Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Detektivka „Krejčíř“

Kolik si toho nebohá policie už vyslechla v případu Radovana Krejčíře! Nejprve jí frnknul sám obviněný. Pak se vypařila i jeho choť, obviněná z praní špinavých peněz.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

babacek

Re: ...
Copak dlouhá,ale jak vysoko sahá je důležité.
0/0
4.9.2005 15:00

eloš

Nenašli, pane králi, nenašli...
Ať se na věc dívám z jakéhokoli úhlu, zdají se mi z naši policie nejužitečnější ti nejméně placeni -pochůzkáři. Taky se tam najde blbec, ale to je všude. Čím více peněz, tím hůř. Elitní jednotky na čechteku normálně, na první dojem, vyvolali ve mně bujarou veselost. Vypadali jako Kazisvět První z té pohádky (ve skvělém podání Martina Růžka). Prostě výprava na sedmihlavého draka. Úsměv mi postupně začal  zamrzat na rtech, když jsem viděl záběry z akce. Nejdříve oficielní, jak ti zlí bezkošilatí drdaři hádžou něco na dokonale opancéřované samostatné bojovní pevnosti.  Určitě to nebylo dobro a láska. Pak ale došlo na záběry technařú.Samozřejmě,pohled z druhé strany, takže ne záběry na pokusy o smír. Jenomže ten záběr který všichni známe, mě dovedl k otázce,kohože to tam berou do těch pohotovostních jednotek? Agresivní neurotické jedince, kteří  pod tlakem potlačených úzkostných pocitů (zajíc zahnán do kouta) výrážejí k neadekvátní (obraně)
0/0
3.9.2005 12:35

eloš

Re: Nenašli, pane králi,..dokončení
(sebe)obraně, nutkavě "dobíjejí" poraženého nepřítele. Zralí na Bohnice. Jiné je to u Krejčíře. Bohémsky, velkorysí zkušeni vyšetřovatelé velkoryse shovívavě zapisují něco, bůhví co, a zatím pan "zločinec" s rukama v kapsách v pohodě zajde ke svému Porshe,a povolna odejde. Bystří vyšetřovatelé do však za 3-4 hodinky postřehnou, vzniknou teorie záchodovéhé okénka,atd. Pan policejný prezident,asi 2 roky odchodivší, využije příležitost a taky uteče, na rozdíl od Krejčíře víme kam.Ambasáda v Bratislavě. Další bankovní policejní expertní oddíl počítá 3 týdny zločincovy peníze, a ne a ne se dopídit výsledku. Protože pan prezident (ne ten čestný předseda ODS) už není, ujímá se věci sám ministr.Jako farář zlyhal, vítězil libidózní přetlak, udělal dvě děti,zlyhal jako disident,i jal se kryt)a na doporučení Nejvyššího řídit mlácení dredařů.Teď nemá na to kvůli Polákům čas. Chcete najít paní krejčířovou ? Skuste se podívat do prádelny. Možná propírá špinavé peníze, měnivše je na čisté
0/0
3.9.2005 13:05

jajaja00

Re: Nenašli, pane králi, nenašli...
Nebyl to Kazimír První ? (Je to dávno.)
0/0
3.9.2005 20:57

Beranal

Neschopnost nebo úmysl
Já nechápu jedno tady se Policie chlubí jak je šikovná a že se ji podařilo zadržet nějaký nábytek atd.. a prý tento postup nařídil dokonce nějaký státní zástupce (a zdůvodňuje to opravdu originálně, on prý zrovna tento drobný majetek bude potřeba až se začnou hlásit věřitelé). Logicky vzato to měli nechat aby to opustilo republiku a dál to sledovat nebo to dát sledovat Interpolem. Nebo tady snad není zájem najít toho Krejčíře ??? Tolik hlouposti s tím Krejčířem to se nemohlo už náhodně sejít. To má zase všechny znaky korupce a zase se bude dělat že nemá a že takovýto neuvěřitelně hloupý policejní postup je normální.
0/0
3.9.2005 12:19

sageorg

Určitě...
nečtou,protože se učí vyměňovat žárovky
0/0
3.9.2005 10:35

Najdete na iDNES.cz