Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Paroubkovo slovo za dvě miliardy

Pan premiér Paroubek je chlap, drží slovo, jež nám dal! Tak děl lékařský odborář poté, co premiér zkraje léta uklidňoval rozhněvané zdravotníky a slíbil jim přidat od 1.září. Paroubkovo slovo ročně váží přes dvě miliardy korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

j@ck

-
jj, přesně tak tomu bylo i u nás. hned po paroubkově slibu nám bylo oznámeno, že nemocnice na zvýšení platů nemá peníze, a tak se to vezme z osobního. proč se v této zemi nenajde alespoň jeden schopný člověk, kterému jde skutečeně o řešení problémů a ne o své politické body? asi to bude tím, že opravdu schopný člověk se věnuje svému řemeslu a nejde si honit své ego do politiky. ODS se svou bezkoncepční modrou beznadějí to taky nevytrhnout. jediná cesta, jak z toho marasmu ven a o které již nějakou dobu uvažuji, je emigrace.
0/0
11.8.2005 8:21

Trencherman

†††
V dnešní MF Dnes je vynikající článek Jiřího Schwarze, děkana Fakulty národohospodářské VŠE. Doporučuji přečíst, stojí to za to. Malá ukázka:
 
"Při porovnání růstu reálné průměrné mzdy za srovnatelná šestiletá období (1993-1998) a (1999-2004) zjistíme, že zatímco v prvním vzrostla reálná průměrná mzda o 27,2 procenta, trak ve druhém, sociálnědemokratickém, pouze o 23,7 procenta ! Tato čísla vypovídají o skutečnosti, která se úplně liší od faty morgány Paroubkových cifer."
"... výroky, zpochybňující aktuálnost penzijní reformy, jasné odmítnutí transformace zdravotnictví, zrušení převodu financování školství z ministerstva na kraje, probíhající zestátňování a postupující monopolizace energetiky a nečinnost v dalších oblastech, nazrálých pro razantní reformy, zpochybňují politickou věrohodnost premiéra samotného. Proto by bylo dobré, aby střídměji a s pokorou připomínal veřejnosti svou původní profesi."  
0/0
11.8.2005 7:54

Trencherman

†††
Já jen doufám, že česká veřejnost brzy odhalí, že za Paroubkovou rázností a rozhodností není nic jiného, než čiré neumětelství, spojené s vyčůraností.
0/0
9.8.2005 22:20

inzinierbula

Souhlas
Na to, jak jsou tyhle politické čachry průhledné, je s podivem, že to ještě na někoho zabírá. Asi ani zdravotničtí odboráři nejsou žádní myslitelé...
0/0
9.8.2005 9:27

ikz

Re: Souhlas
Je to jednoduché, všem přidám, ale zaplatí to jiní. Dělat zadarmo machra dokáže každý ...
0/0
9.8.2005 22:01

Najdete na iDNES.cz