Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Holmes,Watson a Babiš

Jiří Paroubek předpokládá, že zdejší policie odloží aféru Unipetrol. Svou policii zná dobře. Kdyby však jednal podle zákonů dobrodružného žánru, nezůstal by u lamentace a povolal posilu, v tomto případě Sherlocka Holmese.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

sageorg

Předpoklad........
není návod,přání ani rozkaz,že pane PAROUBKU
0/0
13.9.2005 16:24

Helzuza

pro eloše
Mám radost a je to pro mne určité povzbuzení, že jsou mezi námi lidé, kteří si přejí společné štěstí a lepší život pro všechny a ne jenom pro sebe . Já osobně bych se chtěla dožít konečně doby, kdy na vedoucích postech budou lidé vzdělaní, pracovití a hlavně nezkorumpovetelní. Ale zatím je trend stále jako za bolševika, že čím větší hlupák, tím míň nám uvidí do našich machinací.A já mám pocit, že si je tam i úmyslně pěstují. vždyť chytrý člověk je stále člověkem nebezpečným. A pan Železný chytrý člověk je a proč to tedy nezkusit.? Četla jsem knihu jak od Zemana, tak i o Grossovi. Je to opravdu v té vládě odporný humus., a nejen ve vládě. Kdy z nás se stanou normální lidské bytosti, které prošly sapientací ?
0/0
13.9.2005 11:15

Englishman

iDnes pro pobavení
"Je v zájmu země, aby vyšetřování bylo rychlé a kvalifikované. Je načase, abychom jejím úplným vysvětlením prokázali, že nejsme východní země." Pane Komárku, někdy po ránu opravdu sršíte vtipem.
0/0
13.9.2005 9:49

Helzuza

fuj,fuj,fuj
ono se říká, že v tom jede jak Paroubek, tak i přitroublý Gross. Je tedy na bíledni, že to budou chtít zatlouci. Když jsme ke všemu tak laxní a nic s tím neděláme, jako např. jít do ulic a protestovat veřejně proti korupci vlády jako takové, aby si toho také všimli v cizině, tak potom přemýšlejte o volbách !!! Já za sebe k volbám půjdu za každou cenu, aby nemohli vyhrát ti rozpínaví a hlavně strašně vyčůraní bolševici a asi budu volit stranu Železného. Víte , přemýšlela jsem o tom dost a dost a došla jsem k závěru, že onen tzv. "podvodník" postavil Novu a mimo jiné se velice obratně staví ke všemu, co přináší peníze. A že provedl podvod? ´ˇt to nejdříve dokáží ! A myslím si, že tento pán by pro úspěch své politiky uděla všechno, aby vyšel vítězně. Možná, že by se mu to časem povedlo i s námi, s republikou. Svůj názor pochopitelně nikomu  nevnucuji. Vždyť je to jen diskuze .  
0/0
13.9.2005 8:55

eloš

Re: fuj,fuj,fuj
Takhle je dobrě se stavět k věci. Vždyť ten Železný jako osoba stejnou arbitráž vyhrál a stát, jako stát to stejné prohrál, pod vedením moudré soc-dem vlády a jejich expertů, kde min.financí dělá právník,školství právníčka....
Právníci už vědí jak to ukecat, aby těch 10 mld. byla vina Železného a ne jejich neschopnosti. Helzuzo, přeji si, aby většina žen myslela jako vy a ne jako dobrých 70% chlapů, co se zde hádaj' a den co den si nadávaj' do Jekulů a Celticů. Vypadá to slibně.
0/0
13.9.2005 10:29

jajaja00

Re: Re: fuj,fuj,fuj
Vypadá to, že se sešli dva .... méně inteligentní. Napište si ještě něco pěkného, třeba o železném zloději...
0/0
13.9.2005 16:31

eloš

Paroubek svou policii zná dobře.
Vždyť ji má pod palcem. Takže jeho předpoklady hraničí s jistotou. A my nemusíme dokazovat, že nejsme východní země, protože my východní země jsme. Komárku.
0/0
13.9.2005 6:39

babacek

Také se
to dá nazvat zametáním svinstva pod koberec.Pokud se jedná o kauzy které se nedotýkají politických špiček je vláda a především koalice schopna prosazovat různé komise které stejně nikdy nic nevyšetřily jako by skutečně byl zde znát účinek zmíněného opia.Pokud však nějaké ty nekalosti vypalvou na povrch zvláště v době blížících se voleb je nutno se jich obratně zbavit obratnou manipulací a mlžením které dobře vykonají spříznění novináři tak aby volič pod koberec neviděl.:-)
0/0
13.9.2005 5:21

Najdete na iDNES.cz