Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Jak vyhrát s Grossem v zádech?

Jméno Gross opět září, jako v časech, kdy si jeho nositel nechal udělat upřímné plakáty. Proč? Jakýsi pochybný obchodník Spyra mluvil o tom, že předseda ČSSD bere úplatky, a ředitel premiérského kabinetu přezdívaný švihák lázeňský na to kýval.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

eloš

JÁ si myslím,
že je nejvyšší čas vyměnit lid a naši republiku bude čekat světlá  vzkvétající budoucnost.
0/0
2.9.2005 15:43

jbroz50

Srovnání s kauzou Kořistka
Pokud vím, tak Kořistka nepřinesl důkazy naprosto žádné, jenom svou výpověď. A co následovalo si snad všichni pamatují - zatýkání, převážení vrtulníkem, odposlechy...... Nyní o miliardových úplatcích mluví dva lidé, existuje nahrávka jejich hovoru a co se děje? Nic. Policejní stát je ten, kde právo se řídí podle vládnoucí strany. A v tom žijeme, vážení.
0/0
2.9.2005 10:32

DedecekHribecek

Re: Srovnání s kauzou Kořistka
     Ano přesně to mne napadlo jenom jsem se v duchu ptal kde je vrtulník, nasazená klepeta a raní převoz k soudci. Naše police je opravu Grosstapo - (Grossova tajná policie)
0/0
2.9.2005 11:01

Adalbert Moudrý

Re: Srovnání s kauzou Kořistka
Unikl Vám vážený jeden "nepodstatný" detail. Kořistka vypovídal po řádném zákonném poučení a s plným vědomím odpovědnosti za své výroky. Navíc zde byly i další dost významné nepřímé důkazy. Tím neomlouvám podivný až teatrální zákrok vůči podezřelým protagonistům a záhadné hrátky státního zastupitelství v této věci. V nynějším případě se ale sešli jen dva žvanilové, mající sami máslo na hlavě, kteří 1) neřekli nic konkrétního, 2) byli nelegálně odposloucháváni tzv. investigativními novináři sice mocné, ale veskrze ubohé bulvární televize. K nim se pak přidávají novináři tohoto rovněž mocného ale až neskrývaně neobjektivního (xenofóbně pravicového) plátku a v neposlední řadě pak zpomaleně myslící představitel největší opoziční politické strany. Toť vše. Každému, kdo pozorně sleduje ten náš politický cirkus, je pak jasné, že nic jiného za tím nemůže být. Takže rada pro Vás. I když nepochybně nemáte rád vše, co je od středu doleva, zkuste být normální a používejte rozum.
0/0
2.9.2005 16:08

jajaja00

Komárek zřejmě ještě neví,
že kardinál Vlk opravdu prodal Chrám svatého Víta.
0/0
2.9.2005 10:19

vasekpasek

Socialisty nesnáším
ale musím uznat, že jim to neuvěřitelně vychází... Lidi si je zvolí, následuje totální propad preferencí, národ je začne nenávidět, a pak najednou, pár měsíců před volbama nějaká změna (řekl bych, že vždycky ještě k horšímu, ale voličstvo to asi vidí jinak) a najednou lup - a lidi je zase zvolí, následuje totální propad preferencí...
0/0
2.9.2005 8:52

babacek

Gross to při
odchodu z funkce oznámil,že sice odchází z křesla pramiéra,ale chce se do vrcholné politiky vrátit.Od té doby byl opětovně potvrzen ve funkci předsedy ČSSD a tak součastné žehrání na jeho osobu je úsměvné.Vedení ČSSD a členská základna měla dosti času aby ho postavila na vedlejší kolej.
0/0
2.9.2005 6:24

1_130_202_135

Re: Gross to při
Zřejmě čeká na výsledky té své bezpečnostní prověrky....
0/0
2.9.2005 8:58

babacek

Re: Re: Gross to při
Tak na to jsem úplně zapoměl.To by měl někdo připomenout.Asi na ČSSD pošlu mail z dotazem.
0/0
2.9.2005 9:28

babacek

Re: Re: Gross to při
Tak jsem se nechal vaší poznámkou motivovat a zaslal jsem dotaz na temá bezpečnostní prověrka na sekretariát ČSSD a kopie do některých redakcí.
0/0
2.9.2005 15:26

Najdete na iDNES.cz