Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kalousek: Nejsme pokrytci

Michaela Jílková ve svém pravidelném rozhovoru zpovídá Miroslava Kalouska. Než se stal předsedou KDU-ČSL, snažil se vyvrátit pověst kontroverzního politika. Nyní ho trápí pověst celé strany. Sám přiznal, že nálepku "odporných lidovců" ani on nedokázal odstranit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

caterpillar

..............................................
Lháři, kteří se vydávají za strážce morálky a odhalování zločinců.
Jejich lživá nařčení a v případě Miroslava Kalouska i  křivé obvinění z  podílu na smrti 3 vojáků jsou skutečně na trestní oznámení a být Kalouskem, tak žádám minimálně omluvu.
0/0
23.3.2006 14:52

karoten

Re: ..............................................
Neviditelný čokl je dobrovolným boosterem ODS, to je sdostatek známo. Tenhle článek jej podvihuje k serioznosti, uznává i práva druhých (ideově nespřízněných) na spravedlivý pohled.
Přesto, zmínka o pravdolásce jednoznačně ukazuje, že máme co dělat s extremistickým zpravodajem
0/0
23.3.2006 15:50

papanikula

strana lidova a bolsevicke praktiky
je to stejne jako kdyby noviny o nekom neco napsaly a strana lidova zakazala tisk techto novin a nebo by tyto noviny zacala nicit je to v podstate  to same bolsevicke jednani lidovcu
0/0
22.3.2006 22:38

caterpillar

..............................................
Je samozřejmě právo Balbínovců podat trestní oznámení, ale jsou to skutečně profsionální a účeloví lháři, kteří sami nevědí, co je to čestnost. Pokud by byli skutečně čestní, tak by se neomezovali na lživá prohlášení a na lživé útoky. Oni se k bilboardům přihlásili, ale údaje rozpočtového výboru PS dokládají, že příjmy a výdaje Balbínovi poet. strany nikdy nepřesáhly 40 tisíc korun. Kdyby byli skutečně morální a čestní, alespoň by ´přiznali, kdo stojí za tou lživou kampaní.
0/0
22.3.2006 22:25

papanikula

Re: ..............................................
Kalousek neni cestny ,staci se zeptat v Pribrami, jake tam koluji povesti o tomto panovi,Balbinovci jsou cestnejsi, nez cely Kalousek a jeho slavna rodina podnikatelu
0/0
22.3.2006 22:29

caterpillar

Re: Re: ..............................................
já ho tu nebudu prezentovat jako nejčestnějšího muže ve státě, protože tím asi skutečně není. Byl obviněn z krácení daně, obvinění bylo odloženo. Pokud jsou důvodná podezření, že něco spáchal, ať ten kdo je má, podá trestní oznámení. Má na to právo. Pověsti kolují o všech politicích, od Topolánka, přes Kalouska až po Paroubka.
0/0
22.3.2006 22:35

caterpillar

.............................................
Padáková kauza. Je to mýtus, Kalousek se smrtí 3 vojáků nemá nic společné a není za ni odpovědný. Jeden voják se skutečně zabil na padáku VTP-100, o jejichž dodávce pro armádu rozhodl náměstek ministra obrany Ing. Miroslav Kalousek. Ale odoborný posudek jednoznačně vyloučil závadu padáku, smrtelné zranění vojákovo bylo způsobeno jeho nezkušeností a zazmatkováním. Další 2 vojáci se zabili na padácích staršího typu, které Kalousek rozhodl vyřadit jako nevyhovující. Byl bych opravdu rád, aby si to lidé konečně uvědomili. Pokud má někdo morální právo podat trestní oznámení, pak je to Miroslav Kalousek, protože Blabínovci ho účelově lživě obviňují ze smrti 3 vojáků. Balbínova strana by se měla Kalouskovi omluvit a držet hubu.
0/0
22.3.2006 22:21

papanikula

Re: .............................................
normalne kecas ,ze informace nejsou pravdive ,zatim trestne oznameni podala prostrednictvim sveho advokata Balbinova strana na statni zastupitelstvi ,strana lidova poskozuje cizi vec .
Takhle se snad chovali jen komunisti,kteri v roce 1968 premalovavali zdi a plochy,stejna sebranka.
 
 
0/0
22.3.2006 22:27

caterpillar

Re: Re: .............................................
Nejsou pravdivé? Vyvrať je. To jsou fakta. Dobré vyjádření jsem zaznamenal na serveru  neviditelný pes.
0/0
22.3.2006 22:32

caterpillar

......................................................................
od papanikuly tu vládne stále onen blud, to jest názorová impotence a jen odvolávání se na lháře- Balbínovce.
Nesmí se používat tváře člověka, který k umístění své tváře na bilboard nedal souhlas.
 
0/0
22.3.2006 22:16

papanikula

Re: ......................................................................
ano a proto  Balbinova strana podala trestni oznameni,on ten pobyt Lidovcu v Narodni fronte a ucast ve Federalnim shr.udelali sve.A,tak jako komunistum,kdy se neco  nelibilo,tak to proste prelepili vyvlastnili a je jedno,ze to neni nase ,pockej na verdikt zastupitelstvi,jde o poskozovani cizi veci,protoze skoda nebude do 5.000,- jedna se o trestny cin.
Lidovci se chovaji jako bolsevici a jejich predseda je opravdu cestny asi jako komunisticka strana
0/0
22.3.2006 22:23

caterpillar

Re: Re: ......................................................................
Lidovci se za své lidi, kteří přisluhovali komunistům omluvili. Nejde o přelepování, ale první začali porušovat práva členů KDU-ČSL Balbínovci. Já nepokládám Kalouska za nejčestnějšího muže ve státě, ale lži o jeho vině na smrti 3 lidí jsou skutečně na trestní oznámení a finanční odškodnění.
0/0
22.3.2006 22:28

papanikula

Re: Re: Re: ......................................................................
To rozhodne  statni zastup. a soud
0/0
22.3.2006 22:30

caterpillar

papanikula
Přestaň tapetovat a odpověz: Je povoleno, aby někdo použil na bilboardě obličej někoho(a navíc přitom o něm psal neuvěřitelnou lež), kdo s tím nevyslovil souhlas? Když osoba se svým umístěním na bilboard nesouhlasí, je povoleno, aby tam byl jeho obličej bez souhlasu použit?
0/0
22.3.2006 16:47

papanikula

Re: papanikula
Oznamovatel poukazuje v této věci nejen na bezprecedentní porušení svých majetkových práv, ale i na útok ze strany politické strany, která díky bezpáteřnosti svých představitelů byla vždy stranou parlamentní včetně průběhu komunistické diktatury a po obnovení demokracie v České republice i ze shodných důvodů i v naprosté většině stranou vládní, a to na neparlamentní politickou stranu, kterou se snaží ve svobodě slova omezit a zastrašit již shora uvedeným jednáním, které se snaží následně zamaskovat poděkováním české sportovkyni, jejíž vážnost je v České republice nesporná, osobu oznamovatele nevyjímaje.
"Vysvětlení" ze strany představitelů KDU-ČSL ohledně údajné svépomoci lze pak zařadit snad jen do kategorie účelových lží, kdy oznamovatel nebyl nikdy ani ze strany KDU-ČSL v uvedené věci kontaktován a oznamovatel nikdy nezaznamenal ani žádné legální, například právní kroky, zejména pak civilní žalobu z důvo
0/0
22.3.2006 19:18

papanikula

Re: papanikula
 civilní žalobu z důvodů inzerovaného nebezpečí z prodlení pak např. spojenou s návrhem na vydání předběžného opatření, ba ani konkrétní výtky k přelepovaným billboardům nad rámec podobizny jejího předsedy a výzvy k jejímu volení.
0/0
22.3.2006 19:19

papanikula

Re: papanikula
Oznamovatel se ze shora uvedených důvodů obrací na Městské státní zastupitelství v Praze, jako místně příslušnému, neboť má za to, že k uvedenému jednání ze strany KDU-ČSL došlo právě v Praze, i když k předmětnému přelepování na území Jižních Čech (zejména pak v Českých Budějovicích, Veselím nad Lužnicí, Zahrádkách, Zárybničné Lhotě, Otyni a Soběslavi), především ve snaze dosáhnout zamezení uvedeného protiprávního stavu i odhalení viníků. Oznamovatel zároveň zdvořile žádá, aby byl informován o průběhu trestního řízení, popřípadě prostřednictvím svého právního zástupce Mgr. Jaroslava Fialy, AK sídlem Praha 1, Jakubská 2.
za Balbínovu Poetickou Stranu Jiří Hrdina Geniální guvernér Zlaté časy, kdy platil zákon Malleus Maleficarum - Kladivo na čarodějnice, řekli si pravděpodobně přední členové KDU-ČSL společně s jejich velmistrem Ing. M. Kalouskem. Stačilo na hříšníka poukáz
0/0
22.3.2006 19:20

caterpillar

..............................................
Zas se to tu hemž pitomci, kteří ani neví o čem píšou.
0/0
22.3.2006 16:37

oprudil

nejsou pokrytci , jsou Plojharovi děti !!
0/0
22.3.2006 15:28

gentlastwo

No vidíte Jílková..Ještě budete v MF DNES
nejchatřejší...
/Což zase  není tak  těžké/.
0/0
22.3.2006 15:24

Morland

K balbínům jenom
tolik, byli docela zajímavou kuriozitkou, od té doby co se začali brát vážně to jde s nimi z kopce.
 
Zajímalo by mě jak by pan Hrdina reagoval na bilboardy s jeho fotkou na nápisem, že je vrah.
0/0
22.3.2006 12:21

Kleki Petra

Re: K balbínům jenom
1) Taková fotka a takový nápis ohledně Kalouska někde visely?
 
2) pak by také záleželo na tom, zda by nápis byl pravdivý.
0/0
22.3.2006 12:24

papanikula

Re: Re: K balbínům jenom
0/0
22.3.2006 12:51

Morland

Re: Re: K balbínům jenom
No ty padáky, které Kalousek nezavinil k tomu měly docela blízko, tímhle se Hrdina sesunul na Rasovu úroveň
0/0
22.3.2006 13:09

caterpillar

Re: Re: K balbínům jenom
Padáky jsou 1000x vyvrácená pomluva. Být Kalouskem, už bych dávno podal trestní oznámení.
0/0
22.3.2006 16:39

VladKasparek

:-)
http://www.inkvizice.org/old/
0/0
22.3.2006 12:11

papanikula

kiomunisticke praktiky strany lidove
Dne 20. 2. 2006 objednala Balbínova poetická strana, sídlem Praha 2, Balbínova 6, IČO : 265 87840 , dále jen oznamovatel, u obchodní společnosti Sprinter spol. s r.o., sídlem Trojanova 8, Praha 2, tisk a výlep osmdesáti billboardů dle přiloženého motivu na území ČR s tím, že objednávka byla takto potvrzena dne 22. 2. 2006.
Dle ověřené informace oznamovatele došlo od 15. 3. 2006 k přelepu některých billboardů v oprávněném užívání oznamovatele ze strany KDU-ČSL, kdy na místo vylepeného motivu znázorňujícího osoby Geniálního guvernéra Balbínovy poetické strany a předsedu KDU-ČSL s nápisy "PADOUCH NEBO HRDINA, my jsme jedna rodina", "Potřebujeme talenty všeho druhu", "Volte srdcem", "Volte KDU-ČSL", bylo přelepeno poděkování Katce Neumannové s podpisem KDU-ČSL, Klidná síla. V následujících dnech se ve sdělovacích prostředcích zástupci KDU-ČSL v čele se svým předsedou, opakovaně doznali k popsané nelegální činnosti s tím, že v ní
0/0
22.3.2006 12:04

Ccecil

tapeta
jak se ti tapetuje tím nesmyslem?
0/0
22.3.2006 12:08

papanikula

Re: tapeta
0/0
22.3.2006 12:09

Kleki Petra

Re: Re: tapeta
...a všemu se smála, jenom aby ten zlatej zub byl vidět!
0/0
22.3.2006 12:12

papanikula

Re: Re: Re: tapeta
0/0
22.3.2006 12:13

klv

Re: kiomunisticke praktiky strany lidove
Balbínovci zapoměli na srandu a na recesi a věnují se politickému boji, škoda původně se mi líbili ale začínají se brát moc vážně
0/0
22.3.2006 12:09

papanikula

Re: Re: kiomunisticke praktiky strany lidove
mne spis zajima chovani strany lidove a jejiho neup
0/0
22.3.2006 12:10

klv

Re: Re: Re: kiomunisticke praktiky strany lidove
ale to spolu souvisí,
0/0
22.3.2006 12:27

papanikula

Re: Re: Re: Re: kiomunisticke praktiky strany lidove
urcite zvlaste kdyz Kalouskova strana lidova porusuje Ustavu Cr,ale tady se neni asi cemu divit
0/0
22.3.2006 12:36

Morland

Re: Re: Re: Re: Re: kiomunisticke praktiky strany lidove
Jakpak porušuje ústavu?
0/0
22.3.2006 13:09

papanikula

strana lidova=strana pokrytecka
Na základě doznaného protiprávního jednání ze strany představitelů KDU-ČSL, ve smyslu přelepování billboardů naší politické strany, spojeného s urážkami a hrozbami, bylo dne 20. 3. 2006 podáno trestní oznámení, jehož kopii Vám zasíláme na vědomí. (viz níže)
Balbínova poetická strana důrazně odmítá jakékoliv výhrůžky či skrytá obvinění a považuje uvedené kroky ze strany KDU-ČSL za nejen protiprávní a trestné ve smyslu trestního zákona, ale i za protiústavní.
0/0
22.3.2006 11:56

papanikula

strana lidova=strana pokrytecka
doporucuji navstivit
0/0
22.3.2006 11:54

papanikula

Re: strana lidova=strana pokrytecka
na zminene strane je i cely text trestniho oznameni na stranu lidovou vcele s cestnym a neuplatnym panem Kalouskem
0/0
22.3.2006 11:58

klv

Re: Re: strana lidova=strana pokrytecka
a také je tam napsáno že jediným jejich soupeřem je KDU protože církvi se vrátila katedrála,
tzn že komanči jim nevadí sice nakradli mnohem více ale to Balbínům nevadí, jako recesisty jsem je bral ale tohle je už posedlost
mimochodem tričko za 500 , no nevím
0/0
22.3.2006 12:03

jojoj897

to je zajimavé !!!
blbínovci zřejmě budou takoví malí, čeští čestní lidé ...   
0/0
22.3.2006 12:05

jojoj897

zapomněl jsi plivnout jedovatou slinu !
     
0/0
22.3.2006 12:03

papanikula

Re: zapomněl jsi plivnout jedovatou slinu !
0/0
22.3.2006 12:05

Ccecil

Potěšil mne jeden člověk
Potkali jsem se při jedné příležitosti. On říkal: Nikdy jsem lidovce nevolil, ale teď je budu volit.
Zajímal jsem se proč. A co on na to?
Program se mi líbí, ale to není nejdůležitější. Mé pracovní povinnosti ně často zavedou na jednání kraje. Jednou byl hejtman Juránek(KDU) mimo. Za tu dobu se nic nevyřešilo. ODS se hádala se socanama a komunisty. Kdy se pak hejtman vrátil, jako by někdo mávnul kouzelnou hůlkou a najednou se všechno začalo řešit. Dokonce i komunisti jeho návrat kvitovali s povděkem. Takových lidí by v politice mělo být co nejvíc.
 
0/0
22.3.2006 11:50

Kleki Petra

Re: Potěšil mne jeden člověk
A jak to dopadlo, vzali se?
0/0
22.3.2006 11:51

Ccecil

Re: Re: Potěšil mne jeden člověk
Ten zedník mu ji ukroutil a pak utrhnul
0/0
22.3.2006 12:01

VladKasparek

Re: Potěšil mne jeden člověk
Pravím, AMEN
0/0
22.3.2006 11:53

Kleki Petra

Re: Re: Potěšil mne jeden člověk
Zkráceně PRAMEN.
0/0
22.3.2006 12:14

papanikula

opravdu neni pokrytecka?
Strana lidova zacala prelepovat plakaty ,ktere kritizovaly nejcestnejsiho muze p. Kalouska, plakaty s Katerinou Neumanovou,jak trapne a hodne jen strany ,ktera jde s kazdym a pritom se boji kritiky. Strana lidova predvedla bolsevicke metody
0/0
22.3.2006 11:31

klv

Re: opravdu neni pokrytecka?
už jsi to tu  jednou plácl, to nevypotíš nic nového
0/0
22.3.2006 11:33

Najdete na iDNES.cz