Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

ČSSD musí jít za lidovci, vstříc potupě

Pro mnohé je to nepochopitelné. Přestože Miroslav Kalousek se svými křesťanskými demokraty stále opakují, že trvají na odchodu premiéra Stanislava Grosse, sociální demokraté je téměř prosí, aby si to rozmysleli. Není to poněkud bláznivá situace? Zcela jistě ano.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

celtic

Bude...
to dobré, za 16 měsíců, pokud nebudeme spokojeni, můžeme zase cosi změnit. Až na Grosse to tady není tak špatné, jak se říká...
0/0
2.3.2005 12:33

jajaja59

Re: Bude...
ty jsi OPRAVDU nebeský vůl
0/0
3.3.2005 0:03

koristka

Republiku si rozvracet nedáme
Vážení občané, žijeme v době střetu pravicových sil s námi občany. Temné reakční síly se pokoušejí napadat náš socialistický systém a jeho přestavitele. Sám jsem nezůstal mimo jejich hru. Omlouvám se všem , kteří mne nepochopili a myslím to upřímně. Pro boj s těmito silami jsem ukončil takové malichernosti jako je bydlení a zamezil jsem spekulace se Šárdou. Je potřebné se soustředit na budoucnost a proto podávám ruku velkému Kalusovi.Společně se však musíme soustředit na pozitiva. Nedopusťme rozvracení republiky temnými silami. "Možná se jim (občanským demokratům) zdálo, že sociální demokracie už je mrtvá, že to bude snadný soupeř, ale některé naše iniciativy, včetně návrhu na snížení daní, je možná trochu vylekaly," Vzhledem k intenzitě styků Kalouska s představiteli ODS nelze podle něj vyloučit, že může jít o akci "nějakým způsobem" koordinovanou ODS. "Nehledejte žádnou podobnost z realitou"
0/0
2.3.2005 12:24

siskol

Obyčejní lidé podporují KDU-ČSL v její snaze odstranit klientelistu Grosse!!
Pokud lidovci vydrží ve své snaze na odstoupení Grosse a nevlezou zpět do jeho vlády, jako by se nic nestalo, tak jim ve volbách dám svůj hlas!!!
0/0
2.3.2005 12:06

KADO

Nevyjednavat s pohrobky zmije Luxe!
Vykopat je z valdy tady nesmi vladnout mensina male trpaslici strany ktere jen vydiraji. To si uzil V. Klaus celou dobu jeho vlady kdy komous Dlouhy zmije Lux a Stalin "Dr" Kalvoda jen vydirali    Tady nejde o podporu komousu ale mensinova vlada se o jednotlivych zakonech muze dohodnout s temi kterym jde o nasi zem i s Vami nenavidenou ODS
0/0
2.3.2005 11:47

renek

Magor Slávek Sobotka, ministr, dnes pro Právo prohlásil:
"Čelím lehce ironickým výtkám kolegů ze sociální demokracie, že já sám mohu za krizi vlády, protože jsem zveřejnil návrh na snížení daní. Oni si ale kolegové neuvědomují, že bez toho by se ODS nepolekala a nedala by úkol Miroslavu Kalouskovi, aby tuto koalici sám rozbil a co možná nejdříve, aby se můj návrh na snížení daní nepodařilo prosadit."
To je ale cvok ten Soboťák, co  
0/0
2.3.2005 11:09

karoten

Re: Magor Slávek Sobotka, ministr, dnes pro Právo prohlásil:
Vůbec ne, jenom Ty nejsi připravenej takovou info přijmout. Sobotka pustil víc než měl......to je celý
0/0
2.3.2005 11:16

renek

Re: Re: Magor Slávek Sobotka, ministr, dnes pro Právo prohlásil:
Kreténe, tak od tebe mě to nepřekvapilo, co že ty jsi najednou otočil, ty už taky Lidovce nemáš rád? Vždyť ses tady za ně nejednou rval, jako lev...
0/0
2.3.2005 11:20

karoten

Re: Re: Re: Magor Slávek Sobotka, ministr, dnes pro Právo prohlásil:
Já lidovce mám rád, asi tak jako počasí, čuráčku
0/0
2.3.2005 13:13

nextspace

Re: Magor Slávek Sobotka, ministr, dnes pro Právo prohlásil:
Jo jo to je, bych ho za to zbavil svéprávnosti
0/0
2.3.2005 11:17

Arkwuill_Sweety

Pan Kalousek
Ten Kalousek nedělá nic jinýho, než mele hubou! A jak rychle mění strany!
0/0
2.3.2005 10:50

karoten

Re: Pan Kalousek
Kalousek vede
0/0
2.3.2005 10:55

DedecekHribecek

Re: Re: Pan Kalousek
     Ano vede všechny lidovecké čachráře. Může poděkovat pánovi který odstřelil Kašáka. Kdyby tak neučilil tak měl stejně jako Gross peníze od trestně stíhaného člověka.
0/0
2.3.2005 11:26

Ginmaster

Re: Pan Kalousek
černolidi se měli dobře už za totáče a svou sliskostí ti hadi vynikají nad ostatní,proto jsou tak vidět
 
0/0
2.3.2005 10:58

karoten

Re: Re: Pan Kalousek
Závistivý člověče, jestliže se měli "černolidi" dobře, znamená to v Tvých očích co?
Oni totiž někteří lidé působí jako že se mají dobře, jsou vyrovnaní a šťastní, a to jim jiní lidé nedokáží odpustit.
Pokud někdo konkrétně spolupracoval s KSČ na budování socialismu, nebyl a není to slušnej člověk.
 
Jinak hadi jsou teplí a hebcí. Najdi si o nich něco sliského
0/0
2.3.2005 11:13

DedecekHribecek

Re: Re: Re: Pan Kalousek
      Zahoďte tu demagogii. měli se dobře bylo ve spojení s bolševiky.
       S tímto souhlasím "Pokud někdo konkrétně spolupracoval s KSČ na budování socialismu, nebyl a není to slušnej člověk." Rožšířil bych to na Pokud nějaká strana konkrétně spolupracovala s KSČ na budování socialismu, nebyla a není to slušná strana. Co Vy na to?
       Hadi jsou teplí? Jestli myslíte opravdové hady jako živočichy tak ti jsou studenokrevní. Jediní teplí hadi by mohli být lidovci. Tam to ale zavání narážkou na homosexuaklitu. Jak jste to vlastně myslel s těma teplýma hadama? To mi hlava nebere.
0/0
2.3.2005 11:39

karoten

Re: Re: Re: Re: Pan Kalousek
Já vím že diskutovat s Vámi je neřest.....jenže i ta patří k životu.
Tedy, hadi jsou studenokrevní, a přece na omak ne studení. Je to dáno podmínkami za kterých jsou aktivní a můžete je vidět v činnosti- za tepla. Držel jste někdy v ruce hada?
A teď k oblíbené politice.
Pokud nějaká strana konkrétně participovala na ekonomické kriminalitě a devastovala veřejnou morálku snahou o legalizaci zločinnosti v hospodářství, usilovala o získání absolutní kontroly nad médii, dlouhodobě brzdila vstup země do evropských struktur s poukazem na ekonomické zájmy tuzemských zločineckých struktur - NEBYLA A NENÍ TO SLUŠNÁ STRANA.
0/0
2.3.2005 12:53

DedecekHribecek

Re: Re: Re: Re: Re: Pan Kalousek
       Tak to je Vaše odpověď ve stylu když hada nahřejeme tak je teplý. Nezdá se Vám, že toto platí o všem? Hada jsem v ruce měl máte pravdu, že není slizký ale i Vy se mýlíte, že by byl teplý. Podívejte se na sáhněte si na hada když přezimuje.
      Tady zase uhýbáte. Psal jste o komunismu a jeho přisluhovčích. Najednou o tom komunizmu nenapíšete ani slovo a bavíte se o něčem jiném. Moc dobře jste si vědom jak bych Vám napálil onu lidoveckou koalboraci s bolševiky. Velice chytře to převádíte do obecné roviny aby jste mohl napsat jak Vámi vypočítávané vlastnosti jsou vlastnostmi ODS.
       Nechápu jak můžete jako člověk který o sobě napsal, že je protikomunisticky zaměřem obhajovat stranu která aktivně pomáhal bolševikovi s legalizací komunizmu. Bohužel ale něla ani kouska cti aby se od toho nahlas před celým národem distancovala a omluvila se. Chovají se v tomto jako KSČM.
0/0
2.3.2005 13:26

karoten

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pan Kalousek
Nikoli já, ale Vy uhýbáte. Rozšířil jste mou větu o lidech na celou stranu.
Já Vám opáčil přesně totéž. Aplikoval jsem Vaše rozšíření na celou stranu.
Že to není fér? Že jsou v ODS i slušní lidé? Možná ano.....ale já si s rozšířením-generalizací nezačal.
 
Jinak bezostyšně lžete. KDU-ČSL nepomáhala bolševikovi s legalizací komunismu. Takovou kravinu napsat....že Vás hanba nefackuje  
0/0
2.3.2005 13:37

DedecekHribecek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pan Kalousek
      Jak jste správně napsal rozšířil jsem to ne jak také píšete, že bych uhýbal. Jestliže píšete cisi o lidech tak je zcela logické to rozšířit na strany protože právě tyto strany jsou složeny z lidí. Vy jste komunizmus z debaty prostě vypustil a to tom bylá pávě ve Vaší větě řeč. "Pokud někdo konkrétně spolupracoval s KSČ na budování socialismu, nebyl a není to slušnej člověk."
      Byla ČSL součástí NF? Byla ČSL ve vládě socialistického Českosloveska? Je KDU-ČSL právním nástupcem ČSL? Jestliže toto nepopřete tak to z uvedeného jasně vyplývá. Přát si můžete cokoliv ale fakta jsou jasná. To je zavírání očí před fakty vy antikomunisto.
0/0
2.3.2005 14:43

karoten

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pan Kalousek
Každý zavírá oči před čím mu srdce káže, viďte?
Někdo před jakousi právní kontinuitou, jinej před megapodvodama na obyvatelstvu
 
Nemá smysl s Vámi mluvit.
 
0/0
2.3.2005 16:58

DedecekHribecek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pan Kalousek
     Prostě zase narážíme na tu Vaši víru. Kde Vám schází argumenty tak ji použijete. Stejně jako se KDU podílela na komunismu tak se podílela na tom jak Vy to vnímáte jako megapodvod (ten megapodvod byl na rozdílo od komunizmu demokracií). Vaše odsuzování komunizmu stejně jako  Vaše odsuzování doby pokomunizmu Vám nebrání volit stranu která v tom má též prsty.
      PS: právní kontiuita existuje. Noví lidovci se zabydleli na sektretariátech prokomunistiocké ČSL které měli od nepaměti na rozdíl od stran které vznikali na zelé louce.  Kdyby ona právní kontinuite existence ČSL nebyla tak by to vše museli vrátit. Pak se přejmenovalu na KDU ČSL a tváří se, že jsou oběti té doby a o svých kolaborantech mlůčí jako hrob.
0/0
3.3.2005 7:23

JustOlder

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pan Kalousek
Musím se v tomto zastat Vašeho oponenta, jelikož pokud vezmeme v potaz historická fakta, tak po únoru zbylo z ČSL zakrátko jen torzo složené z pár bezpáteřních, skutečná strana lidová skončila ve vězeních, a ten ubohý zbytek soudruzi snadno donutili tancovat jak pískali. Ostatně stejný postup aplikovali na všechny strany. Toto Vaše tvrzení je tudíž nesmyslné.
0/0
2.3.2005 13:47

DedecekHribecek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pan Kalousek
        Souhlasím s Vámi až na jedno. Moje tvrzení není nesmyslené. Je to vše pravda.
      V onech vězeních končili i komunisté. Byli to i takoví komunisté kteří to mysleli upřímě (ne jako náš premiér). To ale není důvod abych komunisty mohl nějak omluvit. To, že skončili mnozí lidovci ve vězeních a byli to upřímní lidé to nepopírám. Na rozdíl od Vás si ale nemyslím, že by to mělo očistit jejich následníky. To zvláště v tom co tady bylo za režim a čemu tady přisluhovali.
     KDU mohla zařít jako nová strana. Místo toho dali přednost stranickým majetkům. Za všechno se platí oni si mysleli, že platit nemusí a nezaznamenal jsem nikde, že by se omluvili za činy oněch bezpáteřních přisluhovačů.
     Jsou to pokračovatelé všech činů ČSL tech dobrých i těch špatných. Stejně jako KSČM se od své temné minulosti v mých očích dostatečně nedistancovali.
0/0
2.3.2005 14:31

JustOlder

Re: Re: Pan Kalousek
Můžete mně poučit - co jsou to "černolidi" ? To slyším prvně, je to nějaký nový živočišný druh ?
0/0
2.3.2005 13:28

Ginmaster

začíná to u komančů
na počátku 90 let se schvalovalo cosi, co se teď občanům nelíbí.Ale jen si vzpomeňte kdo si diktoval ústupky v zákonech aby s toho vznikali paskvily jako jsou.Opet socani vnesli do dobrého zákona takové nesmysly, že pak celý zákon byl to samé.
A všichni křičí bijte ODS.
Četl jsem spoustu názorů na evropskou ústavu a opět je špatná ODS, protože je protievropská.Jen těm co to vykřikují bych rád sáhnul do svědomí a zeptal se jich zdali tuto ústavu (nemyslím celou - má 5000 stran - aspoň její výklad) četl.A že jsou v ní takové zvrhlosti jako že už brzy po ratifikaci nebude čech čechem to je pravda.Já to čet.Není to doslovně, ale v podobném znění se ubírá celý spis, tak nevím proč bych měl být pro.
Celá aféra kolem premiéra spočívá v nevysvětlení některých pojmů, ale většině uniká dalších pár melounů o kterých nikdo neví kde je standa vzal.Celkový součet vychází tak na 15 let premiérování za tento plat co má a to jsem přičetl i ten již slavný úvěr.
Socani
0/0
2.3.2005 10:43

koristka

Re: začíná to u komančů
Chápu tvůj dobrý úmysl, ale socialisti ze svých straníků a přiznivců nadělali stádo, a to se řídí jen efektem udržení stáda. Veškerá argumentace skončí na slepotě, chluchotě a v horším případě na tuposti.
0/0
2.3.2005 10:47

Assfinger

Cirkus skončil, zatleskáme zvířátkám za pěkné kousky
Grossničko, Vášku Klokausi, Mirečku Tupolánečku, Škromaňonče a další, vy všichni jste pěkní S*M*R*A*D*I !
0/0
2.3.2005 10:07

koristka

Re: Cirkus skončil, zatleskáme zvířátkám za pěkné kousky
a je ti to prd platné z klece tě pustí až po vizitě
0/0
2.3.2005 10:23

Assfinger

Re: Re: Cirkus skončil, zatleskáme zvířátkám za pěkné kousky
Ty a Mirek a vy všichni z ODS vyhoňte si svého ptáka do modra! A ať vám brzy upadne! Přeji hezký zbytek dne
0/0
2.3.2005 10:33

koristka

Re: Re: Re: Cirkus skončil, zatleskáme zvířátkám za pěkné kousky
Ještě nemluv, není po vizitě
0/0
2.3.2005 10:38

Assfinger

Re: Re: Re: Re: Cirkus skončil, zatleskáme zvířátkám za pěkné kousky
Asi nejsi příliš inteligentní, za celou dobu, co tu s tebou ztrácím čas, jsem nepromluvil ani hlásku, neboť se vyjadřuji písmenky, tzn. projevuji se psaním, nikoliv mluvením, to doufám chápeš, viď? Pro příště se trochu zamysli, než něco vybliješ, he! Jestli má Mirek takové sympatizanty jako seš ty, nedivím se, že měl se sračkama takové problémy...
0/0
2.3.2005 10:46

koristka

Re: Re: Re: Re: Re: Cirkus skončil, zatleskáme zvířátkám za pěkné kousky
Vizita je až ve 12 , dej si půst
0/0
2.3.2005 10:48

Zmuda

No fuj...
..zas je to tu samý ouřada a policajt...Staník a vaše matka živitelka ,strana "dělníků" ČSSD, půjde do kelu i s vámi. Teda s valnou většinou z vás !  
0/0
2.3.2005 10:01

JustOlder

Jako šachy
Mno - musím konstatovat, že z celé tédle akce mám pocit, že i kdyby stál Gross po pás v hnoji a smrděl na kilometr, bude tvrdit že je to Chanel No.5. Ne že by v tom byl výjimkou, takových "taky upřímných" je tady více ... Skutečně ale musím uznat jednu věc - i když KDU nemám nijak zvlášť v lásce, tak p.Kalousek má u mně poklonu, jelikož se ukazuje být jednou z nejzajímavějších osobností naší politické scény, a ať se nám to líbí nebo ne, zatím se zdá, že všichni přistoupili na jeho hru, a že hraje vysoko. Zatím to celé vypadá jako dobře rozehraná partie šachu, a uvidíme, jestli na konci bude šach mat.
0/0
2.3.2005 10:00

nextspace

Re: Jako šachy
Jen jestli ten mat nedostanou občané
0/0
2.3.2005 10:11

JustOlder

Re: Re: Jako šachy
Bohužel to už je riziko takové partie, do které jsme vtaženi, ať chceme nebo ne, a přitom za nás táhne figurami někdo jiný ...
0/0
2.3.2005 10:23

chemba

máme se asi dobře
vidím podle článků, že lidi netíží socialní problémy, jsou plné obchody lidí co utrácí, vklady klesají, to je silný znak důvěry v současnou politiku. Nejsou stávky ( snad jen na železnici odbory proti odborům), romové si nestěžují v bruselu nebo kde,na bídu a hlad, ale na to, že nemůžou studovat v takové míře, jak by si představovali.HDP roste, státní dluh se snižuje, stavební výroba roste, stejně jako produktivita práce, staví se nové byty,rozjíždí se nová automobilka, rodiny vyrážejí masívně lyžovet do Alp a v létě do Chorvatska.tedy pojďme řešit ty prkotiny, kdo půjčil kalouskovi , grossovi a tlustému. Pokud tedy není co důležitějšího v tomto státě řešit.
 
0/0
2.3.2005 9:57

Assfinger

Re: máme se asi dobře
Klobouk dolů pane Chembabo! Jasně, jsou to úplné prkotiny, a budem se mít ještě líp, protože jen co odjedeš v létě do Chorvatska, příjdeš o střechu nad hlavou, neboť Šárynka bude rozšiřovat erotické služby a tvůj bejvák je vhodnej na privát! Přeji krásný den pane Chembabo!
0/0
2.3.2005 10:25

KADO

Nevyjednavat s pohrobky zmije Luxe!
Vykopat je z valdy tady nesmi vladnout mensina male trpaslici strany ktere jen vydiraji. To si uzil V. Klaus celou dobu jeho vlady kdy komous Dlouhy zmije Lux a Stalin "Dr" Kalvoda jen vydirali    Tady nejde o podporu komousu ale mensinova vlada se o jednotlivych zakonech muze dohodnout s temi kterym jde o nasi zem i s Vami nenavidenou ODS
0/0
2.3.2005 9:35

karoten

Re: Nevyjednavat s pohrobky zmije Luxe!
Di se vyKadit nervová labilito, tlačej Ti ty sračky na mozeček.
ODS o5 utře o volbách hubu. Smiř se.
0/0
2.3.2005 9:43

DedecekHribecek

Re: Re: Nevyjednavat s pohrobky zmije Luxe!
     Ano ODS utře a je tomu z mého pohledu dobře. Než aby byli takoví političní prostituti tak to raději ať utřou. Tomu ale jako lidovec moc nerozumíte, že?
0/0
2.3.2005 9:55

karoten

Re: Re: Re: Nevyjednavat s pohrobky zmije Luxe!
Ale ano, hrdost na vlajku je přece důležitá a já po ní volám také!
 
Jenom by neměla ta vlajka smrdět podvody.
0/0
2.3.2005 10:12

DedecekHribecek

Re: Re: Re: Re: Nevyjednavat s pohrobky zmije Luxe!
       No hlavně že Vy se upínáte svoji hrdost k vlajce která smrdí spouprací s komunisty. Jo a podvody na lidovecké vlajce Vám nevadí asi vůbec. Chováte se jako Kalousek který vyčítá neprůhledné rodinné finance Grossovi ale sám má máslo na hlave.
0/0
2.3.2005 11:23

Josefprav

Re: Nevyjednavat s pohrobky zmije Luxe!
Chce to většinový volební systém.
0/0
2.3.2005 9:44

Assfinger

Re: Nevyjednavat s pohrobky zmije Luxe!
Ano Vašek Klausů je takový arogantní chudáček, který nikdy nekrad, špinavé penízky mu nesmrděly, privatizaci s uspokojením ke svému prospěchu a bez úhony přežil, přebytky uložil do švýcarských bank, nakoupil nemovitosti a spokojeně se uklidil na hrad ke kašpárkování...a nyní si hraje na hodného strejdu a na ligového rozhodčího, který je samozřejmě jako v té naší nestranný, ale na modrého ptáka nedá dopustit! Pokud tohle někdo neví, tak je u mě hloupoučký chudáček, ale možná spokojený, viď??!!
0/0
2.3.2005 9:49

JTR

Re: Re: Nevyjednavat s pohrobky zmije Luxe!
No teda fuj, takhle nadávat na nevinného čestného a největšího soudruha profesora!! Jseš ošklivé kačátko!!! Vždyť jeho obliba dosahuje bývalé výše oblíbenosti S. Grosse a  Buzkové. Jaký bude jeho konec?? Jako Stáníka???
0/0
2.3.2005 9:56

jojoj897

Re: Nevyjednavat s pohrobky zmije Luxe!
KADO - vy jste jen špatný komik nebo vám na hlavu spadla cihla  
0/0
2.3.2005 9:53

hzahza

Gross je zásadový muž,
neuhne a neuhne. Všichni si říkejte co chcete!  Jen tak dál.
0/0
2.3.2005 9:19

miromax

Re: Gross je zásadový muž,
souhlas,je to skvělý chlapík.
0/0
2.3.2005 9:28

Najdete na iDNES.cz