Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

U soudu s pedofily lidé zvraceli

Ve francouzském Angers začal soud s 66 pedofily. Jen přednesení obžaloby trvalo tři dny. Při četbě více než čtyřsetstránkového dokumentu několik obžalovaných omdlelo, někteří zvraceli, jiní nechápali, o co jde. V dalších třech týdnech budou podrobeni detailním výslechům.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Almighty Cornholio

pro takovy bych neco mel
jde o zajezd. Misto: tajne, napln: mučení, zlatý hřeb: po deseti dnech intenzivniho muceni smrt v bolestech, odjezd: na smetak.
nic z toho bych neudelal, ale lidi, kteří jsou schopni zneuzívat děti, šestiměsíční miminka, si zaslouží takové věci, které se neodvažuji ani vypsat - ale všechno má stejného jmenovatele SMRT SMRT SMRT - myslím, že o toto se za nás spolehlivě postarají ve francouzských vězeních vrazi a jiní. Potom, co si z těch lidí udělají na pár dnů děvky, je nechají umřít v bolestech. ITA SMRT JE PRO NĚ MÁLO
0/0
15.3.2005 8:57

idnesjehnuj

Re: pro takovy bych neco mel
0/0
15.3.2005 9:59

zlejcitron

Česko,úchylů ráj
Nevím.proč se takový lidský odpad jako pedofilové ,nepřestěhují všichni  do Čech-tady můžou devianti i vyučovat na školách!
0/0
13.3.2005 15:35

Pilat

pro Damnnynka
zijes v minulosti Darwinova teorie uz davno neplati. S opici mame spolecneho jen toho Darwina . Stejne jsem tomu nikdy neveril takova blbost.
Ten clanek je hnus, kastrovat , kastrovat, kastrovat a nucene prace k tomu. Arbeit macht frei!
0/0
13.3.2005 13:49

co je vám do toho

i zvířata jsou pedofilní
Vůbec nehodlám říkat, jestli je pedofilie správná nebo neni..Z mého pohledu, soulož s pohlavně, mentálně a tělesně nevyvinutou dívkou se mi osobně protiví, ale například u lidoopů je tato rodičovská soulož i soulož starších samců s mláďati zcela běžná.. Než se tady začnete všichni ohrazovat, že nejste něaké opice, uvědomte si, že z pohledu sociálního společenství jsme totožní s lidoopy co se uskupení týče a naše chování je v jistých směrech velmi podoboné..Boje o samice, touha množit se, sexuální pudy, sociální projevy. Prostě jsme na půl zvířata...toť vše
0/0
12.3.2005 1:12

Dan 1

Re: i zvířata jsou pedofilní
 S opicemi máme jistě stejné předky, ale na rozdíl od nich snad víme, že v důsledku incestu přichází na svět defektní děti a že půlroční mimino nemůže dát souhlas k žádné formě sexuálního styku!  Takhle relativizovat společenskou nebezpečnost pedofilie, to jsem snad ještě v životě neviděl.
0/0
12.3.2005 1:22

co je vám do toho

Re: Re: i zvířata jsou pedofilní
Nic jsi nepochopil.. Víš kolik lidí je nevěrných a mají snad od svých protějšků k tomu souhlas???:-D A na defektní děti ti asi incestáři kašlou..Chytnou je sexuální pudy a je to.. Jak jsem již psal, i mě se soulož s dejme tomu 10 ti letou holkou hnusí, ale řadě lidí nikoli.. Proti přírodě je incest, homosexualita a jiné...a stejně se tyto formy nejen v přírodě u zvířat vždy vyskytovaly, protože to tak prostě příroda zařídila..A co se týče pedofílie a nevěry - má to k sobě velmi blízko..Obojí je morálně odsuzováno, racionálně to zavrhujeme, ale pudově ??-Nevěra je přímo zbraní přírody a spousta lidí tak jedná a například styk s dejme tomu 13ti - 14 ti letou již vyvinutou dívkou (vývoj je pochopitelně individuální), to je zcela ve shodě s přírodou i lidskostí.
0/0
12.3.2005 1:51

Dan 1

Re: Re: Re: i zvířata jsou pedofilní
Protože nejsem Bůh, nebudu se vyjadřovat k tomu, co je a není proti přírodě. Z právního a medicínského hlediska každý laik vidí, že dítě není schopno kvalifikovaného souhlasu s pohlavním stykem a v případě malého dítěte může dojít k těžkým zdravotním poškozením. Jestliže se jedná o fyzicky dospělé dívky, kterým je 13 nebo 14, v tom s tebou souhlasím, tam o pedofilii nemůže být ani řeči a v různých státech je hranice "legálního" sexu rozdílná (a pohyblivá). Když je řeč o nevěře, tak tam není manželka v roli toho, kdo by měl dávat souhlas, to je na tom, s kým má být provedena soulož. Není to moralizování, je obecně známé, že zneužívané děti si mohou zafixovat zneužívání jako přípustný vzorec chování a samy, když dospějí, děti zneužívají. To určitě nechceme. Třeba pedofilie není proti přírodě, ale proti společnosti zcela určitě.
0/0
12.3.2005 2:06

co je vám do toho

Re: Re: Re: Re: i zvířata jsou pedofilní
Právní hlediska bych radši vynechával, protože právní hlediska jsou velmi často zcela špatná..Z fyziologického hlediska je jasné, že malé dítě neni telesně uzpůsobenou k sexu..Spokojen ? ...A co se týče nevěry, tak z morálního hlediska je to věcí podvádějícího a toho, kdo je podváděn..Osoba, která souloží s nevěrníkem je zcela z obliga, neboť nic špatného nedělá a velmi často třeba ani neví, že je s cizoložníkem...Špatnost dělá pouze onen nevěrník a páchá ji vůči podváděnému, proto by to měli řešit mezi sebou.. Co se týče traumat dětí - souhlasim..Zneužívané dítě to leckdy ani za trauma nepoužívá, prostě tento model převezme co by normální a považuje to za běžnost..Pak tedy vyvstává otázka, do jaké míry je správné trestat ty pedofily, kteří byli zneužíváni za mlada..Z jejich pohledu totiž nic špatného nevykonali..S léčbou (jde-li to) souhlasim, se separací také (jsou nebezpeční okolí), ale s trestánim nikoliv-trestat lidi za to, co z jejich vžitého úhlu pohledu bylo zcela přirozené,
0/0
12.3.2005 2:28

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: i zvířata jsou pedofilní
Právní hledisko nelze pominout, když dojde k naplnění skutkové podstaty trestné činu. Představ si situaci, že bych já v dětství viděl vraždu a považoval bych to ze běžné. Těžko bys asi snášel, kdybych v noci na ulici odkrouhnul tebe nebo někoho z tvé rodiny a určitě bys neřekl, že se vlastně nic moc nestalo, protože ze svého pohledu jsem nic špatného neudělal.
0/0
12.3.2005 2:37

co je vám do toho

Re: Re: Re: Re: Re: Re: i zvířata jsou pedofilní
Ono se v podstatě tohleto zabíjení běžně stává v zemích východního bloku..Kde děti od malička vidí smrt..To je pak hrozný problém, když takový občan přijede do čech..Měli jsme nedávno přednášku od něakého známého soudního znalce a on nám vyprávěl, jak tihle lidé uvažují..Na ubytovně se pohádal s mužem, tak ho prostě podříz a jeho mrtvolu vyhodil ze svého okna na ulici a nezájem..Neměl žádné špatné svědomí, prostě normálka, ani si neuvědomoval, že se to nesmí.. Jak říkám, slovo trest je zde zcela nesmyslné, protože trestat lze jen když jedinec ví, že udělal něco špatně..Ono mezi separací a odnětím svobody v podstatě není moc velký rozdíl-v obou případech je člověk zavřený a vyloučen z lidského společenství, jde spíš o ty principy
0/0
12.3.2005 18:58

Pilat

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i zvířata jsou pedofilní
mas mnohe postrehy ok, ale zarazi me tvuj cynismus.
Neni to prave lhostejnost ostatnich, ktera nechala veci dojit tak daleko, jak se stalo v tomto pripade?
0/0
13.3.2005 13:53

co je vám do toho

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: i zvířata jsou pedofilní
Mi jsme se tu zabývali spíš takovou úvahou nad konfrontací lidskosti-zákonů a přírody.. Řeknu už jen tolik, že dle toho článku (píše se, že děti křičeli o pomoc atd..) se to těm dětem nelíbilo.. Je celkem jedno, jestli jde o děti, dospělé lidi, zvířata - prostě trpěli a jakékoliv utrpení je špatné, (toleroval bych asi jen přírodní zákon o potravě, kdy se zabíjí z hladu)..Já lhostejný nejsem, ale to taky můžu říkat jen tak do "větru", že (?).. Taky by mě zajímalo, jak je možné, že došlo k tak obrovskému rozvětvení - předávali si to rodiny mezi sebou, spousty nezůčastněných osob o tom muselo vědět a nijak se neozvaly, snad pro to, že nechtěli špinit rodinu.. Ten, kdo o něčem takovém věděl a ignoroval to, je zrovna tak zlý a surový jako ten, kdo to páchal.. Jen tak mimo řeč..možná by mohli zkoumat geny těch zvruhlíků. Jestliže si to předávaly celé rodiny, je dost možné, že tu pedofilii mají v genech a nebo jde jen o traumata, která si vzájemně dělají po generace..(?)
0/0
13.3.2005 21:40

0lda

Re: i zvířata jsou pedofilní
Souhlas. Zpátky na stromy. A dolů lezu hlavou dolů!
0/0
12.3.2005 15:04

Almighty Cornholio

Re: i zvířata jsou pedofilní
0/0
15.3.2005 8:47

KRAX

Zastrelit
Myslim, ze zed u Pere-Lachaise by mohla byt jeste jednou vyuzita
0/0
11.3.2005 19:21

dukeprvni

U soudu s pedofily lidé zvraceli
no voni francouzi byli vodjakziva mekky a zbabely natury
0/0
11.3.2005 10:58

uni148

Prehanite
Deticky me teda nijak nelakaji, ale pedofilni vztahy patrily uz ve starovekem Rime celkem k norme. Co se v mladi naucis, ve stari jako bys nasel. Rozhodne bych ty pedofily nijak netrestal, ale omluvil se jim za zbytecnou buzeraci, zaplatil odskodneni a propustil.
0/0
11.3.2005 8:15

alexy

Re: Prehanite
 No ani ve starovekem Rime nebyly normalni "vztahy" s detmi pod 10 let, ktere pri tom rvali bolesti.
BTW v minulosti byla v norme spousta veci, ktere by v dnesni spolecnosti normalni nebyly - kanibalismus, obetovani, muceni, vrazdeni carodejnic................. Dikybohu jsme prece jen trochu vyspeli. Ikdyz kdyz ctu nazory lidi jako ty tak nevim 
Jak by jsi se choval kdyby ty deti byly tvoje?Bylo by to taky v poradku?
0/0
11.3.2005 17:43

uni148

Re: Re: Prehanite
Ano, vyspeli jsme, ale jen v nekterych oblastech. Je pro nas najednou neprijatelne slyset o sexu s detmi nebo o rizeni pod vlivem (za coz bychom pachatele posilali minimalne na smrt, ne-li na muceni), ale vyhlazeni a zmrzaceni tisicu lidi "v zajmu demokracie" nikoho prilis nevzrusuje. Z meho pohledu je soucasna spolecnost barbarstejsi nez ta stredoveka, ale to uz je OT.
0/0
12.3.2005 8:37

alexy

Re: Re: Re: Prehanite
To si nemyslim, mame jen ucinejsi zpusoby zabijeni. Kdyby je meli ve stredoveku tak uz tady asi nejsme.
0/0
13.3.2005 16:08

AlienDUDE

Re: Re: Prehanite
Ne ve starověkem Říme to určitě normální bylo, ale hlavně měli místo stupidního fotbalu coloseum a chtě nechtě i dnes by byl přímý přenos z krmení lvů křestany a humanisty určitě atraktivnější i užitečnější než první liga, mělo by se o tom vážně uvažovat :-)
0/0
14.3.2005 13:03

alexy

Re: Re: Re: Prehanite
Ja bych je krmila treba temito rodicema a spol  
0/0
14.3.2005 13:54

Kacenkin1

proč...
proč není trest smrti NEBO galeje v kamenolomu na 30 let ?????? kterej pseudohumanista mi začne odporovat ???
0/0
10.3.2005 21:33

aleale

Re: proč...
ja..... sice nevim v cem, protoze s tim souhlas, ale odporuju.... tak to mam totiz rad
0/0
11.3.2005 12:15

Ledge

Nechápu...
Nechápu, jak vůbec někoho může vzrušovat dítě?! To je prostě děsné.
0/0
10.3.2005 21:00

80E-seven

divim se,
ze se tady neobjevuje isbjoerna aby se zastal(a) tech ubohych zaostalych chudacku pachatelu...
0/0
10.3.2005 18:40

sud-Urquellu

Re: divim se,
..vona ví, Fany, že se jich zastaneš ty!  
0/0
12.3.2005 12:52

Tocon

Zvracim taky.
Chudaci děti. Těm tohle trauma hned tak někdo neodpáře.  Tohle je opravdu ohavnost.
0/0
10.3.2005 18:29

Pan_Ptakopysk

Měním se v otazník
Celé to zní jako námět k špatnému filmu, už jen chybí, aby se před muži a ženami v taláru zjevila Angelika, markýza Andělů, která v temné sluji bezmocně stála svědkem zvrácenému divadlu a nyní se zasadí o tvrdé ztrestání bezpříkladných padouchů...a kdo bude chtít odkrýt totožnost zakuklených sadistů, bude vyloven z řeky s podřezaným hrdlem...Sakra, žijeme v XXI. století? Existuje ďábel a Vatikán tedy není se studiem exorcismu k smíchu? Je příčinou zla nevzdělanost, špatná výchova, nevhodná četba, rasa, hormonální nerovnováha?
0/0
10.3.2005 14:16

VLDX

Re: Měním se v otazník
No i v té církvi jich je dost takových pedofilů apod. však případy již proběhly v TV jak jsme mohli všichni vidět.
0/0
10.3.2005 18:13

louis_nerad

Re: dsfsdf
Jdi s takovýmhle spamem do prde-e, to si fakt myslíš že ti na to někdo skočí?
0/0
10.3.2005 17:13

Michalll

opomněli financovat rodinu svého premiéra
to je jednomu skutečně na nic, když své podnikání takto včas nezabezpečí.....
kdo pracoval poradensky s otrokyněmi v domech lásky, ví o čem je řeč....
0/0
10.3.2005 13:10

62milan

Re: opomněli financovat rodinu svého premiéra
100 bodov.:-))))
0/0
10.3.2005 13:41

Bouše

Re: opomněli financovat rodinu svého premiéra
Jako obvykle jsi mimo mísu, kreténe z Libčevsi. Kdo ti tleská, není na tom o moc lépe.
0/0
11.3.2005 8:03

lafi75

smrt
protože nic jiného si nezaslouží
0/0
10.3.2005 12:54

nextspace

Re: smrt
ale zaslouží, třeba pomalou smrt
0/0
10.3.2005 13:45

aleale

Re: Re: smrt
moc pomalou smrt
0/0
11.3.2005 12:17

mikhail

Smrt?
To je nějaký trest? Šmik a konec?
0/0
10.3.2005 12:43

GENYUSS

smrt
Trest smrti pro všechny!!!!!
0/0
10.3.2005 11:44

tajemník létajícího ostrova

Re: smrt
i pro soudce a porotu? 8O
0/0
10.3.2005 11:47

GENYUSS

Re: Re: smrt
jasnéé: ) :)))) pro wšechny co kdy měli s tím případem co dělat.
0/0
10.3.2005 11:53

tajemník létajícího ostrova

Re: Re: Re: smrt
:))
0/0
10.3.2005 11:57

Hadza

Re: Re: Re: Re: smrt
Pro všechny, kteří čtou IDnes :-))
0/0
10.3.2005 13:19

Martin Kostera

Kde jsou
amerikanobijci? A proc nepisou veci jako - "Tohle se muze stat jenom tady v Evrope", pripadne "Tohle se muze stat jenom ve Francii" ?
0/0
10.3.2005 10:16

tajemník létajícího ostrova

Re: Kde jsou
protoze to sou amerikanobijci, kostro...
0/0
10.3.2005 10:58

Martin Kostera

Re: Re: Kde jsou
Nepovidej! :-D Necekal jsem odpoved a uz vubec ne nejaky takovy zvratek. Jen jsem si musel rypnout do nekterych pochybnych individui...
0/0
10.3.2005 11:14

tajemník létajícího ostrova

Re: Re: Re: Kde jsou
to vis, jak jak vidim nekde nablito, tak se mi chce blit taky, ty zvratku...
0/0
10.3.2005 11:25

Martin Kostera

Re: Re: Re: Re: Kde jsou
Ale tututu bobanku! :-D Teda melo byt spise "anonymni srabe". To by vic vypovidalo o potrefenem. :-D Nesnasim individua s dvojim metrem...
0/0
10.3.2005 11:32

tajemník létajícího ostrova

Re: Re: Re: Re: Re: Kde jsou
tak ten druhej zahod, anonymni srabe
0/0
10.3.2005 11:39

Najdete na iDNES.cz