Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Paroubek požádal Klause o podpis zákona o gayích

Premiér Paroubek požádal prezidenta o vstřícný postoj k zákonu o registrovaném partnerství. Pomůže prý specifické menšině. "Považuji za nezbytné vyjádřit návrhu mou jednoznačnou podporu," napsal v dopise poslanému na Hrad. Klaus považuje zákon za tragický omyl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

larkus

bla bla bla
Zlatí Komunisti !!!
0/0
13.2.2006 11:50

primeminister

Re: bla bla bla
se vzpamatuj
0/0
13.2.2006 12:39

Marmeladeee

CAUSA PŘEDSEDY ČESKÉ VLÁDY JIŘÍHO PAROUBKA: JAK BYL VERBOVÁN A ŘÍZEN AGENT KOMUNISTICKÉHO GESTAPA StB!

celtic

Re: CAUSA PŘEDSEDY ČESKÉ VLÁDY JIŘÍHO PAROUBKA: JAK BYL VERBOVÁN A ŘÍZEN AGENT KOMUNISTICKÉHO GESTAPA StB!
http://www.volny.cz/vyber_cr/vyber1/profesor_klaus.html
0/0
12.2.2006 14:23

Rebka

Re: Re: CAUSA PŘEDSEDY ČESKÉ VLÁDY JIŘÍHO PAROUBKA: JAK BYL VERBOVÁN A ŘÍZEN AGENT KOMUNISTICKÉHO GESTAPA StB!
Zajímavé čtení,ale nějak bez obsahu.Je to přesně to,co dovede jenom trochu zručný pisálek a to Vy určitě nejste,neb nevíte co je to objektivita.Nejvíce se o panu Klausovi zdovíte,když se zeptáte lidí,kteří jej znají velice dobře.Víte,já jsem se z podobných listů dozvěděl,že můj děda,byl taky údajným kandidátem dostrany.Myslím si,že kdyby žil,tak by toho novináře tak zažaloval,že by si do smrti nevzal pero do ruky.Když jsem se toho údajnéhom novináře zeptal,kde přišel debilním nařčením,odvětil mi,že je dostal od jednoho pána.A když jsem zjistil,že jde o člověka,který byl na mého dědu nasazen,tak jsem zjistil,že v tomto státě se člověk proti špinavostem nemůže vůbec bránit.Je zajíma vé celtiku,že když se něco napíše o Tvých přívržencích,tak tomu nevěříš,ale když je to naopak,tak jste jedno ucho.Hold,je vidět,že na Vás ta totalita zanechala toho více,než jaste schopen unést.
0/0
12.2.2006 15:30

arts

Re: Re: Re: CAUSA PŘEDSEDY ČESKÉ VLÁDY JIŘÍHO PAROUBKA: JAK BYL VERBOVÁN A ŘÍZEN AGENT KOMUNISTICKÉHO GESTAPA StB!
klaus je arogantní to je jistý. zvláštní je, že když byl premiérem tak poučoval kde koho i prezidenta havla...teď najednou mu to vadí, že ho premiér vyzve k podpisu jednoho konkrétního dopisu...klaus prostě káže vodu a pije whisky.
0/0
13.2.2006 11:57

klokan28

re Antichipka
Zkus se zamyslet co s tebe vypadlo člověče, to je něco nezkutečnýho!!!!! Takže teprve až my se budeme mít dobře pak teprve vám homosexuálům dovolíme se mít taky dobře. To snad neni pravda kam až to vede, člověk si nakonec nevidí ani na špičku prstu. Einstein řekl - " Dvě věci sou nekonečný, vesmír a lidská blbost, ale tim prvním si nejsem tak jistej"
0/0
12.2.2006 13:40

klokan28

re.re sadistická paranoidní homofilie
Vřele s tebou souhlasim, snaží se působit inteligentně, nicméně, jeho názoru svědčí o velké psychyické labilitě. Ale proč se s tím zabývat, spousta lidí to nemá v hlavě v pořádku, nejsem homosexuál,a obdivuju homosexuály za to s čím se musejí ve svém životě potýkat, dělá to z nich lepší lidi. Zjevům jako je Milchama, a opravdu jich sou mraky, bych vzkázal, že jim přeju, aby měli v životě trochu víc štěstí a našel se někdo kdo by jim vždycky včas pořádně rozmašíroval hubu.
0/0
12.2.2006 13:21

Pititak

Paroubek je populistický šašek
Paroubek dopad zákona není schopen dohlédnout, protože mu nerozumí. Je proti prezidentovi z principu. Kdyby byl Klaus pro zákon, bude Paroubek naopak proti! Je to populistický kašpar!
0/0
12.2.2006 9:33

celtic

Re: Paroubek je populistický šašek
pro objektivitu je nutno dodat, že Klaun je úplně stejný a platí to o něm také....
0/0
12.2.2006 9:35

VilemMikula

Majitel statu
Pokud jste take zhnuseni jako ja nasimi politiky zkuste se na to podivat jinak: Vy jste majitel statu a politik je Vas spravce, ktery spravuje Vas majetek. Pokud to nedela spravne muze byt Vami potrestan. Vice na http://www.volny.cz/vilem.mikula/ 1PS: Odpovezte si nejprve uprimne na otazku: Slouzi obcane urednikum a politikum nebo slouzi politici a urednici obcanum? 2PS: Vzkaz pro statni funkcionare a politiky, kteri nas okradaji. Budte v klidu. Nemusite me urazet. Lidem nevadi, ze nas okradate a na moje napady jak to zmenit kaslou.
0/0
12.2.2006 2:14

lemax

ze se tim stale zabyvate1 Stejne ten vyvoj nezastavite, tak jim to nechte at se registruji sneci!
jinde ve svete uz to bezi jen tady se porad zabyvame touto veci, ktera mohla byt uz davno schvalena a jen ji doladit. Pojdme na politiky a jak je srovnat!
0/0
12.2.2006 0:32

Lanta2004

Pro antichipka
Velice hezky a dojímavě napsaný článek,ale uvědom si,že by s tou změnou měl začít nejprve každý sám u sebe a nečekat,že to za něj vyřeší vláda.Celkem tě chápu,já zprvu taky reptal a nadával na toho ošklivého kapitalistu zaměstnavatele,jak nás odírá a tak,ale po čase jsem pochopil,že reptáním si nepomůžu.Naopak pokud bych v tom pokračoval utopil bych všechny naděje,že se něco zlepší,přestal bych si věřit a stal by se ze mne zamindrákovanej chudák bez perspektivy.Jednoho dne jsem si řekl dost a dal výpověd,našel si jinou práci,kde si mně dokázali vážit(přece něco umím,ne?)a dnes je mi fajn.Chce to ale umnět svoje znalosti a um dobře prodat a nebát se ozvat,když za ně nejsem dostatečně ohodnocen.---- a ted k tématu Registrovaného partnerství.Vám heterosexuálům se přijetí tohoto zákona zdá zbytečné a zvýhodnující nás homosexuály.S tím nemůžu v žádném případě souhlasit.To,co je pro vás naprosto samozřejmá věc,my bud nemůžeme vůbec a nebo s velkými komplikacemi.Uvedu příklad z vlastního živo
0/0
11.2.2006 23:56

Lanta2004

Re: Pro antichipka
života(možná pak pochopíš,proč je pro nás ten zákon tak důležitý): Žiju v partnerství s mužem patnáctý rok,za tu dobu jsme spolu prožili celkem fajn život,zařídili si byt,procestovali velký kus světa atd.Stále se velice milujeme a nedokážeme si představit život jeden bez druhého.S rodiči a sourozenci z obou stran po počátečních neshodách(které přičítáme jejich obavě o náš nejistý osud) a následném vysvětlování dnes máme celkem dobré vztahy.Za dobu,co jsme spolu nás život párkrát "proškolil" a my pocítili na vlastní kůži absenci tohoto zákona .Máme za sebou srdeční kolaps mého partnera,kdy mi ho odvezli přímo ze zaměstnání do špitálu a lékař mi nedovolil ho navštívit a dozvědět se ,co s ním je(momo oficiální doby návštěv).Věř mi,že to nebyly zrovna veselé chvilky.Musel jsem to vše řešit zkrz jeho sourozence a to v době,kdy naše vztahy ještě nebyly zcela standardní.Dnes,kdy máme všechny majetkoprávní věci ošetřeny právně a po mnoha jednáních s úřady a mnoha finančních výdajích(proč to n
0/0
11.2.2006 23:57

Lanta2004

Re: Re: Pro antichipka
(proč to nemoci vyřešit jen jediným podpisem a zadarmo,že?)nám nejvíce vadí,že nejsme z pohledu zákona osoby příbuzné,ale jsme defacto oficiálně pro sebe cizí lidé.Chtěli by jsme tím dát taky jistotu našim rodinám,že když se něco s jedním z nás stane,že ten druhý nezůstane na ulici,což ted reálně hrozí,protože po sobě nemůžeme dědit.Pokud ti všechny tyto problémy připadají malicherné,věř,že nás to opravdu dost trápí aznepříjemnuje nám to zbytečně život a že nejsme zdaleka sami.Jen v okruhu našich známých je v takové situaci hodně lidí.Argument,že tím nějak znehodnotíme,nebo finančně poškodíme tradiční rodinu jsou nesmysl.Té se tohle vůbec netýká.Pokud jde o priority vlády,já mám za to,že by neměla stranit,ani poškozovat žádnou část společnosti a že by měla akutně reagovat na problémy všech obyvatel země bez rozdílu náboženství,rasy,sex.orientace atd.
0/0
11.2.2006 23:58

milchama

Re: Re: Re: Pro antichipka
Alespoň nelži, že po sobě nemůžete dědit. To už je opravdu silné kafe...  Rodiny se to pochopitelně týká. Každá relativizace jejího statutu nabízením pseudorodinných alternativ snižuje její význam a urychluje rozklad společnosti...  Pokud chce vláda skutečně, řešit problémy všech obyvatel, pak nesmí ponechávat bez povšimnutí ani problémy jiných sexuálních menšin. Proč by měla oproti nim preferovat právě homosexuály? Proto, že nejvíce řvou? To je nějaké pochybné kritérium...
0/0
12.2.2006 0:14

Lanta2004

Re: Re: Re: Re: Pro antichipka
"Alespoň nelži, že po sobě nemůžete dědit. To už je opravdu silné kafe... " ---- sice jsem se zařekl,že na tebe reagovat nebudu,ale na tohle prostě musím.Můžeš mi prosím vysvětlit,jak po sobě můžou legálně nyní dědit (v první dědické skupině)z hlediska zákona naprosto cizí lidé? --- dále "Každá relativizace jejího statutu nabízením pseudorodinných alternativ snižuje její význam a urychluje rozklad" ---- Tak já ti povím,co urychluje rozklad rodiny(příklady z praxe mých hetero kamarádů,nebo kolegů v práci - týká se to především samozřejmě těch mladších):Nedokonalý trh s byty(nemají prostě kam rodinu od rodičů přestěhovat),nedostupné hypotéky(pokud by si chtěli koupit byt vlastní a nemají hotovost- nemohou)Dál všeobecně - dnes je velká touha po bohatství a vysokém životním standardu.Ženy dnes víc než v minulosti místo po rodině touží po kariéře a rodina je v mnoha případech jejich kariéře brzdou.Spousta lidí má dnes ve vyšším věku existenční problémy způsobené at vlastní neschopností,nebo
0/0
12.2.2006 1:03

Lanta2004

Re: Re: Re: Re: Re: Pro antichipka
nebo životní smůlou a rodina tím samozřejmě trpí a nezřídka se rozpadá,atd.atd.Opravdu se jako gay necítím být za tyto jevy zodpovědný a nemyslím si,že přijetím ,či nepřijetím RP se něco podstatného změní.Ale měj si na to názor samozřejmě jaký chceš.
0/0
12.2.2006 1:04

PetrPavelHavel

opět SADISTICKÁ PARANOIDNÍ ANTIHOMOFILIE
AŤ napíšeš cokoli Milchamovi, jenom ho více rozžhavíš. Už jsem to níže psal. Sadistická paranoidní antihomofilie. Přečti si příspěvky na serveru idnes.cz, které se týkají homosexuality. Milchama jich za tři měsíce napsal několik set. A to jsem nešel hlouběji do minulosti. Pravděpodobně to ten člověk dělá mnohem delší dobu. Myslíš, že to je normální heterák? Proč myslíš, že se místo své přítelkyně nebo manželky věnuje s takovou posedlostí nám gayům? Co ho sem tak přitahuje? Strážce morálky - jak sám sebe deklaruje? Prd - je to člověk, který je svázaný posedlostí, kterou jsem nazval SADISTICKÁ PARANOIDNÍ ANTIHOMOFILIE.
0/0
12.2.2006 9:42

PetrPavelHavel

Re: opět SADISTICKÁ PARANOIDNÍ ANTIHOMOFILIE
Ti primitivnější s touto diagnozou píšou příspěvky, cituji: "nic neš narod, hytler si svami věděl rady", ti fyzicky zdatní dokážou i kopat, strkat střepy do konečníku, ti "ušlechtilí" používají jako zbraň svůj intelekt a jazykové schopnosti. Přečti si i starší příspěvky od milchamy a pochopíš, co se ve skutečnosti za tím ukrývá.
0/0
12.2.2006 9:50

milchama

Re: Re: opět SADISTICKÁ PARANOIDNÍ ANTIHOMOFILIE
Na vaše vztahovačné podsouvání, které zde v podstatě opakujete, jsem odpovídal o několik stránek zpět. Nehodlám to opakovat...
0/0
13.2.2006 0:23

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Pro antichipka
Napsal jsi: "...že když se něco s jedním z nás stane,že ten druhý nezůstane na ulici,což ted reálně hrozí,protože po sobě nemůžeme dědit.", což je lež (o pár stránek vpředu jsem citoval příslušné paragrafy OZ). Navíc o žádných dědických skupinách jsi nic nenapsal. Pouze, že po sobě nemůžete dědit. Takže se  nesnaž  svou lež ještě navíc kamuflovat...  Že nemůžete dle stávající právní úpravy po sobě dědit v I. skupině je naprosto v pořádku, jelikož v I. skupině dědí manžel/ka a děti. A ty dva homosexuálové a priori nikdy zplodit nemohou...  Jinak to, co zmiňuješ, pochopitelně k rozkladu rodiny přispívá, nechápu však proč bychom tento rozklad ještě měli urychlovat zákonem o RP...
0/0
13.2.2006 0:19

puvodem_etrusk

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro antichipka
Milý pane, zkusil jste své nesnášenlivé názory uplatňovat na osoby Vám blízké? Co Vám na to řekli? Jak reagovali? Povězte nám své osobní zkušenosti s uplatňováním Vašich myšlenek v praxi. Jsem velmi zvědav.
0/0
13.2.2006 13:18

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro antichipka
Máte ještě nějaký jiný argument než vykonstruované "nesnášenlivé názory"? Pokud někoho bez reakce nenechám veřejně plácat vyložené lži, jsem nesnášenlivý??? O mé blízké nemějte péči, homosexuálové se mezi nimi zatím nevyskytli... :)
0/0
13.2.2006 16:22

Deleter

Nechápu,
jak někdo může být taková piča a věnovat zřejmě velké množství času do studia něčeho, co je mu bytostně odporné (protože pan farář to tak řekl), a pak tráví další spoustu času, aby své zpičené teorie vyblil na internet.
0/0
11.2.2006 18:26

REKINM

Re: Nechápu,
Ty už jsi snad v rauši. Nevíš co píšeš.
Jsi asi dlaždič nebo hornický brigoš.
Jdi se vyspat magore.
0/0
11.2.2006 18:58

Deleter

Re: Re: Nechápu,
Chyba blbečku. TY nevíš, o čem píšu, tak laskavě táhni za svým delfínem a nevsírej se mezi lidi.
0/0
11.2.2006 20:38

primeminister

Re: Re: Nechápu,
nevím co máš proti havířům to je tvrdá práce a ne vysedávání u kompu běž se vysrat
0/0
13.2.2006 12:41

Deleter

chjo,
ten nechutnej buzerantu už tady zase opruzuje. Nechápu, kde ty svině jako on a např. autor tradicnirodina.cz berou odvahu vnucovat ostatním svůj pohled na tzv. vývoj společnosti. Oni si myslí, že pouze reprodukující stádo je to správné; přitom je těžce diskutabilní, jestli planetě těch 6 mld. dvounohých příšer alespoň v něčem pomáhá. Když může určité jistoty požívat vztah muž-žena, nevidím na rozdíl od nepočetných debilů důvod, proč by stejné jistoty nemohl mít pár homosexuální. Povšimněte si, že úvaha se týká pohlaví, ne dětí, nebo zvířat.
0/0
11.2.2006 18:15

milchama

Re: chjo,
Unikla ti jedna zásadní věc: dva homosexuálové nikdy nemohou vytvořit pár. Stejně jako pár nemohou vytvořit dvě boty levé nebo dvě boty pravé...
0/0
11.2.2006 23:53

Lanta2004

Re: Re: chjo,
Tobě těch zásadních věcí evidentně unilo víc a ta nejzásadnější z nich je,že pár homosexuálů není totéž co pár bot.Není pár,jako pár,stejně,jako není např.ucho,jako ucho.Uchem od kastrolu asi hluchý člověk taky neuslyší,že?
0/0
12.2.2006 1:22

milchama

Re: Re: Re: chjo,
Dvě levé boty nejsou vůči sobě komplementární podobně jako homosexuálové. Už to chápeš?
0/0
13.2.2006 0:25

PetrPavelHavel

Re: Re: Re: Re: chjo,
Srovnávat lidi s botami... nepraštil Vás někdo botou po hlavě? Možná to byl gay a Vám se to pak spojilo dohromady, že jo.....
0/0
13.2.2006 20:53

Irish Stout

Paroubek nemá o co žádat...
má vyčkat presidentova rozhodnutí a zdržet se laciných politických gest.
0/0
11.2.2006 16:54

Abces

Re: Paroubek nemá o co žádat...
Paroubek je premiér a prezident by měl podepsat schválený zákon parlametem a zdržet se laciných politických gest.
0/0
11.2.2006 21:53

milchama

Re: Re: Paroubek nemá o co žádat...
Nevím, proč by to prezident měl podepsat. Má přece právo veta a nemusí podepsat ani jiné zákony, pokud usoudí, že jsou špatné...  A píše se "absces"...
0/0
12.2.2006 0:20

Lanta2004

Re: Re: Re: Paroubek nemá o co žádat...
Prezident má samozřejmě právo veta,stejně tak ale my všichni ostatní máme právo mít na věc svůj názor(třeba v tom smyslu,že by tento zákon měl prezident podepsat) a hodnotit jeho názory a rozhodování.
0/0
12.2.2006 1:30

antichipka

reakce k článku
            Nemám nic proti homosexuálům, ale skutečně právě nyní, tedy v této době, nemohu, než dát za pravdu prezidentovi, ačkoli asi z jiných důvodů, než sám předkládá. Jsem si jista, že v době, kdy člověk horko těžko najde práci a vůbec životní jistoty (a vykládat se o průměrných mzdách může cokoli, v našem kraji je žádný průměrný občan neviděl ani z rychlíku), NENÍ prioritní zabývat se nějakými menšinami, kteří po stránce reprodukce nejsou žádným významným přínosem.(bez dětí nebude na důchody). Rozhodně nechci diskriminovat homosexuály, ale myslím, že povědomí lidí je již natolik uzdraveno, že mohou žít v míru i bez výsad a oficiálních svazků ještě chvíli. Tedy do doby, než bude společnost alespoň natolik společensky vzkvétat, že přijde řada i na ně. Pokud pan premiér, jak píše
0/0
11.2.2006 12:15

antichipka

Re: reakce k článku
jak píše, toto prodiskutovával s celou škálou lidí mocensky angažovaných, považuji to za mrháním času nejen jeho, ale především naším, protože jeho čas, je náš čas. Za tu dobu, co o tomto diskutoval, mohl vydiskutovat třeba to, jak lidem ponacházet více šancí na práci a lepší život, jak lidem, dokud jsou „rodinně“ perspektivní, tedy nikoli tak do 35 let, ale tak do 45 let sejmout z hrbu veškeré třecí plochy v životě a usnadnit jim žití v této zemi co možná na maximum. A to ať už se týká maximálního rozvoje podnikání (a to zřejmě především, protože i ti, co nemají na to sami podnikat, mohou být zaměstnanci podnikatelů a dostat tak práci podružně), lékařské péče – vyjít vstříc veškerým snahám starších rodin o reprodukci, výchovu ne vlastních dětí, sociálních jistot a zázemí. Je mi 33, ale připadám si hrozně. Vhozená do čehosi, kde absolutně nikoho nic nezajímá, kde se bez známých nikam
0/0
11.2.2006 12:16

antichipka

Re: Re: reakce k článku
nikam nedostanu a bez ostrých loktů neudržím. Změňte to. Upravte chování lidí na pracovištích, upravte chování nadřízených, kritéria výběru zaměstnanců, zvýhodněte nábor jakýchkoli zaměstnanců, ne absolventů, ne chromých, ne lidí z prac. úřadu. Zahrabte se vy tam nahoře trochu mezi lidi, ať vidíte, jak to chodí. Dnes panuje neskutečná svévole zaměstnavatelů, nehorázné požadavky na budoucího zaměstnance a i po zapracování se to nebývá žádný med. Když už se tolik snažíte hájit práva menšin (dle ústavy, chápu), uhajte nejprve naše – nás obyčejných heterosexuálů s obyčejnými problémy jako co bude dnes k jídlu a jestli se mi chce do té mašinérie špinavé kolbenky, kde si budu celý den máchat ruce v oleji atp a vydělám si sotva na slanou vodu...Motivujte (normálně fungující) lidi vůbec žít. A pak přijde řada i na homosexuály. Teď je to zcela zcestné. Navíc by pan Paroubek měl vůbec volit slo
0/0
11.2.2006 12:17

antichipka

Re: Re: Re: reakce k článku
měl vůbec volit slova, kterými přistupuje k hlavě státu. Já pana Klause nikterak nezbožňuju. Nezbožňuju nikoho z vlády, (alespoň jsem spravedlivá) ale nikdy bych si nedovolila ten domýšlivý tón, který zjevně vmanipulovává prezidenta do nepříjemné situace. Takto se nikdy nic nevyřeší, jen způsobí ty nekonečně pitomé pusté a nic neřešící hádky v nedělních diskuzních TV pořadech, na něž se už dávno nesnesu dívat...
0/0
11.2.2006 12:17

levis-boy

Re: Re: Re: Re: reakce k článku
hezky napsano ... Situace gayu a lesbicek se neresila nikdy a zrovna prisla doba, kdy se to vytahlo, protoze vetsina lidi je pro ... a to verejnosti i politici. Podle mne to od Paroubka manipulace neni, v dopise prezidentovi jej zada a uvadi aurgumenty, na to ma z pozice premiera pravo.
0/0
11.2.2006 12:26

pancho10

Re: Re: Re: Re: Re: reakce k článku
Ona to více-méně napsala ok.Jednoduše Ať pozornost voliče jde momo realitu a je co nejvíce chaotická...
0/0
11.2.2006 13:23

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: reakce k článku
Argumenty?
0/0
11.2.2006 23:58

Abces

Re: Re: Re: Re: reakce k článku
Rád bych se zeptal, kdo že to má mít ten domýšlivý tón? Já znám pouze Klausovy domýšlivé reakce na cokoli, co není z jeho hlavy.
0/0
11.2.2006 21:56

Ruda Pivrnec

Re: reakce k článku
Prioritní ten zákon opravdu není, ale když už mu bylo věnováno tolik času a prošel oběma komorami, pak už by byla škoda ho nepodepsat. Navíc si zcela jistě nemyslíte, že jeho nepodepsáním se sníží nezaměstnanost a zvýší platy, že?
0/0
11.2.2006 12:19

REKINM

Re: reakce k článku
Trošku to odlehčeme. Já chci RP s delfínem. Je chytřejší než blondýna a nemůže za mnou do hospody.
0/0
11.2.2006 12:43

REKINM

Re: reakce k článku
Samozřejmě, že má pravdu ! Bohužel lze to spravit jen volbami a tam o tom pochybuji. Paroubek je perfektně odkojen bolševickým mlékem, jeho způsoby jsou pro všechny kteří mají alespoň 40 let známé a těm co je používali se líbí. Ostatní ?? dle faraonova kněze: "Lid je jak ječmen - jde po větru"
0/0
11.2.2006 13:47

wwwand

Když někoho vzrušuje
jízda rychlím automobilem, může si ho "vzít"?
0/0
11.2.2006 12:06

levis-boy

Re: Když někoho vzrušuje
..hlavne si ale kupte pravidla ceskeho pravopisu ...
0/0
11.2.2006 12:16

Najdete na iDNES.cz