Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Grossovi kritici sázejí na rozdělení funkcí

Necelé tři týdny před sjezdem ČSSD začínají jednotlivé tábory ve straně ladit taktiku na rozhodující utkání o moc. Skupina Grossových přívrženců má v tuto chvíli početně navrch. V pondělí se však sešli i přívrženci expremiéra Miloše Zemana, kteří vsadili na úspěch Zdeňka Škromacha.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Homer_S

Kdo vlastně chce změnu
předsedy ČSSD?
 
Já ne.
 
Já chci změnu předsedy vlády (důvody jsou zřejmé).
Ať škodí své straně, ale ne ČR!
 
0/0
8.3.2005 19:35

Josefprav

Pryč s fašismem a s kodoxem.
 kodox < paragawa@...co nám tady zase za  svinstvo nakydáš? Pryč s fašismem.
0/0
8.3.2005 15:18

flashskull

Re: Pryč s fašismem a s kodoxem.
Nech ho, on ti stejně neodpoví. Myslím, že teď usilovně listuje ve svých brožurkách, nebo se radí se svým vůdcem a za nějakou chvíli se tu objeví další výkřik do tmy . Ale TY mně štveš, protože mně nutíš, abych s tebou souhlasil.  Totiž to co píšeš dole o tom vnitrostranickém boji, je naprostá pravda. Jedině, co mně na tom utěšuje , je to, že ODS to postihne taky. Moc je totiž droga. Není problém táhnout za jeden provaz, jsem-li v opozici a chci dosáhnout moci. A jakmile ji mám, zákonitě nastane fáze druhá (perte se a žerte se)
0/0
8.3.2005 15:36

kodox

Re: Pryč s fašismem a s kodoxem.
Jsi ještě trošku hloupý socánek, takže málo co chápeš. Jsem si jist, že Evropa bez levice přijde...Jen to chce čas. Nijak jsi mne nepřesvědčil, že hlásat Tvé nedomyšlené hlouposti je nějakým přínosem. Já tvrdím oficiální program...
Levice=absolutní morální, vzdělanostní a celkově lidský odpad.
0/0
8.3.2005 16:49

Josefprav

Re: Re: Pryč s fašismem a s kodoxem.
Oficiální program fašounů? Co děláte s lidma, kteří s vámi nesouhlasí? Co uděláte s tím lidským odpadem? Odpověz zbabělče?
0/0
8.3.2005 17:41

Josefprav

Re: Re: Pryč s fašismem a s kodoxem.
Bude jenom pravice?
0/0
8.3.2005 17:43

kodox

Re: Re: Re: Pryč s fašismem a s kodoxem.
Bude pravice i levice-podle sezení v parlamentu co se týká směrové orientace. ale nikdo by neměl hlásat to, co se dnes označuje "levicovou ideologií"-Maximálně zdanit podnikatele, skutečně pracující a dnes dokonce i studenty na brigádách, abychom za to sponzorovali socdemácké a komunistické projekty, které nemají ani hlavu ani patu a jen vedou k daleko většímu propadu hospodářství...
0/0
9.3.2005 15:45

Teply_Jan

viz KDU-ČSL
Mužeme vidět u KDU kam to vede, Kalousek muže bez zábran škodit téhle zemi .... a jeho ministři klidně mlčí.
0/0
8.3.2005 13:41

heredik

Soc.dem. musí na dlohou...
...dobu do opozičního bahna, projít katarzí a pak možná po několika letech může myslet na vládnutí - to už by v politice měli být lidé vzdělaní, tzv. "za vodou", kteří nevnímají politiku jako cestu k zbohatnutí. Zatím to vypadá, že po volbách se k lizu zase dostanou ti samí, profláknutí Langerové, nečasové, Tlustí s požehnáním druhořadého ekonoma, dočasně sídlícího na Hradě - velmi smutná perspektiva pro nás starší!
0/0
8.3.2005 13:28

karel206

Re: Soc.dem. musí na dlohou...
Vcelku souhlasím s první polovinou Vaseho príspevku, ale rozhodne nesouhlasím se zaverem - Klaus uz je opravdu, ale opravdu nekdo jiný, myslim lepsí a myslí mu to státnicky jako málokomu, tím asi vyvolává nejvetsí zást, ze?! P.S. Omlouvám se, nepíse mi to hácky, uz se to asi pripravuje na tu anglinu (chacha!).
0/0
8.3.2005 14:46

heredik

Re: Re: Soc.dem. musí na dlohou...
Obavam se, ze u slovutneho p. profesora pojem statnicky = populisticky. On vi, co lide maji radi - ukaze se na sportovnim utkani, preda cenu Miss, pripadne zhraje pri projevu na narodni notu - to je ciry, ale opravdu, ciry populismus !
0/0
8.3.2005 14:53

Josefprav

Re: Re: Re: Soc.dem. musí na dlohou...
To bude dělat každý prezident. Nemá skoro nic jinýho na práci.
0/0
8.3.2005 15:20

kodox

Re: Re: Re: Re: Soc.dem. musí na dlohou...
Měl by mít co na práci-jinak to není člověk inteligentní a vzdělaný, ale  0 jako Gross. Což se bohužel domnívám také..
0/0
8.3.2005 17:16

kodox

ČR nepotřebuje levicovou stranu
Vážený Josefpravosl-Asi nechápete, že žádný stát nepotřebuje zloděje, vyžírky a vrahy a už nejméně v parlamentu. soc.dem. historicky vždy byla tím nejhorším, co pomohlo dostat k moci jejich ještě horší odnož-komunistickou stranu. soc.dem. a jejich vedení-pokud se navíc dostanou k vládě, jsou příznakem krize v kterékoliv zemi-mocenské a morální, že takový odpad vůbec povolili a dokonce pustili do parlamentu-potažmo nechali vládnout.
Po určitém stupni morální degenerace a rozkradení státu dává soc.dem. většinou prostor k vládě komunistům-s jejichž povolováním vždy pomáhala, kteří rozkradou a zničí i zbytek morálky a prosperity-schopnosti podnikat u těch,kteří k tomu dříve měli sílu. Proto jediné, co zasluhují podobné strany je zrušení.
To, co nazýváme dnes levicí není nutností, jako pravá a levá noha či ruka nebo oko.Je to jen filosofický termín z minulosti-který levici označoval za symbol něčeho špatného, zlého.
0/0
8.3.2005 12:38

jacih

Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
Ale takova NSDAP to by bylo neco..Ty jsi mi takovy maly fasounecek vid..
0/0
8.3.2005 12:58

flashskull

Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
To jsi opsal z vlajky a nebo tenhle slint vyplodila tvoje vlastní ehm....hlava ?
0/0
8.3.2005 13:08

kodox

Re: Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
Stačí trošku přemýšlet o dějinách-vidět nástup soc.dem. jako začátek komunistických revolucí v Rusku i Německu-a pak v 1948 jak si hezky podali packy(viď Škromachu) s KSČ.
Ibl, Kraus, Škromach, Gross, Grebeníček, ransdorf-jedna řada lidí, vydělávajících na lidské hlouposti. Demokracie ano, ale lidé z principu infikovaní nejhoršími viry-a šířící je kole-nemají mít žádnou rozhodující pravomoc.
0/0
8.3.2005 13:15

kodox

Re: Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
Stačí trocha znalosti historie,aby člověk viděl, že Soc.dem. byla vždy ve státech předvojem komunistů a v případě Ruska, Německa či ČR po roce 1948 i jejich definitivního pádu do marasmu komunismu.
Člověk, který vstoupí do soc.dem., případně ještě hůře ke komunistům ukazuje-morální pokleslost, nevzdělanost a infikovanost velmi nebezpečnými viry. Pokud je navíc šíří jako Ibl, Kraus, Gross, Sobotka, Škromach-ukazuje, že je danému státu nebezpečný s spolu s Grebeníčkem, Ransdorfem a Remkem by v politice absolutně působit neměl.
Demokracie ano, ale ne pro jasně vyhraněné zločince-a tím myšlenky současných "levičáků" jsou.
0/0
8.3.2005 13:21

Teply_Jan

Re: Re: Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
Jestli někdo považuje myšlenky za nemoc nebo zločin, pak nemuže byt řeč o demokracii. Demokracie znamená, že si lidé zvolí koho považují za vhodného k tomu, aby je zastupoval. Demokracie naštěstí neznamena, že někdo určuje kdo je pokleslý a kdo ne, ČR potřebuje levicovou stranu. Potřebuje,aby ti co nemohou pracovat žili důstojně, aby měli práci a vedle ni dostatek volného času. Aby zde byl brán ohled nejen na zisk a bohatství pár jenotlivců,ale i na jiné prospěšné věci ...jako obnova krajiny nebo rozvoj neziskového a občanského sektoru
0/0
8.3.2005 13:55

Josefprav

Re: Re: Re: Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
Já jsem to nenapsal proto, že jsme levičák. Moc nezdvihej hlavu. Minimálně dvě volení období si nelíznete. 
0/0
8.3.2005 14:52

flashskull

Re: Re: Re: Re: Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
Může být, nicméně historie (zatím krátká) naší demokracie mě poučila, že není až takový rozdíl, mezi vládou ODS (teoreticky pravicovou) a vládou ČSSD (teoreticky levicovou). Závorky proto, protože ODS se ve své době chovala mnohdy levicověji než ČSSD. A jestliže se podaří Sobotkovi prosadit úpravu daní na 12% pro nejnižší příjmovou skupinu a ODS potom prosadí svoji 15% rovnou dań, tak vlastně defacto to bude ODS kdo jim zvedne daně o 3%. To bude spousta potenciálních voličů , ale ne pro ODS
0/0
8.3.2005 15:08

Josefprav

Re: Re: Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
To je holá lebka s klackem v ruce. Je to fašoun.
0/0
8.3.2005 15:16

flashskull

Re: Re: Re: Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
Nejspíš, tihle hoši se vlastně moc neliší od militantních levičáků. Duševním potenciálem určitě ne.
0/0
8.3.2005 15:25

Josefprav

Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
Pokud takové strany zrušíš, tak musíš říci, co uděláš s jejich voliči. Nařídíš koho mají volit? Nebo je pošleš do plynu? Když nejsi zbabělec tak odpověz.
0/0
8.3.2005 14:54

Josefprav

Re: Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
Tohle jsme napsal pro ( kodox < paragawa@...On vždycky něco vykřikne, ale neodpoví. 
0/0
8.3.2005 15:05

kodox

Re: Re: Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
Ale odpovídám, jen asi nemám času za tím netem permanentně sedět jako Ty(nesponzoruje ti soc.dem. nějakou úřednickou židli)))) -pořád se totiž vzdělávám, abych věděl, co pak s tím vším celým levicovým odpadem. Domnívám se, že nejvíce vinno je jejich vedení, ostatní členové půjdou převychovat na kurzech slušného chování, filosofie, snad jednou i metafyziky...))U Grosse to ale vidím až za dlouho)))
Jinak kolego Teplý-toke vše není věcí levice,ale jednotlivců-levice v našem smyslu vždy jen způsobí hospodářský propad a s tím spojenou hospodářskou katastrofu-viz. komunismus. Tak to dopadá, když bereš schopným a dáváš to nevzdělaným nefachčenkům..
0/0
8.3.2005 16:55

jajaja59

Re: Re: Re: Re: ČR nepotřebuje levicovou stranu
V podstatě co věta to pravda. S těmi socany či přímo bolševiky (nevidím příliš rozdíl) nemá smysl diskutovat.
0/0
8.3.2005 17:36

Kleki Petra

Pane bože !!!
Přečetl jsem všechna ta jména, o nichž se uvažuje... To je absolutní tragédie sociální demokracie. Nikdo, kdo by měl pohromadě alespoň jedno jediné "P" z pěti...
0/0
8.3.2005 12:37

flashskull

Re: Pane bože !!!
Také jsem nepochopil, proč zrovna s těmito týpky ze své SD (smečky debilů) hodlá ČSSD spáchat politickou sebevraždu. Proč se neuvažuje o jiných jménech, která se logicky nabízejí ?
0/0
8.3.2005 13:12

Josefprav

Re: Pane bože !!!
ČSSD nemá jiný lidi. Mohu napsat i proč to je. Uvnitř se odehrává neskutečný boj o moc. O funkce.  V krajích jedna parta válcuje druhou. Když se schvaluje kandidátka, tak se tak se přibírají členové  a uplácejí se. Tím členská základna snižuje podstatným způsobem svůj potencial. Tohle se dělo už za Zemana. Ten své vítězství postavil na odborech a SONu (ochrana nájemníků - podvodník Křeček). V současné době tokhle  ztrácí smysl. Nové vedení bude muset učin ČSSD přitažlivou pro střední vystvy. Je jasné, že nikdo z nich na to teď nemá. Snad se někdo objeví. Asi tam vstoupím          
0/0
8.3.2005 15:02

celtic

vláda..
by teď měla začít zase makat a dělat potřebné reformy. Tyto dohady k ničemu nevedou  Za 16 měsíců se dá vláda změnit, i když o tom silně pochybuju. Lidé si opět Grosse nebo Topolánka zvolí a budeme tam kde jsme teď
0/0
8.3.2005 12:27

Teply_Jan

Re: vláda..
souhlasim
0/0
8.3.2005 14:13

Josefprav

Re: vláda..
Socani přece volby nevyhrajou. Po Špidlovi měli socani souhlasit s předčasnými volbami. Jenže to by tam nemoh být Standa. Kdyby to nebylo chamtivý pako tak měl jít do opozice.
0/0
8.3.2005 15:08

Josefprav

'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
Není jedno, kdo bude předsedou socanů. Pro normální funkci politického systému potřebujeme demokratickou levicovou stranu. Vychází to z prosté dialektiky. Když není tma nemůže být světlo, když nebude levice nebude ani pravice. ČSSD by se měla zase stát druhou nejsilnější politickou stranou. Pokud tomu tak nebude získávají na tom komouši. Tohle věděl vemi dobře Zeman. Teď prosím,, aby všichni radikálové než začnou psát přemýšleli. Pokud by se dostal do čela Škromach (příznivec Zemana), tak je schopen toho dosáhnout, ale asi  tak za dvě volební období.       
0/0
8.3.2005 11:18

jacih

Re: 'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
No nekecej..takhle inteligentni nazor bych od tebe necekal pepiku:)
0/0
8.3.2005 11:41

kodox

Re: Re: 'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
ČSSD neměla být nikdy povolena-stejně jako KSČ. Už to, že je tehdy nedokázali rozbít za Rakouska--Uherska, bylo jednou z hlavních příčin rozpadu a úpadku té země. Což se táhlo se všemi státy, kde soc.dem. povolili. Jejich existence byla znakem morální i politické a vojenské slabosti dané země. To musí přestat.
0/0
8.3.2005 12:41

flashskull

Re: Re: Re: 'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
Hele nespletl jsi si kontinent ? Pinochet a jiní patří do Jižní Ameriky
0/0
8.3.2005 13:14

Josefprav

Re: Re: Re: Re: 'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
Nech ho to je vyholená lebka s klackem v ruce.  
0/0
8.3.2005 14:47

Josefprav

Re: Re: Re: 'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
Lidi, kteří smýšlejí jinak než já nebo ty t.j. pravicově by bylo nutno poslat do plynu. Máš to správěn vymyšlený. Nejsi skin?
0/0
8.3.2005 14:22

Josefprav

Re: Re: 'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
Nevím zda myslíš ironicky? Pokud ano můžeme se o tom bavit. S lidmi, kteří chtějí zakazovat, věšet atd to pokládám za zbytečný. Chtěl jsem dodat ješte jednu věc. Dvě nejsilnější strany jedna pravá a druhá levá (ne komouši)  by byly spolu schopni pokud by měly ústavní většinu změnit volební systém do parlamentu. Tím by komouši byli vedle a také KDU.      
0/0
8.3.2005 14:21

bikkhu

Re: 'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
ODS je levicova az moc. Pravicovy maji jenom kecy (a i ty jenom nekdy). Pokud neco udelaji tak je to levicove jako kdyz vysije. Skutecne pravicova strana u nas neni.
0/0
8.3.2005 13:00

kodox

Re: Re: 'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
PRAVICOVOU STARNU V ČR JE TŘEBA DĚLAT-ODS ale nesmí se svou zdánlivě pravicovou, levičáky dělanou politikou vyhrát. Uvidíme. Potřebujeme prosadit novou pravici...
0/0
8.3.2005 13:55

Josefprav

Re: Re: Re: 'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
Jak to uděláš?
0/0
8.3.2005 14:41

Josefprav

Re: Re: 'CR potřebuje silnou demokratickou levicovou stranu
Máš pravdu. ODS je až moc levicová, aleš to pohužel s ohledem na smýšlení toho národa zatím nijak jinak nejde. Taky by se mi líbila klasická liberální strana, ale u nás nedostane podporu. Tady je hondě zažraný sociální myšlení. To tady bylo už před válkou. Je to v celý Evropě. FDP v Německu nikdy nevyhrajou volby.  
0/0
8.3.2005 14:40

raksam

tandem
Ať žije tandem přátel Standy a Zdeňka,to bude teprve ta správná demokracie.
0/0
8.3.2005 11:14

Josefprav

Re: tandem
Vypadají jako Stan Lauer a Oliver Hardy
0/0
8.3.2005 15:13

severnivlna

Re: Re: tandem
Lauer a Hardy byli slušní a parádní lidi.Staník a Zdenda jsou arogantní a hloupí dementi!!
0/0
8.3.2005 17:00

biolit

Nechte Standovi zahrát do kroku
 ***** Zavolejte do kterékoliv rozhlasové stanice a nechte Standovi zahrát libovolnou písničku podle svého vkusu, ať je nám aspoň do zpěvu:-) *****
0/0
8.3.2005 11:04

jack_rupnick

foto roku 2005 !
http://www.prop.sk/cunt.jpg
0/0
8.3.2005 10:41

Moshe Dayan

Zdenda for premier
aneb rudá je barva naše.
0/0
8.3.2005 10:40

Najdete na iDNES.cz