Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vítejte mezi evropskými demokraty, prezidente!

Minuta českých zpráv stačí, aby si normální člověk řekl: Pane prezidente, kéž byste měl pravdu! Kéž by se EU schválením ústavy stala státem, měla evropsky pozitivního prezidenta! Tak silného, aby sjednotil francouzsko-britské přetahování o Irák nebo Čínu…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Kleki Petra

Ftipné!
A teď HYBAJ něco dělat!
0/0
15.4.2005 14:26

Dan 1

EDJK
Odbornice na Kuvajt, ještě, že jste napsala evropští a ne Evropští demokraté. Jestliže je US bé týmem ODS, pak ED jsou céčkem, založeným člověkem, který odcházel z magistrátu v době, bylo město zadluženo pěti miliardami, pan Kasl pan prohlásil něco o korupci a aniž by se obtěžoval svá obvinění vysvětlovat, "pváskv dvevmi" a jal se dělat "vysokou" politiku. To, že vás protlačil tam, kde se nyní bohužel nacházíte, je jeho poslední politický "úspěch".
0/0
15.4.2005 13:19

karoten

Re: EDJK
To se nedá....odkud pramení Tvoje hnilobná nenávist ke slušným lidem? Kasl je příklad čestnýho jednání, odchod ze strany jako je komunistická, nebo její nejbližší soupeř ODS, je riskantní krok. Odešel, protože v tom smradu prostě nedokázal vydržet.
Slušný člověk Dane, mafii nepodporuje.
0/0
15.4.2005 15:04

Isbjoerna

Vítejte mezi evropskými demokraty, prezidente?
Myslim si, ze pan Klaus nechce vstoupit mezi evropske demokraty, on se citi ve svem ceskem domove nejlepe.  
Do evropske demokratie nelze nekoho nutit. Evropske demokratii je take naprosto lhostejne, jestli pan Klaus vstoupi nebo ne.  V evropske demokratii nikdo neslysi jeho hlas, ale u vas doma, v zemi ceske, tam mu narod rozumi.
0/0
15.4.2005 13:01

karoten

Re: Vítejte mezi evropskými demokraty, prezidente?
Taky to byla jízlivá metafora, povedená.....Myslím že Klausovi by se velmi, velmi nelíbila
0/0
15.4.2005 13:49

Isbjoerna

Re: Re: Vítejte mezi evropskými demokraty, prezidente?
Vim, ze EU neni pro kazdeho (a jiz vubec ne pro vsechny vyhodna), a proto respektuji odmitavy postoj pana Klause k EU.
Avsak vadi mi, kdyz tato hlava ceskeho statu (jiste s nemalou autoritou uvnitr ceske populace) "stve" cely narod, ba primo celou Evropu proti EU. K tomu nema ani zkusenost s zivotem v EU, ani vecne znalosti pomeru, a jiz vubec k tomu nikym nebyl vyzvan.
On, hlava ceskeho statu, nema sebemensi respekt pred vuli ceskeho lidu, ktery se v referendu rozhodl pro EU. A to je opravdu ostudne!
Mela bych i pochopeni, kdyby napsal nekde clanek o svem nazoru na EU (a podepsal "V.K., ctenar/obcan CR" a pod.), ale "stvat" z posice/autority ceskeho präsidenta - to je opravdu ubohost (a to nehodnotim, jak skodlive je toto jeho pocinani).
0/0
15.4.2005 14:06

Dan 1

Re: Re: Re: Vítejte mezi evropskými demokraty, prezidente?
Vadi mi, kdyz tato hlava francouzskeho statu "stve" cely narod, ba primo celou Evropu pro ustavu EU. Vubec k tomu nikym nebyl vyzvan. On, hlava francouzskeho statu, nema sebemensi respekt pred vuli francouzskeho lidu, ktery je v nadpolovicni vetsine proti ustave.. A to je opravdu ostudne!
Mela bych i pochopeni, kdyby napsal nekde clanek o svem nazoru na EU (a podepsal "J.Ch.., ctenar/obcan Francie" a pod.), ale "stvat" z posice /autority francouzskeho prezidenta - to je opravdu ubohost.
Konstatuji, že Sudajev má občas pravdu. Jestli si Němci představují demokracii a svobodu slova jako ty, doprdele s celou Evropou a její ústavou.
0/0
15.4.2005 14:23

Isbjoerna

Re: Re: Re: Re: Vidi, ze jsi ztratil prehled. :-/
Ty jsi asi zapomnel, ze tu EU-Ustava podepsaly vsechny evropske vlady statu, i ta ceska.
Proc hlasovali Cesi pro vstup do EU, kdyz se jim EU nelibi?
Proc podepisovala ceska vlada, kdyz se ji ta Ustava nelibi?
 
Nikdo CR do Evropy ani neprosil ani nenutil, naopak, CR sama podnikla namahavou cestu, aby si vstup do EU vyslouzila. Proc?
_______
Precti si francouzske noviny; vetsina Francouzu je pro EU-Ustavu, ale chteji hlasovat proti Ustave, aby tim "odvolali" sveho premiera. Uzivaji referendum o Ustave jako politicky instrument. To, co pises o francouzskem statu, neodpovida faktum.
_______
EU-Ustavu spolecne vypracovali zastupci vsech EU-zemi (i cesti), takze nikdo nikomu nic nevnutil, Ustava vznikla vzajemnou dohodou. To je demokratie.
0/0
15.4.2005 14:38

Kleki Petra

Re: Re: Re: Re: Re: Vidi, ze jsi ztratil prehled. :-/
Pořád si kladu otázku, zda ta demagogie je ve tvém případ+ě úmyslná, nebo za to prostě nemůžeš.
0/0
15.4.2005 14:41

kagmark

Re: Re: Re: Vítejte mezi evropskými demokraty, prezidente?
Poslouchej ty Budulínku.Je vidět,že vůbec nevíš co naše hlava státu říká a co chce.Nikdy neřekl abychom do EU nevstupovali.Pouze chce,abychom byli plnohodnotnými členy a né něčími vazali.Toho už tady bylo dost.A nakonec,úředníci v Bruselu mne zatím přesvědčují že náš pan prezident má pravdu a já jsem rád,že se konečně za hlavu státu poprvé v životě nemusím stydět.
0/0
15.4.2005 14:25

Isbjoerna

Re: Re: Re: Re: Vítejte mezi evropskými demokraty, prezidente?
, Pro doplneni reality, v cim zajmu jedna pan Klaus, si precti citat z ceskeho tisku, 19.06.2003: "Stále více obyvatel Evropské unie nesouhlasí se vstupem České republiky a dalších kandidátských zemí. Pro rozšíření, které se odehraje v roce 2004, je tam jen 46 procent lidí."
0/0
15.4.2005 16:33

Kleki Petra

Re: Re: Re: Re: Re: Vítejte mezi evropskými demokraty, prezidente?
A??? V některých oblastech Německa mají komunisté až třicetiprocentní podporu. Mám z toho vyvodit, že ty nám tady právě děláš komunistickou agitaci?
0/0
15.4.2005 16:42

karoten

Re: Re: Re: Vítejte mezi evropskými demokraty, prezidente?
Naprosto přesně. Za tímhle vůdcem se táhne bučící stádo volů, nízká úroveň emoční inteligence a zvýšená agresivita jsou jim společným základem. Bohužel, prezident nedokáže překročit ohradu vlastní ješitnosti, provolávání úcty ho hřeje, i kdyby se mu klanělo podsvětí.
0/0
15.4.2005 14:49

_______dot

Chirac vyzval občany k přijetí euroústavy
 
Zdůraznil také, že zájmem anglosaských zemí a zvláště Spojených států je zastavit budování unie, která bude v budoucnu mnohem silnější než dnes.
 
0/0
15.4.2005 12:16

_______dot

USA a Británie 'finančně pomohly Saddámovu režimu'
http://www.bbc.co.uk/czech/worldnews/story/2005/04/050415_anna_iraq_0800.shtml
0/0
15.4.2005 12:24

Najdete na iDNES.cz