Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Držím Grossovým palce

Dáš tři tisíce a budeš mít billboard se svou fotkou a mediálně profláknutým jménem Gross, za které se stydí část národa. Tak zní férová nabídka jedné vynalézavé agentury, která velké plakáty vyvěsí na slušné místo u hypermarketů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Juzam

Pan kazatel se nam zblaznil.
Mozna by si pan kazatel mohl jeste jednou precist tu poucku hodnych hochu nazvanou desatero prikazani, na kterych stoji jeho vira a pak vzit svuj clanek zpet a omluvit se za svoji blbost. Tusim, ze tam je neco jako nepokrades a mozna se tam najde i neco ve smyslu, ze lhat se nema.
 
Pokud mozek pana kazatele nedokaze rozlisit co je dobre a co spatne, tak by si to desatero fakt mel precist a nekolikrat kazdej den pred spanim.
0/0
23.3.2005 22:40

zdedu

Proč jsme tam, kde jsme
mým názorem je , že pan Gross nemá ve vládě co dělat. To samé si myslím o většíně vlády, protože si myslím, že řídit zemi(jakožto největší firmu ve "státě") vyžaduje určité vzdělání a určité zkušenosti. Tyto předpoklady žádný z politiků nemá a proto jsme teď tam, kde jsme............... . Ale vážení občané, děláme si to všichni sami, protože se necháme jimi ovlivnit a poté je volíme , resp. volíte, protože nevolím. A to proto, že nikdy na žádné  kandidátské listině nebyla osoba, o které bych si myslel, že by byla schopna po profesionální stránce zvládnout svou funkci.
0/0
23.3.2005 19:37

Juzam

Re: Proč jsme tam, kde jsme
Takze misto cinu budes jen rikat, jak si za to muzem sami...teda vlastne ti ostatni muzou za to, ze zijes v bolsevickym state v cele se zlodejema. Kde beres to pravo kritizovat ostatni, kdyz sam nic nedelas? Prober se do reality clovece
0/0
23.3.2005 22:34

JarkaFX Salda

Zbytečná lítost
Na co litovat někoho, kdo lítost nepotřebuje ? Proč hledat přijatelné cesty pro někoho, kdo o ně nestojí ?
On za to, abyste o něm přemýšlel, pan Gross nestojí , a o Vaše slova se domnívám, také ne.
Nechte jej být, věděl do čeho šel a také z toho pěkně těží i když se Vám zdá pravý opak.
Já bych to viděla realisticky, takový malinkatý politický obchůdek , či společenská smlouva , jak říkal S.G, tak ať je po jeho  :
"Vysvětli, kde jsi na to vzal ( byt, pozemky atp..) a já tě nechám být, Stando G."
To je můj vzkaz panu a paní G. 
 
 
0/0
23.3.2005 19:09

Blackshield

Lze
názorně vidět, že "evangelický farář" a "blbec" se vůbec nevylučují...
0/0
23.3.2005 15:54

Philosopher

Re: Lze
Proč ? Vždyť je v tom kus lidskosti ...
0/0
23.3.2005 16:22

Clobi

Stydím se za svého kazatele?
Dokud jset byl kazatele Církve bratrské, vážila jsem si vás, bratře Danieli. Nyní jenom s lítostí sleduji, jak vás politika postupně válcuje a jak ztrácíte pojem o tom, co je dobré a zlé. Stanislava Grosse jsem nikdy nevolila a s jeho politikou nesouhlasila. Jako politik v čele státu se nezachoval čestně, a proto by měl sám odejít. Pokud by byl v některém ze západních států, už by na svém postu dávno neseděl. Překvapuje mě, že jako věřící člověk se takového politika zastáváte. Dobře víte, že každý si za své činy nese důsledky. V politice by měli být lidé s vysokými morálními hodnotami, kteří jsou druhým lidem příkladem. Pokud svým občanům lžou a odmítají přiznat chybu, nemají v politice co dělat.
0/0
23.3.2005 15:52

Medu

Já mu palce nedržím...
Nevím, jestli mi má být líto polomrtvého premiéra, který stihne ještě občas do někoho kopnout nebo na něj plivnout a všem nám dělá ostudu. Nevím, jestli je obřích billboardů (mimochodem, docela dobrý nápad!) už tolik, že počet odpovídá většině národa. Každopádně i voliče ČSSD mohl jejich Standa svým chováním pěkně zklamat. Nevím, co by bylo dobré udělat, aby si to konečně uvědomil. Ale pokud nebudeme dělat nic, dívat se na to a přemýšlet o možných "kdyby", mohly by nám zase zbýt jenom ty oči pro pláč.
0/0
23.3.2005 14:54

Kleki Petra

Dosud jsem si myslel,
že černými ovcemi mezi faráři jsou homosexuálové, případně pedofilně orientovaní jedinci. A hle, dokonce se najde i ichtyl!
0/0
23.3.2005 14:49

miromax

re
asi má chudák Kvasnička špatné svědomí z toho,jak ojíždí ministranty.
0/0
23.3.2005 14:45

Depek

Dotaz na pana faráře.
Četl jste knihu Malleus Maleficarum?
0/0
23.3.2005 12:34

1_130_202_135

Obyčejná odplata, velebnosti
Však ON si začal!!
0/0
23.3.2005 12:24

Moshe Dayan

Je mi nanic i ze sebe samého. Kudy ven?
A zkoušel jse se už pověsit?
0/0
23.3.2005 12:22

agent6542559

Nevím, kde bere Kvasnička jistotu,
že by ho Gross za jiné politické konstelace neposlal do basy nebo i směrem krematorium. Takových jako on bylo v 50. letech, nadšených "komsomolců", spoustu. Teď je trochu jiná doba, doba, kdy se občan může ozvat a nemít smyčku kolem krku. Proč toho tedy nevyužít. Připadá mi, že pan Kvasnička by případně litoval i svýho opravdovýho kata, nejen toho "virtuálního".
0/0
23.3.2005 12:03

ODSakEda

Volby!
No hlavně aby to odhodlání, nadšení i peníze vydrželi mnohým i do voleb!!!
 Jiné východisko nevidím! Proč by nejsilnější strana z minulých voleb, kdy byly karty rizdány, měla sama nějakým způsobem ustoupit na nátlak pár jedinců?! Co by tomu řekli voliči čSSD?! Volby jsou jediným demokratickým prostředkem!!! Ostatní je jen nelegitimní náklak úzkých zájmových skupin! To i přes to, že se potácí vládnoucí seskupení v problémech-ty mohou být totiž subjektivní(opozice bude věčným kritikem jakéhokoliv počinu!), ale i uměle vytvořené!!!
0/0
23.3.2005 11:57

strycek_Pompo

naivní jak evangelický farář
Pane Kvasničko, kdyby k tomu veřejné mínění mlčelo, tak by to celé jako vždy vyšumělo doztracena a pan Gross by rozhodně nebyl polomrtvola. I takhle je živoučkej až hanba. Závidím vám vaší jistotu, že Grosse kritizují ti, kteří ho dřív vynášeli do nebes. Pro mě to byl vždycky zmetek. Jako každej sociální demokrat, komunista a lidovec.
0/0
23.3.2005 9:23

Martin Horák

Re: naivní jak evangelický farář
Takže člen politické strany, nečlen ODS = zmetek, člen ODS=nezmetek, že? Tak tuhle jistotu zase zavídím já vám.  (| když v tom ostatním s Vámi souhlasím).
0/0
23.3.2005 14:02

strycek_Pompo

Re: Re: naivní jak evangelický farář
To jste řekl vy. V Česku nejsou jen čtyři politické strany. ČSSD a KSČM považuji za zmetky kvůli populistickému programu, který hraje na závistivou strunu lůzy. Lidovce považuji za zmetky kvůli jejich netoleranci, a také lavírování, se kterým se s deseti procenty dokáží udržet ve všech vládách. Pokud jde o ODS, výhrady mám jen k jednotlivcům.
0/0
23.3.2005 14:40

Najdete na iDNES.cz