Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Sobotka: Víra nesmí ovlivnit hlasování

Špičky ČSSD řešily, jak přehlasovat prezidentské veto zákona o registrovaném partnerství. Sociální demokraté potřebují ve Sněmovně získat 101 hlasů. "Víra by neměla hrát rozhodující roli při hlasování," tvrdí úřadující předseda strany Bohuslav Sobotka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

DUVOD-X

Jméno?
Já si nemyslím, že o víře by se 2 mělo mluvit nahlas. Za předpokladu, že se nám nechce mluvit ani o Ježíši, jakožto o Bibly, je to pro nás, Feťáky a sMAŽKY vynikající.
0/0
23.2.2006 11:52

milchama_

Tato diskuze vede k jedinému závěru.
Víra v Boha, skutečná a čistá, je víc, než poslanecký mandát. Čím víc nás najde cestu k Bohu, tím lépe pro nás a pro naše děti. Tu jedinou a správnou cestu nám ukazuje nejenom církev, ale i naše srdce. Vy všichni, kteří nechcete slyšet pravdu, časem prohlédnete.
0/0
22.2.2006 14:35

pinguinone

Re: Tato diskuze vede k jedinému závěru.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ... ( milchama , mail , 22.02.2006 13:54 ) vlákno | reagovat
Bůh ano, ale bohů je habaděj (1 K 8,5n)...
0/0
22.2.2006 15:46

pinguinone

Re: Re: Tato diskuze vede k jedinému závěru.
..sis to dost zjednodusil..
0/0
22.2.2006 15:47

Deleter

Re: Tato diskuze vede k jedinému závěru.
No, když se podívají na odpad, jako jsi ty, tak se tomu na 100% vyhnou.
0/0
22.2.2006 15:52

pinguinone

Re: Re: Tato diskuze vede k jedinému závěru.
..je to sice fanatik ,ale zatim nikoho nehoni plamenym mecem,,,
0/0
22.2.2006 15:54

milchama

Re: Tato diskuze vede k jedinému závěru.
TO NEJSEM JÁ, NÝBRŽ MŮJ KLON. VŠIMNĚTE SI PODTRŽÍTKA ZA KONCOVÝM A...
0/0
23.2.2006 8:04

milchama

Re: Re: Tato diskuze vede k jedinému závěru.
Nicméně, s tím textem souhlasím... :)
0/0
23.2.2006 8:06

pinguinone

Re: Re: Re: Tato diskuze vede k jedinému závěru.
.. nediskutuju s nickama ,ale s nazory..   i kdyz nekteri ,meni nazor se stejnou rychlosti...
0/0
23.2.2006 8:09

nikisbeta

Re: Tato diskuze vede k jedinému závěru.
NEříkám že víra je špatka. Mně ovšem bůh v životě nepomoh, a když se stane něco špatneho tak všichni (věříci) říkaj že bůh si to přál, že je to boži trest či nějake obdobne nesmysly. Až uvidím realný důkaz o tom že existuje klidně se na víru dám.... Proti homosexualum nic nemam, a reg. par. je podle mně správna věc.
0/0
24.2.2006 8:43

Dzugasvilli

Proboha, na co si to hrajete,vládní šašci ???
Říše římská skončila díky propagaci homosexualit- historicky doložený fakt !!! O co vlastně jde ? Vždyť mají možnosti jak po sobě dědit.... Tak nač takovou Píčovinu, jako registrované partnerství ???? Vzpamatujte se ? -Když jsme vedli debatu s přáteli-mimochodem jsou mezi nimi i homosexuálové- uznali i oni argumenty, že chce li lidstvo přežít, je třeba dodržovat jisté i morální hranice..... ať se zastánci zákona zlobí, či nikoliv- je to tak !!!
0/0
20.2.2006 21:44

Michalll

třeba nejde jen o
politiku. Život bývá prozaičtější.
Vymizení křesťansko-židovské rodiny, která měla softvér na trvalost a ohleduplnost k dětem, dalo prostor rodinám bez tohoto vybavení. Už tedy nikoliv staletá tradice předávání know-how, ve které vychovávány již malé děti připravované  a tvarované celým systémem hodnot, nákladné mechanismy poradenství a řešení krizí.. Spíše nezajištěná variabilita, sem tam nějaké blýsknutí typu společného zdanění. Tak trpí řada lidí  ztrátou partnera, ztrátou rodiče, adaptací na rodiče nového. Únava ze střídání partnerů, kterým se moc neřeší, spíše jen se řešení hlubších věcí odsouvá do dalšího partnerství či života. V novém svazku se opakují nevyřešené staré problémy.
TaK řada singl lidí, ať už právně nebo fakticky nerozvinutým rodinným životem v neposlední řadě pro minimalizaci počtu potomstva.
 
A tu přichází samospásné řešení, které se fakticky týká snad několika promile, ale obecně je provázeno s důvěrou v
0/0
20.2.2006 21:38

Michalll

Re: třeba nejde jen o
 mesiáše. Když selhala rodina, manželství, snad nějaké partnerství se povede. Pod tlakem medií je absurdní iluze zhmotněna. Je to konečně přirozené, člověk musí zkoušet nejen nové, ale zejména náhradu za nefunkční staré. A tak bez praktické představy o realizici i pan premier zesiluje tlak, fantazie o registrovaných je pro politické přežití zřejmě nezbytná.
Zatímco vláda selhává třeba v regulaci dovozu odpadků, může nabídnout zásadní historický průlom, podobný olympijským rekordům, které učiní přihlížející nezapomenutelnými. Zatímco sportovec se pro své použití rozhoduje, u neúplných životních orientací je to složitější. Mohou být použiti jako další iluze.
0/0
20.2.2006 21:39

modrej ptacek

--------------
Bohuslav Sobotka alias lhář ministr financí Sobotka. Své jsem již o jeho zločinné transakci 11-ti miliardových pohledávek řekl. Zde si dovolím zkopírovat fakta, která jednoznačně mluví proti ministru financí Sobotkovi. Již jeho lži ohledně této kauzy by v jiných zemích stačily na demisi.
Lidové noviny 26. 1. 2006: "Sobotka včera popřel, že by chtěl sporné pohledávky za korunu prodat, a zpochybnil i zápisy z jednání, která vedl a organizoval." Téhož dne odpovídá Sobotka: "Žádná taková kauza neexistuje. Myslím, že si ji pan Tlustý vymyslel."
26. 1. Český rozhlas. Tam dokonce můžete slyšet pana ministra s jeho vlastním hlasem, tam nezapře, že říkal: "Žádná z těchto variant nepočítala s tím, že by se za korunu převáděly pohledávky z ČKA na ČSOB v rozsahu 11 miliard." - Pokračuje citát, dobře poslouchejte. - "To je věc, která je vycucaná z prstu."
Podíváme-li se na stanoviska pana ministra financí ze včerejška, je jas
0/0
20.2.2006 15:39

modrej ptacek

Re: --------------
jasné, že už připouští, že jednání vedl, připouští, že zápisy z těchto jednání jsou pravé. Jak by je také mohl popřít, když mají jednací číslo a jsou svědkové připravení dosvědčit jejich průběh?
***
A je naprosto prokázáno, že transakce v hodnotě 11 miliard převáděných za jednu korunu byla nejen jednou z variant, jak říká pan ministr, ale byla dokonce tou hlavní, ministrem financí prosazovanou.
V normálních státech by důkazy o tom, že pan ministr financí se snažil celou záležitost vyřešit konstatováním, že neexistovala, stačily k jeho rezignaci. Pan ministr je totiž na základě právě ocitovaných jeho výroků z médií starých jeden týden a včerejšího vystoupení zde v Poslanecké sněmovně lhář. A já už napříště budu titulovat pana ministra "lhář ministr financí Sobotka". (Ohlasy ze sálu.)
Paní poslankyně, to je strašné, ale pro vašeho ministra financí. To jsem nebyl já, kdo ho nutil, aby říkal, že žádná z t
0/0
20.2.2006 15:40

modrej ptacek

Re: Re: --------------
těchto variant nepočítala, že se nic takového nepřipravovalo, že to neexistovalo. Vážená kolegyně a vážení kolegové, to říkal na svá ústa váš pan ministr, a pokud se vám to nelíbí, vyřiďte si to s ním.
Já tady konstatuji, že včera bylo prokázáno - a opakuji, že jednání vedl, zápisy jsou pravé, transakce byla připravována a jejím cílem, a to opakuji zejména pro pana ministra tentokrát vnitra a Policii České republiky, byla připravovaná transakce, při které český stát měl být připraven o miliardy. To je v tuto chvíli dokázáno. Připraven o miliardy! Že se to kolegům ze sociální demokracie nelíbí, chápu. (Ohlasy z lavic ČSSD.) Vám se nelíbí, že se o loupeži a zločinu… (Námitky ze sálu.) Kde se vzaly?
0/0
20.2.2006 15:41

modrej ptacek

Re: Re: Re: --------------
 vím, že to všechno zní možná až humorně. Ono bylo humorné, když váš bývalý kolega Kraus pravil, že se v Africe podepsal proto, že je to tam zvykové právo. To jsme si také přečetli. Pak se ukázalo, že v kolonce Director, tak pravil, že to byl omyl, pak se ukázalo, že tam poslal 50 tisíc dolarů - a hle, už tu není mezi námi! Takže prosím, sledujte citáty, které tady uvádím. Ony mají totiž podobně humorný průběh.
Když to shrneme, napřed pan ministr financí tvrdil, že se žádná jednání o ničem takovém nekonala. Je právě doloženo, že konala. Pan ministr financí, když mu praskla jedna lež, to je, že nic nepřipravoval, tak se chytil jiného záchranného bodu a pravil, že jsem poklesl hlasem a že jsem tím hlasem poklesl proto, abych před veřejností zatajil neuvěřitelnou bombu, a to je, že celý citát zní, že kromě koruny ještě český stát získá tzv. výnosy z plnění. Tento úhybný manévr pana ministra byl tak úspěšný, že ho dokonce ocitovala jedna ze včerejších večerních tele
0/0
20.2.2006 15:41

modrej ptacek

Re: Re: Re: Re: --------------
Tento úhybný manévr pana ministra byl tak úspěšný, že ho dokonce ocitovala jedna ze včerejších večerních televizí. Já jsem výnosy z plnění necitoval proto, že proti výnosům z plnění stojí také náklady na správu pohledávek, a jak jsem tu včera uvedl, bod 2 ze zápisu jednání ze 3. ledna 2006 jsem necitoval proto, že se týká soukromé banky a zdálo se mi to žinantní, ale po všem tom, co tady říká pan ministr, co se dá dělat, žinantní věci budeme muset citovat.
Ten bod říká: Náklady na správu pohledávek však ČSOB odmítá uhradit. Jinými slovy, chcete-li celou bilanci této transakce, tak je tato. Český stát za korunu prodá 11,1 mld plus získá výnosy z plnění a není jasné, jak dopadne hrazení nákladů za správu pohledávek. Pan ministr svým tvrzením, že neuvedením pojmu "výnosy z plnění" byl vytvořen dojem, že má být ukradeno 11 miliard a že tomu tak není, neboť výnosy z plnění těch 11 mld vykompenzují. Pro ty z vás, kteří znáte rozdíl mezi miliardami a miliony, uvádím: oč
0/0
20.2.2006 15:42

modrej ptacek

Re: Re: Re: Re: Re: --------------
Pro ty z vás, kteří znáte rozdíl mezi miliardami a miliony, uvádím: očekávané výnosy z plnění z tohoto obchodu připravovaného ministrem financí jsou podle dokumentace České konsolidační agentury, to znamená na základě znaleckých posudků, v rozsahu 300 až 700 mil., přičemž tato čísla znamenají nejvýše. Já se vůbec s vámi ani s panem ministrem nebudu hádat o to, jestli by nakonec výnosy z plnění byly 100, 300, 700 (mil.?), nebo dokonce miliarda. Já jsem si totiž v trestním zákoně zkontroloval, že trestní sazba je úplně stejná v případě, že byl připravován zločin s rozsahem 11,1 nebo 10,1 mld. To je pořád totéž. Dokonce i kdyby výnosy z plnění byly ještě dvakrát, třikrát nebo pětkrát takové, stále je prokázáno, že byly naplněny podmínky trestného činu, při kterém pan ministr, znovu opakuji, připravoval ztrátu českému státu ve výši 11,1 mld. minus koruna a tyto výnosy z plnění, jak jsem uvedl z expertiz, v rozsahu nejvýše 300 až 700 milionů
0/0
20.2.2006 15:43

modrej ptacek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: --------------
To, že tato transakce není korektní a že má charakter podpory státu soukromému subjektu, dokazuje další citát ze zápisu ze 3. ledna, který jsem také neuváděl, neb se mi také jevil žinantní.
Evropská komise bude z hlediska souladu s evropským právem veřejné podpory posuzovat tato opatření státu:
a) Případnou platbu Ministerstva financí ve prospěch ČSOB za J. Ring. Pro vás, co si ze včerejška nepamatujete, pokus o vrácení 1,7 mld., které stát vysoudil na základě znaleckých posudků, které říkají, že záruky, a to jsou podstatné okolnosti celého tohoto případu, poskytnuté českým státem v kauze IPB-ČSOB, se sice vztahují na chyby při správě úvěrů v dobách IPB, ale - teď dobře poslouchejte, to je totiž vysvětlení celé kauzy - nevztahují se, tyto záruční smlouvy neplatí na pochybení, ke kterým došlo během správy v ČSOB, a proto musela ČSOB českému státu již zaplatit 1,7 mld. Vám, co se to nelíbí, doporučuji: ptej
0/0
20.2.2006 15:44

modrej ptacek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: --------------
 ptejte se pana ministra, proč přes to, že ČSOB byla odsouzena k vrácení 1,7 mld, vyjednává pan ministr financí o vrácení platby.
b) Cituji dále, že Evropská komise se z hlediska souladu s evropským právem veřejné podpory bude také zabývat rozhodnutím vlády o prodeji pohledávek - opakuji - za symbolickou cenu v kontextu obsahu navržené smlouvy ČKA a ČSOB. Tady se dokonce dovídáte to, co jsem ještě neuváděl: někde existuje navržená smlouva pro tuto transakci, takže pan ministr se v přípravách tohoto trestného činu dokonce dostal k formulování návrhu smlouvy.
0/0
20.2.2006 15:45

modrej ptacek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: --------------
Druhé stéblo, kterého se tady včera pokoušel chytit pan ministr financí, a myslím, že to řekl právě sedmkrát, je to, že to všechno dělal proto, aby zabránil konání 93 nebo 98 arbitráží. I to je naprosto směšný argument. Je směšný proto, že má-li Česká republika, Ministerstvo financí, v tomto případě Česká konsolidační agentura, právní nárok na 11,1 miliardy, má je napřed zinkasovat, a pak se případně, nebude-li se to druhé straně líbit, soudit či podstupovat arbitráž. A já nejsem jasnovidec a nevím, kolik z těch 93 nebo 98 arbitráží by Česká republika prohrála. Jedno vím jistě: neprohrála by 11,1 miliardy. Jinými slovy, opakuji, pan ministr financí evidentně v této kauze koná v zájmu ČSOB, nikoliv v zájmu českého státu. Jedině zástupce ČSOB totiž může chtít obrácený postup. Nevracet peníze a nekonat arbitráže. Zodpovědný úředník českého státu, a ministr financí zvlášť, musí chtít peníze, na které má nárok, a pak se případně soudit. Možná že argument pana ministra Sobot
0/0
20.2.2006 15:45

modrej ptacek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: --------------
Možná že argument pana ministra Sobotky se líbil kolegyním a kolegům ze sociální demokracie, ale jedno je jisté: u policejního vyšetřování nemůže obstát.
To, že pan ministr se snaží tvrdit, že varianta 11 miliard za korunu je jenom jedna z mnoha, to je další z jeho stébel. Jenom opakuji, že zápisy hovoří o právě této variantě jako o hlavní.
V další pasáži pravil pan ministr, že moje konání je v rozporu s ekonomickými zájmy - myslím, že řekl státu. Jestli pan ministr Sobotka si myslí, že státem je on a pan premiér Paroubek, pak potvrzuji platnost tohoto prohlášení. Ano, moje konání je v rozporu se zájmy pánů Sobotky a Paroubka, ale moje konání je v souladu se zájmem státu a občanů tohoto státu a já jsem si svého konání v plném rozsahu vědom. Ano, v okamžiku, když jako předseda dozorčí rady jsem se postavil proti transakci, při které měl být český stát, Česká konsolidační agentura okradena o 11 miliard, věděl jsem, že zloba bude velká, v
0/0
20.2.2006 15:46

modrej ptacek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: --------------
věděl jsem, že možná kvůli tomu budu i odvolán, a hlavně jsem věděl, že zde, v Poslanecké sněmovně, budu muset poslouchat nenávistné lži pana ministra Sobotky. To všechno se dá přečkat, to stojí za to. Hlavně když, pane ministře Sobotko a pane premiére Paroubku, těch 11 miliard nebudete moci ukrást!
Dále byl zmiňován příběh Setuza. Já si myslím, že to už je jenom snaha pana ministra odpoutat pozornost od kauzy ČSOB - ČKA. Ale jednu větu k tomu řeknu. V konsolidační agentuře je k dispozici dlouhý seznam korespondence mezi ministrem financí a Českou konsolidační agenturou, který bych doporučil k převzetí policii, protože tento výčet korespondence dokazuje, že Setuzu pro přátele chystal nejenom ministr Palas, který už také není mezi námi, ale i pan ministr Sobotka. To, že dnes pravděpodobně na odpoledním jednání bude pokračovat tato tendence už pro jiné přátele, nikoliv pro původní, na věci vůbec nic nemění.
0/0
20.2.2006 15:47

MaBla

Přiznání...
Ve společnosti - společenském systému, ve kterém by bylo možné operativně "ohodnostit" chování, výroky a postoje těch, kteří rozhodují o ostatních, by v této chvíli ministr Sobotka již nebyl ministr a pracně by sháněl způsob, jak uživit sebe a svou rodinu. Jedinou polehčující okolností by mu mohlo být to, že se ke svému slabošství přiznal. Jinak totiž nezle nazvat činěná rozhodnutí, která jsou v rozporu s vlasním přesvědčením. Otázka je, zda jde opravdu o vlastní přesvědčení či pouze účelovou nálepku.
0/0
20.2.2006 15:07

m.fanta

"Víra by neměla hrát rozhodující roli při hlasování"
Pan Sobotka ukázal, jak bere vážně lidi, kteří se řídí svým svědomím, vírou. Pokud chtěl říct: "Řiďte se fakty!" pozapomněl, že každý člověk fakta posuzuje podle svého svědomí a potom z nich činí závěry. Co tedy po poslancích chce? Něco, čeho není schopen ani on sám. Rozhodovat se na základě faktů. To dokáže možná počítač, i když...ani ten, protože je naprogramován.
0/0
20.2.2006 13:47

Mc_Bain

No přece, ...
nenapadejte jeho integritu.
0/0
20.2.2006 13:43

pinguinone

..trocha opakovani..
" (3) Slib poslance a senátora zní: "Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.".
0/0
20.2.2006 13:21

_lu

...
pani poslankyne Novakova se boji Boha, blesku, hromu, ohne... STREDOVEK NESKONCIIIILL... STREDOVEK TRVAAAA!!! SME CERNI ANDELEEE A TY SI BYLA PRVAAA... KLUK KLUK KLUK:-D
 
 
0/0
20.2.2006 12:16

milchama

Re: ...
Bát se Boha neznamená bát se blesku, hromu, ohně. Takto si mohou bázeň před Bohem vykládat vskutku pouze ti, pro něž středověk ještě neskončil... :)
0/0
20.2.2006 13:31

pinguinone

Re: Re: ...
..at to rozmazavas jak chces, je to dost tezko slucitelne se slibem poslance.. takovy obraceny celibat..
0/0
20.2.2006 13:42

milchama

Re: Re: Re: ...
Svědomí zostřené Boží bázní je v rozporu se slibem poslance? A pokud jde o zájem lidu, pak lid není nikdy kompaktní (jak ho prezentovali třeba bolševici) a zájmy různých frakcí jsou různé, často protichůdné...
0/0
20.2.2006 15:26

RodoDendron

Re: Re: Re: Re: ...
Děláš, jako by byl tvůj Bůh zosobněním kompaktnosti :)))))))
0/0
20.2.2006 15:46

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: ...
A kdo by měl být kompaktnější než Bůh?
0/0
20.2.2006 16:56

pinguinone

Re: Re: Re: Re: ...
..pokud nekdo hlasuje ve strachu pred Bohem , pak hlasuje v neshode s Ustavou..
0/0
20.2.2006 16:07

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: ...
S kterým článkem ústavy je konkrétně v neshodě? Někdo má svědomí usměrněné Marxem, někdo Adamem Smithem, někdo Bohem... :)
0/0
20.2.2006 16:55

pinguinone

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...
..slib poslance je soucasti ustavy..    a dal jsem Ti konkretni priklad , mohamedan jedna jinak nez katolik a vlastne musi mit Boha stejneho..
0/0
20.2.2006 17:00

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...
Chceš snad říci, že svědomí usměrněné Marxem se slibem v rozporu není, ale svědomí usměrněné Bohem ano  Kdo říká, že musí mít stejného Boha. Dle výroků bible a koránu o stejného Boha nemůže jít...
0/0
20.2.2006 18:47

pinguinone

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...
..jak to ?     Buh je preci jenom jeden..  rouhaci..
0/0
21.2.2006 12:47

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...
Bůh ano, ale bohů je habaděj (1 K 8,5n)...
0/0
22.2.2006 13:54

Kuttlirz

Sobotkovo krédo:
Při hlasování vypněte rozum i svědomí, řiďte se jen stranickou disciplínou. Zdravstvuj tavarišč Paroubek, Heil Rath!
0/0
20.2.2006 11:56

milchama

NAŘÍZENÍ VLÁDY č.144/2005 Sb. o stanovení některých podmínek poskytování jednotné platby a plochu zemědělské půdy pro kalendářní roky 2005 a 2006
§ 4 "(1) Fond poskytne žadateli platbu na ZEMĚDĚLSKOU PŮDU, která je... 2) Minimální výměra, na kterou lze poskytnout platbu, činí nejméně 1 ha ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY, a to podle údajů vedených v evidenci..." Jak si může vláda dovolit diskriminovat majitele asfaltových či betonových ploch, kteří na dotace právo nemají? Jak je možné, že zemědělci mají výhodu oproti asfaltodělcům a betonodělcům, kteří zasévají na asfaltu a betonu? Jde přece o to, aby práva betonodělců byla srovnána s právy zemědělců, stejně jako mají dle některých diskutérů být srovnána práva homosexuálů s právy heterosexuálů. Nebo snad ne?
0/0
20.2.2006 9:45

Deleter

Re: NAŘÍZENÍ VLÁDY č.144/2005 Sb. o stanovení některých podmínek poskytování jednotné platby a plochu zemědělské půdy pro kalendářní roky 2005 a 2006
To vypadá na terminální stádium.
0/0
20.2.2006 13:15

milchama

Re: Re: NAŘÍZENÍ VLÁDY č.144/2005 Sb. o stanovení některých podmínek poskytování jednotné platby a plochu zemědělské půdy pro kalendářní roky 2005 a 2006
To je pravda, absurdní požadavky homosexuálů vskutku pomalu ale jistě směřují k terminálnímu stadiu převrácenosti...
0/0
20.2.2006 13:33

Deleter

Re: Re: Re: NAŘÍZENÍ VLÁDY č.144/2005 Sb. o stanovení některých podmínek poskytování jednotné platby a plochu zemědělské půdy pro kalendářní roky 2005 a 2006
Nikoliv. Absurdní, to je přesný výraz pro tvé výlevy. Znám několik homosexuálů, ale žádný z nich není pro společnost ani zlomkem tak nebezpečný, jako jsi ty.
0/0
20.2.2006 13:47

milchama

Re: Re: Re: Re: NAŘÍZENÍ VLÁDY č.144/2005 Sb. o stanovení některých podmínek poskytování jednotné platby a plochu zemědělské půdy pro kalendářní roky 2005 a 2006
Můj "výlev" pouze ilustruje absurditu požadavků homosexuálů na příslušné analogii, když ji někteří nejsou s to nahlédnout jinak. Pokud nepomůže ani toto podobenství, pak tobě ani některým dalším patrně nelze pomoci... :/
0/0
20.2.2006 15:30

milchama

Re: Re: Re: Re: NAŘÍZENÍ VLÁDY č.144/2005 Sb. o stanovení některých podmínek poskytování jednotné platby a plochu zemědělské půdy pro kalendářní roky 2005 a 2006
Podle čeho se posuzuje společenská nebezpečnost? Podle promořenosti určité skupiny virem HIV či jinými infekčními agens? Podle komorbidity jiných deviací? Podle míry sebevražednosti?
0/0
20.2.2006 15:39

milchama

Paroubek si zřejmě spletl planety,
když prohlásil, že by schvaloval zákony třeba s Marťany. Správně měl zmínit Uraňany. Už v roce 1862 totiž zavedl "gay aktivista" K.H. Ulrichs pro homosexualitu termín uranismus...
0/0
20.2.2006 0:30

Lanta2004

Re: Paroubek si zřejmě spletl planety,
To bylo hodně slabý ... :-(
0/0
20.2.2006 0:39

Isabelle

Re: Paroubek si zřejmě spletl planety,
Pane Milchamo... a vy vite kde je ted Venus ?   Jupiter  ? 
0/0
20.2.2006 1:12

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.