Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Gross je produktem české politiky

Česká republika zažívá po půl roce další velkou politickou roztržku. Má ji na svědomí muž, který měl vládní ČSSD vyvést z letargie – Stanislav Gross. Zadala příčinu krize náhoda, novinářská štvanice či objektivní stav české scény?Přestože (nebo právě proto že) má před sebou premiér České republiky Stanislav Gross špinavý stůl, dotáhl to v politické kariéře velmi daleko.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Habib

Táhni
Stando, jdi už konečně do prd.le! Nevím, jak jsi prišel na to, že jsi pro tenhle národ nepostradatelný, ale docela rád bych na to viděl nějaká čísla z výzkumu veřejného mínění. Jestli si myslíš, že je v téhle republice 10 milionů blb.ů, kteří do voleb zapomenou, jak jste se drželi korýtek, tak se pleteš! 
   
0/0
7.3.2005 18:50

jan9

Opravdu je to tak?
Jen hlupáček může věřit tomu, že tzv. kauza Gross není na objednávku a někým hodně bohatým financována!
0/0
3.3.2005 17:24

leonel

Re: Opravdu je to tak?
 že by západním tiskem?
0/0
3.3.2005 17:29

hasmen

Co dnes všechno neotisknou...
0/0
2.3.2005 17:13

karoten

Shrnuto.
Poněkud dlouhá úvaha, nenabízí východisko, vyhýbá se uvést stanovisko autora.
Neříkejte pane Ambroži, že jste tak dokonale nad věcí, a že nevidíte rozdíly v přístupu.
 
Tak si postavte proti sobě pana Kalouska a soudruha Krause.
Co teď? Budete také tvrdit že mají oba stejné máslo na hlavě?
Proč se bojíme - všeobecně - postavit se za vlastní názor a hájit jej? Dokud se tohle nestane samozřejmostí, budem v tom bahně pořád
0/0
2.3.2005 17:11

Depek

Re: Shrnuto.
No jistě, koalice má i tento problém. Kraus je bývalý člen ÚV KSČ. Je ale potom těžko pochopitelné, proč s ním ten Kalousek  v koalici vůbec setrvává. To mi vysvětli, ale hlavně prosím tě žádné řeči o  odpovědnosti lidovců k voličům. Já osobně ten článek nahoře považuji za dobrý a celkem jasný názor čtenáře.
0/0
3.3.2005 8:35

karoten

Re: Re: Shrnuto.
Právě že dobrý, kompaktní nihilistický uzavřený názor. Názor smířenýho člověka pro něhož je politika svinstvo a na něhož si nikdo nepřijde. To je totiž on, kdo nepřijde volit, s poukazem na zbytečnost.
 
Proč je Kalousek v koalici? A proč ne? Má snad napodobit hrdého blbce Rumla a poškodit celou zemi na roky dopředu?
Takhle to ber. Kalousek je prvotřídní politik, kterém jde mimo sebe taky o stát.
 
0/0
3.3.2005 9:54

pepe999

Re: Re: Re: Shrnuto.
Kalousek je prvotřídní politik, kterém jde mimo sebe taky o stát. ????? Ty seš teda magor, takovy dementy a idioty by měli zavírat do kriminálu pro debily........
0/0
3.3.2005 10:02

karoten

Re: Re: Re: Re: Shrnuto.
Otevři si radši Doom a pořádně zapař, tohle není server pro telátka.
0/0
3.3.2005 10:14

pepe999

Re: Re: Re: Re: Re: Shrnuto.
Už ho otvírám, ale ty budeš furt ten magor, za kterého tě mám. Myslel jsem, že jsi socan, ale teď vidím, že i černoprdelník a koaličnívlezdoprdelista....
0/0
3.3.2005 10:19

Depek

Re: Re: Re: Shrnuto.
Jestli je Kalousek prvotřídní politik nebo ne, to je věc názoru. Já si myslím, že není. Prvotřídní politik, a hlavně ten který sedí ve vládní koalici, by neměl provokovat a podrážet partnery, což Kalousek a jeho ČSL dělá. Přece když dobrovolně vlezu do nějaké party, tak držím domluvená pravidla. Když už je držet nemůžu, tak z party vystoupím. Když jsem v partě a pravidla nedržím nebo si začnu vymýšlet svoje vlastní jen pro sebe, pak mě časem nikdo nebude brát vážně. Ruml to taky nevěděl a dnes je odbytá kapitola, o něm se vůbec nemusíme bavit.
0/0
3.3.2005 12:54

karoten

Re: Re: Re: Re: Shrnuto.
Taky názor. Hodnej mariňáka ve výslužbě.... Copak nemám právo chtít v tý partě promluvit k pravidlům? Není přece daný, že budu držet hubu a krok, i za cenu vlastního pohrdání parťákem!
Takhle kdybys přistupoval k manželství......
0/0
3.3.2005 12:59

Depek

Re: Re: Re: Re: Re: Shrnuto.
No já mariňák ve výslužbě nejsem a těžko kdy budu. Myslíš, že máš právo si změnit pravidla sám pro sebe, proti vůli ostatních spoluparťáků a kdy se ti zachce? Nemáš člověče, nemáš. Můžeš tak akorát vystoupit a hledat si jinou partu.
0/0
3.3.2005 14:12

Bouše

Re: Re: Re: Re: Shrnuto.
Nechci se zastávat Kalouska, ale v tomto případě je v právu. V domluvených pravidlech koalice určitě nebylo to, že si strany budou navzájem tolerovat korupční chování. Pokud se ho někdo dopouští, měl by odejít on a ne ten, kdo nic nezavinil. Požadavek lidovců na odstoupení premiéra při zachování jejich účasti ve vládě je tedy legitimní. Rozhodně bych to nekvalifikoval jako podrážení koaličního partnera. Jiná věc je, zda je taková výměna, jak ji navrhují lidovci, uskutečnitelná.
0/0
3.3.2005 13:16

Depek

Re: Re: Re: Re: Re: Shrnuto.
Jestli mu to opravdu tak vadí, měl prásknout dveřmi. Kalousek i Gross nám tu hrají tak akorát komedii.
0/0
3.3.2005 14:15

karoten

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Shrnuto.
Takže Ty jsi ten co uhne a nebude se špinit? Víš vůbec co je to odpovědnost?? Politika je veřejná služba, nebo teď najednou není?
To je jednoduchá a průhledná zášť Depku. Tobě se prostě Kalousek zavděčit nemůže, protože nesmí hnout tím hotovým názorem.
Jenže žádný zlo není čistokrevný, ani dobro ne. Lidi se musej hodnotit podle činů, a ne podle sympatií.
0/0
8.3.2005 9:44

Depek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Shrnuto.
, Mě osobně nevede žádná osobní ambivalence vůči Kalouskovi a co je to odpovědnost, to vím velmi dobře. Nepochybně tak dobře jako ty, možná i líp. Já když něco zpackám, odnesu si následky prakticky hned a sám. Tvůj Kalousek něco zpacká a co se stane? Nic. Nemusíš mne poučovat. Proč jsi neřekl hned, že jsi taky politik?
0/0
8.3.2005 10:29

jan9

Kaluskovi prý jde ..
v první řadě o stát.
 
Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,
0/0
3.3.2005 17:27

polarlimes

Komu se ve vládě asi nehodí?
Myslím, že si našli jenom dalšího obětního beránka pro zamaskování svých průserů....je mě úplně jedno co kdo má a co kdo nemá......kdo bude chtít bude krást a podvádět stejně.....
0/0
2.3.2005 16:32

elvi_p

tak...
a ted jeste kterou cernou rybu volit az prijde ten cas.. hm?
0/0
2.3.2005 15:08

ipm

Re: tak...
při volbách budeš volit stranu a můžeš maximálně popostrčit některé ryby. Pokud nebudeš volit nějakou srandastranu, tak můžeš začít škrtat odspoda. Jenže takhle nebude postupovat každej a tak těch x horních vždycky proleze. A hádej, na kolikátém místě kandidátky koloťuk a tučná velryba budou.
0/0
2.3.2005 16:49

Depek

Já bych si dovolit nadpis opravit,
Gross je análním produktem české politiky. Jinak mám na věc skoro tentýž názor, jako autor.
0/0
2.3.2005 12:57

Najdete na iDNES.cz