Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policisté rozpustili nepovolenou technoparty

Policisté rozpustili nepovolenou technoparty, která se od pátečního večera konala na soukromé louce ve Veselí u Oder na Novojičínsku. Akce se účastnilo 200 až 300 mladých lidí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Andee

VrbovÁ Lhota
Ta vesnice se jmenuje VrbovÁ Lhota nikoliv Vrbova, takže ve ne ve Vrbově, ale ve Vrbové...
0/0
17.7.2005 11:45

Tessien

Tekkno ? No a co ?
Co má kdo proti Teeknu to fakt nevím. Je to hudba své doby, jako každá jiná. Když v Kolbenově parku vystupovali McCartney, Bowie, Metallica, Santana, Kravitz - to byl taky rachot jak kráva a všichni co bydlíme okolo jsme to museli nedobrovolně poslouchat - jenže tady by stížnosti nepomohl - to jsou přece umělci a vše bylo schváleno městem - ať se to lidem okolo líbí nebo ne. Já jen doufám že tekknaři budou party pořádat dál, dokud si na to ostatní stupidity nezvyknou, že to je stejná součást života mladých, jako je pro ostatní rock, metal a podobně - je nemálo lidí co metal a rock taky nenávidí a nepindají proti němu.
0/0
17.7.2005 11:40

demokratic

Re: Tekkno ? No a co ?
Tady přece nejde o to jaký typ hudby obtěžuje ty, kteří o to nestojí a přesto jsou NUCENI to poslouchat (či se kvůli tomu dokonce nevyspat), ale jde o to, že je to (jak známe z jednání např. bolševiků či fašistů) bezohledné a zpupné opovrhování právy jiných lidí, ať už by to bylo techno či  - stejně primitivní -dechovka, rock, Babini di Praga, ba dokonce i koncert České filharmonie... Nikdo přece nemá právo nutit ostatní (a navíc takto brutálně) aby proti své vůli poslouchali něco o co nestojí... Opakuji: tady nejde o typ hudby (či ducání), ale o pohrdání právem, které (necháme-li si to líbit) může eskalovat i JINAK a do JINÝCH oblastí života... Já v tom vidím cosi fašisticko-bolševického, takový lakmusový papírek, co si všechno (a od koho) necháme líbit... Znova opakuji: je to PR
0/0
17.7.2005 11:51

demokratic

Re: Re: Tekkno ? No a co ?
- pokračování: je to PRÁVNÍ (demokratická či totalitní) záležitost...
0/0
17.7.2005 11:53

libienski

Re: Re: Tekkno ? No a co ?
Hele zkus nějaký jiný argument. Takto modročerveně o právu na klid a práci si psal i o loňském czechteku, který ale uprostřed luk a lesů u Boněnova nikoho nerušil...
0/0
17.7.2005 13:41

demokratic

Re: Re: Re: Tekkno ? No a co ?
Jsem potěšen, že si mě pamatuješ, (o právu na klid a práci ovšem ne, to psávali bolševici) ale jsem i naštván, že ač jsem psal (a jiní mnozí) leccos, vůbec to nepomohlo, a neúcta (či spíše opovrhování a navíc beze studu opovrhování) k právům JINÝCH lidí, k soukromému majetku a soukromí obecně, bohužel (u některých týpků) TRVÁ, byť policie, zaplaťpánbů, už nedělá jen alibistické asistenty, ale občas i KONÁ...
0/0
18.7.2005 0:03

Mak1

Re: Re: Tekkno ? No a co ?
Tak proč potom nenavrhnete zbourat Sazka Arénu - při tam pořádaných koncertech se okolí také moc nevyspí. A rozhodně jde o víc lidí než pár desítek. ( to samé koncerty na Strahově ). 
0/0
18.7.2005 8:27

radoulek

Mám moc rád techno
Mám moc rád techno, proč soudíte lidi podle toho co poslouchají ???? vždyť se chtějí bavit,, copak lidi co poslouchají techno rýpou do metaláků skejtáků dechovkářů ?? každý den se koná tisíce zábav koncertů, a všichni rýpou do techno lidiček, já vás nechápu. A to mi bude 30 let !  Jaké by to bylo kdybych nadával do metalu (tak co ty metalisto z dlouhou nemytou mastnou hlavou co tam hazíš u repreaku a děláš že hraješ na kytaru)  Tak co ty skinheade co hajluješ a mlátíš nevinný lidi ..Tak co ty diskaři co paříš na OUZONE a kroutíš se jak pijavice, tak co ty zalezlá bestie co sedíš už 10 let na prdeli doma a jen kyneš a máš 120 kg    na světě jsme jenom jednou, tak se pořádne všichni bavte.
0/0
17.7.2005 11:07

GhorX

Re: Mám moc rád techno
Já a pravděpodobně mnoho dalších lidí nesoudíme technaře podle jejich vkusu, ale podle toho, že nás nutí jejich oblíbený styl poslouchat s nimi, to jednak, a především podle jejich ochoty porušovat právo na soukromý majetek. Ty "tisíce" zábav a koncertu se obvykle konají se souhlasem majitele místa, kde se konají.
0/0
17.7.2005 11:33

Tessien

Re: Re: Mám moc rád techno
Jak jsem psal výše, mě město praha taky nutí poslouchat koncerty v kolbenově parku a nikoho jsem se o to neprosil.
0/0
17.7.2005 11:41

GhorX

Re: Re: Re: Mám moc rád techno
Ve 3 ráno? 2 - 3 x 24 hodin v kuse ?
0/0
17.7.2005 11:45

libienski

Re: Re: Re: Re: Mám moc rád techno
Jde o princip...V Kolben parku to jde, v Ostravě na Černé louce to jde, ale uprostřed luk a polí např. u Boněnova (Czechtek 04), kde to vůbec nikoho (z lidí) rušit nemohlo to nejde...
0/0
17.7.2005 13:43

GhorX

Re: Re: Re: Re: Re: Mám moc rád techno
Jde o princip. V parku to bylo povolené a pořadatel nejspíš zaplatil nájem; případné škody jdou na jeho triko. U Boněnova šlo o akci na pozemku bez souhlasu jak majitele, tak pronajimatele, navíc úplný úklid bordelu po vás trval měsíc.
0/0
17.7.2005 17:01

scandinavian

POLICEJNÍ STRACH
je jedno, že ne všichni tuhle hudbu poslouchají, jde o to, že když mají koncert neonacisti, kde se hajluje, texty sou plné rasismu, nacismu a násilí, tak POLICIE DĚLÁ NEONACISTŮM POŘADATELE. Kdyby i tyto akce rozpouštěli, neřeknu nic, sami vidíte, kde žijeme, já se už ničemu nedivim
0/0
17.7.2005 9:56

Pilat

mam pro technaky zlepsovak
at si poridi bezdratovy sluchatka a poustej si to tupy techno do svych tupych hlav, cimz  budou v absolutnim kravalu a pro okoli v naproste tichosti.
0/0
16.7.2005 21:02

zlej

Re: mam pro technaky zlepsovak
No, já bych tuhle muziku neposlouchal, ale tvrdit že je tupá a poslouchají ji jenom tupci může jenom tupec
0/0
16.7.2005 21:48

Arny_71

Re: Re: mam pro technaky zlepsovak
Oznacovat DUC DUC DUC jinak nez tupa slatatina pro tupe hlavy muze jen tupec, mily zdorme.
0/0
17.7.2005 1:16

easymonkey

Re: Re: Re: mam pro technaky zlepsovak
A jen tupec, muze za tupe hlavy oznacovat nekoho, kdo posloucha neco, co se danemu tupci nelibi
0/0
17.7.2005 9:39

mandrake

Re: Re: Re: mam pro technaky zlepsovak
napsal skrytý intelektuál  ses ubohej
0/0
17.7.2005 9:40

Dan 1

Re: Re: mam pro technaky zlepsovak
0/0
17.7.2005 11:04

scandinavian

Re: mam pro technaky zlepsovak
tupče
0/0
17.7.2005 9:57

demokratic

No vida že to jde a že všichni policajti nejsou úplně blbí či úplatní...
No vida, že to jde a že policie konečně umí i KONAT, ne jim tam jen dělat asistenty s trapnou (obvyklou) výmluvou, že když prý je epicentrum hluku (tedy epicentrum obtěžování okolí, a tedy epicentrum trestného činu) na SOUKROMÉM pozemku, že prý (jak se policajti skoro vždycky vymlouvají, jsouce nějak motivováni) nemůžou zasáhnout...(!!!) Vždycku uvádím příklad, že je to jako kdyby někdo ze svého soukromého bytu střílel z oken po lidech tvrdíc, že tak činí na soukromém pozemku (byť střela - tak jako ten hluk z techna - hranice pozemku překročí...)Ostatně trestný čin (i kdyby ZůSTAL v hranicích soukromého pozemku - například vraždička, nejen rušení nočního klidu) nepřestává být trestným činem...
0/0
16.7.2005 20:47

demokratic

Re: No vida že to jde a že všichni policajti nejsou úplně blbí či úplatní...
Místní policisté tedy reagovali příkladně(a NORMÁLNĚ)  (tak jak to má být) poměrně záhy (příště to bude jistě ještě dříve) buď proto, že všichni policisté (jak vidno) nejsou úplně blbí, aby se nechali zastrašit trapnými výmluvami obtěžovatelů, a nebo ta policie reagovala tentokráte relativně včas proto, že tam tentokráte nekolovalo dostatek drog na to, aby dealeři někomu někde pustili nějaký desátek za to, že se probudí až tehdy (nejlépe po víkendu), kdy už bude po akci... (s trapnou výmluvou, jak je príma, že už nikoho hlukem neobtěžují, a dokonce to po sobě - světe div se a jásej - uklidí...)
0/0
16.7.2005 20:53

libienski

Re: Re:Domokratic je původní nick...
Takže omluva..:-)
0/0
16.7.2005 21:33

zlej

Re: Re: No vida že to jde a že všichni policajti nejsou úplně blbí či úplatní...
Běž do háje suchare
0/0
16.7.2005 21:47

Arny_71

Re: Re: Re: No vida že to jde a že všichni policajti nejsou úplně blbí či úplatní...
Aaaa, ses jasnej. Takze ty patris k tem debilkum, kteri ve 3 rano rvou jak na lesy, kdyz se vraci ozrali z diskoteky a mysli si, jak jsou sqeli a patri jim svet. Nic noveho pod sluncem, takovi mamlasi tady byli a bohuzel budou porad, ale nic to nemeni na tom, ze to jsou pičmusové.
0/0
17.7.2005 1:20

scandinavian

Re: Re: No vida že to jde a že všichni policajti nejsou úplně blbí či úplatní...
to nemyslíš vážně, že dealeři z těhle akcí obcházej vesnice a uplácej obyvatele, aby byli zticha.... to může napsat jen člověk, co sedí doma a čumí na Novu, to máš z těch filmů :¨)))))))))))))))))))))))
0/0
17.7.2005 10:01

demokratic

Re: Re: Re: No vida že to jde a že všichni policajti nejsou úplně blbí či úplatní...
Pro scandinavian: Nic takového jsem NENAPSAL...(Polemizuješ tedy sám se sebou...)  Já mluvil o jinak (a jindy) bohužel často nepochopitelně nečinné policii, která podobné porušování zákonů (a obtěžování jiných lidí např. hlukem či jinak) bůhví proč trpí, dokonce jim tam často asistuje a postává trapně se vymlouvajíc, že epicentrum hluku je na soukromém pozemku (jakkoli ten hluk ty hranice soukromého pozemku překračuje), a že i mě (jako komukoli soudnému) je krajně podezřelé, proč že ta policie (eventuálně starosta) NEKONÁ, (když třeba u hlučného mejdanu zasáhne), a napadne mě (jako každého), že když tam pod dohledem policie hučí drogy (či jiný byznys) jen to sviští, že je asi jejich nečinnost v nějaké SOUVISLOSTI...
0/0
17.7.2005 11:32

libienski

Re: No vida že to jde a že všichni policajti nejsou úplně blbí či úplatní...
Vždycky říkáš.... No jo, ale jaký byl tvůj nick před rokem??? To mám nejraději, parchanty, co meněj nick, ty jsou nejchytřejší:-)))
0/0
16.7.2005 21:19

demokratic

Re: Re: No vida že to jde a že všichni policajti nejsou úplně blbí či úplatní...
Asi si mě s někým pleteš, chudinko...Já svůj nick nemám důvod (ani chuť) měnit, protože se mi líbí, jsouce docela výstižný...
0/0
17.7.2005 2:09

kasavaros

Re: No vida že to jde a že všichni policajti nejsou úplně blbí či úplatní...
tvrdě (tvrdíc, tvrdice)
0/0
18.7.2005 0:03

libienski

Nazdar fašouni tady
Party byla super, majitel pozemku vklidu a v zásadě se nic nestalo:-) Škoda, že tady nejsou chytráci, co loni po Czechteku u Boněnova vyprávěli o "milionových" škodách na louce:-)))) Kde je policie, která s velkým humbukem zatkla chlapíka,provozovatele domény czechtek..., aby ho důležitě "vazbila", pak propustila a nakonec v tichosti už bez světel kamer hlavních zpráv zbavila obvinění:-))) Kde pak jsou?
0/0
16.7.2005 20:08

libienski

Re: Nazdar fašouni tady
Zapomněl jsem ještě, nevíte někdo, kde se potkáme na czechteku letos??? Mám dojem, že nám loni předseda ČSSD sliboval nějaké jednání o volných vojenských hvozdech. Nebo že by letos v Lánech???
0/0
16.7.2005 20:11

Deleter

Re: Re: Nazdar fašouni tady
Nojo, ale kde je od té doby upřímný staník - v prd.li jak baťa s cvičkama, takže jediná možnost je u něho vedle bazéna, nebo v tom šárčiným bordelu, ale ani jedno asi nebude pro slušný lidi
0/0
16.7.2005 20:34

medved_cz

Policie nasadila osvedcenou dvojici...
Karny - Pokorny, picemz prvni volal "Rozejdete se!" a druhy "Neshlukujte se!"
0/0
16.7.2005 19:54

qwertz

A já si říkal, kde jsou policajti, a oni si někde...
rozpouštěj párty! Vždyť už měli být všichni na D1 a modlit se rozkazem Šimonovského za bezpečnost provozu....
0/0
16.7.2005 19:12

Zwerg

Technopárty i s drogama prý bez přestávky
jede v Bruselu. Je to tam prý děsný, kokain se tam dostane úplně všude a párty tam jede bez přestávky!
 
 
0/0
16.7.2005 18:51

sergej_stokurev

Chudáčcí,feťáčci
nikdo je nemá  
0/0
16.7.2005 18:43

sergej_stokurev

Re: Chudáčcí,feťáčci
rád
0/0
16.7.2005 18:43

Zwerg

Re: Re: Chudáčcí,feťáčci
Asi myslíš europarlament, že?!
 
0/0
16.7.2005 18:49

Deleter

Re: Re: Re: Chudáčcí,feťáčci
0/0
16.7.2005 20:32

Creek

Dalsi nepovolena technoparty
ted jede v Cernych Voderadech na Kostelecku. A tech lidi je tam podstatne vic...
0/0
16.7.2005 18:09

lukinoo

Re: Dalsi nepovolena technoparty
no tak to honem utíkej někam prásknout...voue
0/0
16.7.2005 18:31

demokratic

Re: Dalsi nepovolena technoparty
Chudáci místní obyvatelé, nucení proti své vůli poslouchat něco o co nestojí...(nejsou-li před touto bezohledností opovrhující právy jiných lidí chráněni policií i k tomuto účelu zřízenou a jimi ze svých daní placenou)
0/0
17.7.2005 11:38

javajava

Duc duc
prasata zase ryjí rypáky?
0/0
16.7.2005 17:33

libienski

Re: Duc duc
Znáš to prostě divoká jízda,*u***u
0/0
16.7.2005 21:22

scandinavian

Re: Duc duc
asi mluvíš o sobě a ostatních vid?
0/0
17.7.2005 10:04

da_Mikesh

Policisté rozpustili nepovolenou technoparty ...
... v kyselině.
0/0
16.7.2005 17:22

80E-seven

Re: Policisté rozpustili nepovolenou technoparty ...
 tak presne tohle me napadlo ...
0/0
16.7.2005 18:26

Najdete na iDNES.cz