Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Palestinská sebevražedkyně zabíjela na tržišti

Nejméně čtyři mrtvé a několik desítek zraněných si v izraelském přímořském městě Hadera vyžádal útok palestinského sebevraha. Žena se odpálila na tržišti. Na místě zasahují desítky záchranářů. Jde o první útok od 28. srpna, kdy sebevrah zranil na autobusovém nádraží v Beerševě dvacet lidí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Michalll

ona tolik ne, ale stovky palestinců, co ji k tomu
dokopali...
naštstí máme i česky bohatou literaturu, jak to funguje, takže novinářská reprezentační osoba nás nezmate, zfetované zmanipulované nacvičené lidi máme i zde, např.
0/0
27.10.2005 20:49

Michalll

Re: ona tolik ne, ale stovky palestinců, co ji k tomu
např. když byla v reality show palestinské civilizace nejen půl roku, jako naši TV hrdinové, ale odmalička....když by ji někdo vyvraždil krutě celou rodinu, kdyby nešla zabíjet...kdyby tak ze své arafatovým terorem zbídačené rodiny odmítla udělat milionáře, tedy odměněné příbuzné "hrdinky"
a kdo to platí? šejkové? ano, ale i evropa
0/0
27.10.2005 20:51

Izzi

Svině dopadena !!!
Izraelští vojáci dnes na západním břehu Jordánu zatkli vůdce palestinské radikální organizace Islámský džihád. Je to reakce na středeční sebevražedný atentát, při němž v Hadeře zahynulo pět Izraelců a několik desítek osob bylo zraněno.
0/0
27.10.2005 15:55

komunisti_sou_svine

Re: Svině dopadena !!!
to maš jedno, ahmedžihad stejně vymaže izrael z mapy :-) ale neboj nakonec to dopadne dobře a nepřátelé izraele budou potrestáni :-))
0/0
27.10.2005 21:08

tajemník z letícího ostrova

.
podle poslednich zprav dnes bombardovali Izraelci jiz trikrat palestinske cile...
pred schvalenim je take rozkaz k rozsahle pozemni ofenzife na zapadnim brehu reky jordanu  :)))
0/0
27.10.2005 10:06

Xofo

My češi moc toho nevíme, prostě media nas klame
Ja si myslim ze my češi moc toho nevime prostě media nas klame. Ten útok se stal v mestě Hadera, kdy bychom veděli že Hadera je palestinský nazev který znamena ( zelené město ) tak přijdeme na to že židé okupovaly toto město v r. 1948 a vyhodili jeji palestinské obyvatele a zapoměli ji přejmenovat. Tak potom ten člank by žačal takhle : Nejméně čtyři mrtvé okupanti a několik desítek zraněných okupantů si v okupovanému Paletinskému přímořském městě Hadera vyžádal útok palestinského. mladika který nechtěl žit pod okupaci.
0/0
27.10.2005 9:43

Izzi

Re: Ty toho vůbec moc nevíš
Pravopis: 5
Ja se píše s dlouhým á
češi se píší s velkým Č
nevime se píše s dlouhým í
media nas klame se správně píše: média nás klamou
mestě se píše městě
veděli se píše správně věděli
nazev se píše název
židé okupovaly se správně píše Židé okupovali
zapoměli ji přejmenovat je správně zapoměli ho přejmenovat
člank má být článek žačal je snad začal čtyři mrtvé okupanti má být okupanty Palestinskému přímořském městě je úplně blbě     
0/0
27.10.2005 10:43

Izzi

Re: Re: Ty toho vůbec moc nevíš
Ten tvůj blábol svědčí o výši tvojí IQ. Potom člověka nemůže překvapit ani pitomost příspěvku...   
0/0
27.10.2005 10:47

mtis

Re: My češi moc toho nevíme, prostě media nas klame
Hele a okupovali židé Haderu v roce 1948 předtím nebo až po tom, co se armády všech okolních arabských států rozhodly nerespektovat rozhodnutí OSN o rozdělení Palestiny a zahnat tu zbabělou židovskou chásku do moře?
0/0
27.10.2005 14:04

jéžkovy_voči!

V Číně možná oběť ptačí chřipky
Dvanáctiletá dívenka zemřela v oblasti centrální Číny na chorobu, jejíž symptomy se podobaly ptačí chřipce. Dívka onemocněla poté, co s bratrem snědla nakažené pošlé kuře. S odvoláním na otce dívky to ve čtvrtek oznámil list South China Morning Post. Neuvedl, kdy dívka skonala.
"Jedli jsme mrtvá kuřata už předtím a nikdo z toho nikdy neonemocněl," citoval list jejího otce. Obyvatelé vesnice upozornili, že mnoho drůbeže náhle uhynulo před deseti dny.
Čínské ministerstvo zdravotnictví oznámilo, že nemá zprávy o člověku nakaženém ptačí chřipkou. 
0/0
27.10.2005 9:38

komunisti_sou_svine

Re: V Číně možná oběť ptačí chřipky
Kdyby žrali živá nemohlo se jim to stát !
0/0
27.10.2005 20:58

Sudájev

›››››››››››› ™
V Gaze je to samej Jásir Lakatoš.
0/0
27.10.2005 6:31

tajemník z letícího ostrova

Saddámovi obhájci čelí výhružkám
Obhájci bývalého iráckého prezidenta Saddáma Husajna pozastavili z bezpečnostních důvodů veškeré kontakty s tribunálem, který Saddáma soudí. V Ammánu to dnes oznámil šéf obhájců Chalíl Dulajmí. Zdůvodnil to nebezpečnou situací v Iráku, která může práci advokátů ovlivnit. Obhájci a jejich rodiny údajně čelí výhrůžkám. Proces se Saddámem a dalšími sedmi osobami obžalovanými z masakru 148 vesničanů v Dudžailu v roce 1982 začal 19. října. Den nato byl unesen a zabit obhájce jednoho z obžalovaných Saadún Džanabí. Irácká vláda pak nabídla, že zlepší ochranu všem členům obhajoby, kteří o to požádají. Dulajmí a jeho dva kolegové v dnešním prohlášení také uvedli, že předseda soudu "zásadním způsobem porušuje základní prezidentova práva". Konstatuje, že za takových okolností nemůže být proces spravedlivý. "Proto jsme se rozhodli přerušit s tribunálem veškeré kontakty až do doby, kdy důvody tohoto rozhodnutí pominou," uvádí se v prohlášení.  :)))))))))))
0/0
27.10.2005 6:09

jmenopouzivanevchatech

hadera neni u moře. a highway neni dálnice
město hadera není a nikdy nebylo u moře (ač se to na mapce haaretzu může zdát). a slovo highway je v tomto případě silnice první třídy, dálnice mezi haderou a netanií neni a nikdy nebyla. dálnice se nazývá freeway. autor je hlupák.
0/0
26.10.2005 23:46

tajemník z letícího ostrova

Annan: Sýrie je zdrojem zbraní pro extremisty
Ze zprávy generálního tajemníka OSN Kofiho Annana vyplývá, že ze Sýrie směřuje stále větší množství zbraní do Libanonu. Kromě toho se také zvyšuje počet lidí přecházejících k extremistickým skupinám jako je Hizballáh, který se libanonské vládě nedaří odzbrojit a dostat pod kontrolu. "Syrská vláda mě informovala, že pašování zbraní a lidí přes syrsko-libanonskou hranici se skutečně děje, ale v obou směrech," uvedl Annan ve zprávě Radě bezpečnosti OSN. Libanonská vláda informovala OSN, že zadržela řadu Palestinců se syrskými pasy, píše se dále ve zprávě.   :))
0/0
26.10.2005 19:10

Sudájev

›››››››››››› ™
Vypatlaným sunnitům se rozsvítilo v hlavě a najednou odmítají bojkot iráckých prosincových voleb 
0/0
26.10.2005 18:05

tajemník z letícího ostrova

.
Američané plánují, že v roce 2006 značně zredukují počet svých jednotek v Iráku. Oznámil to americký admirál David Nichols. Přesný plán odsunu zatím není znám.    ;)
0/0
26.10.2005 18:00

tajemník z letícího ostrova

Ještě o iráckém referendu
Organizace spojených národů hodnotí referendum jako demokratické a platné. "Výsledek odpovídá skutečnosti. Kontrolovali jsme hlasy způsobem, jaký používáme v jiných zemích při volbách," uvedla Carina Perelliová, šéfka týmu OSN, který pomáhal v Iráku s organizací referenda. Sunnité se obávají, že pasáž o federalizaci povede k rozpadu Iráku na tři díly - šíitský jih, sunnitský střed a kurdský sever - přičemž bohatá naleziště ropy jsou jen na jihu a na severu. Kurdští a šíitští politici však před referendem uvedli, že v ústavě je ještě možné některé pasáže změnit. Od referenda už Irák zvolna přechází k prosincovým volbám, protože pozítří končí poslední termín pro registraci stran a bloků. Vládnoucí šíitská aliance, která získala v prvních lednových volbách 48 procent hlasů, je podle iráckých zdrojů názorově rozdělena a její jednotlivé strany zřejmě budou nyní kandidovat samostatně. Většina sunnitských stran první volby bojkotovala, tentokrát se ale hodlá zúčastnit.  :)))
0/0
26.10.2005 17:57

jéžkovy_voči!

Co také řekl íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád
"Jak řekl imám (Chomejní), Izrael musí být vymazán z mapy," řekl prezident.
"Vedoucí představitelé muslimských národů, kteří uznají Izrael, shoří v plamenech zloby svého vlastního lidu," pohrozil.  
0/0
26.10.2005 17:54

jéžkovy_voči!

Irák:Sunnité do voleb v koalici
Tři strany iráckých sunnitů půjdou do prosincových parlamentních voleb v koalici.
"Předsedové Iráckého národního shromáždění, Irácké islámské strany a Iráckého národního dialogu se dohodli, že pro příští parlamentní volby vytvoří společnou volební listinu pod názvem Irácká fronta usmíření," konstatuje se v komuniké tří stran.
Šéfové všech tří sunnitských stran ve středu také vyzvali Iráčany, aby se nadcházejících parlamentních voleb, vypsaných na 15. prosince, zúčastnili a odmítli výzvy k bojkotu.  
0/0
26.10.2005 17:45

jéžkovy_voči!

Re: Irák:Sunnité do voleb v koalici
Sunnité už odmítají výzvy k bojkotu voleb. Už jim konečně došlo, že dosud škodili sami sobě? 
0/0
26.10.2005 17:50

tajemník z letícího ostrova

.
cilena likvidace predaku radikalnich palestinskych organizaci se ukazala jako nejucinnejsi metoda potirani teroru v zidovskem state  :)))
0/0
26.10.2005 17:40

tajemník z létajícího ostrova

Re: .
naopak, temer po kazdem atentatu na predaka radikalnich palestinskych organizaci nasledovala odveta, pri ktere zemreli izraelsti civiliste...
0/0
26.10.2005 17:44

zpravodajec007

Re: Re: .
... zatímco předtím byl v Izraeli božský klid a Židé ani nevěděli, co je to sebevražedný atentát, viď, ty jelítko?
 
Jinak když to řeknu drsně a z hlediska postižených izraelských civilistů odlidštěně a pragmaticky, tak co dojde při současném tempu dřív? Terorističtí předáci nebo izraelští civilisté?
0/0
26.10.2005 18:36

ježkovy_voči!

Re: Re: Re: .
Kdo má větší natalitu, Židé nebo Arabové?
0/0
26.10.2005 19:00

ježkovy_voči!

Re: Re: Re: Re: .
A kolik je na světě muslimů a kolik je židů?
0/0
26.10.2005 19:02

zpravodajec007

Re: Re: Re: Re: Re: .
Proč hned všech muslimů? Však se tady s tajemníkem a dalšími souvěrci pravidelně bijete v prsa, jak je islám mírumilovný a téčka představují jen nepatrný zlomeček z muslimské komunity. Když k tomu uvážím, že terorističtí předáci tvoří opět jen zlomek z množiny téček, tak ve srovnání s počtem izraelských civilistů není co řešit.
0/0
26.10.2005 23:36

tajemník z létajícího ostrova

Re: Re: Re: .
pred cim? :)))) a nedojde ani jedno ani druhy, tomu ver ;))
0/0
26.10.2005 19:00

zpravodajec007

Re: Re: Re: Re: .
... před rokem, dvěma, pěti, deseti, dvaceti, třiceti ... vyber si, minout nemůžeš.
0/0
26.10.2005 23:41

Macchiavelli

Samozrejme je otazkou
jak dlouho bude Izraelce bavit selektivni likvidace teroristitu. Maji dost prostredku na to aby to vzali plosne a pri soucasnem vyvoji situace ve svete uz to za nejakou dobu ani skoro nikomu nepripadne divny
0/0
27.10.2005 9:00

jéžkovy_voči!

Írán: Izrael vymazat z mapy
Ultrakonzervativní íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád ve středu otevřeně vyzval k tomu, aby byl izraelský stát vymazán z mapy.
"Jak řekl imám (Chomejní), Izrael musí být vymazán z mapy," řekl prezident na teheránské konferenci nazvané Svět bez sionismu. Je to poprvé po letech, kdy tak vysoce postavený íránský představitel veřejně vyzývá ke zrušení Izraele, i když je to součástí běžné propagandy režimu.
Muslimský národ nedovolí svému historickému nepříteli, aby žil v jeho srdci, řekl prezident. 
0/0
26.10.2005 17:35

ježkovy_voči!

Re: Írán: Izrael vymazat z mapy
Pinku, jak ti dopadla ta operace v Thajsku, jak jsi se o ni zmiňoval na jaře? Penis nebo poštěváček? :-)
0/0
26.10.2005 17:45

tajemník z létajícího ostrova

Re: Re: Írán: Izrael vymazat z mapy
spis si pink nechal udelat ze predu druhou prdel... ;)
0/0
26.10.2005 17:50

donalduck

Re: Írán: Izrael vymazat z mapy
bojím se, že takovéto výroky ze strany Íránu se budou stupňovat, (naštěstí v Iráku už nehrozí), a i když je to pouhé mediální divadýlko, je to krajně nevkusné a nezodpovědné v této době
0/0
26.10.2005 17:49

-RASWAN-

Re: Re: Írán: Izrael vymazat z mapy
Má to i pozitivní stránku,Izraelci budou mít aspoň další racionálná důvod navíc ,proč demontovat  Iráncům reaktor
0/0
26.10.2005 17:54

Sudájev

›››››››››››› ™
Pokud Palestinci nedokáží normálně žít vedle svého souseda, musí Izrael použít adekvátních prostředků k zajištění své obrany
0/0
26.10.2005 17:27

tajemník z létajícího ostrova

Re: ›››››››››››› ™
hale pinku tobe po tom horkym letu uz v hlave definitivne jeblo, vid? :)))
0/0
26.10.2005 17:34

jéžkovy_voči!

Prohlášení íránského prezidenta o Izraeli
Po dnešním prohlášení íránského prezidenta by měl Izrael vystupňovat vojenské akce k zajištění bezpečnosti židovského státu. 
0/0
26.10.2005 17:24

tajemník z letícího ostrova

.
izrael by mel zesilit udernou silu, kterou pouziva jako odvetu za raketove utoky palestincu   ;)
0/0
26.10.2005 17:22

tajemník z létajícího ostrova

Re: .
tim to nikdy neskonci a nic se nevyresi, pinku...
0/0
26.10.2005 17:24

Macchiavelli

Zadne reseni neni navzdy
ale jako docasne opareni byva hruba sila velmi ucinna. Nedavno zazili Izraelci pomerne dlouhe obdobi bez atentatu prave diky tomu, ze Saron drzel Palestince dusledne drzkou v zemi. Faktem je, ze  atentaty se objevi vzdy jak jim dovoli na chvili zvednout hlavu  
0/0
27.10.2005 9:03

milchama

Re: .
A čím to skončí? Tím, že Izraelci se nechají nadále ochotně zabíjet? Nebo že sbalí kufry a opustí svou zemi, jak si přejí teroristé?
0/0
27.10.2005 7:15

tajemník z létajícího ostrova

.
skutecne se izraelcum vyplaci cilene zabijet tecka kdyz je relativni klid?
0/0
26.10.2005 17:15

zpravodajec007

Re: .
No pravdou určitě je, že plošně by to bylo mnohem efektivnější. Tos měl na mysli?
0/0
26.10.2005 18:39

Lucy*

Re: Re: :-))) Asi ano:-)
0/0
26.10.2005 19:01

tajemník z létajícího ostrova

Re: Re: Re: :-))) Asi ano:-)
luco ty taky musis do vseho kecat, vid? :))
0/0
26.10.2005 19:02

tajemník z létajícího ostrova

Re: Re: .
zvlaste efektni by vsak bylo to, co by prislo po te plosne likvidaci ;)
0/0
26.10.2005 19:02

zpravodajec007

Re: Re: Re: .
Že by klid a mír v Izraeli?  To by bylo opravdu efektní po těch desetiletích problémů. Jak říkával už strýček Džugašvili - nět čelavjeka, nět prabljema.
0/0
26.10.2005 23:32

milchama

Re: .
Když to nedělá Abbás, musí to dělat Izrael v zájmu své bezpečnosti...
0/0
27.10.2005 7:31

sergej_stokurev

myslím že by stačil jeden
maximálně dva kobercové nálety... je čas udělat Palestině pá pá
0/0
26.10.2005 17:10

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.