Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Sto dní premiéra Paroubka

Z pohledu manažera politické strany si lze jen těžko představit lepší výsledky, než jakých dosáhl Jiří Paroubek během prvních sto dní jako premiér.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dan 1

Doktore,
Klaus není žádný quasipředseda, ale čestný předseda bez pravomocí dovnitř ODS a velmi často má názory na hony vzdálené VR ODS a jejímu předsedovi. "Strategicky ukočíroval prezidenta Klause v otázkách jeho nereprezentativního tlumočení oficiálních názorů země". To je tedy perla. Chirac a Balkenende dál agitují ve prospěch SÚE bez ohledu na výsledek referenda - kdo "ukočíruje" je?  Beatrix? A že Paroubkův tón nezní výhrůžně? "Hysterická reakce pravicové opozice, včetně některých novinářů, vzbuzuje úžas, kam až může vést odmítání politické spoluzodpovědnosti za udržování každodenní, všední demokracie a pokoje v této zemi. Cožpak všichni tito naši spoluobčané nemají právo na spánek, výchovu dětí a bezpečí?" Vám to opravdu nic nepřipomíná? Narodil jste se zřejmě včera večer. Váš článek je průhledná, neobjektivní a nechutná kojzarovská agitka. Blízká budoucnost ukáže, jak fatálně se vy a váš idol mýlíte. Volič vám vystaví účet. Uvidíte.
0/0
2.8.2005 12:00

Kewl

Re: Doktore,
Mohu se dotázat, co je na uvedené citaci výhružného?
0/0
2.8.2005 12:50

Dan 1

Re: Re: Doktore,
"Nezákonné skupiny se pokoušejí o konfrontaci se státem a socialistickým systémem s cílem destabilizovat poměry v naší zemi. Jsou to nebezpečné snahy, kterým je třeba postavit se co nejrozhodněji na odpor.... Je nám nepochopitelné, že že v naší zemi se vyskytují skupiny a jednotlivci, kteří se snaží rozdmýcháváním vášní  a protispolečenským jednání narušit započatou cestu přestavby.... Pracovní kolektivy požadují zachování klidu a pořádku v zájmu demokratizace... Nedopustíme, aby tito lidé vnášeli chaos do života a narušovali nám práci... Je třeba jednat rázně a nesmlouvavě... Lidé si přejí žít v klidu a od ÚV KSČ očekávají, že jim klid pro plnění pracovních úkolů bude garantovat... Vláda ČSSR je rozhodnuta zabezpečit klid a pořádek. Vyzývá občany, aby svými činy podpořili její úsilí..."
To jsou namátkou vybrané citáty z archivu RP z roku 89, při podrobnějším studiu by se našly i mnohem "výživnější" a více podobné tomu, co říká dnes Paroubek.
0/0
2.8.2005 13:30

Dan 1

Pokračování...
Na první pohled to jako strašení nevypadá.Kdo dokáže číst mezi řádky, ví, že tato slova obsahují implicitní výhrůžky. Paroubek, člen NF ČSSR od svých osmnácti let a zkušený aparátčík, mistrně ovládá komunistické ptydepe a hovoří jazykem M. Štěpána a prokurátora Krupauera. Zrovna tak, jako oni, tentokrát však explicitně, mluví o změně zákona o právu shromažďovacím, o tom, že by do deseti let viděl rád KSČM ve vládě, že ODS je nebezpečnější, než komunisté, s kterými tak rád konzultuje např. zahtraniční cesty. Neštítí se ani brutálně napadnout Listinu základních lidských práv a svobod, která je nedílnou součástí ústavního pořádku ČR a prohlašuje, že bude-li někdo říkat to a to, nebude jezdit do zahraničí. Kdo nechce vidět určité historické paralely a líbí se mu styl nekultivovaného výčepního v čele exekutivy, ten je nevidí. Mě to velmi silně znepokojuje.
0/0
2.8.2005 13:32

gary_g

Dobry premier
Ja myslim ze pokud neudela nejakou hloupou chyby a CzechT. tou chybou rozhodne nebyl, tak ze mam nadeji byt pristim radne zvolenym premierem a pokud se mu nepodari dohnat ODS do pristich voleb, tak urcite tim dalsim, opozice by mu jeste pridala na podpore. Naopak pro ODS bude pristi volebni obdobi neskutecnou prohrou, pokud bydou vladnout s KDU... jedina alternativa je bud mensinova vlada jedne stany, nebo velka koalice. Myslim ze paroubek je presne ten typ cloveka, ktery by to dokazal obhajit, nejen pred ODS, ale i pred svymi volici !!! A pro nasi zemi by to mozna bylo to nejlepsi.
0/0
2.8.2005 11:12

GTQx

NAVRHUJU POSLAT KOMANDO NA PAROUBKOVU RODINU.
Za ten fetis konany na lidech tou jeho neschopnou CSSD.
0/0
2.8.2005 10:34

GTQx

Paroubku, ty tlustej neschopnej V..E, padej wod valu!
0/0
2.8.2005 10:32

Najdete na iDNES.cz