Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Dá více korupčník, či korupčnice?

Všichni kradou, podplácejí, lžou. Takový obraz kreslí už teď volební kampaň. Ale vážně se to nebere. Všimněte si Ratha: metá jeden hrozivý šrapnel za druhým, zesiluje kanonádu. Místo důkazu vrhne další granát.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

x-file

Korupce mezi novináři... - SLONKOVA
Zajímavé je, že milenka zhrzeného ministra Pallase (před Zgarbou pro méně znalé) přišla s obviněními až po několika měsících. Nikoliv v červenci, kdy se to událo, ale až už jsou všechny pozemky několikrát převedené na jiné firmy a v bezpečí. Co z toho plyne? Pallas, který o všem věděl a nestihl zrealizovat se pomstil. Milenka, která si hraje na novinářku si vybrala nejvhodnější čas ke své zprávě - otevření portálu Aktuálně... Je to náhoda? A najednou se zapomnělo, na Pallasovu soutěž o informační systém, který se prodražil o miliardu. Novináři jsou stejně zkorumpovaní jako politici. To co píšu jsem se nedověděl z novin, ale od známých, kteří je znají. Jinak bych si myslel jako vy, jak je to úžasná inevestigativní novinářka. Rafinovaná slonice však u mne zcela ztratila kredit!!!
0/0
30.11.2005 12:31

x-file

Re: Korupce mezi novináři... - SLONKOVA
jo a mimochodem o problemech s převody pozemku PRGF se píše v Respektu již několik let - to jen pro ty, co si myslí, že je to vina ČSSD. Jsou v tom politici všech stran a to již cca 10 let..
0/0
30.11.2005 12:33

Albert Nerom

Re: Korupce mezi novináři... - SLONKOVA
Pan Karel Steigerwald je novinářský hnůj. Slušněji to říci nejde. Ano, korupce je odporná a náš stát je jí prolezlý. Ale když píše o Rathovi a dává ho do souvislosti s korupcí (u níž není dosud jednak zřejmé, zda o tom věděl a zejména, zda šlo nabízený, požadovaný či poskytnutý úplatek a zda to měl vůbec vliv na zařazení léku...), proč se nezmíní o 380 M Kč firmě čelného politika ODS z prostředků VZP bez veřejné soutěže? Když vzpomíná Zgarbu, proč nejmenuje současně ODS Kocourka, který na rozdíl od Zgraby hlasoval pro? Když vzpomíná Grosse, proč nevzpomene až trojnásobně dražší byty, Topolánka, Tlustého, Kalouska a dalších? A těch proč by bylo stovky. A proto mu odpovím. Protože soustavným a cíleným špiněním ČSSD a vlezprdelstvím vůči ODS maskuje svou ubohou lidskou (i bolševickou) minulost.
0/0
1.12.2005 12:00

Englishman

Žádý arbitr není
Věří snad někdo policii? Nebo státním zástupcům? Nebo soudcům? Nakonec soudy z těch tří vycházejí překvapivě nejlépe, protože se zdá, že nejsou ochotny na politickou obkjednávku ČSSD(b) zavřít.
0/0
30.11.2005 12:15

huhu007

Co je srozumitelné
"Starých dobrých pět v českých je stejně srozumitelné jako nejnovější miliony Rathovy pobočnice", píše se.
Zlatá slova. I Cabrnochových a Ouzkého 300 mega v českých je srozumitelné. A dokonce i taková aféra jako 151 českých Radka Johna - toho, co na Nově informuje, kdo a jak krade - to je taky velice srozumitelné.
A když se šlape strakám na kuří oko, pak jisté modré novinářské žumpy najednou vytahují trumfy z rukávu a aféry se nám jenom množí. Paroubek, Gross, Zgarba, Rath, vyrábí se na zakázku jak na běžícím páse. Jiné aféry - Ouzký, Kalousek, Tlustý, Cabrnoch a kolega Stegerwaldí John - jakoby neexistovaly. To je nám také velice srozumitelné.
Modré kravky a volci nám tu nespokojeně bučí a žehrají na společnost, která se prý chová iracionálně, protože nemyslí jako pan novinář. Vědí totiž, že jsou všichni stejní. Chybou pana novináře je, že on neví, že oni vědí. A odříkaného chleba největší krajíc. To o MF platí obzvlášť.
0/0
30.11.2005 9:58

djmilion

Re: Co je srozumitelné
Asi ti hučí v palici, ale ten článek jen polemizuje o tom, že aféry rojí jak houby po dešti a nic se nikdy nevyšetří.
 
To že jsou to aféry ČSSD tam napsáno nikde není, jsou tamjen konkrétní jména nařčených za poslední rok, možná dva.
Zaslepenci jako ty to berou jako politckou provokaci, ale ruku na srdce, fakt ani trochu nevěříš, že z těch nařčení je minimálně jedno pravdivé?
Pokud ne, nemá cenu se s tebou bavit a už vůbec nemáš právo psát o modré zaslepenosti.
0/0
30.11.2005 11:00

Bouše

Re: Re: Co je srozumitelné
Hluboce nesouhlasím. Majiteli nicku Huhu007 nehučí v palici asi, ale zcela určitě !
0/0
30.11.2005 12:50

zab2

Re: Re: Co je srozumitelné
On se jen pozastavuje , a celkem oprávněně, že ten pisálek zcela záměrně vytahuje aféry jen z jednoho břehu."
Zaslepenci jako ty to berou jako politckou provokaci, ale ruku na srdce, fakt ani trochu nevěříš, že z těch nařčení je minimálně jedno pravdivé?"- lze se i tebe zeptat  ohledně jeho zmiňovaných jmen. Je smutné, že nejste schopni připustit, že i mezi členy ODS jsou gauneři. Až budou u moci a novináři si otočí hledáček na druhou stranu, budete z toho mít asi šok. Je možné, že si to na tu dobu teprve schovávají. Co mi připadá nejhorší, nikdo se nezajímá už aspoň dva roky o komunisty, takže ti v poklidu čekají, až se uaférují a naobviňují ty demokratické strany a sbírají v pohodě preference. Mají to bez práce a jen se tlemí.  
0/0
30.11.2005 12:55

Albert Nerom

Re: Re: Co je srozumitelné
Ale právě u korupce by mělo platit "padni komu padni" a odsuzovat ji musí každý slušný člověk. Novináři by se pak měli podílet na kultivování takového společenského povědomí. A je proto nesmírně zajímavé, když redaktor renomovaného deníku (kterým MF Dnes byla a snad přes mnohé pitomosti, které dnes její redaktoři píší, i zůstane), jmenuje ve svém "kritickém" článku představitele a členy je a jen jedné politické strany. A ještě závažnější je, že to dělá soustavně a ve všech svých výplodech. To je neprofesionální a ubohé. Ale co se divit? On totiž pan Karel Steigerwald zakomplexovaným ubožákem je.
0/0
1.12.2005 11:39

jardahorak

Re: Co je srozumitelné
Copak, nekdo ti sahl na milacka? :-D Jestli mas jakekoliv dukazy v pripade Ouzkeho, Johna, Tlusteho a ja nevim cos to jeste vypotil, tak neni problem tyto dukazy poskytnou ;-) Ovsem asi mas prd, jako vetsina socek. To, ze vyplyvaji na povrch afery proti lidem z CSSD asi tezko muzou novinari. Tezko koupili Grossovi byt, na ktery nemel. Tezko prekecali kolegyni Ratha, aby si rekla o uplatek, tezko za Zgarbu rozdali pozemky kamaradum atdatd... ;-) Za to si muzou socani svou tuposti sami... :-D
0/0
30.11.2005 11:10

babacek

Arbitr.
Arbitrem může být policie soudy,velice úsměvné.Policie jenž je stejně zkorumpovaná a ovládána politickou mocí a soudy které jednají na příkaz Němce a když ne ta tak vzrůstájí takové přenice mezi ministerstvem a předmětnou osobou,že ten tlak nemůže vydržet a rezignuje.A tak nezbývá než dodat.Na politiky jsme všichni krátcí.
0/0
30.11.2005 5:35

Najdete na iDNES.cz