Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Poslanci sami sobě s láskou

Tak. Starého psa novým kouskům opravdu nenaučíš. Poslanci si opět nesáhli na většinu svých košatých prebend. Staré kousky zůstávají, učí se je pilně noví psi. Celá ta utahaná přetahovaná o superdiety, cestovné, benzinovné, letenkovné a bůhví jaké další -ovné je víc než trapná.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dr No

Logickou reakcí
veřejnosti by mělo být při nadcházejících vobách zakroužkovat na kadidátkách kterékoliv strany jména kandidátů na předních místech,  kteří nejsou t.č. poslanci parlamentu (doufám, že to tam bude u jejich jmen uvedeno). Tímto by mohlo dojít k celkové personální výměně. Sice to nezmění nic na tom, že je to zcela zbytečné shromáždění darmožroutů, ale je tady jistá naděje, že než se tam noví poslanci zabydlí, budou se nějaký čas chovat trochu skromněji....
0/0
27.6.2005 21:03

otylie

Kdybychom tenkrát....
Kdybychom tenkrát zakázali   komunisty, mohli bychom např. na protest trestuhodného chování a jednání vlády nejít třeba všichni k volbám, ale kvůli těm komunistickým zrůdám, ze strachu, aby se opět nedostali k moci voit jít musíme. Mám po krk každé vlády, která tak bezostyšně hrabe pod sebe, že je mi z toho až na zvracení, Lháři, zkorumpovaní lumpové, podvodníci, hrabivci neustále vymýšlející samé výhody pro sebe a na nás každý den vymýšlejí nějaký bič. např.  ty přiblblé paragony nad 50,- Kč. Přide mi to tak primitivní, to nemohli vymyslet něco inteligentnějšího ? Nemohli, protože jejich IQ je velicé nízké. !!!!
0/0
27.6.2005 13:22

karoten

Re: Kdybychom tenkrát....
Od konce:
Jejich IQ, je naopak velice vysoké, bohužel ne v celém kvalitativním spektru. Nejvyšší hodnoty vykazuje sociální inteligence.
Přiblblé paragony jsou velmi dobrým dokladem že byl nějaký nákup uskutečněn. Bez dokladů se neuznává ani existence člověka.
 
A co takhle na protest k volbám všichni přijít? Zvolit jakoukoli marginální postavičku z naší blízkosti, která si dala tu práci a zapsala se?
0/0
28.6.2005 10:37

sageorg

Občan už ......
nemá náladu a chuť se  poslaneckýma čórkama ze státní kasy zabývat.Tady jdou všechny skurpule stranou,urvem co se dá.Vždyť ten vzteklej volič stejně nic nenadělá.Chvíli bude po hospodách láteřit a za rok,ve volbách,to nějak dopadne.Stejně tam budeme zase,většina,a těm několika nešťastníkům pomůžeme k nějakému korýtku.A hlavně už přemýšlejme,jak dorovnat platy k "bruselskejm"
0/0
25.6.2005 11:08

Najdete na iDNES.cz