Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Druhým mužem ČSSD se stal Sobotka

Novými místopředsedy ČSSD se stali ministři Sobotka, Paroubek a šéf moravskoslezské organizace Petr Vícha. Za hospodaření bude nadále odpovídat Martin Starec. Poslední místo ve vedení strany obsadila Jana Vaňhová z ústecké krajské organizace. Neuspěli Škromach, Kavan či Buzková.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

doImen

KDU-CSL
Nevolte provarene strany KSCM, CSSD, ODS  Volte jedine  KDU-CSL  Zavedme takovy volebni system, kde budou mit krestansti demokrate vzdy minimalne 51%
0/0
28.3.2005 0:44

chamomil

Re: KDU-CSL
... to myslíš smrtelně vážně a UPŘÍMNĚ?????
0/0
28.3.2005 0:47

Johny__S

Re: KDU-CSL
Proboha, další Celtík. Tohle už je minimálně třetí...
0/0
28.3.2005 1:41

Isabelle

Re: Re: KDU-CSL
Honziku, jak dopadla diplomka...pozves me na oslavny ples?
0/0
28.3.2005 1:43

Johny__S

Re: Re: Re: KDU-CSL
Zdravíčko. Na ples je ještě brzo - ale zítra, zítra to roztočím. Tobě se to určitě nebude líbit, ty ten zvyk považuješ za barbarství, ale zítra je pomlázka. Které se pochopitelně zúčastním.
0/0
28.3.2005 2:05

Isabelle

Re: Re: Re: Re: KDU-CSL
Nejenom ja,cely svet (krome cechu to povazuje za barbarstvi) tak si to uzij ve zdravi..
0/0
28.3.2005 2:18

klausomil

A teď otázka z jiného soudku:...
Kdo se nikdy nestal mužem?
No dobře, víte to, je to opravdu
JUDr_Jurajko_Janosik
Ten dementní potrat slepačej materi !!!!
0/0
27.3.2005 23:08

babacek

Gross Zemanovi
Gross Zemanovi zabroukal.Proč ses vrátil milí Slído mám tam hodit něco abys šel.Ale kdy už konečně vypadne on?
0/0
27.3.2005 15:02

Johny__S

Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
ČSSD je strana vyprázděná, strana naprosto bez osobností. Dovedete si představit někoho, kdo by ji mohl vést? Lhář a podvodník Gross? Buzková, která je tupá jako necky? Demagogové Sobotka nebo Zaorálek? Nikdo takový není. A to ani na komunální úrovni - ČSSD i na komunální a regionální úrovni přestává být důvěryhodnou stranou, i tam zuří personální krize a je tak rozložená, že vedení může odstoupit rovnou. 30% ve volbách určitě mít nebudou.
0/0
27.3.2005 12:46

Nik

Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
"...strana naprosto bez osobností..."
Souhlas; alespoň to tak vypadá.
"...Dovedete si představit někoho, kdo by ji mohl vést?"
Nedovedu, tedy určitě ne někoho konkrétního. Na druhé straně - z Vámi zmíněných osob je Sobotka ještě "relativně únosný" (i když demagog;-).
PS: Těch 30% zapomněli podělit dvěma (minimálně).
0/0
27.3.2005 13:08

JirkaEsch

Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
Pokud nazýváš socdem stranou bez osobností, pak nevím, jaký příměr použít pro ODS. Ta si prošla krizí, opozicí, "obrodila se" a vyplodila kreatury jako: Langer, Tlustý. Kdyby na Macka nepraskly ty jeho kšefty, jistě by sbor těchto hvězd ve vedení ODS rozšířil. Pokud nazýváš sobotku demagogem, pak Zahradil či Říman jsou veleultraextra demagogičtí. Buzková tupá? Co je pak Němcová, potom co předvedla během interpelací a u Moravce proti Grossovi? O komunální úrovni radši pomlč, tady je ODS synonymem korupce a klientelismu. Jména jako Burgemeister, Blažek, ten opilec jak kšeftařil s byty v Plzni atd. to je opravdu síla. Být příznivcem ODS tak o komunální politice radši nemluvím. Protože to co tam ODSka předvádí, proti tomu jsou problémy Grosse salbým čajíčkem.
0/0
27.3.2005 13:38

Johny__S

Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
Takže pěkně popořádku: Langera ani Tlustého nemusím. Macka už vůbec ne - a vidíš, na toho cosi prasklo, takže odešel. Na Grosse toho ještě praskne, a neodejde. To je rozdíl mezi ODS a ČSSD. Pokud nazývám Sobotku demagogem, vím, o čem mluvím, protože co se týče demagogie, hraje takový Říman proti němu druhou ligu. A v čem je proboha demagogický Zahradil? Němcová na Buzkovou rozhodně nemá, aspoň pokud by soutěžily v tuposti. Jenom Buzková totiž vykřikovala o sociální neúnosnosti školného na vysokých školách a vzápětí zvedla kolejné o dva tisíce. Jenom Buzková způsobila, že se na víceletá gymnázia v podstatě nehlásí děti a na čtyřletá jenom na ta méně prestižní - a když ji odborníci varovali, prohlásila, že tomu nerozumějí, ovšem jakmile to skutečně nastalo, svedla to na ODS, že prý moc strašila. Ve výčtu by se dalo ještě pokračovat, ale myslím, že to stačí. Co se týče komunální úrovně - jsi demagog. Vzhledem k tomu, že ODS ovládá téměř všechny velké radnice, některé z nich mohou být zkor
0/0
27.3.2005 14:09

Johny__S

Re: Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
zkorumpované, ale statisticky je to stejné jako u příslušníků jiných stran. Akorát že těch příslušníků není u moci tolik. Máš to stejné, jako když nejčastěji padají Boeingy 747 - nikoli proto, že by byly nejporuchovější, ale proto, že jich létá nejvíc. Už rozumíš? Nebo jsi jenom další identita Celtíkova a budeš zase plácat něco nesmyslného? Když to shrnu - naše strany si mohou všechny podat ruce. Jenom jedna z nich má ovšem ve vedení naprostého tupce a ještě za ním stojí. Je to ČSSD, kdyby ti to náhodou nedošlo.
0/0
27.3.2005 14:09

JirkaEsch

Re: Re: Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
K tomu úvodu: na Macka něco prasklo, (zaplaťpánbůh) odešel. Bylo by fajn, kdyby tomu tak bylo i u všech ostatních politiků - Tlustý, Langer, Gross, Kalousek atd. Sobotku jsem nikdy demagogizovat neviděl, za to pokud se objeví v TV Říman, nebo speciálně "já-budu-mluvit-10 hodin-a-neřeknu-nic-nebo-nějakou-demagogickou-Klausovinu" Zahradil, tak to je mazec, ti by mohli demagogii přednášet. K té regionální politice. Není pravda, že relativní počet zkorumpovaných je ve všech stranách stejný. Taková statistika neexistuje a i kdyby byla, ukáže, že nemluvíš pravdu. To je jen takové zbožné přání fans ODS, nicméně skutečnost je taková, že regionální politici ODS jsou daleko zkorumpovanější než ti z ostatních stran. Pokud uvidíš v TV záběry úplatkaření, můžeme se vsadit, z které polit. strany je příjemce. Bude na 80 % z Modrých ptáků. Fakt, že ODS kontroluje většinu radnic naprosto nic neomlouvá a nezakládá žádný nárok na vyšší úroveň korupce.
0/0
27.3.2005 18:07

JirkaEsch

Re: Re: Re: Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
Jinak B 747 létá hlavně proto, že má právě relativně menší poruchovost než ostatní letadla. I když jich samozřejmě absolutně padá víc, šance že spadne konkrétní kus je menší. Tak tomu u ODS není. Neříkám, že nemáte v komunální politice slušný a schopný lidi, ale taky naprosto bezprecedentní množství korupčníků, jak se ukázalo, ukazuje a ukazovat bude. Tvoje obvinění na závěr je ubohý jako většina tvých příspěvků, nejsem identita nikoho jiného, pouze sebe.
0/0
27.3.2005 18:11

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
To je tvá vlastní demagogie a patrně jenom zbožné přání. Dokaž své demagogické tvrzení. Stavíš na vodě. Dám příklad: bývalý hejtman a nyní místohejtman Pardubického kraje. Není členem ODS, naopak, je to lidovec. Věc: obchvat okolo Mikulovic, který bude součástí obchvatu Chrudimě. Tento obchvat je veden poněkud klikatě, protože jeho žena hned v místě jednoho podivného ohybu vlastní pozemek, kde dozajista bude možno vybudovat jednou motorest.... Znovu opakuji, že jsou to lidovci. A takových bys našel. Ve všech stranách jsou černé ovce a u ODS se jich zdá tolik, protože jsou víc na očích. Ale jinak to vyjde nastejno - a dokaž, že ne. Pokud to budeš tvrdit bez důkazů, je to jenom tvá demagogie. Dále pominu Římana, o tom si myslím své, ale v čem konkrétně se projevuje demagogie Zahradilova? Tvrdíš, že ses se Sobotkovou demagogií nesetkal. Nuže, v čem spočívá Zahradilova? Sobotkovy slinty o ochraně země před rozkradením tuneláři z ODS, jak bys je označil? Zvlášť tváří v tvář skutečnosti, že
0/0
27.3.2005 20:43

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
 že si v podstatě vypůjčil program ODS, který označuje za "modrý hazard" a nebrání mu, ač jej používá, vydávat za něco strašlivě nebezpečného?
0/0
27.3.2005 20:43

Gottwald

Re: Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
jestli je Říman, který ukázal své kvality na ministerstvu dopravy, více schopnější než Bohuslav Sobotka, tak to já sem Mao Ce Tung.
0/0
27.3.2005 14:31

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
Ty nerozumíš psanému textu? Bavili jsme se o míře demagogie, nikoli o schopnostech. A co to je za tvar "více schopnější"? Nějaký reklamní novotvar?
0/0
27.3.2005 14:45

Josefprav

Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
Ty kluku ty to máš jako na fotbale. Bílá  proti černý a je to. Když ti něco někdo napíše o Slavii, co ti nelíbí tak je Sparťan. Ty máš radost, že zvolili Koloťuka, jako kdyby socani vyhráli volby. Největší zloději jsou modrý straky: Svoboda, Snopková, Lachnit, Gross a Součková.
0/0
27.3.2005 16:00

JirkaEsch

Re: Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
Prosímtě, já se ze zvolení Grosse nijak neraduju. Pokud je ale socdem členem ODS (předpokládám - myslím, že to tu Johny někde psal) nazývána stranou bez osobností, je žádoucí mu připomenout, jaké "osobnosti" má v čele jeho domovská strana, aby si uklidil nejdřív na vlastním dvorku.
0/0
27.3.2005 17:58

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
Jenže naše strana chce co nejmenší roli státu - tj. aby stát do života občana zasahoval co nejmíň. Potom už může být jedno, kdo vládne v centru. Sociální demokracie by zasahovala pokud možno co nejvíc, a tedy docela vadí, jestliže je ministryně školství tupá jako necky. Když se jí ptali, proč nejde podávat víc přihlášek najednou, odpověděla, že by ředitelé měli moc administrativy. A tak jim to zjednodušila. Studenti ovšem nejsou ve školách kvůli ředitelům, ale ředitelé kvůli nim. To jí jaksi nedochází. A když se ukázalo, že její kritici (k nimž patřím - ačkoli vím, že ta petice je jenom takový bezvýznamný výkřik, podepsal jsem ji) měli celou dobu pravdu, místo aby si nasypala popel na hlavu, svedla to na ODS. A Buzková je jenom jedna z mnoha.
0/0
27.3.2005 22:04

JirkaEsch

Re: Re: Re: Ani se nedivím, že ty volby dopadly takhle.
Btw: jak to máš ty, když kdokoliv, kdo kritizuje ODS musí být příznivec socdem? Ty něco vyprávěj o černá vs. bílá.
0/0
27.3.2005 18:12

Josefprav

Politika se musí dělat podle myšlení voličů
Sobotka to myslí dobře, ale je ve špatné straně.
0/0
27.3.2005 12:09

sova_x

Re: Politika se musí dělat podle myšlení voličů
On stačil ten jeho kouzelný projev na sjezdu ČSSD.
0/0
27.3.2005 12:43

jarini

Re: Uroveň diskuse
nesmíš si pořád dokola číst, co sám napíšeš  u příspěvků ostatních bys určitě něco intelektuálně hloubavého  našel
0/0
27.3.2005 12:59

JirkaEsch

Já osobně
bych byl velmi rád, kdyby Sobotka Grosse časem v čele socdem vystřídal. Je to rozhodně jeden ze schopnějších (a tím pádem mých oblíbenějších) politiků.
0/0
27.3.2005 11:47

Josefprav

Re: Já osobně
K čemu to bude dobrý? Socani jsou a budou víc něco jiného něž, když vyhráli volby. Vydělají na tom pouze komunisti. To se ti líbí? Politika není volba mis. 
0/0
27.3.2005 11:58

JirkaEsch

Re: Re: Já osobně
Hele Josef, jednak nechápu tvou druhou větu, druhak Sobotka představuje progresivní směr v socdem. To není o žádný miss.
0/0
27.3.2005 12:38

Josefprav

Re: Re: Re: Já osobně
Kamaráde, k čemu progeresivní směr v ČSSD? Tady jde o spektrum voličů a to je skoro pořád stejné.  Volici se nebudou nepřízpůsobovat  politickým stranám a strany se musí přizpůsobit jim. Za Špidly začali být socani progresivnější a šli pomalu, ale jistě do p....Leví voliči, když nalevo nenajdou socany budou volit komouše. A to chceš? Ty levicově myslící voliče (já mezi ně nepatřím)  nevymažež.
0/0
27.3.2005 13:03

Josefprav

Re: Re: Re: Re: Já osobně
Oprava: nebudou přizpůsobovat. To, co chce Sobotka se blíží ke středu a tam je plno. Nalevo zůstane pouze KSČM.
0/0
27.3.2005 13:09

Onoris

Je to neuvěřitelné
Jak si může tolik lidí zvolit lháře do čela??????? Co jsme to za národ??? Je mi z čechůna zvracení, s naší podporou nás vede lidský odpad
 
0/0
27.3.2005 11:42

Josefprav

Re: Je to neuvěřitelné
Jak z Čechů? To nebyl sjezd Čechů, ale socanů. usíš tohle, co říkáš pamatovat dio voleb.
0/0
27.3.2005 11:46

Josefprav

Re: Re: Je to neuvěřitelné
Musíš tohle, co říkáš si pamatovat do voleb.
0/0
27.3.2005 11:47

ODSakEda

Re: Je to neuvěřitelné
Není žádné MY nebo ONI! Ale někteří!
 Nebudte takovej vstahovačnej, zobecnující jen s jedním pytlem, šuplíkem a až nacionalistickej!
 A pamatujte!- někteří! Jo a slovo národ je demagogickej nacionalistickej termín v minulosti často zneužívanej! Lidé se dělí na ani ne tak nacionálně (národně) např. na čechy, Němce, Poláky, ale spíše na:  z česka, z Německa, z Polska a pod. (tedy geograficky bez zbytečného nacionalismu-není důležitý dokonce ani odkud jste, ale jaký jste!!!) a na dobré a špatné (a vše mezi tím, nejsteli barvoslepý...)!!!
0/0
27.3.2005 11:54

babacek

Re: Sobotka True Story
Jak můžeš tak každému meješ zadek a sám píšeš takové prasečiny,že by tě měli utnout.
0/0
27.3.2005 15:11

IDv

Bez osobností
Ukázalo se, že ČSSD je strana bez osobností. Asi není sama a jsem zvědavý, co předvedou ostatní partaje. Zeman měl ministry sebevrahy, Standa má sebevrahy ve vedení strany. Účet dostane ve volbách, možná i předčasných. Tak rychle zprivatizovat Telecom (kolik za to asi dostane Grebeníček nebo i Kalousek se obrátí), rozdělit požitky a pryč z politiky. A na levici zůstane pouze jediná strana a ČSSD to nebude, to je asi základní zpráva z tohoto sjezdu.
0/0
27.3.2005 11:36

jarslav

Buzkova
v návalu emocí se zapomnelo na hezkou zprávu, ze celkem jednotne byli vsichni proti zvolení Buzkové
0/0
27.3.2005 11:12

idnesKROKODYL

Vsak si to Zdenek pral...
Část nominačního projevu Zdeňka Škromacha jako kandidata na místopredsedu: ' Děkuji i těm, kteří mě nepodpořili jako předsedu strany, protože mě zbavili přímé odpovědnosti za vedení strany, a to je docela takový pocit ulehčení. ' no vidis Zdenku, tak ti to strana ulehcila uplne.
0/0
27.3.2005 10:52

celtic

Sobotka ...
je 100x lepší než Škromach a to je pozitivní zpráva
0/0
27.3.2005 10:23

sova_x

Re: Sobotka ...
Je to jěšťe vetší zakomplexovaný a ješitný blb.
0/0
27.3.2005 11:06

JirkaEsch

Re: Re: Sobotka ...
Takhle by si o panu prezidentovi mluvit neměl.
Nicméně srovnání současného ministra financí a stínového za ODS vyznívá jednoznačně pro Sobotku. Ten je kvalitativně úplně někdo jinde než bolševik - telefonista - věřitel - """ekonom""" Tlustý.
0/0
27.3.2005 11:39

Johny__S

Re: Re: Re: Sobotka ...
Jasně. Ten je kvalitativně někde na základní škole. Bude to podobný "odborník" jako Gross. Koneckonců je to Grossův člověk.
0/0
27.3.2005 15:26

Irish Stout

Ale kdeže...
100× lepší? ... Celticu vzpamatujte se.... Jeden za pověstných osmnáct, druhý bez dvou za dvacet...
0/0
27.3.2005 11:06

celtic

Re: Ale kdeže...
Já Sobotku nesrovnával s Blairem, ale se Škromachem...
0/0
27.3.2005 11:32

sova_x

Re: Re: Ale kdeže...
No právě. Je to ještě větší blb než prasopes.
0/0
27.3.2005 11:41

JirkaEsch

Re: Re: Re: Ale kdeže...
Sám seš blb. Podívej se radši do vlastních řad, na Tlusté či Langery!
0/0
27.3.2005 11:45

sova_x

Re: Re: Re: Re: Ale kdeže...
A co tam máš kromě Svobody, Snopkové, Součkové, Srby, Kavana, Lachnita atd. dál?
0/0
27.3.2005 12:39

JirkaEsch

Re: Re: Re: Re: Re: Ale kdeže...
Ty který jmenuješ narozdíl od Tlustého či Langera už nejsou ve vedení socdem. Zaplať pánbůh. Mimochodem, nezapomněl si popřát Vláďovi Železnému? Nedávno měl narozky a stavili se jeho kamarádi z ODS - VK a Langer.
0/0
27.3.2005 12:44

Josefprav

Re: Re: Ale kdeže...
Nejsme v Anglii. Pro ně by byla ODS levicovou stranou.
0/0
27.3.2005 11:55

Najdete na iDNES.cz