Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zaorálek: Národní státy posílí

Prezident Václav Klaus ve svých posledních textech stále opakuje, že v našem dnešním rozhodování o ústavní smlouvě se jedná o volbu mezi dvěma pojetími Evropy, dokonce mezi dvěma různými pohledy na svět.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

joeyramone6

Všichni kecáte!
Tentokrát je to jeden z mála případů, kdy soc. demokrat má v něčem pravdu. A to DOKONALOU pravdu. Stačí se, chlapci, naučit číst...
0/0
6.5.2005 19:13

ant.

Re: Všichni kecáte!
Vysvětli,prosím,v čem má pravdu.Díky.
0/0
7.5.2005 23:14

Vifon

Zamrdálek
je lhář a kdo lže, ten krade!!!!
0/0
6.5.2005 16:24

Ahasver

Zaorálek lže jako když Rudé právo tiskne!!!
Zaorálek: Proto v ústavní smlouvě nedochází k žádnému zásadnímu rozšiřování kompetencí Unie... Ústava EU, článek I-6: Ústava a právo přijímané orgány Unie při výkonu jí svěřených pravomocí mají přednost před právem členských států. článek I-18: 1. Ukáže-li se, že k dosažení některého z cílů stanovených Ústavou je nezbytná určitá činnost Unie v rámci politik vymezených v části III a Ústava k této činnosti neposkytuje nezbytné pravomoci, přijme Rada ministrů na návrh Evropské komise a po obdržení souhlasu Evropského parlamentu jednomyslně vhodná opatření.
0/0
6.5.2005 12:00

Dan 1

Re: Zaanálek lže jako když Rudé právo tiskne!!!
Ten člověk ani neumí řídit schůze sněmovny a předtím, ještě jako šéf zahraničního výboru, vyslovoval Visegrád, tak, je se to píše, tedy se s. Až vypadne z parlamentu, půjde dělat vrátného do fabriky. Pokud ho vezmou.
0/0
6.5.2005 15:03

Najdete na iDNES.cz