Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Komunisté jako fackovací panák v parlamentu

Komunistická strana Čech a Moravy je prý nedemokratická, ale nelze ji zrušit. Už 15 let žijeme ve schizofrenii, protože v parlamentu máme údajně nesystémovou stranu se zločinnou minulostí, ale na zmínky o zákazu většina politiků reaguje buď poukazy na nepraktičnost zákazu, nebo tvrzeními, že už je příliš pozdě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

babacek

Koministé
Jedna politická strana obviňuje tu druhou,že to či ono prosadila díky komunistům.Strany pravicové říkají  s komunisty nemluvíme.Ale,není legální ústávní nástroj který by mohl heslo převést do praxe a to s komunisty nehlasujeme.
0/0
8.4.2005 21:12

1_130_202_135

Re: Koministé
A v té chvíli navrhnou komunisti zákon, který zakáže znárodňování do konce věků......
0/0
8.4.2005 21:16

babacek

Re: Re: Koministé
Nevidím žádnou sovislost.Proč by si někdo zakazoval něco v čem je přeborník.Jediný živnostníci kteří z počátku zůstanou budou pohřební ústavy těch bude potřeba.
0/0
8.4.2005 22:00

3listek

Slátanina
Pehovská slátanina zaměřená hlavne (jako vždy) proti ODS a pres.Klausovi. Pehe politolog? To já jsem Panna Orleánská.
0/0
8.4.2005 12:27

jirha

pokračování
nevýhoda demokracie. Očekávání že by komunisté v okamžiku svého zvolení se stali alespoň trochu demokratickými je liché.
Využili by obecné nespokojenosti národa s tuneláři a postupně by za tuneláře prohlásili každého kdo má majetek nad 3 milióny protože "poctivou prací" nebylo možno tolik vydělat- Vy to nepamatujete a nevíte co se dělo mezi rokem 46-únorem 48. Kolik lidí které jsme znali a věděli jsme že jsou to obyčejní živnostníci s majetkem ne o mnoho větším než byl souhrn jejich zboží v krámě šlo do báně protože při razii u nich nalezli hromadu kožichů zahraniční valuty, zásoby syrového masa a konzerv (předesílám že ty zásoby byli 100* větší než velikost jejich lednic) a že ti takzvaně prostí lidé (ona to byla líná lůza) byli nadšeni že se podařilo odhalit dalšího h...
Komuisti udělají znovu a totéž asi se jim nepodaří vládnout tak dlouho ale škod které napáchají bude daleko víc než kolik jich způsobil Klaus svojí hloupostí na začátku 90-tých let.
0/0
8.4.2005 12:16

Maxx-IP

Re: pokračování
Tvůj slovník jasně prozrazuje, co jsi zač. "Líná lůza" , to jsou u tebe všichni, kdo nemají vlohy pro podnikání, pro kšeft či pro okrádání jiných, proto se musí nabízet jako zaměstnanci. Musí si nechat všechno líbit od vás, usmrkaných floutků, protože je to přece od vás děsné dobrodiní, že jim milostivě dáte vydělat. Zato si na nich ukájíte své choutky někoho šikanovat. A komu se to nelíbí, ten může jít, vždyď přece každýsvéhoštěstístrůjcem. Když ale zkrachujete, kdo to odnese, kdo se octne na dlažbě? Samozřejmě, zaměstnanci. Vy ne, vy bankrotáři jste vždy za vodou.
Pak se nelze divit, že komunisti - myslím ti současní, ti, co nepřevlékli kabáty a poctivě se zastávají strádajících, jsou vaší noční můrou. 
0/0
8.4.2005 18:38

AlienDUDE

Re: Re: pokračování
Ti co se nabízejí jako zaměstnanci jsou slušní lidé, líná lůza jsi akorát ty soudruhu, ty nikdy nebudeš chtít poctivou práci a rovnou šanci - ty budeš chtít vždycky jenom někoho pomluvit a okrást - ale zklamu tě nejste naše noční můra, jste jenom lůza a tak i zůstane.
0/0
8.4.2005 18:58

Maxx-IP

Re: Re: Re: pokračování
Nejseš můj soudruh, prase nactiutrhačský a šikanisto zaměstnanců, proto mě tak neoslovuj! Já jsem tu vaši "Šanci" poznal, když jsem už nemohl snášet vaše šikanování a rozhodl se k hazardu - vrazit poslední úspory do vlastního podnikání (rodinu jsem naštěstí už neměl, proto jsem si to moh' dovolit). Ještě teď mi je zle, když si vzpomenu na ty stresy, na ty každodenní žaludeční křeče, než bylo jisté, že se tím aspoň pár let můžu živit. Ale co je dneska jistota? Ne, ty stresy nikomu nepřeju a ponižování od zaměstnavatele taky ne. Proto je tento systém podle mě škodlivý!  
0/0
8.4.2005 19:11

Maxx-IP

P.S.
A proč teda urážíte a ponižujete ty slušné lidi, co se nabízejí jako zaměstnanci?
0/0
8.4.2005 19:13

killy

Re: Re: pokračování
Už jsem sem nechtěl lézt, ale blbec zůstane blbcem. Čest !
0/0
8.4.2005 21:04

Maxx-IP

Re: Re: Re: pokračování
Děkujeme, že se's nám představil.
0/0
9.4.2005 5:04

jirha

Pane Pehe
Je smutnou skutečností naší nedemokratické vlasti že někdo kdo se zove politologem může napsat něco takhle otřesně špatného. Vy jste klasická ukázka toho proč se neumíme s naší minulostí vyrovnat. Místo abychom vše nazvali pravým jménem budeme se schovávat ahledat vysvětlení porozumění atd. V našich zákonech máme ustanovení které umožňuje okamžitě zakázat komunistickou stranu protože v jejím programu je třídní bopj a útisk, jinými slovy mají v programu omezování skupiny obyvatelstva. Ač toto umíme uplatňovat na ultrapravicové (a doknce některé ultralevicové) organizace neumíme totéž uplatnit na komunisty kteří v mnohém jsou představiteli ultralevice.
Bohužel stejně jako oba naši presidenti setrváváte v mylné představě že okolní demokracie by neumožnily komunistům při návratu k moci příliš škodit. Opak je ale pravda. Pokud se demokraticky dostanou komunisté k moci (i v našem nedemokratickém státě), pak už ze své povahy demokratické země nic nemohou dělat. To je právě
0/0
8.4.2005 12:11

Najdete na iDNES.cz