Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

K CzechTeku opět údajně mluví „Kavanův asistent“

Po roce se na scéně znovu objevilo jméno Lukáše Kohouta. Z adresy se jménem mladíka, který se vydával i za asistenta Jana Kavana, přišel dopis, ve kterém se pasoval na mluvčího letošní technoparty CzechTek. Kohout však iDNES telefonicky popřel, že by e-mail poslal.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Deleter

Nevím,
proč to normálně neohlásí jako oslavu narozenin. Pod to se dá schovat naprosto všechno...
0/0
27.7.2005 15:16

metafrik

Re: Nevím,
:D
0/0
27.7.2005 15:55

neurol

Seriozni informace
Na ostatni nebudu plytvat energii a neco sem psat.
0/0
27.7.2005 14:11

draver

Re: Seriozni informace
Dík za super odkaz. Tyhle stránky jsou aspoň o něčem. Už se těším na tu naši slavnou policii. To si zase pár zmr*ecku bude chtít zvednou sebevědomí a vyřádit se na normálních lidech. PS: Právo, soudruzi je pěkná věc, ale musí se umět uchopit tak nějak po našem. PS2: It's your future. Take action. Make some noise.
0/0
27.7.2005 14:33

iuos

hmm
To si zase pár zmr*ecku bude chtít zvednou sebevědomí a vyřádit se na normálních lidech.- to myslíš skupinu lidí, která vtrhne bez ohlášení někomu na pozemek, udělá tam bordel, nenechá vyspat lidi, co bydlí blízko a na svojí obranu bude vykřikovat "chceme toleranci"?
 
PS: Právo, soudruzi je pěkná věc, ale musí se umět uchopit tak nějak po našem. - myslíš jakože se v rámci zábavy několika lidí zabere pozemek?
0/0
27.7.2005 15:03

Deleter

Re: hmm
VYSPAT?!? A kdo zařídí mně, aby mě celý noci nerušili cikáni po celou dobu, co je venku nad nulou, he?
raději 1x ročně czt než už šestým rokem tu flákačskou bandu!!!
0/0
27.7.2005 15:18

iuos

hmm
OMYL - právě, že policie má zajistit, že bordel nebude dělat nikdo - aťje to nelegální akce nebo banda cikánů
0/0
27.7.2005 15:20

iuos

hmm
P.S: na koho jsi se už obrátil, aby jim zavřeli držky?
0/0
27.7.2005 15:21

Deleter

Re: hmm
na PČR tam mi řekli, že jim do toho nic není a odkázali mě na MP kde byli velice ochotní a přijeli, načež se spustil řev o dyškrimnáci a když začli vyhrožovat pokutama tak se to zklidnilo asi na půl hoďky pak ještě juchali asi hodinu ale už ne tak nahlas a pak šli spat. Mimoto jsem MP volal letos už 8krát a moc mě to nebaví.
0/0
27.7.2005 15:46

iuos

hmm
hmm, cikáni řvou o diškriminaci, teknaři o toleranci. bohužel je diškriminace účinnější
0/0
27.7.2005 15:50

Deleter

Re: hmm
Jenže czt je pár dní v roce, to je docela rozdíl. Zase je ale nonstop. CZT není věc, která mi v téhle zemi trhá žíly, a už vůbec si nepřeju, aby účastníky někdo kropil olovem či močkou.
Pokud se to někomu nebude líbit, ať benga zakročej, ale "preventivně" mě to upřímě se.re, protože náckovský narozky se taky rozhání "pokud dojde ke spáchání tr.č."
0/0
27.7.2005 16:01

tillit

Re: Seriozni informace
"make some noise"... nevyřvává tohle náhodou Scooter? FUJ
0/0
27.7.2005 14:57

ntpr

pche
To se zase jednou police blejskne, po vsi te ostude, co pacha celej rok, protidrogova jednotka se konecne podiva do prirody (mozna pozbyraj nejaky ty extase a tripy) a par chlapiku si zalita nekolik dni s fotakem ve vrtulniku a vysledek? nic nezmuzou akorat nas to vsecny bude stat balik, to je celej efekt, moc tomu nerezumim, kazdej den nam ty mizej miliony a sou mraky daleko zavaznejsich problemu, ale my si radsi budem hrat na vojacky...
0/0
27.7.2005 11:43

_Sandstorm_

Hm
Nechápu ten zbytečný povyk. Existují nějaká pravidla, ať už právní či morální, a bez ohledu na obecný trend jejich (ne)dodržování lze konstatovat, že pokud neomezuji či neobtěžuji někoho jiného, mohu si dělat co chci.
 
Jinými slovy pokud si účastníci či organizátoři CzT zajistí legální užívání pozemku a nebudou dělat kravál / bordel, který by někoho obtěžoval, tak nevím, proč by nemohli smažit a křepčit nebo třeba pouštět draka.
 
To platí pro kohokoli; je třeba ale uznat, že imbecilní hokejoví "jednou za rok vlastenci" fanoušci taky dělali bordel všude možně a stát to v duchu zásady "chléb a hry" podporoval.
0/0
27.7.2005 11:20

ntpr

0/0
27.7.2005 11:10

maly33

ps
At mi nekdo dokaze, ze v CR neni nabeh na policejni stat. Doufejme, ze za rok uz nebude poroucet SocDem a ze Bublan bude bublat nekde jinde
0/0
27.7.2005 8:45

EasyR

Re: ps
Za 1. strč si ten spam někam a za 2. jestli vidíš náběh na policejní stát v tom, že policie chrání vlastnická práva k nelegálně obsazenému soukromému majetku, pak jsi stejný pako, jako ten, co sesmolil tu petici na tom odkazu, co tu prezentuješ...
0/0
27.7.2005 8:51

tillit

Re: Re: ps
k tomu ilegálně obsazenému pozemku- pokud to nevíš, tak pořadatelé Czekteku si pozemky pronajímají od majitelů. To že někdo pronajme svoji věc a nestará se pořádně komu a na co, to je přece i jeho problém
0/0
27.7.2005 9:11

EasyR

Re: Re: Re: ps
No to opravdu nevím. Pokud to tak opravdu bude, potom už je to opravdu jen a jen problém majitele...
0/0
27.7.2005 9:16

tillit

Re: Re: Re: Re: ps
celkem dobrý článek o problémech s pozemkem, na kterém se konal minulý TEK:
0/0
27.7.2005 9:27

Prubojny___kapitalista

Cha cha
Zfetované asociály, kteří nelegálně obsadí něčí pozemek a obtěžují kraválem obyvatele nestačí obklíčit nebo jim na hranicích rozdat leták. Být šéfem policie, počkám si na 1. porušení zákona - tj. ilegální vstup na cizí pozemek, feťáky obklíčím, vyzvu k odchodu a když se tak nestane , vypustím policejní psy, zásahovka je ztříská do krve. Pak je nechám naložit do autobusu, každému nechám udělat test na drogy a ty pozitivní případy odvezu někam do koncentráku, případně odstřelím někde v lese.  Feťácký šmejd se musí likvidovat jako škodná a czechTek je ideální místo, kde jich pochytat co nejvíc.  Lovu zdar
0/0
27.7.2005 8:40

Technokrates

Re: Cha cha
Prijed se podivat!! promluvime si o tom.....  FREETEKNO RULEZZ
0/0
27.7.2005 8:44

xinis

Re: Cha cha
JÁ MYSLEL ŽE DOCENT PROFESOR TEČKA SPÁCHAL SEBEVRAŽDU... Dobrý den. Jsem docent profesor Tečka, kandidát věd. Je mi 47 let. Jsem ředitelem C. V. A. N. a zároveň největší kapacitou v oblasti výzkumu nanotechnologií. Odborníci z celého světa ke mně jezdí na konzultace, eh protože jsem jedním z nejlepších nanopilotů planety a znám způsob, jak vyléčit každou nemoc. Nanobotem se vnořím do lidského těla a chorobu zničím od jejího zárodku. Bakterii po bakterii, vir po viru rozstřílím na padrť. Jsem bojovníkem uvnitř lidských těl, mým úkolem je pomáhat jednotlivci a zcelovat zdravou společnost. Zdravou společnost. Někdo by řekl, že je to prostě má práce, možná ostatní v C. V. A. N. to tak berou, ale.. troufám si říct, že v mém případě je to víc. Chápu to jako své poslání. A to nekončí ve chvíli, kdy si sundávám bílý plášť a odcházím domů. Já totiž neodcházím domů. Můj život je neustálý pohyb po černobílé šachovnici - ve dne jsem bílým králem, v noci černým střelcem. Protože tak, jako m
0/0
27.7.2005 9:37

xinis

Re: Cha cha
Protože tak, jako mi dělá dobře, když odřezávám nemocnou a zkaženou buňku od té zdravé a silné, činí mi až nevýslovnou radost odstraňovat a odkrajovat parazity lidské, stojící na samém okraji zdravé společnosti, kteří jsou její přítěží a ostudou! Jsem velkým milovníkem čistoty a pořádku. Stejně tak jako lidský organizmus může být napaden bakterií nebo virem, je svět, ve kterém žijeme, také plný různých cizopasníků. Jsou to bezprizorní dýchači čerstvého vzduchu, lidé bez energie a bez nápadu. Lidé, kteří zabíjejí svým nicneděláním a pitím nejrůznějších jedů poslední zbytky zdravých buňek v mozku! Nejsou schopni být naší společnosti jakkoliv prospěšní... Jsou to lidé zkažení... Jsou to lidé, kteří páchnou! Takové nádory je třeba neustále odřezávat od zdravého jádra lidské společnosti, aby nedocházelo ke zhoubnému prorůstání. Je to neúnavný boj s virem. Je to nadnárodní sociální problém celé planety, který je třeba okamžitě řešit!
0/0
27.7.2005 9:39

xinis

Re: Cha cha
Vy ještě asi nechápete jaký boj tu bojuji a že ho bojuji za vás. A že jednou mi přijdete poděkovat! A když ne vy, tak vaše děti nebo děti vašich dětí! A právě pro ně je potřeba vytvořit čisté a zdravé prostředí. Cítím se být v tomto směru vyvoleným jedincem. Má duše se potěšuje... Zabíjím lidi - pro lidi! Nejsem nebezpečný šílenec, ale právě opak je pravdou! Já jsem jediný zdravě uvažující a o zdraví uvažující jedinec. ANO - jedinec! Protože jsem asi jediný, kdo to pochopil. Zbavuji vás těch hnusů. Jsem úklidovou četou... Jsem motor společnosti... Jsem - léčitel. Globální léčitel!
0/0
27.7.2005 9:40

xinis

Re: Cha cha
Lidská společnost je totiž také organizmus. Organizmus, který - je-li nemocen - je třeba léčit! To jsem jediný, kdo to pochopil? Copak jsem, copak jsem jediný, kdo ví, jak se má zachovat??? Nejsem blázen! Nejsem blázen, co se vymkl kontrole!! Já ne! To společnost se vymyká! Vymyká! Kdo je určen kázat, co je správně a co ne?! Copak nechápete, že pochybná morálka vede jen k záhubě nás všech? Vězte, já miluju lidi! Miluju zdravé lidi! Já miluju zdravé lidi! ZDRAVÉ LIDI!!!
0/0
27.7.2005 9:41

Tessien

Ty hovado blbý
Podle tebe v cizině techno nikdo netrpí ? To jsi fakt blbej vysmaženej dobytek ty demokrate. ČR je jednou z mnoha zemí kde se tyto akce pořádají a doufejme že požádat budou a co nejblíž k tvým oknům. Demente :-)))
0/0
27.7.2005 8:37

monarchista

Kohout
Já myslel, že ten psychicky narušenej blb už sedí.
0/0
27.7.2005 8:06

Q_bytost

At zije svoboda!
Kdysi davno, za hluboke totality, si jeden odvazny clovek, jmenem pan Vaclav Havel, poradal ilegalni koncerty na hradecku! Vidim zde jistou paralelu s Czechtekk 05! Je zde takovy skryty vzkaz tomuhle "demokratickemu" systemu, ze se jeste proste dovedeme bavit, aniz by nam nekdo nakazoval kdy a kde! A to, ze se "zabere" louka, ktera po uklidu bude zase zcela vporadku, je pro me dostatecny duvot proto, abych si czechtekk opet (uz po pate) uzil! Zatrpklost tech starych komunistu,nam naladu nepokazi! A proto vzhuru na zelene louky! ("Kavanuv asistent" ma moji plnou podporu, pokud to aspon na chvili zamota hlavu policii!!!) VIVAT FREETEKK
0/0
27.7.2005 7:32

EasyR

Re: At zije svoboda!
Je v tom dost zásadní rozdíl: jednak by za komoušů nemohl Havel koncert pořádat nikde, i kdyby jej tisíckrát nahlásil, kdežto dneska stačí pořadatelům Czechfetu pronajmout si louku a pak si můžete dělat co chcete. A za druhé, Hrádeček byl jeho vlastnictvím, takže to pořádal u sebe ;)
0/0
27.7.2005 8:07

komunisti_sou_svine

Kohout je výbornej :-)))
hahaha
0/0
27.7.2005 0:45

xenofob_rasista_fasista_zumpa

SIce mne tecno moc nekaci
a a ni na to nejezdim , ale at si to pekne uzijou bez votravovani policajtu. Doufam ze najdou nejakyho farmare co jim to za par kacek pronajme a budou mit klid na zabavu a poradne se zhulit. Bordelu , drog, chlastu tam nebude rozhode vic nez na jakym koli festaku tak co furt lidem vadi. Spis asi zavidej.  Jsou mlady tak at se bavej. Do prace muzou zacit chodit vzdycky. A nekdo sem tu dobrou travu z holandska vozit musi. Az bude legalni pujdu si ji koupit dolu do samosky :)
0/0
27.7.2005 0:40

inkvizitor2005

Re: SIce mne tecno moc nekaci
jsou to idioti vypatlaný. Kdyby radši dělali něco užitečnýho. Autor výše uvedeného patří do blázince
0/0
27.7.2005 0:55

inedible

Re: Re: SIce mne tecno moc nekaci
hm, ty je znas?
0/0
27.7.2005 8:12

farous

Re: Re: Re: SIce mne tecno moc nekaci
Pepa, Franta, Kamča, Úchyl, Mirda, Danča........
0/0
27.7.2005 11:42

iuos

hmm
souhlasíms  tebou - pokud ta akce bude "legální" v tom smyslu, že pozemek bude řádně pronajatej (tzn. ukážou dokamer papír s podpisem), a nebudou lidi kolem ničit hlukem - tak je mi jedno, co tam dělaj a ať si to užijou
0/0
27.7.2005 15:05

GenEtt

Nic proti
technařům, když si ten pozemek legálně pronajmou, ale jestli zas něco zaberou bez svolení majitele, tak být jím vyprdnu se na fízly a najmu práškovací letadlo plný močky a pořádně to tam pohnojím. Vsadím se, že by pak na místě zůstalo už jen pár totálních vysmaženců
0/0
26.7.2005 22:57

K-Leo

No tohle ...
  co si dneska ti kohouti dovolujou. Za mich mladych let uz by byl na pekaci.
0/0
26.7.2005 21:06

mandrake

ha ha
ste ubohý plkáte o věcech který stejně nemůžete ovlivnit  hérečky
0/0
26.7.2005 20:50

demokratic

Zpupný a protiprávní nálet bezohledných pakobylek...
Já nevím, jak je možné, že se to otravné a obtěžující duc duc nejen děje, ale dokonce OPAKOVANĚ (!!!) děje a to KAŽDÝ ROK (!!!)... Potěšující je, že dosud vždy (alibisticky) bezradná policie, pozdě se (alibisticky) probudivší hygienici, pozdě (či vůbec) se probudící právníci všech poškozených (nejen majitelů dotčených pozemků, ale i těch obyvatel, jejihž práva na klid a neobtěžování byla bezohledně porušována atd.), že ti všichni se pomalu ale jistě začínají probouzet a REAGOVAT, takže (snad konečně) přestaneme být oázou bezpráví, kam se sjíždějí (či kde se sjíždějí) bezohlední duc ducáci z celé Evropy, (protože jim to v jejich zemích nikdo netrpí), a snad to tedy nebude možné i u nás... To chce ale být důslední v postizích: Jseš na soukromém pozemku proti vůli jeho majitele, tak zaplať pokutu (každý jednotlivec), rušíš mě svým ducáním (a mě taky, a mě
0/0
26.7.2005 19:48

demokratic

Re: Zpupný a protiprávní nálet bezohledných pakobylek...
pokrač.: a mě taky, takže zaplať zkrátka VŠEM, a ty taky VŠEM, a ty taky VŠEM, a ty taky VŠEM, atd.) A policie a hygienici atd. si také vyberou své pokuty...Nemáte penízky ? Tak vám holt zabavíme (rychlá exekuce) autíčko, repráky, a nebo si to odpracujete ve vězení pro dlužníky...Ale jistě chápete, že ty ostatní nemůžete NUTIT, aby se vám přizpůsobovali a poslouchali (např.) něco o co vůbec nestojí...
0/0
26.7.2005 19:53

demokratic

Re: Re: Zpupný a protiprávní nálet bezohledných pakobylek...
Poznámka: ale pokud nebudete (jde to ovšem vůbec, a chtete to ovšem vůbec ?) nikoho NIJAK obtěžovat, a budete-li si ducat na soukromém pozemku se souhlasem majitele (rozumí se: a nebude-li ten hluk ty hranice onoho soukromého pozemku překračovat, o to totiž kráčí), tak je vše OK, a upřímně vám přeji dobrou zábavu... Žít a nechat žít...
0/0
26.7.2005 20:01

Zabyják Smažek

Re: Re: Zpupný a protiprávní nálet bezohledných pakobylek...
jo máš naprostou pravdu chlape, sou to hnusný smaški kerý jenom vopruzujou a dělaj bordel. plná huba kecú vo tolerancy a porozumnění ale vod nich se člověk dočká spýš kudly v zádech nebo nějakí krádeže než tolerance blog.lide.cz/zabyjaksmazek
0/0
26.7.2005 20:06

monarchista

Re: Re: Re: Zpupný a protiprávní nálet bezohledných pakobylek...
MEGA LOL, ty seš ale k0k0t :-)))))
0/0
27.7.2005 8:09

pskoda

Spíš to vypadá...
...že IDnes malinko naletěla. Nikde nevidím, že by L.Kohouta kontaktovala telefonicky nebo jinak a tím si ověřila pravost e-mailu. Kdybych teď napsal e-mail tak, aby to vypadalo, že je od Spejbla a Hurvínka a bylo v něm o tom, že zítra bude velký divadlo v Horní Dolní, tak o tom vyjde podobnej článek...  Ale je léto, lidi se musí nějak uvolnit, že...
0/0
26.7.2005 17:19

vver440

redaktor se uhnal
v rámci rychlosti napsaní článku jak jinak než vo ničem si redaktor svůj výtvor po sobě opět nepřečet....
0/0
26.7.2005 17:18

Melca

Lukáš Kohout!
Z mého pohledu je to BOREC!! Natřel to těm politickejm sráčům co jen tak bez úplatku,mezi sebe někoho nepustí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nandal to těm darmošlaům a darmožroutům prvotřídně!!!!!
0/0
26.7.2005 17:17

Dan 1

Re: Lukáš Kohout!
Hm... Ale zaplatili to všichni občané ČR ze svého, on si jenom vozil zadarmo prdel a nechápu, že ještě není v kriminále.
0/0
26.7.2005 18:28

deVries

Re: Re: Lukáš Kohout!
nezavid ...
0/0
26.7.2005 19:13

inedible

Re: Re: Lukáš Kohout!
hm, ja to radsi zaplatim jednomu narusenemu srandistovi, nez ulhanemu stbakovi & ochlastovi kato-kavanovi.
0/0
27.7.2005 8:15

Najdete na iDNES.cz