Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kalousek už nechce nikdy do Kotle

Jihomoravští lidovci přijali usnesení, ve kterém vyzývají své stranické kolegy, aby ignorovali pořad Kotel. Inspiroval je k tomu zážitek jejich předsedy Miroslava Kalouska. V pátek v diskusním pořadu televize Nova zjevně trpěl a po jeho skončení téměř zkolaboval.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jeen

Taky vám lezou krkem?
Přidej svůj podpis:
(asi to sem nepatří, sorry, nicméně ...)
0/0
14.4.2005 8:20

pražák_schweiz

Díky, přátelé diskutující (na úrovni!)
Potvrzujete můj názor a snad se i z chatu-iDnes stane slušné forum diskuse a nikoliv jen sprosté výpady hospodských žvanilů.
0/0
13.4.2005 15:30

Pravy_Juice

Kotel
já nevím z čeho se tu někteří přispěvatelé radují ? že dostal Kalousek "zabrat" ?. Já jsem Kotel viděl kdysi jednou nebo dvakrát, a stačilo mi to. Na tomto pořadu je vidět, jak je na tom dost velká část českého národa... :) jak je český národ civilizovaný a kulturní. Jak jsou lidé ubozí ve své pitomosti a zhovadilosti... ať už diváci nebo politici kteří tam lezou. TV NOVA + pouťová dryáčnice Jílková z toho mají výborný kšeft, prostě je to pořad pro diváky "Nováky" a krásně ukazuje, jak na tom všeobecně jsme se slušností, zdravým rozumem a s kulturou mezilidských vztahů.
Podotýkám, že Kalouska si pamatuji ještě z dob náměstkování na MO za Baudyše :), které pro znalejší není potřeba komentovat. A i kvůli tomu by měl následovat soudruha Grosse, a neškodilo by i trestní stíhání za korupci a krádeže. Al z čistě lidského hlediska ho naprosto chápu, pro mě za mě do Kotle nemusí žádný politik, a nebudu jim to zazlívat :). Ovšem ta novácká část populace
0/0
13.4.2005 15:23

Pravy_Juice

Re: Kotel
jim to asi zazlívat bude :)). Politici tam jdou jen kvůli tomuto divadlu pro dobytek, je to hnus.
Nejlepší je se na Kotel nedívat
0/0
13.4.2005 15:26

rychlošípák

Nejen...
... o Kalouskovi si myslím své, ale tento pořad nesleduji. Kdyby se na něj nedívalo tolik lidí, tak by už dávno skončil.... To, že "to" lidi sledují není problém NOVY, ale náš. Pak se nemůžeme divit, že u nás volby dopadají tak, jak dopadají, a že oblíbenost některých hulvátských politiků (např. Zeman), nebo tzv. "chlapácké politiky" je v ČR tak velká!!
0/0
13.4.2005 15:20

Pravy_Juice

Re: Nejen...
souhlas. i když Zeman byl proti nynějším politikům zlatý :)
0/0
13.4.2005 15:27

maly33

Konecne videl
Konecne videl, ze ho lidi nechtej. Tak doufam ze do politiky uz neopoleze
0/0
13.4.2005 13:39

Tschenda

Souhlas...
Předesílám, že KDÚ ČSL ani pan Kalousek není "můj šálek čaje". S názorem p. Kalouska (ale např. i p. Pitharta), nejít už vícekrát do Kotle, ale naprosto souhlasím. Jestliže Nova říká, že pořad je zrcadlem pro politiky, já tvrdím, že je spíš zrcadlo pro publikum, kterému není trapno se podobných akcí zúčastňovat. Také je zrcadlem pro Novu, kam až je schopna jít pro pobavení svých příznivců.  Všechno, co zvyšuje sledovanost, je pro Novu dobré. Zdůrazňuju VŠECHNO. V pořadu nejde o diskuzi a možnost argumentace ale o schlazení žáhy nespokojených lidí. Nespokojených především sami se sebou. A "viník" tohoto stavu je přece tak blízko. Za všechno přece můžou politici. Tak proč si neplivnout. Připomíná mi to zápas bojových psích plemen, v nichž nejde o psy ani o samotný zápas, ale o to, který sázkař správně tipoval. Některým stačí vidět pouze krev.     Zdůrazňuju - nejde mi o obhajobu až příliš chybujících politiků, ale o nesmyslnost takového pořadu. 
0/0
13.4.2005 13:09

obcanek

Re: Souhlas...
Nezastávám se pořadu Kotel na Nově,ale musím upozornit na jednu drobnost.Televize Nova se zabývá pouze pořady,které mají velkou sledovanost.Vekou sledovanost mají pořady,na které kouká hodně lidí.Na Kotel kouká hodně lidí,Kotel je zrcadlo,které ukazuje křivou hubu,nikoliv křivé zrcadlo,Kotel ukazuje křivou hubu populace.
0/0
13.4.2005 13:19

maly33

Re: Souhlas...
Ke Grossovi se chovakli taky ostre. Myslim, ze politik by mel videt, co si o nem radovi obcane mysli
0/0
13.4.2005 13:43

obcanek

Kalousek věděl,do čeho leze.
To,že televize Nova za mnoho nestojí,vědí všichni.Že p. Jílková je taková jaká je,vědí  politici také dlouho.Bez hodnocení pátečního kotle (neviděl jsem jej celý) se jenom zeptám.Co p.Kalousek čekal,když tam še?.Že se jej nebudou lidé ptát,byť jakkoliv hrubě a neomaleně  na mrtvého švagra Kašáka,když dodnes vyplouvají různé nevyjasněné a patrně nevyjasnitelné okolnosti kolem podnikání.Malý příklad-dnes v HN je zmínka o tom,že veleslavínský byt p.Kalouska původně financoval  p.Háva,g.ř.Onmipolu, s kterýmžto podnikem čile obchodovalo ministerstvo obrany na němž v té době ekonomicky Kalousek náměstkoval.Pak byt odkoupil p.Kašák,ten který,přestože své sestře údajně dlužil 6,5 milionu jí půjčil usmolený ani ne milion a chtěl jej splácet.A ve finále ten byt výměnou za onu směnku na 6,5 milionu získali Kalouskovi.To překonává věrohodnost i strýce Vika.Komu vadil jazyk,kterým častovali týden před  Kalouskem diváci v Kotli i Jílková předsedu vlády Grosse?
0/0
13.4.2005 12:36

obcanek

Re: Kalousek věděl,do čeho leze.
Ten jazyk byl zcela stejný.Osobně si myslím,že byl p.Kalousek zdrcen ani ne tak z toho,jak se k němu lidé v Kotli chovali,ale z vědomí,jaký že obrázek o něm lidé mají,jak se dívají na jeho vysvětlení financování jeho bydlení a z představy,co všechno na něj ještě může prasknout,stejně jako prasklo na p.Grosse a že také pomalu ale jistě ztrácí důvěryhodnost.(Pokud ještě nějakou má!)
0/0
13.4.2005 12:39

obcanek

Re: Re: Kalousek věděl,do čeho leze.
Opravuji omyl,p.Háva byl ředitelem firmy Zenit,.nikoliv Omnipolu.V Omnipolu je nyní v představenstvu.Drobná chybička se vloudila.Zenit udělal onen slavný kšeft Mig 29 za vrtulník Sokol, 1:1 za jednu stihačku 1 vrtulník.Dědeček měnil až vyměnil .......
0/0
13.4.2005 13:02

pražák_schweiz

Kotel je neslušný dryják!
Ač nejsem spřízněn ani s Kalouskem ani s lidovci, považuji jejich vyjádření za velmi mírné. Kotel není diskuse, Kotel je ponižování politiků na hospodské úrovni a paní Jílková, přes její zřejmě vysoké IQ, exhibionistka prvního stupně.
Vzorem by NOVĚ mohly být diskusní pořady s politiky na Západě (Německo, Švýcarsko atd.). I když i tam jsou občas účastníci nevychovaní - překřikují se, skáčou do nedokončených vět - ale nikdy nejsou vulgární.
 
0/0
13.4.2005 11:24

pepovaspajzka

Re: Kotel je neslušný dryják!
Každopádně konfrontace politiků s občany je nutná. Dokud si neuvědomí , že je to poslání spravovat zemi a ne způsob podnikání. Samozřejmně , ze v kotli je diskuze účelově připravená, tak aby docházelo ke konfliktu za jakýchkoliv okolností. Na ČT2 byl dříve pořad z Dejvického divadla, kde se diskutovalo v klidu a pokud možno k věci. Hmm, ale jmeno poradu si nepamatuji .....
0/0
13.4.2005 11:35

obcanek

Re: Re: Kotel je neslušný dryják!
Ten pořad se jmenuje Na hraně,ale je omezen věkově,pouze pro mládež,snad do 30 let,ale nevím to jistě.
0/0
13.4.2005 12:40

Kladýnko

Kalous
Přežil! Protože mu to politicky myslelo vy šmejdi........
0/0
13.4.2005 10:31

Velkoknize Slovanski

Kaouskovi by to ale v kotli slušelo ! ! !
Nejprve bych se Kalouska zeptal, zda by mi mohl ukázat ,  jak se správně sedí na lopatě, a pak honem  Š U P   s ním do kotle                
 
 
0/0
13.4.2005 9:15

LimonadovyJoe

Voliči soc. dem. se zase předvedli
To mě jen utvrdilo v tom, že na lůzy patří přísnost a žádnej sociální stát, kde může žít z daní slušných lidí.
0/0
12.4.2005 22:39

chomolungma

Re: Voliči soc. dem. se zase předvedli
nejen fanoušci Grose, jak se vyjádřil Kalousek, ale taky samozná Jílková byla příšerná. Skákala do řeči úplně stejně pokaždé, když chtěl kalousek vzníst nějakou konstruktivní kritiku a argumentaci proti Grossovi. když na něj Jílková štěkla, že se přece Gross za ty byty omluvil - bylo mi na blití a radší jsem to hned přepnula:-( Grossovka Jílková předvedla dokonalou neprofesionalitu a pakárnu první kategorie
0/0
12.4.2005 23:44

LimonadovyJoe

Re: Re: Voliči soc. dem. se zase předvedli
0/0
12.4.2005 23:50

Antiperle

Re: Re: Re: Voliči soc. dem. se zase předvedli
opíchat tu svazačku do análu a vy*rat se ji do obličejíčku...:-)
0/0
13.4.2005 0:05

Antiperle

Re: Re: Re: Re: Voliči soc. dem. se zase předvedli
Důvod: mobilizuje lůzu (lumpenproletariát už neexistuje soory) ... v každým případě ji nešetřit
0/0
13.4.2005 0:07

KADO

Udelejte si sami usudek!
TV Nova Kotel Kalousek    
0/0
12.4.2005 16:04

xoop

JEJDA JA TO NEVIDEL
TO JE SKODA ZE JSME TO NEVIDEL,. CHTEL BYCH VIDET JAK POLITICIKY GIGOLO DOSTAL NAKLADACKU OD LIDI,  KONECNE SE DOZVEDEL RPAVDU, CERNOPR*ELN IK JEDEN, TAKLE BUDE VYPADAT JEN UVITANI DO PEKEL , PAC UZ DAVNO SVOJI DUSI UPSAL  
0/0
12.4.2005 15:51

lampiao

Re: JEJDA JA TO NEVIDEL
pane, p Kalousek na zadnou prdel nedostal! ono to od tech primitivu, kteri chodeji do te spiny jmenem kotel, pokladat sve otazky, dost dobre ani nejde....spise se divim, ze se z hloup[osti tech lidi nepozvracel a to rovnou na "place" podotykam, ze nejsem fanousek KDU-CSL a uz vubec ne nekterych jejich nazoru!!
0/0
12.4.2005 16:27

Swooppy

..a ještě dodatek..
..spousta lidí zde píše něco o lůze a o 5 cennové skupině..o co jste však lepší vy ,než oni..než ta "lůza" jak zde někteří píší.Jsou to normální lidé,stejní jako mi,a to že jsou naštvaní a neberou si servitky,ano,že jejich slovník je leckdy nepublikovatelný,také ano,leč v hodně věcech mají pravdu.Spousta přispěvatelů zde by se s nimi však mohla bez uzardění podat ruku a to nejen ve vyjadřování,ale i v názorech.Takže závěrem:jen ignorant ,primitiv a sobec může o druhých lidech říct,že jsou "Lůza" a on je něco víc.Není a je ještě horší.No a teď mohou ty méně inteligentní trefené husy reagovat:))
0/0
12.4.2005 12:27

Izzi

Re: ..a ještě dodatek..
Netvrdím o sobě, že jsem něco víc. Ale mizi těmito normálními lidmi jsem kdysi začínal jako vrtač ve fabrice. To byla škola na celý život. Měl jsem možnost se dokonale seznámit z jejich názory, z jejich viděním světa s tím, jaké hodnoty tito lidé vyznávají. Tehdy jsem na vlastní kůži zažil co je to třídní nenávist. Tato skupina obyvatel nenávidí koholiv vzdělanějšího, nenávidí  inteligenci, střední třídu, podnikatele a pod. Z principu, bezdůvodně, bez příčiny. Vůbec to nemá nic společného s politikou, s tunelováním apod. Tak dalece totiž jejich rozhled nesahá. Tato sebranka prostě taková je svým založením.
0/0
12.4.2005 12:39

OTOBACID

Re: Re: ..a ještě dodatek..
To co tady píšeš jsou nehorázné urážky.Není to pravda.Třídní nenávist projevuješ Ty.Dnes je spousta dělníků vzdělaných.Mají maturitu jednoduše protože si to vyžaduje technický pokrok.Vyjadřuješ se jako uzenář z první republiky.Rozhled máme povětšinou všichni stejný protože informace máme z televize a z tisku.Tebe bych typovala na někoho zamindrákovaného.Inteligentní člověk se takto nevyjadřuje.   
0/0
12.4.2005 14:56

Ccecil

Re: Re: Re: ..a ještě dodatek..
demagogie. Ten před tebou píše pravdu a ty ji nem zastíráš a nechceš vidět.
0/0
13.4.2005 8:07

Tonda Brno

Re: Re: Re: ..a ještě dodatek..
Nevím, které dělníky s maturitou máš na mysli, ale já jsem se pohyboval před pár lety na stavbě a musím s Izzi souhlasit. Asi jsi neměla možnost se setkat s tím pravým výkvětem naší dělnické třídy. Bude velký rozdíl mezi dělníkem, který ve fabrice obsluhuje stroje a tím, který stačí jen na lopatu a krumpáč.
0/0
13.4.2005 9:22

Morland

Re: ..a ještě dodatek..
Víš co by mě zajímalo? Jestli by to ti hrdinové co na něj tak řvali a plivali dokázali Kalouskovi říct do očí sami bez ochrany tlupy.
0/0
12.4.2005 13:41

Izzi

Re: Re: ..a ještě dodatek..
Máš pravdu toho by schopni nebyli. Ale jsou schopni jiných věcí. Jedánko mi jedna soudružka řekla, že listopad 89 byl pomstou zato, že padesát let si u nás žili dělníci jako králové. A tyky že jednoho dne zase potáhnou ulicemi a bude tady krveprolití jaké nikdo nepamatuje. Byl to hezký rozhovor a ta milá paní mě ubezpečila,že jsou schopni jít a vraždit.
0/0
12.4.2005 14:34

Antiperle

Re: Re: Re: ..a ještě dodatek..
nejsou schopni vůbec ničeho a to je to nejhorší - v každým případě - bít bolševika do hlavy a rozkroku - o tom žádná :-)
0/0
13.4.2005 0:20

Swooppy

..Fakt..
..je fakt že do Kotle chodí hodně lidí s nižším vzděláním kteří své informace mají většinou jen z bulvárních periodik co se týká politického světa.Z toho pramení i jejich argumenty a vyjadřovací schopnosti. ...je fakt že lidem na malých městech a na venkově se opravdu moc dobře nežije a obzvlášť v severních čechách a na sev. moravě je to bída.Takže se jim nedivým že jsou takový.  ...je fakt že díky našemu pol. establishmentu je republika tam kde je,díky jejich politikaření a totální ztrátě reálného pohledu na věc....je faktem že je to jejich VINA že komunisté získávají čím dál větší podporu,aniž by pro ni cokoliv udělali.Znáte to,dva se hádají a třetí se směje.Je to nekvalitní a šlendriánská práce politiků. kdo jim nahání podporu.Takže čemu se divíme....a je faktem že je to i naše vina,že se necháme opít rohlíkem před volbama a pak se už moc nezajímáme a jen nadáváme.Takže si za to také můžeme.A ten kdo řekně že ne,tak si nevidí na špičku nosu.
0/0
12.4.2005 12:11

jacih

Re: ..Fakt..
A ty mas jake vzdelani? Podle cestinarske urovne prispevku usuzuji, ze dokoncenou 7.A...
0/0
12.4.2005 12:19

Izzi

Spodina
ářčáář Do Kotle s Kalouskem přijela obyčejná bolševická spodina, v období první republiky nazývaný lunpenproletariát. V roce 1948 po tzv. Vítězném únoru tento typ společenské lůzy vytvořil na pokyn Klementa Gottwalda oddíly Lidových milicí, tito lidé tehdy vytvořili základní vyslýchací kádr STB, dozorců v koncentračních táborech a důstojnické sbory Veřejné bezpečnosti a armády. Přesně takováto sebranka přepadla v ůnoru 1948 soukromé dílny, podniky a továrny a ve veljké většině je vyplenila a zničila, mezi nimi například tiskárnu otce Karla Kryla v Přerově, lesní závod a pilu na Rusavě nedaleko Zlína a podobně. A tito lidé dnes tvoří voličský potenciál KSČM A ČSSD.
0/0
12.4.2005 11:30

xoop

NEZAPOMEN
ZE CEWRNOPR*ELNICI NJIM  V TOM ZA TOTACE VYDATNE PÚOMAHALI !!!
0/0
12.4.2005 15:54

Ccecil

Re: NEZAPOMEN
pokud myslíš ponorky - tajné členy KSČ v jiných stranách - tak záměrně lžeš.
0/0
13.4.2005 8:09

blumblum

Výběr diváků
Zajímavé je jak si Nova vybírá ty řvoucí diváky podle politiků. Jde tam lidovec a tak nasměrují trasy na severní čechy  kde KDU-ČSL mají hodně málo voličů. Když tam jde ODS vyberou Prahu a okolí. Tím pádem to s lidovcema je peklo a s ODS selanka,kde diváci pobrukují názorům politika ODS.Tady je vidět nenávist Novy k těm, co si ji dovolili někdy kritizovat a nebo jít proti ní.
0/0
12.4.2005 11:12

jihor

Kotel
je dle mého názoru úděsný pořad. Debaty opilců v hospodě 5. cenové skupiny mají možná vyšší úroveň než rádoby vtipný a realistický Kotel. Divím se všem politikům kteří do Kotle přijdou, že vůbec na pozvání paní Jílkové reagují.
0/0
12.4.2005 10:17

Lanta2004

Re: Kotel
Naprostý souhlas.Dnes už ví každý jakou úroven Kotel má(nebo spíš nemá).Proto mi není jasný co tam ti politici stále lezou.Jediné vysvětlení ,které mne napadá je,že se potřebují zviditelnit.(v tomto případě dost ubohým způsobem).Za tyto utržené šrámy na jejich důstojnosti si proto můžou jen oni sami.Nemají tam lízt a bylo by po problému.
0/0
12.4.2005 12:05

jacih

Re: Kotel
Spousta opilcu v hospodach V. cenovych skupin, jsou lide inteligentnejsi, nez zdejsi prispevatele..Jeb takova parafraze na okraj..
0/0
12.4.2005 12:22

jkrtp

překvapení
Kalousek umí jenom urážet lidi.Když mu to někdo odvede,tak je překvapen a uražen.Kalousek může DRZE urážet Grosse a lidovci se tomu smějí.A teď je tomu obráceně.Ono se už dlouho říká:Jak se do lesa volá,tak se zněho ozývá.Bylo by nejlepší,kdyby již do kotle nechodili a do vlády se necpali.a ještě jedna připomínka.Proč se neozvali lidovci před týdnem,když byl napadán Gross,to jim nevadilo!!!
0/0
12.4.2005 7:59

holiday

Re: překvapení
nevšiml jsem si, že by Kalousek Grosse urážel. To už by muselo být urážející prosté konstatování toho, že Gross je Gross. Pokud máš na mysli konstatování, že ikdyby na misku vah přiložil nějaký bordel a aktivity Grossové, tak to stejně nepřeváží hodnoty o které tu jde, tak to je jen konstatování skutečnosti, že Gross za tuhle krizi nestojí. Jak se to nedospělé dítě mohlo dostat na post premiéra je naprostá záhada.
0/0
12.4.2005 9:18

SJSpeedy

Re: Re: překvapení
Zřejmě má na mysli to, že Kalousek v parlamentu před televizními kamerami prohlásil, že Gross má příjmy z prostituce. Pokud by se držel jako katolík přikázání "Nepromluvíš křivého svědectví proti bližnímu svému", musel by po pravdě říct, že kamarádka Grossovy manželky vlastní dům, ve kterém pronajala prostory erot. salonu stejně jako pražský magistrát ve svém domě. Ale to se panu Kalouskovi nehodí do krámu
0/0
13.4.2005 9:53

Lanta2004

To nevěděl dřív ?
Tak zaprvé: Za zdravotní problémy pana Kalouska nikdo nemůže a pokud se necítil dobře mohl účast zrušit. zadruhé: Tento pořad se jmenuje "kotel",takže musí každý počítat s tím,že tam ticho jako v hrobě asi nebude. zatřetí: Dnes už každý ví,že do kotle Nova sváží primitivy z celé republiky dle hesla:čím blbější-tím lepší,takže nevím čemu se pan Kalousek diví. Můj závěr je takový,že se to Kalouskovi tentokrát vymklo z ruky a nedokáže to rozdejchat,tak z toho dělá takové divadlo.(jako ostatně z celé politiky)
0/0
12.4.2005 1:26

holiday

Re: To nevěděl dřív ?
no ono se to nejvíc vymklo Jílkové. Ta Kalouska nesnáší, takže si s nějakou seriozností argumentů z její strany hlavu vůbec nelámala. Viz údajné setrvání Kalouska ve funkci. To je jako když odstoupíte ze všech funkcí v nějaké společnosti a nějaký primitiv typu Jílkové vám bude omlacovat o hlavu, že to rejstříkový soud ještě nestačil zaregistrovat.....
0/0
12.4.2005 9:22

jacih

Re: To nevěděl dřív ?
0/0
12.4.2005 12:24

gogobago

Ale však oni tam politici choděj rádi.
1. Zviditelní se a připomenou, že existují.
2. Dotazy tzv. "luzy" nejsou tak horké jako by byly od jiných fundovaných lidí např. při interpelacích.
3. Trénují si výřečnost.
4. Musí ukázat, že se lidu nebojí a nepovažují jej za lůzu i když si to sami myslí.
Suma sumárum, je mi to jedno a politiků mi není líto
0/0
12.4.2005 0:58

Najdete na iDNES.cz