Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Politická kauza Němec–Benešová

Několikaměsíční spory mezi ministrem spravedlnosti Pavlem Němcem a nejvyšší státní zástupkyní Marií Benešovou v těchto dnech vrcholí. Důvodů je několik.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

eloš

Šašek a královna (2)
A příběh pokračuje bez ohledu na bejčka. Klučina tvrdí, že hraje na klavír bezchybně, tetina poslala ladiče pian zkontrolovat struny. Jadnak na to měla právo, a jednak autorita. Tak to kluka dopálilo, on že hrá čistě, ona že je to falešný a ne přesně podle not. Pro jistotu oba podali v běhu tr. oznámení na vydavatele not a vzájemně na sebe. I začli kout pikle. Bejček mezitím vlítl do dalších problémů, ale vždy se vrátil nějak s tím, že nedořešil původní otázku. Jak ministr, tak tetina nejvyšší chodí žalovat na sebe bejčkovi a čekají. A jak je náhodou nepotkal na autě stréc Kavan natírajíce si krk alpou, žijí dodnes v urputné nenávisti. V zájmu blaha lidu.
0/0
14.9.2005 13:44

inzinierbula

Re: Šašek a královna (2)
Tož pěkná pohádka, strécu. A ten Kavan s tó alpó v krku by to istě vyřešil nejlíp. Bum sem, bác tam a bylo by po problému. Tři móchy jednó ranó.
0/0
14.9.2005 14:06

eloš

Šašek a Královna (1)
Dva lidi, kteří by se jinak nikdy nepotkali, se teď díky kariéře, přímo, a nestydím se to říct otevřeně, nenávidí. Co se to stalo? Kluk, který určite do klavíra chodil poctivě, do taneční jak by smet,najednou ukončil školu, a lup ho,rovnou ministrem se stal. Tu potkal krásnou dívčinu i bohatá byla, poprvé okusil jaké to je,když se dvaja rádi mají, a ani nevěděl, už byla ruka v ,no řekněme v ruce. A druhá tam někde v okolí kataru.
To tetina nejvyšší, právě v létech pro ženu nejhezčích,protože vždy má pravdu, ještě i funkce ji v tom utvrdila, jednoho dne pocítila nějaký divný hormonální přetlak. A do toho nějaký Čech Němec, s kamarátem Dimunem(to jsou dneska jména,to za nás nebylo). Rešit to přiběhl už ne tak mladý,ale rozhodný bejček.Vlítl mezi ně, zjistil že má dva slušné lidi před sebou,tak nevěděl které je hlava, či to,co má nad předníma nohama, či to,mezi zadníma, tak utekl na vládu,že to spravedlivě rozřeší, jen co zjistí, které je hlava.
0/0
14.9.2005 13:30

Najdete na iDNES.cz