Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Berlínský soud hledá trest pro kanibala

Berlínský soud rozplétá případ vraždy, který si v ničem nezadá s kauzou kanibala Meiwese. Obžalovaný údajně loni v říjnu ubodal svého milence šroubovákem ve chvíli, kdy se dvojice oddávala sadomasochistickým orgiím. Některé orgány uložil do ledničky, aby je později snědl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pepan11

Povolejtena tu melu soudce KOSELU
Soudce Kosela, na slovo vzaty a nepostradatelny odbornik, by jiste rozhodl, ze kdyz se chlapci miluji dobrovolne, tak to prece nemuze byt vrazda.
0/0
3.5.2005 22:58

milchama

Nějak se nám
ti homosexuálové navzájem požírají. Až tak se mají rádi. To už ani to registrované partnerství nepotřebují. Nebo snad ano? Pobírat vdovecký důchod po tom, z koho si udělal napřed biftek - zřejmě ani to by se nezdálo zastáncům homosexuálních "práv" nijak divné....
0/0
3.5.2005 22:47

Dan 1

Re: Nějak se nám
Zajímalo by mne, zda člověk musí být napřed hlupák, aby se stal věřícím anebo zda zblbne až následně vymýváním mozků a pročišťování análních trubek ze strany kléru.
0/0
3.5.2005 22:51

milchama

Re: Re: Nějak se nám
Mohl bych se zeptat stejně. Musel být člověk napřed hlupákem, aby se stal ateistou, nebo se jím stal až po dlouhých letech vymývání mozků bolševickou ateistickou propagandou? Nicméně s tématem nemá vaše reakce nic společného...
0/0
4.5.2005 9:35

Dan 1

Re: Re: Re: Nějak se nám
Měl jsem napsat "fanatickým věřícím", abych zbytečně neurážel všechny věřící en bloc. Vy jste odpudivý demagog. Ateismus nemá s bolševismem pražádnou souvislost a vy sprostě lžete, což vám šéf jednou šeredně spočítá. V pekle, ne v očistci. Podívejte se, asi před rokem či dvěma se stal v Rusku případ, že si bezdomovci udělali guláš z kolegyně. V životě by mě nenapadlo to zobecňovat a tvrdit, že Rusové jsou kanibalové. V tom je právě ten rozdíl mezi námi.
0/0
4.5.2005 12:27

milchama

Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
V čem lžu? V tom, že se nám nějak homosexuálové začínají vzájemně požírat? To přece není lež, i když je fakt, že někdy používám hyperbolu, abych vypíchnul absurditu požadavků homosexuálů. Nikde jsem ovšem netvrdil, že homosexuálové jsou kanibalové.... Ateismus české společnosti má s bolševismem velkou souvislost. (Ačkoli ateismus jako immorální učení je staré více než 2000 let.) Nebo si myslíte, že by zde bez bolševického intermezza bylo tolik ateistů? Nevím, kolik je vám let, ale přepokládám, že jste do škol chodil již za bolševismu. Vaším problémem tedy zřejmě bude, že si ovlivnění bolševickou demagogií v tomto směru nepřipouštíte, neboť je vám z jiných stránek nesympatická, a ne, že byste jí ve svém ateismu ovlivněn nebyl.... Ještě bych se rád zeptal, co si mám představit pod pojmem "fanatický věřící". Něco takového jako protipól "fanatického ateisty"?
0/0
4.5.2005 15:08

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Lžete v tom, že ateismus souvisí s bolševismem. Jak by mohl, když bolševismus je také náboženstvím? Má jak svou svatou trojici, tak svá poutní místa a jako křesťanství vytvářel paralely k státním strukturám. Ateismus nemůže být z principu fanatický a amorální. Neslyšel jsem o případu, že by ateista vraždil někoho proto, že věří.
0/0
4.5.2005 15:37

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Bolševismus ovšem neuctívá Boha, nýbrž lidi. Boha popírá - proto je ateismem ( a - theos). Každý ateista na místo uprázdněné po Bohu musí něco postavit. Něco, co by uctíval, ať je to on sám nebo alespoň jakési obecné "lidství" (humanismus). To je také případ bolševismu, který bezesporu ateistický byl a je. Marx dokonce svou filosofii považoval za nejvyšší stadium humanismu. A že ateismus byl od svého prvopočátku (pokud máme prameny ) amorální, je historickou skutečností. Říká vám něco filosof Theodoros Atheos (tj. Božidar Bezbožný)? Pokud ne, pak si o něm přečtěte něco např. u Diogena Laertia II/99. Pak pochopíte, že ateismus sebou od počátku nese amorální jednání. Pokud jste neslyšel o tom, že by ateista vraždil někoho proto, že věří, pak jste zřejmě žil na nějaké jiné planetě. Nevíte snad o tom, co dělali Jagodovi a Ježovovi lidé? Nevíte snad o tom, co se dělo v Číně, Albánii či v Severní Koreji? Tam snad nevraždili a nevěznili ateisté? Vždyť ateismus tvořil základ těchto doktrín. .
0/0
4.5.2005 16:22

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Amorální je zvedat ornát a prznit ministranty, na to nepotřebuji Lercia, na rozdíl od vás. KLDR - ty prasárny se dějí ve jménu hluboké víry, tam o ateismu nemůže být ani řeči, bohem je Velký vůdce, Kristem Milovaný vůdce. Jedni slibují světlou budoucnost po smrti, jiní zítra (marxismus, teorie čučche apod.) Pokud nemáte určitý morální kodex v sobě, žádná z věrouk vám ho nedá.
0/0
4.5.2005 16:30

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Byl v Severní Koreji Kim Ir Sen oficiálně prohlášen za boha? Jak jsem uvedl, popírači Boha, musí vždy jeho místo nahradit někým či něčím jiným. Pokud jde o morální kodex, důsledný ateismus existenci takového kodexu vylučuje. Mimo vylučuje také existenci svobody, pravdy atd. Ale to by bylo na dlouhé povídání, na které teď nemám čas, neboť od PC za chvíli odcházím....
0/0
4.5.2005 16:38

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Odejít od počítače je nejrozumější věcí, kterou můžete udělat. Tvrzení, že ateista nemůže být morální, je prachsprosté svinstvo a kromě toho také osobní urážka.
0/0
4.5.2005 16:42

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Pokud považujete za morální například Nietzscheovu "panskou morálku", která vychází z důsledného ateismu, pak může být i ateista morální. Pak ovšem může být stejným právem nazýván morálním Hitler nebo kdokoli jiný, kdo si sám stanovil svůj morální kodex, dle něhož je morálním například vyvražďování slabých a nemocných. Považujete-li se také za v tomto smyslu morálního, pak se vám omlouvám, že jsem se vás dotknul....
0/0
4.5.2005 16:53

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Tohle už vážně přeháníte...
0/0
4.5.2005 16:58

jarini

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
ještě to sem napiš řecky, ty verbální exhibicionisto.  Zagoogluj a vylep ze tři věty z NZ.  Demagogie non plus ultra - v podstatě tvrdíš, že morální může být idealista.
0/0
4.5.2005 17:10

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Nikoli. Morálním může být prohlášen prakticky kdokoli. I ten nejmasovější vrah. Pokud člověk použije příslušný morální kodex (míru) - to věděl už Protagoras. Jaká je to ovšem morálka, na to ať si odpoví každý sám.... A googlovat v této oblasti nepotřebuji....
0/0
5.5.2005 7:03

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Laertius by vám byl prospěšný v tom, že byste mohl nahlédnout, proč s sebou ateismus od počátku nese amorálnost. Jinak musím souhlasit s tím, že prznit ministranty rozhodně amorální je - ale takové jednání není přece v souladu s křesťanskými zásadami....
0/0
4.5.2005 16:42

milchama

Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Úsměvné je rovněž vaše tvrzení, že by vás v životě nenapadlo zobecňovat. Přitom ve svém předchozím příspěvku jste implicite tvrdil, že každý věřící je hlupák. Tedy jste nesporně zobecňoval. Až když jste chtěl z paušalizace obvinit mne, uvědomil jste si, že by ve vaších tvrzeních byl rozpor, poněvadž sám paušalizujete, tak jste najednou své tvrzení zkorigoval jen na "fanatické věřící".... :))
0/0
4.5.2005 15:16

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Já jsem svá trvzení poněkud korigoval, právě proto, abych se nedopouštěl generalizace, jako to děláte vy, když píšete např. o Romech.
0/0
4.5.2005 15:34

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Pokud píši o Romech obecně, pak vycházím ze svých bohatých zkušeností s tímto etnikem, které mně daly poznat u nich převládající vzorce chování. Pokud nějaký jednotlivec z těchto vzorců vybočuje, jde o výjimku. Nepopírám nijak, že takové výjimky existují - pár jich také znám. Avšak ve srovnání s množstvím jiných mně známých Romů, kteří se chovají dle zmíněných vzorců, tvoří jen mizivou menšinu. Nezoběcňuji tedy na základě nějakých apriorních postojů, nýbrž na základě důsledně aposteriorních postojů. Přitom toto zobecnění nechápu absolutně, nýbrž jako charakteristiku národní mentality. Zřejmě nikdo nebude popírat národní mentalitu, která tím více ovlivňuje jedince daného etnika, čím je toto etnikum na nižší kulturní úrovni.
0/0
4.5.2005 16:33

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
K tomu jen krátce - mezi Romy jsem vyrůstal a nebyl jsem vychován a apriorním předsudkům, rodičům např. nikdy nevadilo, že nejlepší kamarádka je cikánka. Zato vaši rodiče by si měli dát pár facek.
0/0
4.5.2005 16:44

milchama

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám
Mě rodiče k žádným rasistickým předsudkům nevychovávali. Než jsem měl možnost s Romy pracovat, měl jsem o nich podobně idealistické představy jako vy. Praxe mě však z těchto představ dokonale vyléčila...
0/0
4.5.2005 16:56

tajemník z letícího ostrova

.
uz se tesim na patek, s montenem si udelame dobre   .-))
0/0
3.5.2005 20:48

U96

21.27
... ty bláho TLO!Já myslel,že už jseš po smrti.
0/0
3.5.2005 21:26

tajemník z letícího ostrova

Re: 21.27
LOL
0/0
3.5.2005 21:27

tajemník z létajícího ostrova

Re: Re: 21.27
kopie - tajemnik@inMail.cz
0/0
3.5.2005 21:28

tajemník z létajícího ostrova

Re: 21.27
to je kopie... nevsimat si, nereagovat...
0/0
3.5.2005 21:28

tajemník z letícího ostrova

Re: Re: 21.27
zmizni, kopie .-))
0/0
3.5.2005 21:32

62milan

Komerčný oznam.
Vzhľadom na premnoženie tajemníkov navrhujem aby sa skutočný tajemník zmenil na Generálneho tajemníka.
0/0
3.5.2005 20:37

tajemník z létajícího ostrova

Re: Komerčný oznam.
navrh zamitnut... ;)
0/0
3.5.2005 20:54

tajemník z letícího ostrova

.
co mu vlastne sezral?  .-))
0/0
3.5.2005 19:50

tajemník z létajícího ostrova

Re: .
vypadni kopie...
0/0
3.5.2005 20:22

tajemník z letícího ostrova

Re: Re: .
ubozaku, ani na vlastni nick se nezmuzes :-))
0/0
3.5.2005 20:25

tajemník z létajícího ostrova

Re: Re: Re: .
:))))) (tajemník z letícího ostrova tajemnik@inMail.cz 03.05.2005 20:25)
0/0
3.5.2005 20:34

Succuba

trest?
zrát celý život jenom zeleninu, ani kousek masa a pěkně makat do dolů
0/0
3.5.2005 18:35

babacek

Dal by se
využít místo malého krematoria a to bez nároku na plat.
0/0
3.5.2005 14:58

zlejcitron

Naděje tohoto státu
Proč se ho neujme česká vláda?Sežral by všechny důchodce.nezaměstnané a pod.Kanibal-to je sen české vlády,když hledím na jejich politiku.Sice bych byl radši kdyby schlamstl vládnoucí ale on asi sádlo nerad,vzlášť zasmrádlé.
0/0
3.5.2005 13:20

focus007

No a...?
Jedna opice zabije druhou opici a my ji zavřeme. Sláva civilizaci
0/0
3.5.2005 12:59

mazec

No co,
hoši si trochu zablbli...
0/0
3.5.2005 12:37

Elrond Peredhil

trest?
Doživotně na makrobiotické stravě! 
0/0
3.5.2005 12:22

leonel

Re: trest?
  ty  máš ještě méně citu než on
0/0
3.5.2005 12:45





Najdete na iDNES.cz