Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Exprimátor Volf už rok čeká obžalobu

Ještě 22. března 2004 ráno byl Milan Volf jedním z nejúspěšnějších – a taky nejperspektivnějších – komunálních politiků Česka. Jenže pak se mu život úplně změnil. Ani třináct měsíců zatím policii nestačilo, aby dokončila případ Milana Volfa – prvního českého primátora obviněného ve funkci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

aha13

PRAVDA JE UVNITŘ
 vlastní strany pana VOLFA. Bohužel je to tak, na jeho livkidaci a bohužel to nelze nazvat jinak, se zejména podíleli jeho spolustraníci. Motiv? 1.Co kdyby nás ohrozil při volbách na hejtmana nebo dokonce do parlamentu 2. Závist!! On totiž neměl zájem se stát tím, kým by ho chtěli mnozí spolustraníci mít a to je tím dárce statisícům a milionů na jejich účty, ale bohužel chtěl vytvořit z "rudého"Kladna město sportu a zeleně.   Ačkoliv se mu to povedlo, je mu to  nic platné a Ti ktreří jej zlikvidovali nyní sedí na radnici v lukrativních postech a nebo alespoň v Radě města. Mají jednu výhodu, Volf byl, je  abude charakter a tak se na ně ..... . Avšak nám ostatním Kladeňákům by nemělo být lhostejné, kdo nám útváří politiku a prostředí ve městě. Měly by jsme si rozmyslet,zda-li bývalí poldové,zkrachovalí straníci ODA či podvodníci by měli zůstat i po přístíc
0/0
2.5.2005 17:08

aha13

Re: PRAVDA JE UVNITŘ
i po příštích volbách na radnici, zda-li Ti kteří si nyní od města výhodně kupují pozemky a objekty pro své bytí či podnikání taky alespoň občas hájí naše zájmy ???
Nezbývá než říci, Raději VOLFA než zákeřné vepře na naší radnici !!!
0/0
2.5.2005 17:11

huhu007

Volf do tepláků
jeho kauza jasně prezentuje podhoubí, z jakého vyrůstají politické špičky ODS. Jen by bylo třeba, aby jeho kauza nezapadla a byla co nejrychleji vyřešena a Volf po právu odsouzen.
Hysterické bečení zdejších prasečkářských hulibrků je pastva pro oči. Jen houšť a větší kapky...
0/0
2.5.2005 10:11

Johny_S

Volf do tepláků
až po Grossovi.
0/0
2.5.2005 10:41

huhu007

Re: Volf do tepláků
a včetně Tlustého a Kalouska
0/0
2.5.2005 11:26

Ahasver

Re: Volf do tepláků
Zato ty tu prezentuješ jen svojí blbost. Nepracuješ náhodou pro kladenskou policii? Kauzu vyřešit, Volfa odsoudit, po právu samozřejmě. Už chybí jen maličkost - něco, co by na něj šlo hodit a prošlo u soudu. Hlavně aby se na něj nakydalo co nejvíc špíny, jako na většinu úspěšných :-/
0/0
2.5.2005 12:29

Zidon

Re: Volf do tepláků
Kdyz jeho kauza jasně prezentuje podhoubí, z jakého vyrůstají politické špičky ODS a kdyz do toho podhoubi a do cele kauzy tak jasne vidis, tak proc se v jejim objasneni aktivne neangazujes? Takove to "je treba" nebo "melo by se" jeste nic nevyresilo.
Tvoje "Hysterické bečení " je na dve veci.
0/0
2.5.2005 13:17

nextspace

Re: Volf do tepláků
nejde o to kdo to je, ale o postup policie. Presumpce neviny ti asi nic neříká. Ostatně jsem pro to aby pokud něco spáchal byl po právu odsouzen. Ale trvá to kapku dlouho, když ho sebrali před rokem. A navíc jakým způsobem. Ale to se ti asi líbí když vůdci velkému SG to nehrozí. Doufám, že ta kauza nezapadne a že odpovědné osoby budou náležitě potrestáni. Jediné co zapadá jsou sliby velkého stáníka.
0/0
2.5.2005 13:24

Ahasver

PČR Kladno
Mnojo, další skvělý případ policejní práce po kladensku. Nejde o to vyšetřit, ale najít (nebo vyrobit) dost důkazů pro svou teorii a "udělat" domnělého pachatele. Přeju panu Volfovi, ať se ubrání, proti sviním jako je Hrotík, Ladovský, Kolář a spol. to vůbec nebude snadné.
0/0
2.5.2005 9:44

PavelKoran

svinstvo
Jakpak to asi tenkrát bylo, co? Socany zinscenovaná fraška sloužící k znemožnění ODS v místě, které mělo být rudé jako kdysi a zmodralo až moc. Odporná a nechutná asistence dopředu zorganizovaných médií, znemožnění člověka až do dna, hovadské kecy o korupci ...
Za to hle svinstvo se musí stydět stejně tak Gross a Škromach (který tenkrát policii na KLadně instruoval jak to má proběhnout) a stejně tak novinářská verbež.
Aféry Volf, Kořistka ... a jakto že ještě není ve vyšetřovací vazbě expremiér? Asi proto, že si před svým odchodem stihl vyjednat u kamarádíčků beztrsetnost a zastrašováním dosáhnout toho, že po něm nikdy nikdo nepůjde. Česká republika je v těchto věcech horší než náckovské Německo.
0/0
2.5.2005 9:16

Kirken

Na hony to smrdí...
...účelovým zneužitím policie a justice ze strany našeho křišťálově čistého Staníka a jeho bandy.
0/0
2.5.2005 9:11

medved_cz

Re: Na hony to smrdí...
Dopadne jako Srejbr nebo Dalik a Vecerek. Pred volbami zatceni za dohledu kamer, po volbach se "najednou" zjisti, ze zatceni bylo nezakone. Jako uz mnohokrat pred tim. Proste dalsi Zubri Mlyn naseho politickeho Grosstapa.
0/0
2.5.2005 9:15

contraC

další zkorumpovaný živel z řad ODS
V té straně snad není nikdo čistý...
0/0
2.5.2005 8:17

Zmuda

Re: další zkorumpovaný živel z řad ODS
...takovej skromnej dotaz,pane ... co jste zač ?
0/0
2.5.2005 8:23

Kašpárek007

Re: Re: další zkorumpovaný živel z řad ODS
To je pán, co se právě vrátil ze včerejších oslav. Komanči to protáhli až do rána - poslouchali pěkné básničky od soudružky vypravěčky.
0/0
2.5.2005 8:35

Axlboy

Re: další zkorumpovaný živel z řad ODS
byl si někdy v kladně, zeptej se tam lidí na Volfa, každej ti řekne že to co udělal z kladna volf je frajeřina, bez něj by nebyli tam co jsou, volby vy vyhrál i dnes ...... je to humbuk kolem ničeho ....
0/0
2.5.2005 9:35

žemlík

primátor
nejlepší kladenskej primátor, samozřejmě trn v oku nadějného ministra vnitra grosse. pořád mu nemůžou nic přišít. policie se zpolitizovala, včerejší zásah proti antikomunistům byl vrcholem. nebo už je grebeníček ministr vnitra?
0/0
2.5.2005 7:53

Larrax

Re: primátor
Přesně tak, nechápu, jak někoho můžou nechat zajmout Urnou při cestě do práce (stačilo by normální předvolání) a pak mu ani po 13 měsících nejsou schopni říci, čím se vlastně provinil.
0/0
2.5.2005 8:15

chuvicka

Předvolání nestačí
to se napíše soudkyniže se osoba stýká s množstvím lidí a seženou se drby po vsi ( a závistivvci si rádi přisolí cokoliv), z drbů se vymyslí ža osoba je nebezpečná (ve skutečnosti jen tím, že používá hlavu k přemýšlení a nejen k nošení polijní čepice) a UŽ JE TADY povolení k zadržení. Přestože by stačila ta předvolánka. Oni to poplatníci zaplatěj, žádný strach. Nejde o ¨to "získat" informace", jde o to - zkompromitovat člověka, znemožnit ho, ponížit ho - to jsou psychologické metody dnešní policie ČR. To že grosstapácké metody povyšuje policie ČR na metody vyšetřování, proto mne je nablití v ČR. Ovšem policista se nemýlí, ZS se nemýlí, soudce se nemýlí - ti jen mají PRÁVO  na právní názor. Cgybí tu zákon na možnost odškodnění takto poškozených jedinců - morální odškodnění. Bývalý starosta dnes, jako řada jiných, kromě těch s urozeným původem a příslušnou partajní legitkou, může dělat trenéra volejbalu, akorát tak ...
0/0
2.5.2005 9:29

DedecekHribecek

Re: Re: primátor
      Urna je standardní prostředek který se používá za vlády koalice proti opozičním poltikům. Primátor může být rád, že ho nevozili helikoptérou jako Dalíka či nedostal medvěda jako tomu bylo u Nováka.
       Celé je to krásná ukázka práce naší justice, státního zastupitelství a policie.
0/0
2.5.2005 12:55

Najdete na iDNES.cz