teď potrestá zemi, či je samotné.
Jiní vyznavači islámu naopak vyběhli do ulic a křičeli: "Alláh je veliký!" Nakonec Slunce vystoupilo ze stínu a všichni se šli pomodlit do mešit.    
 
 
0/0
30.3.2006 17:41

NWO

Pokus o vytvoření světové centrální banky
To už snad ani není drzost, to je naprosté opovržení všemi! To by zabezpečilo, že investice půjdou tam kam oni chtějí, a že získají dohled nad všemi loupežníky z hedge fondů. Představa, že tito ...di budou rozhodovat kam a jak se budou investovat rezervy národů je děsivá. Hmm. Cítíte ten zápach? Jakoby tady "někdo jehož Jméno se nesmí vyslovit" usiloval o jednu celosvětovou banku a celosvětovou měnu... Všichni přijdou o všechno a začne se znovu. Těsně předtím se všechno ještě pořádně promíchá, když mela tak správná... a pak "se dospěje k názoru", že jinak to nepůjde. A to všechno prosazeno cizími pěstmi za cizí krev a utrpení a tiskem bezcenného papíru. No není to geniální? Vsaďme se, že jim to zase všichni političtí pejsci pěkně sežerou - a prodají nás za kostku cukru... ... a bonbónek nakonec http://www.expressindia.com/fullstory.p

NWO

0/0
30.3.2006 17:24

tajemník z létajícího ostrova.

Re: Pokus o vytvoření světové centrální banky
To víš, že to všichni cítíme. Nechtěl bys odejít zasmrádat zas někam jinam?
0/0
30.3.2006 22:50

mtis

Re: Pokus o vytvoření světové centrální banky
Už bys měl doňafat, ratlíku !!!
0/0
31.3.2006 5:59

tajemník z létajicího ostrova

Ministři zahraničí apelují na Írán kvůli jadernému programu
Ministři zahraničí stálých členských zemí RB OSN a Německa znovu apelovali na Írán, aby zastavil svůj jaderný program a obnovil jednání s Mezinárodní agenturou pro atomovou energii. Rada bezpečnosti OSN vyzvala ve své rezoluci Teherán k zastavení jaderného programu do 30 dnů.
"Shodli jsme se v tom, že naším cílem zůstává diplomatické řešení," uvedl německý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier. "Nyní běží třicetidenní lhůta a na tahu je Írán," dodal.    
0/0
30.3.2006 16:29

fleret1

TO JE DOST !!!!
prasopsi mizerni !!!
0/0
30.3.2006 16:09

Najdete na iDNES.cz