Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Rumsfeld oslavil Vánoce v Iráku

Americký ministr obrany Donald Rumsfeld absolvoval nečekaně štědrovečerní večeři na základně v oblasti severoiráckého Mosulu. Opět odmítl volání po rychlém odchodu všech amerických sil. Podle agentury AP prohlásil, že USA válku vyhrají.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jéžkovy_voči!

Tajná jednání o vydání generála Mladiče jsou prý v rozhodující fázi
Bývalý šéf bosenskosrbské armády Ratko Mladić, obviněný z válečných zločinů, bude možná přece jen už brzy zadržen. Informuje o tom s odvoláním na černohorskou tiskovou službu Mina agentura Reuters. 
Podle těchto informací vstoupila tajná jednání mezi srbskými úřady a Mladičem do rozhodující fáze. Mladić je údajně připraven se vzdát, klade si však rozsáhlé podmínky a požadavky. Žádá prý finanční zajištění pro svou rodinu a pomocníky a příslib beztrestnosti pro ty, kteří ho ukrývali.
 
 
 
0/0
26.12.2005 11:11

terminator4

PRIPRAVY PRO SVETOVOU VALKU PRAVE VRCHOLI
http://tinyurl.com/ddcf8
http://www.freepressinternational.com/911.html
http://fpidocument.blogspot.com/2005/12/concentrate.html
0/0
25.12.2005 22:55

tajemník z létajícího ostrova.

Re: PRIPRAVY PRO SVETOVOU VALKU PRAVE VRCHOLI
Tak nám dej vědět, až vyvrcholíš docela. To bude u vás doma pod peřinou zase po letech slávy.
0/0
26.12.2005 1:56

zuza0007

Re: Re: PRIPRAVY PRO SVETOVOU VALKU PRAVE VRCHOLI
proč pod peřinou ??
0/0
26.12.2005 1:59

jéžkovy_voči!

Re: Re: PRIPRAVY PRO SVETOVOU VALKU PRAVE VRCHOLI
 
 
0/0
26.12.2005 11:11

Sudájev

›››››››››››› ™
Bůh žehnej ministrovi obrany Spojených států amerických. 
0/0
25.12.2005 21:45

innuendo!

Pojďte do kina...
http://syrianamovie.warnerbros.com/
0/0
25.12.2005 19:50

monstrum

Skutečná pravda aneb Jak se točilo přistání USA na Měsíci
http://www.geocities.com/apolloreality/
0/0
25.12.2005 15:25

Martin Kostera

Re: Skutečná pravda aneb Jak se točilo přistání USA na Měsíci
K tomu bych dodal jen toto: www.plbohnice.cz
0/0
25.12.2005 18:42

monstrum

Re: Re: Skutečná pravda aneb Jak se točilo přistání USA na Měsíci
Díj, na tu stránku jsem se podíval. Myslím, že jednou se tam stejně sejdeme všichni
0/0
25.12.2005 18:59

tajemnik z létajícího ostrova

Re: Re: Re: Skutečná pravda aneb Jak se točilo přistání USA na Měsíci
jen si tam pekne zustan sam   :))
0/0
25.12.2005 19:10

monstrum

Re: Re: Re: Re: Skutečná pravda aneb Jak se točilo přistání USA na Měsíci
Teď jsi se prozradil, utekl jsi:
0/0
25.12.2005 19:21

Martin Kostera

Re: Re: Re: Skutečná pravda aneb Jak se točilo přistání USA na Měsíci
A koutové odražeče na Měsíc umístili ufouni. No jasně... Běž na www.kosmo.cz a uč se. Nebudou se Ti pak lidi smát. Ono není dobrépsát o něčem, čemu nerozumíš...
0/0
25.12.2005 23:11

jéžkovy_voči!

Irácký ministr spravedlnosti nezraněn
Irácký ministr spravedlnosti Abdel Hussajn Šandal vyvázl nezraněn z atentátu. Útočníci, kteří stříleli v Bagdádu na auto, jímž jel, zabili jeho spolucestujícího a náhodného chodce.
 
 
 
0/0
25.12.2005 15:23

barbudo

Můj pes se ptá ...
... jestli Donalda opět uvidíme, jak se ocucávají se Saddámem ...
0/0
25.12.2005 14:59

Sudájev

›››››››››››› ™
Bůh žehnej statečným velitelům americké armády.   
0/0
25.12.2005 14:40

monstrum

Saddamova Area 51?
Incident s UFO před 4 lety nastolil otázku, zda irácký diktátor Saddam Hussein nějakým způsobem nespolupracuje s mimozemšťany, napsal ufolog Joseph Trainor ve svém revue UFO Roundup (číslo 51 z prosince 2002). "16. prosince, 1998, během operace Pouštní liška proti Iráku, ukázal video klip na CNN vznášející se UFO nad Bagdádem. Odlétalo pryč, aby uniklo palbě protiletadlových baterií. V té době jsme se všichni domnívali, že to bylo další z řady pozorování UFO, i když tentokrát bylo zachyceno na videokazetě. Ovšem nyní se ufologové domnívají, že se jednalo mnohem více než o pouhý incident."
Jack Sarfatti podal zprávu o tom, že v pátek večer, 6. prosince 2002 "někdo volal do rozhlasového programu Art Bell, tvrdil, že je napojen na armádu a informoval o tom, že se před několika lety zřítilo v Iráku UFO. USA v současné době hledá záminku k napadení Iráku. Ve skutečnosti je důvodem obrovský strach, že Saddam oživí zřícenou kosmickou loď."
Jedná se o domněnku, že došlo
0/0
25.12.2005 13:03

monstrum

Re: Saddamova Area 51?
Jedná se o domněnku, že došlo k nehodě kosmického plavidla během Války v zálivu (1990-1991), nebo později (možná prosinec 1998). Stává se z toho jakýsi irácký Roswell. Spojené státy v současné době opětovně sestavují a oživují roswellskou kosm. loď a bojí se, že by iráčtí vědci mohli být ještě úspěšnější než Američané v této oblasti. Bylo řečeno, že tyto výzkumy by mohly Iráku zavdat obrovský náskok a dokonce z něj učinit supervelmoc.
Bohužel arabští novináři pro UFO Roundup ani nepotvrdili, ani nevyvrátili tyto zvěsti. Aiasha al-Hatabi odpověděl Josephu Trainorovi, že "o havárii UFO v Iráku nic neslyšel." Mohammed Daud al-Hayatt píše, že "mluví se o mimozemšťanech v Iráku, ovšem nikoli o nějaké nehodě. Na trhu v Sulaimaniyi, východně od Zarzi, se říká, že jsou Sadamovými hosty. Kde se potom skrývají? Lidé mluví o nějaké podzemní základně. Ale Saddam má v tomto údolí palác, starou pevnost Qalaat-e-Julundi. Dříve to patřilo královské rodině. Po revoluci se pevnosti zmocnila v
0/0
25.12.2005 13:04

monstrum

Re: Re: Saddamova Area 51?
Dříve to patřilo královské rodině. Po revoluci se pevnosti zmocnila vláda a nyní je to, stejně jako každý palác v Iráku, "letní rezidencí" Saddama Husseina. Ta pevnost je zmiňována z jednoduchého důvodu: je prakticky nemožné se dostat dovnitř. Stojí na kopci s prudkými srázy ze tří stran, které se svažují k řece Little Zab. Říká se, že Saddam nechává mimozemské bydlet tam."
Mohammed Hajj al-Amdar mluví o zvláštních historkách, které kolují o tomto údolí: "Saddam propůjčil mimozemšťanům svatyni, proto nemohou být lapeni Američany. V noci nikdo nedobyde bašty Qalaat-e-Julundi. Říká se, že mimozemšťané stvořili pro Saddama "hlídací psy". Vzali prý běžné pouštní škorpiény a prostřednictvím biošlechtění z nich udělali škorpióny obřích rozměrů! Jsou báječnými hlídacími psy: splývají s pouští, svižně a tiše se pohybují na své rozhodné pouti za teplokrevnou kořistí. Nešťastní poutníci pouze slyší nějaké zvláštní zvuky zpoza kamenů, potom je štípnou do zad, jiní do nohou, oběti padno
0/0
25.12.2005 13:06

monstrum

Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
oběti padnou na zem a jsou ubiti ostnatým ocasem šestkrát až sedmkrát. Smrt přichází většinou okamžitě."
Josehp Trainor z toho usuzuje, že v údolí řeky Malý Zab se cosi děje, ale není jasné co. Není vyloučeno, že Saddam těmito identickými pověstmi děsí obyvatelstvo, aby se drželo dále od důležitých vojenských objektů umístěných ve staré pevnosti Qalaat-e-Julundi.
Ovšem to není jediná informace o havárii UFO v té oblasti. Před mnoha lety, 20. června 1993 se objevila informace na MUFONET BBS NETWORK. Byl to nějaký dopis Steva z Británie. Otevřeně varoval: "Následující informace byla zveřejněna 13. června na Amteur Radio Packet BBS nějakým krátkovlnným vysílačem pro šíření po celém světě. Nevím nic o muži, který tuto informaci publikoval, nemohu také prohlásit, zda je jeho informace pravdivá. Muž mluvil o tom, že bylo nalezeno nějaké letadlo poté, co ho sestřelila F-16 nad Saudskou Arábií během náletů na Bagdád."
Informace zněla takto: "Vysoce postavený zdro
0/0
25.12.2005 13:07

monstrum

Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
Informace zněla takto: "Vysoce postavený zdroj uvedl, že USAF F-16 sestřelila na Saudskou Arábií během operace Desert Storm UFO a 5 států se nyní snaží tuto informaci zatajit. Neznám detaily, ovšem byl to nějaký mně neznámý stroj. Saudové, kteří byli v té chvíli se mnou, byli tak vyděšení, že požádali vyšetřovatele z Ameriky, Anglie a Francie, aby okamžitě přijeli na místo nehody."
Plukovník Petrokov říká, že v té době byl na návštěvě v Er Riyadhu, kde společně s ruskou skupinou stihl prozkoumat zřícený stroj ještě před příjezdem amerických jednotek, které se účastnili operace Desert Storm. Řekl:"Stroj byl kruhový a byl vyroben z materiálu, který jsem v životě neviděl. Asi jedna třetina lodi byla ohořelá od americké rakety. Saudové nás nenechali ničeho se dotknout, ale stihli jsme si prohlédnout přístroje, mechanismy, a další věci, které nás úplně vyvedly z míry. Popisy na kontrolní desce a na trupu byly v jakémsi neznámém jazyce."
"Byla to relativně malá loď, p
0/0
25.12.2005 13:07

monstrum

Re: Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
"Byla to relativně malá loď, přibližně 5 metrů v průměru. Měla 3 sedadla, zřejmě pro členy posádky, ale byly hrozně malé, jako kdyby pro děti. Z toho se zdá, že mimozemšťané mohli být tak 3 stopy vysocí. Ovšem je neuvěřitelné, že v lodi nebyly žádná mrtvá těla ani nic, co by mohlo připomínat motor. Možná americká raketa zasáhla právě motor a zničila ho. Později mi operátoři ze saudskoarabské radarové stanice řekli, že nezaznamenali žádný katapult či upadnutí nějakých částí stroje. Průzkumné helikoptéry pročesávaly poušť, ale piloti nenašli poblíž zřícení žádného člena posádky.
Na radarové stanici Petrokov zjistil, že cíl identifikovaný jako UFO se vynořil "odnikud", když čtyři F-16 měly namířeno na Bagdád. Jeden z amerických strojů zrušil formaci a následoval UFO. Mimozemská loď se začala točit na jiho-západ, pryč od americké stíhačky, která ji začala pronásledovat. Když byla F-16 od objektu asi 3 míle, loď na ní vystřelila, ovšem minula. Poté americké letadlo vystřelilo na
0/0
25.12.2005 13:08

monstrum

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
Poté americké letadlo vystřelilo na UFO raketu. Následoval šílený zvuk a kosmická loď se zřítila na zem. Petrokov říká, že když přišli američtí vyšetřovatelé na místo nehody, bylo nakázáno jemu a jeho lidem odject z oblasti do Rijádu. Plukovník říká, že s největší pravděpodobností Američané nechtěli, aby ostatní spatřili další věci v místě dopadu v souvislosti s kulatým tvarem lodi, která byla vyrobena z neznámého materiálu a skutečností, že nehodu nepřežili žádní mimozemšťané.
Podle Petrokova lidé z jeho týmu stihli pořídit snímky toho místa, aniž to Saudové či Američané zjistili. Ovšem hned další den dostal tým rozkaz odnést snímky ruskému velení. "Američtí vojenští technici naložili celý vrak a odvezli to k dalšímu zkoumání do USA."
Tento příběh se zdá býti absolutně nepravděpodobný. Jak vidíme, jediným zdrojem informací je ruský plukovník, nějaký Petrokov. Pokud se nepodaří zjistit nějaké další informace ve spojení s tímto případem, lze to považovat za další poch
0/0
25.12.2005 13:09

monstrum

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
volající do rozhlasového pořadu hned vzápětí upozornil na přítomnost "Talířových nacistů" v Iráku a jejich pomoci Saddamu Husseinovi. Sarfatti to komentoval, "Samozřejmě, okultní nacisté SS (původní jméno SS-Ahnenerbe) zřejmě pobývají v Iráku již od 2 sv.v. a pokud má pravdu Nick Cook, tak asi ano. Ale domnívám se, že tenhle příběh je spíše špatná informace či dezinformace. Ale kdo ví? 
Ovšem zájem nacistů o Irák jde hluboko nějakých 80 let zpět do dvacátých let do doby, kdy se NSDAP stále pouze dohadovala v ulicích Berlína.
Detlef Schmude, jeden z předních představitelů předchůdce NSDAP, společnosti Thule, se vydal v roce 1924 z Německa na rozšířené putování po Středním Východě. Schmude býval knězem mystické skupiny napojené na Thule, Řádu Nových Templářů, a editorem časopisu skupin Thuly - Ostara. Schmude se usadil v Tabrizu, Iránu, a strávil několik dalších let honbou za něčím, čemu říkal "Skrytí Mistři".
Později, v roce 1939, poslal na Blízký Východ
0/0
25.12.2005 13:09

monstrum

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
Později, v roce 1939, poslal na Blízký Východ admirál Wilhelm Canaris, Hitlerův špionážní mistr a šéf rozvědky Abwehru, Dr. Paula Leverkuehna, aby připravoval muslimské spojence pro Třetí říši. Je zvláštní, že Leverkuehnovo velitelství se nacházelo v vytipovaném místě Detlefa Schmudeho, Tabrizu. Jeho nejúspěšnější konvertovaný byl Rashid Ali, pro-nacistický premiér Iráku, který byl po dvou letech, v roce 1941 během britské invraze do Iráku svržen.
Admirál Canaris se podílel na atentátu na Hitlera v červenci 1944 v Stauffenbergu. Byl zatčen a odeslán do koncentračního tábora ve Flossenburgu, kde byl v dubnu 1945 popraven. Agenty Abwehru a operace na Blízkém Východě převzal Velitel-SS Heinrich Himmler, který pověřil Rudolfa von Sebottendorffa. Nějakou zvláštní shodou náhod, Sebottendorf byl stejně jako Schmude bratrem lóže Thule a od roku 1916 členem Nových Templářů.
Co je ještě zvláštnější, Sebottendorffovo mrtvé tělo vyplavalo v Bosporu nedaleko istanbulských doků 9.
0/0
25.12.2005 13:10

monstrum

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
Co je ještě zvláštnější, Sebottendorffovo mrtvé tělo vyplavalo v Bosporu nedaleko istanbulských doků 9. května 1945, jeden den poté, co skončila v Evropě druhá světová válka.
Co se stalo s iráckou organizací Thule/SS po roce 1945 již nikdo na západě netuší.
Jeden z těch, kteří se vážně zajímali o Irák, byl SS-Brigadefuhrer Karl Maria Wiligut, alias Weisthor, kterému se říkalo "Himmlerův Rasputin." V roce 1940 upozornil Himmlera na důležité archeologické objevy v irácké provincii Irbil. Vědci tam vykopali mnoho lidských artefaktů z doby kolem 10.000 před Kristem.
Willigut tvrdil, že je poslední z linie čarodějů nazývaných Ueiskuinigové, kteří pocházejí z mnoha tisíc let zraceného kontinentu Atlantida. Když byly učiněny důležité neolithické objevy v Iráku, Willigut zjistil, že je důležité mít na scéně SS-Ahnenerbe a byl to zřejmě on, kdo poradil Himmlerovi svěřit velení Sebottendorffovi.
Pod válce byla v roce 1947 Dorothy Garrodovou u Cambridgské univer
0/0
25.12.2005 13:11

monstrum

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
Pod válce byla v roce 1947 Dorothy Garrodovou u Cambridgské univerzity odkryto největší naleziště neolitihických předmětů, datovaných hluboko do 10.000 před n.l. Objev se uskutečnil v horní deltě as-Zab as-Saghir (volně přeloženo malá řeka Zab), asi 100 kilometrů jihovýchodně od Irbilu. Další důležitý objev učinil profesor Braidwood z Chichagského orientálního institutu v roce 1951, tyto artefakty lze zařadit někam k době 6.000 před n.l.
(poznámka editora: ruiny Shimurru, sumerského města z doby kolem 3.000 před Kristem se rovněž nacházejí v údolí řeky Zab.) 
Korespondent UFO Roundup Ayesha al-Khatabi k tomu píše:  "Zarzi? To je hodně vzdálený region, dokonce i na Irák. Horní delta má míšené obyvatelstvo, většinou Kurdy, s nějakými Araby a Yezidi. Nachází se tam známá imamova hrobka kousek jižně od Zarzi, ve vesnici Shornakh. Je nazývána Ishkut-i-Kuhr-i-Kish a je pro Kurdy posvátná. Zajímavost kolem Zarzi je ta, že na kraji města se nachází obrovské vápenc
0/0
25.12.2005 13:11

monstrum

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
Zajímavost kolem Zarzi je ta, že na kraji města se nachází obrovské vápencové útesy. Před několika lety tam byly objeveny jeskynní malby, které znázorňují sumerského prince, jak se klaní před božstvem. Za trůnem Boha je 11-cípá hvězda. Možná důkaz dávných astronautů? Tyto útesy se jmenují Ishkut-i-Qizapan.
"Nedivil bych se, kdyby nějaká podzemní mimozemská základna byla v Qizapanu, podobné té u Mount Moncayo ve Španělsku."
"Ještě jsem však neslyšel o zřícení UFO v Iráku, ani o společnosti Thule. Ovšem Tabriz od Zarzi není daleko. Je to nějakých 250 kilometrů s dobrou silnicí z Tabrizu do Magabadu, také v Iránu. Lidé mohou překročit hranici západně od Mahabadu a vstoupit do Iráku a údolí tudy."
Je tedy Zarzi Saddamova Area-51? Nebo se tam nachází nějaký neolitický "Chrám Smrti"? Budeme muset vyčkat a uvidíme, zda se něco objeví.....
 
0/0
25.12.2005 13:12

tajemnik z létajícího ostrova

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
kolikrat jsi upadl na hlavu?   :))
0/0
25.12.2005 14:50

monstrum

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
ani jednou...
0/0
25.12.2005 14:59

innuendo!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Saddamova Area 51?
Teď už je jasné, jak Saddám získal své chemické, biologické a jaderné zbraně hromadného ničení a stejně tak se vyjasnilo i spojení muslimů s nacisty...
0/0
25.12.2005 19:39

monstrum

A co krocan ?
..byl opět gumový jako před několika lety ?
0/0
25.12.2005 12:59

Júlinek šíšal

milésouškidrazísouziaostatnízasloužilí PANáCi,
...trochu života do toho umírání? ... neměli byste zapomínat, že vás skoro furt vidím a slyším ....
0/0
25.12.2005 11:23

Júlinek šíšal

a nejen amíci ....
Added: Saturday, 24 December, 2005, 17:22 GMT 17:22 UK
I remember when I was serving in the Army in Bosnia, Blair visited. It did not boost my morale, in fact quite the opposite, maybe because I did and still do not like the man. It did however affect operations and cause more stress and headaches for the troops due to a high profile person visiting. I imagine the same happened in Iraq. This was not an exercise to boost moprale, it was an attempt to boost their ratings in the popularity field. They should stay there and serve with troops they have sent into a needless war. Tony, UK  
0/0
25.12.2005 11:17

Júlinek šíšal

BAGHDAD, Iraq (CNN) --
 Twelve people -- including Iraqi police and soldiers, ministry employees, civilians and a U.S. soldier -- were killed in several insurgent attacks in Iraq on Saturday, police and military officials said.
The violence came as U.S. Defense Secretary Donald Rumsfeld served up meals and a pep talk to U.S. troops well to the north in Mosul.
"You and our country will prevail," he said.
The U.S. military said a soldier with the 205th Military Intelligence Brigade died Saturday of wounds from a rocket-propelled grenade attack near Hawija.
The fatality brings the number of U.S. troops who have died in the Iraq war to 2,164.
0/0
25.12.2005 10:59

dislektik

ten ví jak oslavovat i s ohnostrojem to určitě měl
hezké svátky US-ARMY vojákům a jejim spojencům.
0/0
25.12.2005 10:43

pakoss

Re: ten ví jak oslavovat i s ohnostrojem to určitě měl
Naprostý souhlas !!!
Bůh žehnej Americe, jejím spojencům /t.j. i nám..... /, jejich vojákům v Iráku i jinde ve světě...
Bůh žehnej všem dobrým a poctivým lidem.......
A vy komouši a levičácký elementi....  ááále škoda psát:-)!!
Krásný Boží hod vánoční všem dobrým lidem..... 
USA, Bush, Rumsfeld......!!!
0/0
25.12.2005 10:52

Majkyho_pupik

Re: Re: ten ví jak oslavovat i s ohnostrojem to určitě měl
presne tak Buh zehnej vsem dobrym a poctivym lidem.Takze z toho tentokrat US vladu vynechame. Vojakum ano,ti za nic nemuzou jen plni hloupe rozkazy svych nadrizenych
0/0
25.12.2005 10:57

Júlinek šíšal

Re: Re: ten ví jak oslavovat i s ohnostrojem to určitě měl
Milý Pakossi, děkuji Vám za milý mail, vysvětlující, jak je to s Vaším nickem m...stavím se k tomu jako chlap, a tak přiznávám, že není tak zcela pravda, že by mne ponekud neinspiroval ... ale stejně, uznejte , že jste pako i bez této nahodilé souvislosti ... že? ....
0/0
25.12.2005 11:02

pakoss

Re: Re: Re: ten ví jak oslavovat i s ohnostrojem to určitě měl
Milý Julínku, díky za příspěvěk...je vidět, že ani šťouchnutí do žeber si neodpustíte:-)) Bohužel......
Jinak znáte někoho, kdo by sám o sobě prohlásil, či vašimi slovy "uznal", že je pako? Já tedy ne....
Že byste byl prvním průkopníkem?
0/0
25.12.2005 11:07

Júlinek šíšal

Re: Re: Re: Re: ten ví jak oslavovat i s ohnostrojem to určitě měl
no ... omlouvám se, jen jsem zkusil, jste-li též svobodně prosperující demokrat ... vidím, že jo, ... ale nedělejte si iluze ... jyrku nedoženete ...
0/0
25.12.2005 11:19

pakoss

Re: Re: Re: Re: Re: ten ví jak oslavovat i s ohnostrojem to určitě měl
Mám obavu, Julínku, že přece jen můžete bejt fajn chlápek:-))
0/0
25.12.2005 12:09

Júlinek šíšal

holt ...
By SINAN SALAHEDDIN, Associated Press
BAGHDAD, Iraq — Large demonstrations broke out across the country Friday to denounce parliamentary elections that protesters say were rigged in favor of the main religious Shiite coalition. Meanwhile, a lawyer for Saddam Hussein said he saw evidence that his client had been beaten.
.... není nad buší svobodu, demokracii a prosperitu ...
0/0
25.12.2005 10:19

Júlinek šíšal

Re: holt ...
.... v ní je i rozum zbytečný  ... že by si to čížci ještě pamatovali? ....
0/0
25.12.2005 10:22

celtic

Krásný Boží hod...
přátelé...
0/0
25.12.2005 10:18

Júlinek šíšal

Re: Krásný Boží hod...
 ... takové mile hřejivé oslovení  ... nevím nevím, co na to souška lucíí a ostatní souzi PANáCy...
0/0
25.12.2005 10:24

Júlinek šíšal

teda ... emerické titulky
  Impeach the Liar-in-Chief
 
a pak že hlas lidu - hlas buší ...
0/0
25.12.2005 10:13

Júlinek šíšal

jojo...
A Milan court has issued a European arrest warrant for 22 CIA agents suspected of kidnapping......
A European Union warrant is automatically valid across the 25-nation bloc and does not require approval of any government. ... 
... státní zločinecké organizace přece  už ´tu párkrát byly ... proč se neinovuje? ...
0/0
25.12.2005 9:56

cekon

Děkujeme AMERIKO!
Bůh Ti žehnej. Všichni Ti připosraní tatíčkové by zavedli svět do zkázy, chaosu a války. Ještě jednou DÍKY AMERIKO!
0/0
25.12.2005 9:28

Tatíček MORAVA

Re: Děkujeme AMERIKO!
no zatím tam svět vede amerika jak je vidno
0/0
25.12.2005 9:31

Najdete na iDNES.cz